Nowe produkty

Promocje

Podziękowania za Baby Shower

Podziękowania za Baby Shower to miły gest skierowany w stronę przyjaciółek organizujących przyjęcie. Słodkości w postaci czekoladek z napisem, ciasteczek z wróżbą, krówek, a także lizaków będą wspaniałym podziękowaniem! Tak drobne upominki umieszczone w małych prezentowych pudełeczkach z pewnością spodobają się każdej uczestniczce. Również doskonałą formą wyrażenia swojej wdzięczności są pięknie udekorowane słoiczki z miodem z naklejką zawierającą napis Słodkie Podziękowanie. Dzięki woreczkom z organzy w różnych kolorach Przyszła Mama z klasą obdaruje organizatorki prezentami za imprezkę z okazji nadchodzących narodzin maluszka.  

Podziękowania za Baby Shower 

Podkategorie

  • Prezenty na Baby Shower dla gości

    Prezenty na Baby Shower dla gości w formie drobnych upominków. W ofercie naszego sklepu znajdziecie upominki na Baby Shower takie jak czekoladki czy ciasteczka z wróżbą. Upominki możecie wręczyć wszystkim zaproszonym gościom osobiście, lub ułożyć przy ich nakryciach. Upominki zdobione sa pięknymi grafikami, dzięki czemu dobierzecie je pod motyw przewodni przyjęcia. Personalizowane prezenty na Baby Shower to najlepszy wybór.

  • Pudełeczka i woreczki na upominki

    Pudełeczka i woreczki na upominki dzięki którym stworzysz wyjątkowe upominki dla gości zgromadzonych na Baby Shower. Połyskujące pudełeczka w których umieścisz czekoladki, krówki czy cukierki. Do pudełeczek możesz dołożyć również pamiątkowe bileciki z podziękowaniem. Tak przygotowane upominki możesz ułożyć obok nakryć gości lub wręczyć im osobiście. Pudełeczka dostępne są w różnych kształtach oraz kolorach dzięki czemu bez problemu dopasuje pudełeczko pod motyw przewodni przyjęcia.