Informacja

Nowe produkty

Prośby o bycie Chrzestnym

Prośba o bycie Chrzestnym to nieodłączny element każdego Chrztu Świętego. Rodzice chrzestni pełnią bardzo ważna rolę w życiu dziecka, dlatego warto przygotować dla nich coś specjalnego. Ale jak ładnie poprosić o bycie Chrzestnym? Jednym z najmodniejszych obecnie sposobów jest prośba ukryta w drewnianym pudełku. W naszym sklepie internetowym znajdzie zapytanie o bycie Chrzestnym zarówno dla matki chrzestnej jak i ojca chrzestnego. Aby zaskoczyć przyszłych rodziców chrzestnych, można wręczyć im prośbę o bycie Chrzestnym ze zdrapką. Ukryty wierszyk z pewnością wywoła wzruszenie i pozwoli zapamiętać tę chwilę na długo. Najmodniejsze wzory zapytań na rok 2024, to te w stylu botanicznym, które posiadają już nadrukowany tekst.

Prośby o bycie Chrzestnym 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 241 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 241 elementów

Prośby o bycie Chrzestnym

Rozmowa z przyszłymi rodzicami chrzestnymi maluszka jest pierwszą czynnością, którą powinniśmy się zająć podczas planowania całej uroczystości. Nasze dwie bliskie osoby w dużej mierze będą pomagać w wychowaniu dziecka, a także służyć radą w sytuacjach bardziej skomplikowanych. Seria Chłopiec w Kwiatach posiada w swoim asortymencie niezwykle piękne prośby o zostanie rodzicem chrzestnym. Z pewnością miłym gestem stanie się formalna prośba o zostanie rodzicem chrzestnym. Wersja kwiatowa kartki, gdzie zamieszczona jest zdrapka to szczególne rozwiązanie - kryje się pod nią ważne pytanie. Osobistego wymiaru doda personalizowana opcja, ponadto wprawi w fantastyczny nastrój obdarowaną osobę. Do kartki dołączona jest błękitna koperta z wnętrzem zachwycającą grafiką, okrągła naklejka kółko ze znakiem zapytania oraz malutkie serduszko ze złotym sznureczkiem, pozwalające na zdrapanie zdrapki. W kolekcji znajdziemy też zaproszenia na chrzest chłopca, na których mieści się taka sama grafika. Motyw śpiącego chłopca w kwiatowym wianuszku pojawia się na okładce, uatrakcyjniając jej wygląd.

Prośba o bycie chrzestnym puzzle dziecięcy świat

Prośba o bycie Chrzestnym w pudełku

Prośba o bycie Chrzestnym zdrapka

W dzisiejszych czasach każdy próbuje być oryginalny, co przekłada się również na asortyment dodatków i dekoracji na rynku imprez okolicznościowych. Zastanawiając się jak poprosić o bycie najbliższą nam osobę o zostanie rodzicem chrzestnym dziecka, warto sięgnąć po coś nietuzinkowego. Można zdecydować się na kartkę w postaci przepięknej prośby z ażurowo wycinaną okładką. Wewnątrz niej znajduje się personalizowana karteczka z wyjątkowym pytaniem. Całość przewiązana jest białą kokardką, która dodaje jeszcze większej elegancji. Kolejną opcją jest kartka w zestawie z kopertą, która wyróżnia się zaskakującym projektem. Mieści się w niej świetna zdrapka w kształcie serca z motywem wybranej kolekcji. Stanowi wspaniały pomysł, aby poprosić najbliższą osobę o zostanie matką lub ojcem chrzestnym maleństwa. Prośba została wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół, z użyciem wyjątkowej grafiki, a także ze słodkim wierszykiem. Taka prośba o zostanie chrzestnym ukaże naszą inicjatywę oraz to, jak bardzo zależy nam na pozytywnej odpowiedzi.

Zdrapka prośba o bycie chrzestną dziecięcy świat

Prośba o zostanie Chrzestną w formie zdrapki

Prośba o bycie Chrzestnym w pudełku

Jeśli zwykła kartka nie przekonuje rodziców maluszka to istnieją równie oryginalne i pomysłowe prośby o zostanie rodzicem chrzestnym. Niezwykłe będzie wręczenie drewnianego, małego pudełeczka, w środku którego umieszczone jest zdrapka z zapytaniem o bycie Chrzestnym. Będzie to pięknym symbolem, który wzmocni bliżej wzajemne relacje i więzi, ukaże nas również nasze poważne podejście do sprawy. Rodzice chrzestni z pewnością wzruszą się podczas rozmowy i na pewno zgodzą się na pełnienie tej cudownej roli. Wspólna opieka nad maleństwem dostarcza wiele satysfakcji oraz szczęścia. Polecane przez nas prośby można wybrać w projekcie różnych kolekcji ze strony internetowej, co zapewnia nam spójne akcesoria na chrzest. Stanie się to uroczym nawiązaniem do głównej tematyki uroczystości.

Prośba o zostanie Chrzestnym ze zdrapkąZdrapka w skrzyneczce z prośbą o bycie Chrzestnym