Nowe produkty

Prośby o bycie Chrzestnym

Prośba o bycie Chrzestnym to nieodłączny element każdego Chrztu Świętego. Rodzice chrzestni pełnią bardzo ważna rolę w życiu dziecka, dlatego warto przygotować dla nich coś specjalnego. Ale jak ładnie poprosić o bycie Chrzestnym? Jednym z najmodniejszych obecnie sposobów jest prośba ukryta w drewnianym pudełku. W naszym sklepie internetowym znaj...

Prośba o bycie Chrzestnym to nieodłączny element każdego Chrztu Świętego. Rodzice chrzestni pełnią bardzo ważna rolę w życiu dziecka, dlatego warto przygotować dla nich coś specjalnego. Ale jak ładnie poprosić o bycie Chrzestnym? Jednym z najmodniejszych obecnie sposobów jest prośba ukryta w drewnianym pudełku. W naszym sklepie internetowym znajdzie zapytanie o bycie Chrzestnym  zarówno dla matki chrzestnej jak i ojca chrzestnego. Aby zaskoczyć przyszłych rodziców chrzestnych, można wręczyć im zapytanie w formie zdrapki. Ukryty wierszyk z pewnością wywoła wzruszenie i pozwoli zapamiętać tę chwilę na długo. Najmodniejsze wzory zapytań na rok 2020, to te w stylu boho. Motyw kwiatów na pewno wzbudzi zainteresowanie.

Więcej

Prośby o bycie Chrzestnym Jest 30 produktów.

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Złote Stópki (+koperta)
  12,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ...
  1 Opinie

  Niesamowita prośba ze zdrapką to niezwykle oryginalna i cudowna propozycja na zapytanie ukochanej cioci o pozostanie Matką Chrzestną! Motyw złotych stópek wygląda bardzo elegancko i szykownie. Całość prezentuje się rewelacyjnie!

  12,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Złote Stópki (+koperta)
  12,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ...

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić bliską osobę o zostanie Ojcem Chrzestnym? Idealnym wyborem będzie prośba zdrapka z motywem złotych stópek! Taka prośba to niesamowita niespodzianka i zachwycający pomysł, który na długo pozostanie w pamięci!

  12,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI+ZŁOTA KOPERTA
  19,98 zł
  PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA Czy zostaniesz...

  Niezwykle elegancka forma prośby bliskich o zostanie Rodzicami Chrzestnymi! Kartka z oryginalną opcją zdrapki to cudowny pomysł, który oczaruje każdego! Szykowna, złota koperta i minimalistyczny motyw złotych stópek to idealne połączenie, które prezentuje się bardzo wyjątkowo!

  19,98 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Chłopiec w Kwiatach (+koperta)
  12,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ...

  Jak w efektowny sposób poprosić ciocię o pozostanie Matką Chrzestną? Cudowne zaproszenie ze zdrapką to wspaniała propozycja, która nie tylko zaskoczy, ale również będzie się genialnie prezentować. Subtelny motyw chłopca w błękitnych kwiatach świetnie sprawdzi się na uroczystość Chrztu chłopca. 

  12,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Chłopiec w kwiatach (+koperta)
  12,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ...

  Cudowna prośba dla wujka o zostanie Ojcem Chrzestnym w formie uroczej zdrapki! Zestaw utrzymany jest w odcieniu delikatnego błękitu, dekorowany motywem chłopca w kwiatach. Prośba idealnie wpasowuje się w uroczystości Chrztu dla chłopca. 

  12,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym CHŁOPIEC W KWIATACH
  19,98 zł
  PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA Czy zostaniesz...

  Niezwykle oryginalna forma prośby o zostanie Rodzicem Chrzestnym! Delikatny, błękitny kolor i kwiatowy motyw na kartce z obrazkiem małego chłopca cudownie wpasują się w uroczystości Chrztu chłopca. Całość prezentuje się rewelacyjnie!

  19,98 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Dziecięca Niewinność (+koperta)
  12,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ...

  Jak w niesamowity sposób zaskoczyć ukochanego wujka pytaniem o zostanie Ojcem Chrzestnym? Idealnym wyborem będzie wykorzystanie gotowej prośby ze zdrapką, która prezentuje się rewelacyjnie! Różowe odcienie prośby świetnie sprawdzą się w uroczystościach Chrztu dla dziewczynki. 

  12,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Dziecięca Niewinność (+koperta)
  12,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ...

  Niesamowita prośba dla cioci o zostanie Matką Chrzestną! Prośba ze zdrapką to wspaniała propozycja na zaproponowanie zostania Rodzicem Chrzestnym. Kartka utrzymana jest w kwiatowych motywach w odcieniu delikatnego różu. Całość wygląda rewelacyjnie!

  12,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym DZIECIĘCA NIEWINNOŚĆ
  19,98 zł
  PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA Czy zostaniesz...

  Jak przepięknie poprosić bliskich o zostanie Rodzicem Chrzestnym? Kartka z atrakcyjną zdrapką to cudowna propozycja, która oczaruje ciocię i wujka. Kartka wykonana jest w różowym, pastelowym odcieniu z kwiatowym motywem. Prośba zdrapka idealnie wpasuje się w przyjęcie z okazji Chrztu dla dziewczynki. 

  19,98 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym DELIKATNE KWIATY
  19,98 zł
  PROŚBA ZDRAPKA Czy zostaniesz Moim...

  Przepiękna, personalizowana kartka ze zdrapką z prośbą o zostanie Rodzicem Chrzestnym to nowoczesna i niezwykle kreatywna forma zapytania bliskich o tę ważną rolę. Motyw zielonych gałązek prezentuje się niezwykle naturalnie i szykownie zarazem. 

  19,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Chłopiec w kwiatach
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z...

  Puzzle jako forma prośby o zostanie rodzicem Chrzestnym. Złożony obrazek ukaże zapytanie o zostanie rodzicem Chrzestnym. Taka forma prośby jest bardzo oryginalna i z pewnością zachwyci osoby, którym została wręczona.

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Dziecięca Niewinność
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z...

  Prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym w formie pudełka z puzzlami. Puzzle są personalizowane, po złożeniu puzzle odkryją zapytanie o bycie Chrzestnym. Różowa grafika sprawia, że puzzle pasują idealnie na uroczystość dziewczynki. Taki upominek na pewno zachwyci obdarowane osoby.

  39,98 zł
 • KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI 330ml Z IMIENIEM
  45,98 zł
  KUBEK magiczny Prośba o zostanie...

  Oryginalna prośba o zostanie ojcem Chrzestnym. Kubek z zapytaniem na pewno oczaruje obdarowaną osobę. Pod wpływem wrzątku kubek ukazuje zapytanie! Wystarczy tylko zaprosić przyszłego ojca Chrzestnego na kawę.

  45,98 zł
 • KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestną ZAPACH PIWONII 330ml Z IMIENIEM
  45,98 zł
  KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestną...

  Magiczny kubek jako prośba o zostanie matką Chrzestną. Ciemnoróżowy kubek ukazuje zapytanie po zalaniu go wrzącą wodą. Będzie to nie lada zaskoczenie dla obdarowanej kobiety! Kubek dekorowany jest grafiką Piwonii, będzie również praktyczną pamiątką.

  45,98 zł
 • PROŚBA Czy zostaniesz moim Rodzicem Chrzestnym AŻUROWA ZŁOTA OKŁADKA
  19,98 zł
  PROŚBA Czy zostaniesz moim Rodzicem...

  Niesamowita i niezwykle nowoczesna prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym! Okładka na kartkę z prośbą wykonana jest ze złotego papieru wyciętego w cudowne, ażurowe wzory. Okładka wykonana jest z dbałością o najmniejsze szczegóły! Całość prezentuje się bardzo elegancko. 

  19,98 zł
 • PROŚBA Czy zostaniesz moim Rodzicem Chrzestnym AŻUROWA BIAŁA OKŁADKA
  19,98 zł
  PROŚBA Czy zostaniesz moim Rodzicem...

  Niesamowita kartka z prośbą o zostanie Rodzicem Chrzestnym!Kartka prezentuje się niezwykle elegancko, dzięki ażurowej okładce, która wykonana jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły! Kartka z prośbą wykonana jest z papieru craft, co sprawia, że całość wygląda niezwykle naturalnie i świeżo!

  19,98 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA w pudełku z czekoladkami Dla Chrzestnego Chłopiec w Kwiatach Z IMIENIEM
  24,98 zł
  PROŚBA ZDRAPKA w pudełku z czekoladkami...

  Niezwykła propozycja na zapytanie kochanego wujka o pozostanie Ojcem Chrzestnym! Prośba umieszczona jest w papierowym pudełko wypełnionym czekoladkami z napisem Dziękujemy. Prośba ukryta jest pod atrakcyjną zdrapką. Całość prezentuje się rewelacyjnie!

  24,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Złoty Wózeczek
  16,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze...

  Czekoladownik jako prośba o bycie Chrzestnym. Wewnątrz czekoladownika ukryta jest mała, okrągła zdrapka pod którą znajduje się zapytanie do Rodziców Chrzestnych. Taka forma zapytania na pewno zaskoczy obdarowane osoby i sprawi, że zapamiętają ten dzień na długo.

  16,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Złote Stópki
  16,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze...

  Szukasz oryginalnego zapytania o bycie Chrzestnym? Czekoladownik z ukrytą zdrapką na pewno zaskoczy przyszłych Rodziców Chrzestnych. Czekoladownik zdobiony jest grafiką Złotych Stópek oraz wstążką w złotym kolorze. Pytanie ukryte jest pod okrągłą zdrapką wewnątrz czekoladownika.

  16,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Dziecięca Niewinność
  16,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze...

  Prośba o zostanie Chrzestnym w formie czekoladownika. Wewnątrz umieszczona jest okrągła zdrapka z z zapytaniem o bycie Chrzestnym. Taki upominek z pewnością zachwyci przyszłych rodziców Chrzestnych oraz stanie się pamiątką tego dnia. Do zestawu dołączona jest wstążka w kolorze różowym.

  16,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złoty Wózeczek
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE...
  1 Opinie

  Wyjątkowy pomysł na prośbę o zostanie rodzicem Chrzestnym. Prośba zamknięta jest w pudełeczku wykonanym z naturalnego drewna. Wewnątrz znajduje się zapytanie na karteczce oraz imię dziecka. Całość ozdobiona jest grafiką złotego wózeczka, co sprawia że pasuje zarówno do matki jak i ojca chrzestnego.

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE...
  1 Opinie

  Oryginalna prośba o bycie Chrzestnym. Drewniane pudełko ze zdjęciem dziecka z pewnością zachwyci przyszłych Rodziców Chrzestnych. Wewnątrz pudełka przyklejone zostały dwie karteczki - z zapytaniem oraz z grafiką. To wspaniała niespodzianka!

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w Kwiatach
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE...

  Prośba o zostanie Matką/Ojcem Chrzestnym w pudełeczku. Wykonane z naturalnego drewna idealnie sprawdzi się jako wyjątkowe zapytanie. Wewnątrz pudełka znajduje się zdjęcie dziecka oraz grafika śpiącego chłopca z niebieskimi kwiatami. Będzie to wyjątkowa niespodzianka dla przyszłych rodziców Chrzestnych.

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Subtelny Róż
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE...

  Wyjątkowa forma prośby o zostanie rodzicem Chrzestnym. Zamknięta w drewnianym pudełeczku prośba, to niezwykła niespodzianka dla tych wyjątkowych osób. Pudełko wykonane jest z naturalnego drewna. Zdobione grafiką delikatnych kwiatów idealnie wpasuje się w uroczystość dziewczynki.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO Czy zostaniesz moim Ojcem Chrzestnym CIASTECZKO Chłopiec w Kwiatach
  29,98 zł
  PUDEŁKO Czy zostaniesz moim Ojcem...

  Jak w efektowny sposób zapytać wujka o zostanie Ojcem Chrzestnym? Ciasteczko z zapytaniem opakowane w elegancką, drewnianą skrzynkę to fantastyczna opcja, która oczaruje każdego wujka! Motyw chłopca w kwiatach idealnie sprawdzi się na uroczystości Chrztu chłopca. Delikatny motyw w odcieniu błękitu cudownie się prezentuje!

  29,98 zł
 • PUDEŁKO Czy zostaniesz moim Ojcem Chrzestnym CIASTECZKO Subtelny Róż
  29,98 zł
  PUDEŁKO Czy zostaniesz moim Ojcem...

  Cudowna prośba o zostanie Ojcem Chrzestnym opakowana w naturalne, drewniane pudełko to fantastyczna opcja! Ciasteczko z zapytaniem zaskoczy każdego wujka i będzie wspaniałą niespodzianką! Delikatna grafika z motywem kwiatów w odcieniu subtelnego różu idealnie wpasuje się w uroczystości Chrztu dziewczynki. 

  29,98 zł
 • PUDEŁKO Czy zostaniesz moim Ojcem Chrzestnym CIASTECZKO Delikatne Kwiaty
  29,98 zł
  PUDEŁKO Czy zostaniesz moim Ojcem...

  Jak w niesamowity sposób zapytać o zostanie Ojcem Chrzestnym? Cudowną propozycją będzie ciasteczko z zapytaniem ukryte w drewnianym pudełeczku. Do pudełka dołączona jest przepiękna, gustowna karteczka z motywem delikatnych kwiatów, które dodają całości naturalnego szyku i klimatu!

  29,98 zł
 • PUDEŁKO Czy zostaniesz moim Ojcem Chrzestnym CIASTECZKO Złote Stópki
  29,98 zł
  PUDEŁKO Czy zostaniesz moim Ojcem...

  Jak w zaskakujący sposób zapytać wujka o zostanie Ojcem Chrzestnym? Cudowną propozycją będzie ciasteczko z zapytaniem, które zapakowane jest w szykowne pudełeczko drewniane z personalizacją. Cały zestaw utrzymany jest w klimacie kolekcji Złote Stópki. Elegancki motyw stópek w złotym odcieniu prezentuje się fantastycznie!

  29,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów

Czy zostaniesz moim Rodzicem Chrzestnym? - niezwykłe kartki i prezenty z okazji Chrztu Świętego

Rozmowa z przyszłymi rodzicami chrzestnymi maluszka jest pierwszą czynnością, którą powinniśmy się zająć podczas planowania całej uroczystości. Nasze dwie bliskie osoby w dużej mierze będą pomagać w wychowaniu dziecka, a także służyć radą w sytuacjach bardziej skomplikowanych. Seria Chłopiec w Kwiatach posiada w swoim asortymencie niezwykle piękne prośby o zostanie rodzicem chrzestnym. Z pewnością miłym gestem stanie się formalna prośba o zostanie rodzicem chrzestnym. Wersja kwiatowa kartki, gdzie zamieszczona jest zdrapka to szczególne rozwiązanie - kryje się pod nią ważne pytanie. Osobistego wymiaru doda personalizowana opcja, ponadto wprawi w fantastyczny nastrój obdarowaną osobę. Do kartki dołączona jest błękitna koperta z wnętrzem zachwycającą grafiką, okrągła naklejka kółko ze znakiem zapytania oraz malutkie serduszko ze złotym sznureczkiem, pozwalające na zdrapanie zdrapki. W kolekcji znajdziemy też zaproszenia na chrzest chłopca, na których mieści się taka sama grafika. Motyw śpiącego chłopca w kwiatowym wianuszku pojawia się na okładce, uatrakcyjniając jej wygląd.

Zdrapka prośba o bycie chrzestnym - wyjątkowe propozycje

W dzisiejszych czasach każdy próbuje być oryginalny, co przekłada się również na asortyment dodatków i dekoracji na rynku imprez okolicznościowych. Zastanawiając się jak poprosić o bycie najbliższą nam osobę o zostanie rodzicem chrzestnym dziecka, warto sięgnąć po coś nietuzinkowego. Można zdecydować się na kartkę w postaci przepięknej prośby z ażurowo wycinaną okładką. Wewnątrz niej znajduje się personalizowana karteczka z wyjątkowym pytaniem. Całość przewiązana jest białą kokardką, która dodaje jeszcze większej elegancji. Kolejną opcją jest kartka w zestawie z kopertą, która wyróżnia się zaskakującym projektem. Mieści się w niej świetna zdrapka w kształcie serca z motywem wybranej kolekcji. Stanowi wspaniały pomysł, aby poprosić najbliższą osobę o zostanie matką lub ojcem chrzestnym maleństwa. Prośba została wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół, z użyciem wyjątkowej grafiki, a także ze słodkim wierszykiem. Taka prośba o zostanie chrzestnym ukaże naszą inicjatywę oraz to, jak bardzo zależy nam na pozytywnej odpowiedzi.

Kartka dla chrzesnych w postaci zdrapkiProśba o zostanie Chrzestnym w formie zdrapki

Pytanie o bycie Rodzicem Chrzestnym - niezwykłe ciasteczka umieszczone w skrzyneczce

Jeśli zwykła kartka nie przekonuje rodziców maluszka to istnieją równie oryginalne i pomysłowe prośby o zostanie rodzicem chrzestnym. Niezwykłe będzie wręczenie drewnianego, małego pudełeczka, w środku którego umieszczone jest ciasteczko z pozytywną wróżbą oraz karteczka z personalizowanym tekstem oraz napisem ,,Czy zostaniesz moją matką chrzestną?” lub ,,Czy zostaniesz moim ojcem chrzestnym?” Wnętrze wyłożone jest dekoracyjnym sizalem, uatrakcyjniającym jeszcze bardziej upominek. Będzie to pięknym symbolem, który wzmocni bliżej wzajemne relacje i więzi, ukaże nas również nasze poważne podejście do sprawy. Rodzice chrzestni z pewnością wzruszą się podczas rozmowy i na pewno zgodzą się na pełnienie tej cudownej roli. Wspólna opieka nad maleństwem dostarcza wiele satysfakcji oraz szczęścia. Polecane przez nas prośby można wybrać w projekcie różnych kolekcji ze strony internetowej, co zapewnia nam spójne akcesoria na chrzest. Stanie się to uroczym nawiązaniem do głównej tematyki uroczystości.

Prośba o zostanie Chrzestnym z ciasteczkiemCiasteczko w skrzyneczce z prośbą o bycie Chrzestnym

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Prośby o zostanie chrzestnym

Podziękowania dla chrzestnych

Czekoladki na Chrzest

Ciasteczka z wróżbą na Chrzest

Lizaki na Chrzest

Miód na upominki na Chrzest

Krówki na Chrzest

Migdały i cukierki na Chrzest

Inne podziękowania dla gości na Chrzest

Dodatki do upominków

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełka na ciasto