Informacja

Nowe produkty

Rosegold flowers

Szukasz dekoracji na Komunię Świętą dziewczynki? Kolekcja Rosegold flowers powstała właśnie z tą myślą. Różowe dekoracje na Komunię w najmodniejszym odcieniu na pewno przykują uwagę wielu osób. W kolekcji znajdują się dekoracje stołu takie jak bieżniki, pudełeczka dla gości na upominki, świece i świeczniki oraz dekoracyjne tabliczki. Nie brakuje również dekoracji wnętrza np ozdobnych plakatów na ścianę, balonów i papierowych rozet. W kolorach rosegold można ozdobić również tort za pomocą opłatków na ciasto czy zebrać wspomnienia w pamiątkowej księdze gości.

Dekoracje komunijne w złoto-różowym kolorze z kwiatowym motywem

Pomysł na dekoracje stołu komunijnego dla dziewczynki w odcieniach rosegold

Rosegold flowers 

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Opłatek na tort komunijny

Jeśli szukasz dekoracji na tort a nie masz pomysłu skorzystaj z opłatków na ciasto. To szybki i efektowny sposób na ozdobienie tortu. Wystarczy że ułożysz opłatek równo na torcie i zostawisz na noc. Po kilku godzinach opłatek przyklei się do masy i będzie prezentował się naprawdę gustownie. Nie martw się początkowymi marszczeniami. Po kilku godzinach wsiąkną w wafelek. Opłatek na Pierwszą Komunię z tej kolekcji dekorowany jest grafiką kwiatów w najmodniejszym kolorze sezonu 2023 czyli rosegold. Personalizowany jest imieniem dziecka dlatego z pewnością zachwyci zgromadzonych gości.

opłatek na tort komunijnyOpłatek na tort komunijny dla dziewczynki

Księga pamiątkowa dla dziewczynki

Taki dzień zdarza się tylko raz w życiu, dlatego warto zachować te wspomnienia na dłużej. Jak to zrobić? W tym celu najlepiej sprawdzi się księga pamiątkowa. Można w niej zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Oprócz tego można wkleić wspólne zdjęcia z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką a zamknięta w sztywnej okładce nie zniszczy się przez wiele lat. Nawet w dorosłym życiu dziecko będzie mogło wrócić do tych radosnych chwil.

komunijna księga pamiątkowaKsięga pamiątkowa na komunię dziewczynki

Eleganckie świece na stół komunijny

Światło świec otula przyjemnym blaskiem, który rozświetla całą sale. Nie może go więc zabraknąć na komunijnym stole. Długie, proste świece są ponadczasowe i sprawdzą się w każdej sytuacji. To tej aranżacji najlepiej pasują świece w kolorze metalicznego różu umieszczone w delikatnych świecznikach. Inna propozycją są świece pływające, dzięki nim można stworzyć naprawdę efektowne aranżacje w naczyniach z wodą. Oryginalnym kształtem są też świece kule. Mimo tego, że są okrągłe nie spływa z nich wosk dlatego można ustawić je bezpośrednio na stole. Jedno jest pewnie - świece muszą znaleźć się pomiędzy innymi dekoracjami stołu.

Świece kule rosegoldŚwiece kule w kolorze rosegold