Informacja

Nowe produkty

Plakaty na Chrzest i dekoracje wnętrza

Banery i plakaty to przede wszystkim dekoracje sali na Chrzest Święty. Dzięki nim wystrój będzie o wiele przytulniejszy. Najmodniejsze banery na ten sezon to te z motywem Złotych Stópek. Personalizacja pozwala na dodanie na plakat imienia dziecka oraz daty, tak aby podkreślić ten ważny dzień. Dekoracje na Chrzest Święty w pierwszej kolejności zwracają uwagę gości dlatego warto zadbać o motyw przewodni. Asortyment naszego sklepu umożliwia dobranie wielu dekoracji pod jeden wzór. W tym celu można użyć kolorowe girlandy czy też balony.

Plakaty na Chrzest i dekoracje wnętrza 

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów

Plakaty i banery na Chrzest Święty

Plakaty i banery na Chrzest Święty zarówno te z imieniem dziecka, jak i uniwersalne to świetny pomysł na dekorację pomieszczenia na tak ważną uroczystość. Jest to okazały dodatek, który w ciągu chwili pozwoli wyczarować odpowiedni do okazji nastrój. Wyjątkowy charakter uroczystości można bardzo łatwo uzyskać za pomocą wyjątkowych grafik oraz symboli typowych dla Chrztu Świętego, które zostały umieszczone na dekoracjach.

Girlandy na Chrzest Święty

Chrzest Święty wymaga wyjątkowej oprawy złożonej z pięknych ozdób, dobrze dobranych elementów dekoracyjnych oraz dopracowanych detali. Wszystkie zastosowane akcesoria, począwszy od dodatków dla dziecka, poprzez dekoracje Kościoła, aranżacji stołu czy pomieszczenia, w którym odbędzie się uroczysty obiad, muszą być spójne. Girlandy to od kilku sezonów jedno z popularniejszych rozwiązań na ozdoby. Girlanda przyjmuje różne postaci: klasyczne trójkąty, frędzle powieszone na długim sznurze, czy akrylowe, przezroczyste kuleczki nawleczone na żyłkę.

Girlanda na chrzest święty Girlanda na Chrzest Święty

Banery na Chrzest Święty - ozdobne napisy przeznaczone do dekoracji pomieszczenia

Fantastyczny baner stanowi ciekawą i bardzo efektowną dekorację każdego pomieszczenia, w którym odbędzie się uroczysty obiad. Szczególną popularnością cieszą się girlandy, które tworzą napisy. Jednym z takich dodatków jest przepiękny baner sprzedawany w komplecie z tasiemką cudownie udekoruje pomieszczenie. Ozdobnie drukowane litery tworzące napis “Chrzest Święty”. Każda z liter wykonana jest na grubym papierze wysokiej jakości. W komplecie znajduje się również biała tasiemka, o długości 25m. Baner ma ogromny format, dzięki czemu będzie widoczny z daleka. Dołączona w komplecie tasiemka sprawi, że otrzymujecie kompletny zestaw do wykorzystania w domu lub lokalu. 

Plakat na chrzest dla dziewczynkiPlakat na Chrzest Święty - propozycja dla dziewczynki

Kakemono - tradycyjne malowidło z Japonii

Podobnie jak zwyczaj dawania upominków gościom podczas przyjęcia, tak i duże plakaty o nazwie Kakemono przyszły do nas prosto z Japonii. Jest to japoński obraz malowany na papierze lub jedwabiu, przedstawiający także kaligrafię, naklejany na jedwab lub brokat, przeznaczony do zawieszenia na ścianie. Pomimo tego, że kakemono ma inne przeznaczenie niż dekoracja pomieszczenia na uroczystość po ceremonii Chrztu Świętego to bardzo dobrze przyjęło się na polskim rynku imprez okolicznościowych. Plakat można wykorzystać jako tło podczas sesji w plenerze. Przepiękne, personalizowane kakemono z autorską grafiką, wspaniałym napisem i imieniem dziecka fantastycznie sprawdzi się jako dopełnienie wystroju.

Kakemono na chrzest świętyKakemono na Chrzest - najmodniejszy motyw Złote Stópki