Rozety, pompony i kule papierowe

Rozety, pompony i kule papierowe pomogą w bardzo prosty sposób stworzyć naprawdę efektowną dekorację wnętrza na przyjęcie. Tak przygotowane dekoracje najlepiej prezentują się powieszone w grupach po kilka sztuk. Rozety, kule i pompony można łączyć na różne sposoby w tym również kolorystycznie. Świetnie wyglądają także w otoczeniu balonów na Roczek czy banerów. Należy pamiętać aby dekorację wnętrza dobrać kolorystycznie pod dekorację stołu na Roczek. Wszystko po to aby cała dekoracja była piękna i spójna.

Rozety, pompony i kule papierowe 

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BIAŁE
  26,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BIAŁE

  Fantastyczne rozety w białym odcieniu z eleganckim akcentem połyskującego złota to niezwykle szykowna propozycja dekoracji na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. Rozety wspaniale zaprezentują się nad stołem bądź na ścianie.

  26,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  33,98 zł
  ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  1 Opinie

  Zestaw dekoracyjnych rozet w odcieniach śnieżnej bieli i połyskującego złota to wspaniała propozycja na dekorację sali na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. Cudowna propozycja dekoracji zarówno do mieszkania, jak i lokalu. 

  33,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne holograficzne 3szt ZŁOTE
  20,98 zł
  ROZETY dekoracyjne holograficzne 3szt ZŁOTE

  Genialne, złote rozety holograficzne to wspaniała dekoracja, utrzymana w najnowocześniejszych trendach! Takie rozety to idealna propozycja na dekoracje wnętrza z okazji Komunii lub Chrztu dziecka. Rozety pięknie prezentują się powieszone w kompozycjach.

  20,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE
  24,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE

  Eleganckie, jasnoróżowe rozety to wspaniała propozycja dla dziewczynek. Dziewczęcy odcień jasnego różu cudownie wpasowuje się w przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. Nowoczesne rozety cudnie się prezentują na ścianie, oczarowując gości swoim bogatym efektem. 

  24,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE
  24,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE
  1 Opinie

  Cudowne, świeże rozety papierowe w jasnym, błękitnym odcieniu to propozycja przeznaczona specjalnie dla chłopców. Rozety będą się cudownie prezentować na ścianie, czy nawet nad stołem. Wykorzystajcie je do stworzenia własnych, cudownych aranżacji!

  24,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm BIAŁY
  2,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm BIAŁY

  Przepiękne, delikatne pomponu bibułowe w odcieniu śnieżnej bieli to genialny pomysł na dekorację sali na komunijne przyjęcie. Lekki pompon z bibuły to sposób na efektowną dekorację.

  2,98 zł
 • POMPON bibułowy 35cm BIAŁY
  4,98 zł
  POMPON z bibuły 35cm BIAŁY

  Klasyczne, białe ozdoby to wspaniała opcja na urozmaicenie komunijnej aranżacji. Delikatne, puszyste pompony w białym kolorze to wspaniały pomysł na udekorowanie stołu, czy krzeseł. 

  4,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm JASNORÓŻOWY
  2,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm JASNORÓŻOWY

  Idealne dekoracje na przyjęcie dla dziewczynki? Lekkie, dziewczęce pompony bibułowe to cudowny wybór! Zwiewne, z subtelnym efektem zapewniają genialny efekt. 

  2,98 zł
 • POMPON bibułowy 35cm JASNORÓŻOWY
  4,98 zł
  POMPON z bibuły 35cm JASNORÓŻOWY
  1 Opinie

  Delikatny, zwiewny pompon bibułowy w odcieniu jasnego różu to wspaniała dekoracja na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu dla dziewczynki. Bibułowy pompon będzie stanowił przepiękną dekorację pomieszczenia. 

  4,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm BŁĘKITNY
  2,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm BŁĘKITNY

  Subtelne dekoracje komunijne, czy na Chrzest w postaci bibułowych pomponów to wspaniały pomysł na ozdobienie przyjęcia. Błękitne pompony świetnie sprawdzą się na wszelkie przyjęcia dla chłopców. 

  2,98 zł
 • POMPON bibułowy 35cm BŁĘKITNY
  4,98 zł
  POMPON z bibuły 35cm BŁĘKITNY

  Śliczne, puszyste pompony dekoracyjne to cudowna ozdoba wnętrza, która oczaruje gości! Delikatne, błękitne pompony cudownie wpasują się w dekoracje przyjęcia dla chłopca. 

  4,98 zł
 • KULA papierowa lampion 25cm JASNORÓŻOWY
  4,98 zł
  KULA papierowa lampion 25cm JASNORÓŻOWY

  Idealny lampion na przyjęcie z okazji Chrztu, czy Pierwszej Komunii dla dziewczynki. Jasnoróżowy odcień lampionu pięknie wpasuje się w przestrzeń i nada całość lekkiego efektu pełnego szyku. 

  4,98 zł
 • KULA papierowa lampion 35cm JASNORÓŻOWY
  6,98 zł
  KULA papierowa lampion 35cm JASNORÓŻOWY

  Jasnoróżowy lampion papierowy to idealna dekoracja, której nie może zabraknąć na przyjęciu dla dziewczynki! Lampiony cudownie będą się prezentować zawieszone pod sufitem, dodając całej aranżacji niezwykłej lekkości. 

  6,98 zł
 • KULA papierowa lampion 25cm BŁĘKITNY
  4,98 zł
  KULA papierowa lampion 25cm BŁĘKITNY

  Prześliczny, błękitny lampion papierowy to wspaniała opcja na udekorowanie sali na przyjęcie dla chłopca. Lampion zawieszony nad stołem doda całej aranżacji niezwykłej ekskluzywności i lekkości. 

  4,98 zł
 • KULA papierowa lampion 35cm BŁĘKITNY
  6,98 zł
  KULA papierowa lampion 35cm BŁĘKITNY

  Papierowe lampiony w błękitnym odcieniu to cudowna dekoracja pomieszczenia na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. Lampiony świetnie sprawdzą się na przyjęciach dla chłopca. Cudownie będą wyglądać zawieszone nad stołem. 

  6,98 zł
 • KULA papierowa lampion 25cm SREBRNY
  4,98 zł
  KULA papierowa lampion 25cm SREBRNY

  Niezwykle elegancka dekoracja wnętrza! Papierowe lampiony świetnie sprawdzą się do udekorowania sali na przyjęcie z okazji Chrztu, czy Pierwszej Komunii. Lampiony zawieszone nad stołem nadadzą cudowne wrażenie lekkości i ekskluzywności. 

  4,98 zł
 • KULA papierowa lampion 25cm BIAŁY
  4,98 zł
  KULA papierowa lampion 25cm BIAŁY

  Delikatny, papierowy lampion w odcieniu bieli to niezwykle uniwersalna, ale do tego bardzo efektowna propozycja dekoracyjna na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. 

  4,98 zł
 • KULA papierowa lampion 35cm BIAŁY
  6,98 zł
  KULA papierowa lampion 35cm BIAŁY

  Klasyczne, białe dekoracje to wspaniałe rozwiązanie, które sprawdzi się na każdym przyjęciu. Lekka, papierowa dekoracja w formie lampionu to idealny wybór na przyjęcie dla chłopca lub dziewczynki, który zapewni dekoracjom cudnie subtelnego efektu. 

  6,98 zł
 • KULA papierowa lampion 25cm ZŁOTY
  4,98 zł
  KULA papierowa lampion 25cm ZŁOTY

  Złoty, papierowy lampion w formie kuli to wspaniała dekoracja do wykorzystania na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. Papierowe lampiony to szybka i do tego efektowna dekoracja, która świetnie wpasuje się w komunijne trendy. 

  4,98 zł
 • KULA papierowa lampion 35cm ZŁOTY
  6,98 zł
  KULA papierowa lampion 35cm ZŁOTY

  Papierowy lampion w odcieniu ciepłego złota to wspaniałą dekoracja komunijnej sali. Lampiony cudownie udekorują pomieszczenie w efektowny sposób!

  6,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu 30cm JASNORÓŻOWA
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu 30cm JASNORÓŻOWA

  Jasnoróżowa kula z bibuły to wspaniałą dekoracja papierowa, która w cudowny sposób uzupełni dekoracje na przyjęciu! Jasnoróżowy odcień świetnie sprawdzi się na przyjęciu z okazji Chrztu, czy Komunii dziewczynki. 

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu 30cm BŁĘKITNA
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu 30cm BŁĘKITNA

  Fantastyczne, błękitne dekoracje papierowe to genialny sposób na urozmaicenie dekoracji na przyjęciu! Błękitne dodatki cudownie sprawdzą się na zbudowanie wspaniałych aranżacji na przyjęcie komunijne, czy z okazji Chrztu dla chłopca!

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu 30cm SZARA
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu 30cm SZARA

  Niesamowite, szare dekoracje papierowe to cudowny sposób na urozmaicenie dekoracji na przyjęciu! Szare dodatki świetnie sprawdzą się na uzupełnienie aranżacji w srebrnym odcieniu!

  7,98 zł
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Dekoracje na Roczek - jak wykonać?

Dekoracje na Roczek można wykonać samodzielnie, w stylu DIY. Rękodzieło jest bardzo modnym rodzajem dekoracji na każdą okoliczność. Wystarczy zgromadzić wszelkie niezbędne materiały, np. papier, styropian, szkło, juta i stworzyć autorskie projekty indywidualnych dekoracji na Roczek. Niezbędne okażą się także być nożyczki, klej, sznurki czy pisaki. Robótki ręczne to wymagające rzemiosło, które finalnie daje niesamowicie wiele satysfakcji, dlatego warto pochylić się nad tym tematem organizując Roczek dziecka. Jeśli jednak ograniczenia czasowe nie pozwalają na samodzielne stworzenie pięknych dekoracji na przyjęcie oraz potrzebne są idealnie wykonane ozdoby stołu i wnętrza, to warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego 1001dekoracji.pl. Znajduje się tutaj wiele inspiracji dekoracyjnych na różne okazje, w tym na Roczek, które każdy może wykorzystać podczas organizowania własnego przyjęcia.

 

Rozety papierowe na Roczek

Rozety papierowe na Roczek to doskonała dekoracja wisząca z papieru. Można je zawiesić pod sufitem lub na ścianie. Dekoracje papierowe to doskonałe rozwiązanie, które zachwyci gości. Oferujemy rozety: złoto-białe, złote, różowo-złote, niebiesko-złote.

 rozety papierowe na Roczek chłopcaRozety papierowe na Roczek chłopca

Kule bibułowe na Roczek

Kule bibułowe na Roczek są wspaniałymi, lekkimi dekoracjami, które można zawiesić przy suficie. Kule bibułowe można wykorzystać także jako lampiony ozdobne. Lampiony papierowe kule wprowadzą doskonały klimat na przyjęciu. Białe, złote, różowe, srebrne, niebieskie - wszystkie kolory znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego.Jak zrobić kulę bibułową? Wystarczy przygotować bibułę papierową, szablon koła z kartki, nożyczki, pisaki, sznurek oraz klej. Tak skomponowany zestaw pozwoli na stworzenie wyjątkowej dekoracji na Roczek dziecka.

 Kula bibułowa na Roczek dziewczynki

Kula bibułowa na Roczek dziewczynki

Pompony z bibuły na Roczek

Pompony z bibuły na Roczek to puszyste, lekkie dekoracje wnętrza, które dodadzą nieskazitelnego uroku na każdym przyjęciu z okazji pierwszych urodzin dziecka. Można je powiesić przy suficie, ułożyć na stole lub wykorzystać jako atrakcje do gier i zabaw dla dzieci. Oferujemy dwie wielkości pomponów z bibuły w wielu wariantach kolorystycznych: różowy, niebieski, złoty, biały.


złoty pompon z bibuły

Złoty pompon z bibuły