Nowe produkty

Promocje

Rozety, pompony i kule papierowe

Rozety, pompony i kule papierowe pomogą w bardzo prosty sposób stworzyć naprawdę efektowną dekorację wnętrza na przyjęcie. Tak przygotowane dekoracje najlepiej prezentują się powieszone w grupach po kilka sztuk. Rozety, kule i pompony można łączyć na różne sposoby w tym również kolorystycznie. Świetnie wyglądają także w otoczeniu balonów na Roczek czy banerów. Należy pamiętać aby dekorację wnętrza dobrać kolorystycznie pod dekorację stołu na Roczek. Wszystko po to aby cała dekoracja była piękna i spójna.

Rozety, pompony i kule papierowe 

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Dekoracje na Roczek - jak wykonać?

Dekoracje na Roczek można wykonać samodzielnie, w stylu DIY. Rękodzieło jest bardzo modnym rodzajem dekoracji na każdą okoliczność. Wystarczy zgromadzić wszelkie niezbędne materiały, np. papier, styropian, szkło, juta i stworzyć autorskie projekty indywidualnych dekoracji na Roczek. Niezbędne okażą się także być nożyczki, klej, sznurki czy pisaki. Robótki ręczne to wymagające rzemiosło, które finalnie daje niesamowicie wiele satysfakcji, dlatego warto pochylić się nad tym tematem organizując Roczek dziecka. Jeśli jednak ograniczenia czasowe nie pozwalają na samodzielne stworzenie pięknych dekoracji na przyjęcie oraz potrzebne są idealnie wykonane ozdoby stołu i wnętrza, to warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego 1001dekoracji.pl. Znajduje się tutaj wiele inspiracji dekoracyjnych na różne okazje, w tym na Roczek, które każdy może wykorzystać podczas organizowania własnego przyjęcia.

 

Rozety papierowe na Roczek

Rozety papierowe na Roczek to doskonała dekoracja wisząca z papieru. Można je zawiesić pod sufitem lub na ścianie. Dekoracje papierowe to doskonałe rozwiązanie, które zachwyci gości. Oferujemy rozety: złoto-białe, złote, różowo-złote, niebiesko-złote.

 rozety papierowe na Roczek chłopcaRozety papierowe na Roczek chłopca

Kule bibułowe na Roczek

Kule bibułowe na Roczek są wspaniałymi, lekkimi dekoracjami, które można zawiesić przy suficie. Kule bibułowe można wykorzystać także jako lampiony ozdobne. Lampiony papierowe kule wprowadzą doskonały klimat na przyjęciu. Białe, złote, różowe, srebrne, niebieskie - wszystkie kolory znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego.Jak zrobić kulę bibułową? Wystarczy przygotować bibułę papierową, szablon koła z kartki, nożyczki, pisaki, sznurek oraz klej. Tak skomponowany zestaw pozwoli na stworzenie wyjątkowej dekoracji na Roczek dziecka.

 Kula bibułowa na Roczek dziewczynki

Kula bibułowa na Roczek dziewczynki

Pompony z bibuły na Roczek

Pompony z bibuły na Roczek to puszyste, lekkie dekoracje wnętrza, które dodadzą nieskazitelnego uroku na każdym przyjęciu z okazji pierwszych urodzin dziecka. Można je powiesić przy suficie, ułożyć na stole lub wykorzystać jako atrakcje do gier i zabaw dla dzieci. Oferujemy dwie wielkości pomponów z bibuły w wielu wariantach kolorystycznych: różowy, niebieski, złoty, biały.


złoty pompon z bibuły

Złoty pompon z bibuły