Informacja

Nowe produkty

Winietki i tabliczki na 30

Winietki i tabliczki na 30 urodziny które wskażą gościom odpowiednie miejsce przy stole. W ofercie naszego sklepu znajdziecie najmodniejsze winietki na stół, które dopasujecie do swojego przyjęcia. Na winietkach należy wypisać imiona gości oraz ustawić je we właściwych miejscach przy stole. Ciekawym dodatkiem są również dekoracyjne tabliczki na stół z imieniem Solenizanta! To jednocześnie wspaniała pamiątka oraz piękna dekoracja. Tabliczka w ozdobnej ramce wspaniale podkreśli charakter całego przyjęcia.

Winietki i tabliczki na 30 

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Winietki i tabliczki na 30

Aranżacja stołu odgrywa istotną rolę w trakcie uroczystości i imprez. Podczas ich trwania mnóstwo czasu spędzamy, jedząc, pijąc oraz wznosząc toasty. Przy stole odbywa się także większość rozmów. To wszystko sprawia, że dekoracje umieszczane na blacie mają naprawdę duży wpływ na nastrój panujący w czasie imprezy. Chcesz, aby na Twoim przyjęciu z okazji trzydziestych urodzin atmosfera była naprawdę przyjemna? W takim razie dopasuj do siebie dekoracje i stwórz kompozycję, która pozytywnie zaskoczy wszystkie zebrane osoby. Goście oczarowani taką aranżacją nie będą mogli oderwać od niej wzroku. Ważne jest jednak, aby wszystkie elementy wystroju dobrze ze sobą współgrały. Ustal więc motyw przewodni przyjęcia i zgodnie z nim wybierz najlepsze dodatki na swoją imprezę.  

Personalizowane winietki na trzydziestkę

Zdecydowanie przydatnym produktem do dekoracji stołu na przyjęcie są wizytówki z nazwiskami gości. Aby były czytelne i estetyczne, możesz wybrać nasze spersonalizowane projekty. To szybki i nietuzinkowy sposób na to, aby gustownie ubrać blat stołu podczas trzydziestych urodzin. Pampas Boho to modne wizytówki z nadrukiem trawy pampasowej, która malowniczo wygląda na białym, jednolitym tle. Czarna czcionka użyta do zapisania nazwisk gości z całością tworzy doskonały kontrast. Twoi goście bez najmniejszego problemu znajdą odpowiednie miejsca, jeśli przy ich nakryciach umieścisz takie właśnie winietki. Świetnym rozwiązaniem są też wizytówki Gałązka Eukaliptusa z zielono-złotym nadrukiem. Idealnie wpisują się w botaniczny klimat, dlatego możesz śmiało skomponować je z żywymi roślinami czy dekoracjami eko.

personalizowane winietki na stół

Winietki z nazwiskami gości na 30 urodziny

Wizytówki do wypisania na 30 urodziny

W ofercie naszego sklepu dostępne są także wizytówki do samodzielnego wypisania. W ten sposób możesz kupić je z dużym wyprzedzeniem, a tuż przed przyjęciem uzupełnić odpowiednimi nazwiskami. Dzięki temu nie będziesz musiał przygotowywać wszystkiego na ostatnią chwilę. Winietki Rosegold Black to niezwykle imprezowa propozycja w modnej odsłonie. Połączenie czerni, bieli i różowego złota tworzy świetny motyw, a grafiki konfetti i serpentyn dodatkowo urozmaicają wygląd dekoracji. Przepięknym produktem są też wizytówki Motyl w Kwiatach. Ażurowy motyw wycięty w grubym, białym papierze wysokiej jakości z pewnością przyciągnie spojrzenia wszystkich Twoich gości. Efektowną ozdobą stołu będą wizytówki o oryginalnym kształcie. Biało-złote piórka to fenomenalny dodatek na przyjęcie w dowolnym klimacie. 

Winietki do wypisania na 30 urodziny

Winietki do wypisania na 30 urodziny

Tabliczki z personalizacją do dekoracji stołu urodzinowego

Genialną dekoracją stołu na przyjęcie z okazji 30 urodzin jest personalizowana tabliczka w ozdobnej ramce. Ustawiona w restauracji podkreśli charakter celebrowanej przez Ciebie i Twoich gości okazji, ale z powodzeniem możesz użyć jej również podczas domówki czy imprezy w wynajętej sali. Aranżacja nabierze dzięki niej bardziej osobistego stylu. Biała ramka z kartką zdobioną złoto-różowym nadrukiem to zdecydowanie dobre rozwiązanie na przyjęcie urodzinowe kobiety. Duże, wyraźne cyfry wyeksponują wiek solenizantki, a umieszczona na nich korona sprawi, że dekoracja będzie zabawnym dodatkiem do wystroju. Bardziej uniwersalnym pomysłem jest tabliczka w złotej ramce z napisem “Wystrzałowa 30”. Czarno-złoty nadruk jest czytelny i świetnie wygląda na gładkim, białym tle. Każdą tabliczkę uzupełnić możesz imieniem solenizanta oraz datą przyjęcia. To jedyny w swoim rodzaju sposób na ubranie stołu podczas urodzinowej imprezy.