Informacja

Nowe produkty

Święta w przedszkolu i szkole

Święta w przedszkolu to świetna okazja na włączenie dzieciaków w dekorowanie wnętrza. Świąteczne dekoracje w prosty i szybki sposób pomogą zmienić wygląd zwykłego pomieszczenia w magiczną krainę. Świąteczne balony to coś co zachwyci wszystkie dzieciaki, a dekoracje świąteczne w postaci gwiazd papierowych to wspaniałe tło do świątecznych zdjęć. Święta w przedszkolu i szkole to również czas jasełek. Skrzydła anioła czy czapeczka mikołaja to ponadczasowe świąteczne akcenty. Stroje dla dzieci na jasełka pozwolą im jeszcze wcielić się w graną przez nich postać. To nie tylko tradycja, ale również świetna zabawa dla dzieci.

Święta w przedszkolu i szkole  

Podkategorie

  • Dekoracje zimowe przedszkole

    Dekoracje zimowe do przedszkola, które udekorują salę na ten zimowy czas. W ofercie naszego sklepu znajdziecie kolorowe girlandy inspirowane zimowymi motywami. Ciekawym dodatek do przedszkolnej sali są również balony w kształcie ciastka, mikołaja czy renifera. Takie balony najlepiej napompować helem tak aby unosiły się nad powierzchnią. W oknach klasy lub sali warto powiesić zimowe gwiazdy , które będą dobrze widoczne już z zewnątrz budynku! W udekorowanej sali dzieci na pewno poczują magię świąt!

  • Jasełka - stroje

    Stroje na Jasełka to niezbędny element zimowej wyprawki przedszkolaka. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wyjątkowe przebrania na Jasełka dla najmłodszym. Jeśli Wasze dziecko odgrywa rolę aniołka nie możecie obejść się bez anielskich skrzydeł oraz białej spódniczki tutu. Mamy dla was również korony na przebranie dla króla lub księżniczki. Ciekawym elementem są świąteczne opaski idealnie wpisujące się w świąteczny klimat. Dla najmłodszych polecamy również cekinową czapkę Świętego Mikołaja lub rogi renifera! Obok takiego dodatku nikt nie przejdzie obojętnie!

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Święta w przedszkolu i szkole - jak zorganizować?

Boże Narodzenie to jedno z ulubionych świąt wszystkich dzieci. Maluchy niezmiernie cieszą się na otrzymywane w tym czasie prezenty, stoły uginające się od rozmaitych pyszności oraz inne atrakcje towarzyszące obchodom Gwiazdki. Dotyczy to nie tylko grona rodzinnego, ale również uroczystości organizowanych w szkołach czy przedszkolach. Placówki zwykle wyprawiają przedstawienia oraz przyjęcia, podczas których dzieci prezentują swoje talenty, dzielą się opłatkiem czy wręczają drobne prezenty kolegom, koleżankom i nauczycielom. Takie wydarzenia sprawiają, że najmłodsi jeszcze lepiej czują się w murach przedszkoli i szkół, do których uczęszczają na co dzień. Ciepły i serdeczny nastrój z całą pewnością pozostaną w dzieciach na długo po upływie świątecznego czasu. Jak sprawić, aby takie świętowanie było naprawdę wyjątkowe? Jakie akcesoria mogą się przydać w trakcie obchodów Bożego Narodzenia? Koniecznie sprawdź naszą ofertę, a znajdziesz wszystkie niezbędne elementy na taką uroczystość. 

Dekoracje zimowe do przedszkola

Odpowiednie dekoracje mogą całkowicie odmienić wygląd sali w przedszkolu lub szkole. Właśnie dlatego podczas obchodów Bożego Narodzenia dobrze jest postawić na zimową scenerię, która podkreśli atmosferę tego szczególnego okresu w roku. Foliowe balony w kształcie pingwinów, reniferów, Świętego Mikołaja czy piernikowego ludzika nadają się do tego doskonale. Takimi ozdobami w niepowtarzalny sposób ubierzesz dowolne wnętrze. Do dekoracji sal lekcyjnych przydadzą się również kolorowe girlandy czy zawieszki z papieru. Można wykonać je własnoręcznie, jednak gotowe produkty są doskonałym sposobem na zaoszczędzenie czasu. Co więcej, gwarantują one naprawdę zjawiskowy wygląd. Baner z napisem “Merry Xmas” czy złote gwiazdki idealnie nadają się do aranżacji wnętrza na Boże Narodzenie. Podczas wigilii klasowej możesz natomiast wykorzystać niebanalne serwetki ze świątecznymi motywami. Grafiki misiów, Mikołajów czy choinek bez wątpienia uatrakcyjnią wygląd stołu, przy którym zasiądziesz wraz z dziećmi. 

Zimowe dekoracje do przedszkola

Zimowe dekoracje do przedszkola

Jasełka - stroje i akcesoria dla dzieci

W okresie Bożego Narodzenia w przedszkolach i szkołach organizowane są również baliki oraz przedstawienia. To świetna okazja do tego, aby dzieci mogły włożyć oryginalne stroje! Jakie kostiumy cieszą się największą popularnością? Niewątpliwie najczęściej wybieranym przebraniem jest Święty Mikołaj. To propozycja nie tylko dla dzieci, ale także ich nauczycieli. Szczególnie w przedszkolu opiekun może w takim kostiumie wręczać prezenty najmłodszym. Świetnymi dodatkami są też akcesoria do stroju elfa czy renifera. Mogą je ubrać pomocnicy Świętego Mikołaja bądź maluchy wystrojone na przyjęcie. Biała spódniczka i pieczołowicie wykonane skrzydła to z kolei idealne rozwiązanie na jasełka. Strój anioła bez wątpienia przyda się w czasie takiego wydarzenia. Równie dobrym pomysłem jest wykorzystanie złotej różdżki jako berła króla do kompletu z elegancką koroną. Sprawdź też inne elementy i przygotuj niezapomniane stroje dla dzieci na Boże Narodzenie. 

Przebranie na jasełka dla dziewczynki

Przebranie na Jasełka dla dziewczynki