Informacja

Nowe produkty

Prezenty na Święta

Prezenty na Święta w formie pięknych upominków w drewnianych skrzyniach. Dzięki temu możesz obdarować bliskich magią Świąt i sprawić, że poczują się tego dnia wyjątkowo. Skrzynia z winem czy miodem? Wybór należy do Ciebie! Jeśli wolisz bardziej praktyczny prezent, zastanów się nad wyborem zimowej czapki! Każdy upominek jest pięknie zapakowany, dlatego bez problemu możesz go od razu wręczyć!

Prezenty na Święta 

Podkategorie

 • Prezenty na Święta

  Prezenty na Święta, które sprawią wyjątkową radość twoim najbliższym. Podaruj rodzinie odrobinę radości w postaci skrzyneczki ze słodkimi miodami lub czekoladkami. Obdaruj przyjaciół wyjątkową czapką zimową w pięknym, personalizowanym pudełku. Nasze prezenty zapakowane w drewniane pudełeczka, są gotowymi upominkami, które możesz od razu wręczyć. Dzięki grafikom zaprojektowanym w zimowym stylu, każda obdarowana osoba poczuje magię świąt!

 • Prezenty noworoczne

  W Nowym Roku można znaleźć wyjątkowe prezenty, które dostarczą innym wiele radości. Sprawdź nasze najnowsze oferty przedstawiające personalizowane pudełka prezentowe. W środku umieściliśmy wyłącznie wysokiej jakości produkty, odpowiednie dla kobiety i mężczyzny. Niech Nowy Rok będzie pełen niespodzianek!  

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
 • WINO MUSUJĄCE na Sylwestra Z Twoim Podpisem 750ml DUŻE WINO MUSUJĄCE na Sylwestra Z Twoim Podpisem 750ml DUŻE
  39,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na Sylwestra Z Twoim Podpisem 750ml DUŻE

  Wino musujące na Sylwestra z przepięknymi życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku i Twoim podpisem. Wznieście toast za Nowy Rok z eleganckim upominkiem! To wspaniała propozycja zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.

  39,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Prezent dla mężczyzny, który pozwoli szczęśliwie wkroczyć w Nowy Rok. Wewnątrz czarnego pudełka prezentowego znajduje się zestaw z winem musującym, migdałami w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz krówkami. Chwila Odprężenia została wzbogacona o samoprzylepną naklejkę z życzeniami. 

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time

  Szukasz prezentu na Nowy Rok dla Niego? Świetnie trafiłeś! Naszą propozycją jest czarne pudełko prezentowe, wewnątrz którego znajduje się mała butelka Prosecco, fistaszki do pochrupania oraz cukierki bimberki. Aby dodać wyjątkowości na wieczku umieściliśmy personalizowaną etykietę z życzeniami. 

  79,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Prezent noworoczny, który zaskoczy każdą kobietę. W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw składający się z pysznego wina musującego i ręcznie robionych mydełek w kształcie makaroników. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z życzeniami na Nowy Rok. 

  99,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Prezent noworoczny umieszczony w różowym pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz kieliszkiem wykonanym ze szkła w złotej kolorystyce. Wieczko zdobi etykieta z życzeniami na Nowy Rok. Podaruj chwilę przyjemności! 

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Wspaniałe pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów! Noworoczny upominek zawiera zestaw z winem Cava Negro w eleganckiej butelce oraz kieliszkiem do wina w czarnym odcieniu. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z przepięknymi życzeniami. 

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy

  Wyjątkowy upominek przeznaczony dla eleganckiej kobiety. W czarnym pudełku prezentowym znajduje się: szlafrok satynowy lub komplet bielizny, satynowy woreczek, świeca zapachowa oraz czekoladowe cukierki. Chwile Rozkoszy zostały wzbogacone o personalizowaną naklejkę z dopasowaną grafiką. Umieszczono na nich przepiękne noworoczne życzenia. 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA
  219,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA

  Noworoczny upominek zamknięty w klasycznym, czarnym pudełku prezentowym. W środku zawarto wyłącznie produkty wysokiej klasy. Znajduje się tam wino musujące, świeca zapachowa, sól do kąpieli, aromatyczna herbata oraz satynowy woreczek. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami. 

  219,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór

  Elegancki upominek noworoczny dla Kobiety. Klasyczne czarne pudełko prezentowe zawiera szlafrok lub komplet bielizny satynowej, satynowy woreczek, musujące Prosecco, sól do kąpieli, jadalne płatki róż oraz coś słodkiego. Zdobi je wieczko z życzeniami umieszczonymi na personalizowanej etykiecie. 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości

  Szukasz prezentu noworocznego, który przyniesie wyłącznie radość i uśmiech? Zamów pudełko w kraftowym odcieniu zawierające zestaw z winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową opaską, solą himalajską do kąpieli, gąbką luffa oraz krówkami o śmietankowym smaku. Wyjątkowości doda personalizowana etykieta z przepięknymi życzeniami. 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Prezent noworoczny zamknięty w kraftowym pudełku. W środku ułożono gładki, satynowy szlafrok, małą, kryształową butelkę prosecco, sól himalajską z dodatkiem płatków róż  oraz sojową świecę o podobnym aromacie. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z życzeniami. Całość stanowi wyjątkowy upominek, który przyniesie szczęście na Nowy Rok! 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek

  Upominek noworoczny dla wyjątkowej Kobiety! Spraw radość bliskiej osobie wręczając jej pudełko prezentowe wypełnione po brzegi wysokiej jakości produktami. Wewnątrz znajdziesz zestaw zestaw składający się z mielonej kawy, zielonej herbaty, wina musującego, szklanego kieliszka oraz ciasteczka z wróżbą. Do wieczka doklejono personalizowaną etykietę z...

  199,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Wyjątkowy noworoczny upominek, który sprawi, że na twarzy bliskiej osoby pojawi się uśmiech. Wewnątrz różowego pudełka znajduje się wino musujące w kryształowej butelce, sól do kąpieli, myjka do kąpieli, zapachowa świeca w szkle, zapałki i pianki. Etykieta zawarta na wieczku przedstawia personalizowane życzenia. 

  199,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX
  279,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX

  Wspaniały upominek noworoczny, który zaskoczy każdą kobietę, Wewnątrz pudełka prezentowego znajduje się zestaw, który zawiera wino musujące, świeca zapachowa, słodkie pianki oraz satynowy szlafrok. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z życzeniami. 

  279,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX

  Eleganckie pudełko prezentowe dla kobiety. W środku umieszczono dużą ilość materiałowych kwiatów oraz białe wino musujące. Wieczko zdobi naklejka z przepięknymi, noworocznymi życzeniami. Całość dopełnia naklejka z życzeniami na nadchodzący Nowy Rok. 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX

  Noworoczny prezent zamknięty w czarnym pudełku wyłożonym materiałowymi różami. Wewnątrz umieszczono dużą butelkę wina w czarnej kolorystyce. Całość wspaniale się prezentuje. Na wieczku umieszczono naklejkę z personalizowanymi życzeniami. 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM różowe Prosecco Relaks LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM różowe Prosecco Relaks LUX
  209,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM różowe Prosecco Relaks LUX

  Wspaniały prezent zamknięty w różowym boxie! W środku znajduje się butelka różowego Prosecco, słodkie pianki, fiolka z solą do kąpieli, fiolka z płatkami róż. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z przepięknymi życzeniami. Każda kobieta doceni taki upominek! 

  209,98 zł
 • PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold
  69,98 zł
  PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold

  Wspaniały damski upominek, który zawiera ekskluzywne wino musujące Freixenet Italian Rose oraz słodkie cukiereczki z motywem serduszka. Wieczko zdobi przepiękna grafika z personalizowanymi życzeniami. Zaskocz bliską osobę efektownym upominkiem. 

  69,98 zł
 • PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX
  69,98 zł
  PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX

  Uroczy prezent, który przyniesie radość na nadchodzący Nowy Rok. Drewniana skrzynia zawiera zestaw z pysznym Prosecco marki Freixenet i mlecznymi czekoladkami. Personalizacja zawarta na naklejce sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo! 

  69,98 zł
 • PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava
  79,98 zł
  PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava

  Prezent noworoczny zamknięty w skrzyni z naturalnego drewna. W środku umieszczono wino musujące w komplecie ze słomką oraz czekoladowe cukierki w złotych papierkach. Wieczko zdobi samoprzylepna naklejka z personalizacją pośród dopasowanej grafiki. 

  79,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Zamawiaj skrzynię wykonaną z naturalnego drewna. Podaruj prezent na Wielkanoc z produktami wysokiej jakości. W zestawie znajdują się miody smakowe w szklanych słoiczkach oraz aromatyczne herbaty. Wewnątrz wieczka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z motywem Wielkanocnym oraz życzeniami. 

  229,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Miody smakowe i kawy PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Elegancki pomysł na prezent Wielkanocny dla bliskiej osoby. Zestaw w drewnianej skrzyneczce z miodami smakowymi oraz aromatycznymi kawami. Grafika Wielkanocna oraz delikatna kolorystyka sprawia, że całość prezentuje się bardzo efektownie. Idealny prezent dla niej lub dla niego z personalizacją.

  229,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny

  Prezent w drewnianym pudełko z oryginalną zawartością. Zestaw prezentowy zawiera: ekologiczne wino jarzębinowe, miód ekologiczny, aromatyczną kawę, herbatę w eleganckiej torebce oraz słodkie czekoladki. Wewnątrz pudełka na wieczku umieszczone są życzenia, personalizacja, motyw zajączka. Idealny upominek dla bliskiej osoby, który można podarować z okazji...

  249,98 zł
 • PREZENT w pudełku Herbata, świeca i słodkości Pudrowe Kwiaty PREZENT w pudełku Herbata, świeca i słodkości Pudrowe Kwiaty
  64,98 zł
  PREZENT w pudełku Herbata, świeca i słodkości Pudrowe Kwiaty

  Wspaniała świeca sojowa o aromacie różanym, śmietankowe krówki oraz przepyszna herbatka zamknięte w kraftowym pudełeczku zdobionym grafiką pudrowych kwiatów. W komplecie znajduje się również bilecik z uniwersalną naklejką bądź zawierająca personalizowany podpis. Taki upominek nada się świetnie na Dzień Babci, Walentynki czy urodziny.

  64,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM

  Małe, noworoczne wina o pysznym smaku powinny znaleźć się na każdej imprezie sylwestrowej. Możesz rozdać je wszystkim gościom aby razem wznieść sylwestrowy toast. Każda butelka z szampanem zdobiona jest naklejką z złoto-czarną grafiką oraz życzeniami!

  24,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE
  36,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE

  Nowy rok bez szampana? Nic z tych rzeczy! Wyjątkowy szaman o delikatnym smaku sprzedawany z naklejką z napisem " Szczęśliwego Nowego Roku". Nie ma bardziej idealnego połączenia na tą wyjątkową noc!

  36,98 zł
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Prezenty i dekoracje na Święta

Boże Narodzenie ma jedyny w swoim rodzaju charakter, który niezaprzeczalnie zachwyca każdego roku. Jego klimat powoduje, że niemal cały grudzień upływa nam na oczekiwaniu tego wspaniałego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Tradycje wręczania prezentów, łamania się opłatkiem czy przygotowywania dwunastu potraw wigilijnych nadają świętowaniu naprawdę ciepłą atmosferę. Przygotowując się do Gwiazdki, warto więc zadbać o przemyślane upominki dla bliskich oraz stylowe dekoracje, które ubiorą dom. Tego rodzaju elementy z całą pewnością sprawią, że tegoroczne Święta będą naprawdę niezapomniane. Na szczęście, zamiast stać w długich kolejkach czy ganiać po zatłoczonych centrach handlowych, teraz możesz zamówić wszystkie niezbędne elementy w naszym sklepie internetowym. Wystarczy wybrać potrzebne produkty, a następnie zamówić je z dostawą prosto do domu. 

Co podarować bliskim pod choinkę?

Prezenty na Boże Narodzenie pozwalają sprawić niemały kłopot. Nawet, gdy znasz kogoś dobrze, czasem ciężko jest wymyślić idealny podarunek pod choinkę. Sprawdzonym rozwiązaniem bez dwóch zdań jest kosz prezentowy. Box lub skrzynia wypełnione różnorodnymi upominkami sprawdzą się na podarunek dla mamy, taty, dziadków, rodzeństwa, przyjaciół czy innych bliskich osób. W ich wnętrzu w zależności od wariantu znaleźć można zabawki, słodycze, biżuterię, kosmetyki, alkohol, dekoracje czy zabawne akcesoria. Miękkie poduszki, fartuchy kuchenne, notesy, ceramiczne kubki czy czapki także stanowią bardzo dobry pomysł na prezent świąteczny dla kogoś bliskiego. Szczególną popularnością cieszą się personalizowane upominki na Gwiazdkę, które pokażą obdarowanej osobie, jak wiele wysiłku włożyłeś w ich przygotowanie. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz najlepszy wariant dla krewnego czy przyjaciela!

Prezenty świąteczny kubek i skrzat

Świąteczny zestaw na prezent

Prezenty świąteczne dla każdego

Choć Święta kojarzą się przede wszystkim z rodziną i przyjaciółmi, to nie jedyne ważne osoby w naszym życiu. W końcu uczniowie w szkołach czy pracownicy w firmach także celebrują Boże Narodzenie. Co podarować nauczycielowi na Gwiazdkę? Jakie prezenty dla pracowników wybrać? Nie musisz już dłużej się zastanawiać, bo przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałe propozycje. Box z kubkiem, słodyczami albo alkoholem na pewno sprawi przyjemność kontrahentom. Pracowników pozwoli docenić również świąteczna premia w ładnej oprawie. Duże, efektowne skrzynie z miodem, herbatą, kawą, winem czy innymi wysokiej jakości produktami bez wątpienia przypadną do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Pracownikom czy klientom możesz też śmiało wręczyć symboliczny opłatek w pudełku albo sianko na stół. Każdy z nich dodatkowo pozwala na umieszczenie personalizacji, którą docenią obdarowane osoby.

Jak udekorować wnętrze na Bożego Narodzenia?

Prezenty to bardzo ważny element Bożego Narodzenia. Nie mniej istotne są dekoracje wykorzystane do ubrania wnętrz i plenerów. Dekorowane są prywatne domy, szkoły i przedszkola, witryny sklepowe, a nawet siedziby firm. Na okres świąteczny całe miasta zyskują zupełnie nowy wygląd przygotowany za pomocą specjalnie przygotowanych ozdób. W domu na pewno przydadzą Ci się serwetki świąteczne, świeczki, obrusy czy bombki i lampki. Bardzo ciekawą dekoracją, a zarazem atrakcją dla rodziny będzie też kalendarz adwentowy. Pluszowe skrzaty, figurki oraz drewniane dodatki to aktualnie jedne z najmodniejszych propozycji na Boże Narodzenie. Stworzyliśmy również specjalną ofertę dekoracji i dodatków dla przedszkoli oraz szkół. Koniecznie zajrzyj do niej, jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób ubrać klasy czy stołówkę. Efekt bez wątpienia będzie zjawiskowy!

Skarpeta dekoracyjna świąteczna na prezenty

Świąteczne skarpety na prezenty