Informacja

Nowe produkty

Panieński 

Podkategorie

  • Wieczór Panieński

    Wieczór Panieński to najlepsza impreza w życiu każdej kobiety dlatego warto postawić na dobrze dobrane dodatki. Najważniejsza jest lista rzeczy na Panieński. Dzięki niej nie zapomnisz o żadnych dekoracjach stołu na Panieński takich jak papierowe talerzyki czy kubeczki. Niezastąpionym dodatkiem są również serwetki na Wieczór Panieński. Oczywiście nie ma imprezy bez balonów. W ofercie naszego sklepu znajdziecie najmodniejsze balony na Wieczór Panieński zarówno foliowe jak i zwykłe lateksowe. Jeśli planujecie szaloną imprezę warto zadbać o gry i zabawy na Wieczór Panieński, które rozluźnią atmosferę każdego przyjęcia. Aby wyróżnić Przyszłą Pannę Młodą polecamy szarfy na Wieczór Panieński z imieniem lub uniwersalne, które pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach. Stwórzcie razem z nami szaloną imprezę!

Wieczór panieński - dekoracje, prezenty i dodatki

W czas przygotowań do ślubu od wielu, wielu lat wpisane jest obchodzenie wieczoru panieńskiego. Skąd się wywodzi ten zwyczaj? Wieczór panieński to przyjęcie znane już w tradycji staropolskiej. Wtedy to przyszła Panna Młoda w towarzystwie przyjaciółek stanu wolnego bawiła się na symbolicznej imprezie. Osobno podobne przyjęcie wyprawiane było - i nadal jest - także dla mężczyzn. Impreza z okazji pożegnania przez dziewczynę stanu panieńskiego nacechowana jest wieloma elementami o wyjątkowym znaczeniu. W dawnej Polsce tradycją wieczoru było wypiekanie kołacza weselnego. Jego forma uzyskana po upieczeniu miała symbolizować życie przyszłego małżeństwa. Na wieczorze panieńskim pojawiał się również wianek, który oznaczał czystość Panny Młodej. 

Dziś wieczór panieński różni się nieco od swojego pierwowzoru, jednak nadal jest nieodłączną częścią planowania ślubu i wesela. Za jego organizację odpowiada zwykle świadkowa, choć zdarza się też, że przyjęcie planuje sama Panna Młoda. Jak przygotować wieczór panieński? Z naszymi propozycjami to naprawdę łatwe!

Jak zorganizować wieczór panieński?

Aktualnie wieczór panieński może mieć najróżniejsze formy. Wybór odpowiedniej dobrze jest dopasować do indywidualnych upodobań przyszłej Panny Młodej. W ten sposób najważniejsza osoba wieczoru poczuje się na przyjęciu naprawdę komfortowo! Popularnym pomysłem jest wyprawa do klubu lub obchód barów w mieście. Czasem przyszła Panna Młoda wraz z przyjaciółkami wyjeżdża również do innego miasta - zwłaszcza, gdy na co dzień mieszka w dość małej miejscowości. Zarezerwowanie pubu czy loży z całą pewnością ułatwi celebrowanie wieczoru, gwarantując Wam miejsce do siedzenia. Imprezę dla przyszłej Panny Młodej wyprawić można też w hotelu albo wynajętym domku. Jeśli istnieje taka możliwość, domówka również będzie znakomitym rozwiązaniem.

A gdy klasyczna impreza nie jest spełnieniem marzeń Twojej przyjaciółki, jej wieczór panieński możesz zaplanować także w bardziej nietypowy sposób. Relaks w spa, wyprawa do teatru, zabawa w parku rozrywki lub escape room to chętnie wybierane pomysły na fenomenalną rozrywkę. Charakter atrakcji dopasuj do temperamentu i osobistych preferencji przyszłej Panny Młodej. Jeśli dobrze ją znasz, z pewnością nie będziesz mieć problemu z przygotowaniem imprezy. W przypadku wątpliwości możesz też skonsultować się z główną zainteresowaną, jej przyszłym mężem czy inną przyjaciółką. Wspólnymi siłami na pewno wymyślicie coś wspaniałego. 

Szarfa na wieczór panieński panna młoda biała z pierścionkiem rosegold

Ozdobna szarfa na wieczór panieński 

Pomysły i inspiracje na wieczór panieński

Jeśli planujesz wieczór panieński w domu, hotelu albo innym wynajętym lokalu, bez dwóch zdań przydadzą Ci się nietuzinkowe dekoracje oraz dodatki. Za ich pomocą każde wnętrze nabierze unikalnego charakteru. Balony o ciekawych motywach i kształtach możesz śmiało wykorzystać do ubrania pomieszczenia. To także bezbłędny dodatek do pamiątkowych zdjęć z imprezy. Dekoracje sali i stołu na panieński powinny mieć spójną stylistykę, by wszystkie uczestniczki przyjęcia były oczarowane uzyskanym w ten sposób efektem końcowym. Do przygotowania wyjątkowego wieczoru panieńskiego przyda się też słodki stół z uroczystym tortem oraz drink bar. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są wszelkiego rodzaju produkty potrzebne do zorganizowania imprezy. Przyszła Panna Młoda oraz jej przyjaciółki będą kapitalnie bawić się na takim przyjęciu!

Balony foliowe Bride to be rosegold

Balony do dekoracji wnętrza na panieński

Sprawdzone zabawy i gadżety na panieński

Gdy wybierzesz już miejsce na imprezę, zadbaj o atrakcje, które urozmaicą wieczór. Film, koncert, tańce czy inne rozrywki oferowane w specjalnie przeznaczonych do tego miejscach to niewątpliwie znakomite rozwiązanie. Istnieje jednak także wiele produktów, które zapewnią świetny nastrój na przyjęciu w dowolnym miejscu. Szarfy, wianki czy opaski to chętnie wykorzystywane akcesoria. Ubrane przy ich pomocy dziewczyny z pewnością wyróżnią się z tłumu w klubie albo barze. Rekwizyty do zdjęć w postaci tabliczek czy zabawnych form z grubego papieru także można zabrać ze sobą na każdego rodzaju wieczór panieński. Uczestniczki imprezy chętnie zapozują z nimi do pamiątkowych fotografii, które nawet po wielu latach przypomną Wam o tym szczególnym przyjęciu. Podczas wieczoru panieńskiego przydadzą się też gry i zabawy. Wyzwania czy pytania dla przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek z pewnością rozluźnią atmosferę. Za obecność dziewczynom podziękować można przy pomocy drobnych upominków, które każdemu sprawią niemałą przyjemność!

Zestaw 6 najlepszych gier panieński

Zestaw gier na wieczór panieński