Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na 40 urodziny

Zaproszenia na 40 urodziny pozwolą pięknie i elegancko zaprosić gości na imprezę urodzinową. Zaproszenia na 40 urodziny personalizowane, ręcznie robione i do druku to najpopularniejsze wzory. My polecamy przepiękne i modne zaproszenia na 40 urodziny w odcieniach czerni, złota, rosegold, z kwiatowymi motywami. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie!

Zaproszenia na 40 urodziny 

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Zaproszenia na 40 urodziny

Zaproszenia na 40 nie są bardzo popularne, dlatego dosyć ciężko dostać atrakcyjne warianty. W naszym sklepie znajdziecie jednak dwie, piękne wersje, które świetnie się sprawdzą na urodzinowym przyjęciu zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Tekst zaproszenia na 40 urodziny jest równie ważny jak grafika. Nie może być przesadnie młodzieżowy, lecz nie starajcie się też na siłę być bardzo poważni. Możecie zdecydować się na zaproszenia na 40 urodziny ręcznie robione, zaproszenia na 40 urodziny personalizowane lub do wypisania. W naszej ofercie znajdziecie ten ostatni wariant, który jest niezwykle atrakcyjny i stał się hitem na wszelkich imprezach urodzinowych. 

Zaproszenia na 40 urodziny dla kobiety

Przyjęcie urodzinowe w damskiej wersji będzie się z pewnością różnić od wersji dla mężczyzn. Mogą być dużo bardziej świeże, kolorowe, lecz ciągle posiadające odpowiednią klasę. Z racji tak krągłej ilości przeżytych lat, warto stworzyć wspaniałe przyjęcie, na którym wszyscy goście będą się dobrze bawić. Zaproszenia dla kobiet zazwyczaj występują w różowej kolorystyce. Z racji tego, że nie są to już pierwsze urodzinki a 40, warto zmodyfikować  lekko kolorystykę i postawić na różowe złoto. Jest to jeden z najmodniejszych kolorów pojawiający się w najnowszych trendach na sezon 2024. Dzięki temu, Wasze zaproszenia będą niezwykle modne i atrakcyjne. Zaproszenia z kolekcji Rosegold Black będą idealnym rozwiązaniem i świetnie sprawdzą się w tej roli. Na czarnych kartach widnieje grafika cyfry „40” oraz konfetti w kolorze rosegold. Wewnątrz znajduje się tekst do uzupełnienia najważniejszymi informacjami. Do kompletu dorzucamy również koperty, dzięki czemu nie musicie martwić się o dodatkowe aspekty.

Zaproszenia na 40 urodziny dla kobiety

Zaproszenia na 40 urodziny dla kobiety

Zaproszenia na 40 urodziny dla mężczyzny

Organizując przyjęcie urodzinowe dla Waszego męża, brata na pewno chcecie, by wszystko było perfekcyjnie przygotowane i udekorowane. Warto więc zaopatrzyć się w dekoracje, które pomogą Wam osiągnąć ten cel. Nie pozostawia wątpliwości, że przyjęcie urodzinowe mężczyzny będzie różniło się od damskiej wersji. Będzie zdecydowanie bardziej stonowane i eleganckie. 40 urodziny są też bardzo ważnym wydarzeniem, ze względu na okrągłą ilość ukończonych lat. Warto z tego powodu urządzić przyjęcie, o którym powiadomicie gości w wyjątkowy sposób cudownymi zaproszeniami. Świetnie sprawdzi się tu elegancka i nowoczesna grafika oraz stonowana kolorystyka. Czarno-srebrne zaproszenia będą idealnym rozwiązaniem na taką uroczystość urodzinową. Na czarnych kartach znajdują się grafika foliowego balony w kształcie cyfry „40”, napis „Zaproszenie na urodziny” oraz drobne elementy dekoracyjne, ściśle związane z imprezą urodzinową. Wszystkie elementy świetnie się ze sobą łączą i na pewno zachwycą Waszych gości. Wewnątrz karty znajdziecie odpowiadającą grafikę oraz tekst z pustymi polami, które należy wypełnić najważniejszymi informacjami o przyjęciu. Zaproszenia idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2024, dzięki srebrnym elementom dekoracyjnym i eleganckiej stylistyce. Pamiętajcie, by zaproszenia współgrały z dekoracjami znajdującymi się na Waszym przyjęciu. Wszystko musi być spójne i idealnie dopasowane. 

Zaproszenia na 40 urodziny dla mężczyzny

Zaproszenia na 40 - dla mężczyzny

Zaproszenia na 40 urodziny tekst

Zaproszenia na 40 urodziny należy samodzielnie wypisać. Wewnątrz zaproszenia znajduje się nadrukowany tekst który należy samodzielnie uzupełnić. Zawiera on podstawowe informacje takie jak data, miejsce czy godzina oraz imiona i nazwiska zapraszanych gości. Dzięki temu goście poczują się docenieni, gdyż ręczne wypisywanie zaproszeń zajmuje o wiele więcej czasu.

Zaproszenia na 40 urodziny tekst

Zaproszenia na 40 urodziny tekst