Nowe produkty

Promocje

Prezenty na Chrzest i pamiątki - świece do Chrztu i okapniki na Chrzest

Świece i okapniki do Chrztu od lat są najważniejszym elementem Chrztu Świętego. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest wybieranie świec w pudełku. Najmodniejsze w tym sezonie są świece wykonane własnoręcznie. Ich dodatkowym atutem jest możliwość zamieszczenia imienia dziecka. Warto pomyśleć również o stroiku z okapnikiem. Pozwoli to na bezpieczne uż...

Świece i okapniki do Chrztu od lat są najważniejszym elementem Chrztu Świętego. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest wybieranie świec w pudełku. Najmodniejsze w tym sezonie są świece wykonane własnoręcznie. Ich dodatkowym atutem jest możliwość zamieszczenia imienia dziecka. Warto pomyśleć również o stroiku z okapnikiem. Pozwoli to na bezpieczne używanie świecy bez obawy o kapanie wosku. Stroiki wykonane są w różnorodnej aranżacji. Każdy rodzic znajdzie w naszej ofercie coś dla dziewczynki jak i chłopca.

Więcej

Prezenty na Chrzest i pamiątki - świece do Chrztu i okapniki na Chrzest Jest 60 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 60 elementów
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność

  Świeca do Chrztu dla dziewczynki. Odcienie różu oraz delikatna grafika śpiącej dziewczynki w kwiatach sprawia, że świeca nabiera dużej subtelności i delikatności. Ręcznie dekorowana satynową, jasnoróżową wstążką oraz białym stroikiem. Będzie to cudowna pamiątka Chrztu Świętego.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność

  Aby świeca przetrwała wiele lat oferujemy pudełko wykonane z jasnego drewna. Wnętrze opakowania ozdobione jest karteczką z imieniem dziecka i datą. Pudełko dekorowane grafiką pastelowych kwiatów idealnie pasuje na uroczystość Chrzty dziewczynki. Będzie to piękny prezent a zarazem pamiątka dla maluszka.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ
  1 Opinie

  Świeca do Chrztu ręcznie dekorowana satynową, jasnoróżową wstążeczką. Personalizowana jest naklejką z imieniem dziecka i datą. Stworzona z myślą o Chrzcie Świętym dziewczynki w odcieniach różu wraz z delikatną grafiką kwiatowego wózeczka. Będzie niepowtarzalną pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ
  1 Opinie

  Wykonane z jasnego drewna pudełko do przechowywania świecy maluszka z okazji Chrztu Świętego. Na wieczku znajduje się grawer "Pamiątka Chrztu Świętego", a wewnątrz znajduje się karteczka z imieniem dziecka oraz datą. Pudełeczko sprawia, że świeca wytrzyma wiele lat w stanie nienaruszonym i będzie pięknym prezentem dla dziecka. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Serce
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Serce

  Świeca do Chrztu w kolorze różowym to idealna propozycja na uroczystość Świętą dziewczynki. Ręcznie dekorowana satynową jasnoróżową wstążeczką. Dodatkowo posiada efektowny stroik w białej kolorystyce. Świeca personalizowana jest naklejką z imieniem dziecka i datą Chrztu oraz zdobiona motywem kwiatowego serca. Z pewnością będzie piękną pamiątką tego dnia.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Serce
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Serce

  Drewniane pudełko na świece z okazji Chrztu Świętego dla dziewczynki. Zdobione grafiką różowych kwiatów, pozwoli zachować świece w stanie idealnym przez wiele lat. Dzięki temu będzie ona wieloletnią pamiątką. Wieczko posiada grawer a wewnątrz pudełka znajduje się karteczka z imieniem dziecka i datą.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowy Aniołek NEW
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowy Aniołek NEW

  Świeca do Chrztu stworzona z myślą o dziewczynkach. Ręcznie dekorowana jasnoróżową, satynową wstążka oraz personalizowana naklejką z imieniem dziecka i datą. Dodatkowo świeca posiada stroik zachowany w białej kolorystyce. Świeca posiada grafikę różowego aniołka, dlatego idealnie sprawdzi się jako pamiątka z Chrztu dla dziewczynki.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowy Aniołek
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowy Aniołek

  Pudełko na świece wykonane z drewna to sposób na zachowanie pamiątki na wiele lat. Zdobione grafiką Różowego Aniołka pasuje idealnie na uroczystość dziewczynki. Wewnątrz znajduje się kartka z imieniem dziecka i datą, oraz informacja o tym kto wręcza prezent. Świeca zamknięta w takim pudełeczku będzie pięknym prezentem dla maluszka. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Niebieski Aniołek NEW
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Niebieski Aniołek NEW

  Świeca do Chrztu w odcieniach błękitu to idealna propozycja na uroczystość chłopca. Zdobiona efektownym stroikiem w białej kolorystyce i aplikacją krzyża. Personalizowana jest naklejką z motywem niebieskiego aniołka. Dodatkowo posiada ręczne dekoracje w postaci satynowej, błękitnej wstążeczki. Będzie cudowną pamiątką Chrztu Świętego.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Niebieski Aniołek
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Niebieski Aniołek

  Drewniane pudełko na świecę do Chrztu wykonane z jasnego drewna. Dekorowane karteczką z kolekcji Niebieski Aniołek oraz nadrukiem imienia dziecka oraz daty. Dodatkowo zawiera informację o tym kto wręczy prezent. Na wieczku pudełka wygrawerowany jest napis "Pamiątka Chrztu Świętego". Będzie to piękny prezent dla dziecka na Chrzest Święty.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT

  Świeca do Chrztu dla chłopca. Ręcznie dekorowana satynową wstążka oraz białym, efektownym stroikiem. Świeca posiada naklejkę z imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Niebieska kolorystyka idealnie pasuje na Chrzest Chłopca a grafika wózeczka w kwiatach prezentuje się bardzo efektownie. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT

  Pudełko na świece wykonane z jasnego drewna. Zdobione grafiką wózeczka oraz kwiatów w odcieniach błękitu. Idealnie nada się na uroczystość chłopca. Dzięki niemu świeca przetrwa wiele lat i zostanie pamiątką dla maluszka. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach

  Świeca do Chrztu dla chłopca. Ręcznie dekorowana satynową, błękitną wstążeczką oraz białym stroikiem. Zdobiona naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Stworzona z myślą o pamiątce dla chłopca dodatkowo ozdobiona motywem śpiącego chłopca w kwiatach. Będzie cudowną pamiątką Chrztu Świętego.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach

  Piękne drewniane pudełeczko na świece na Chrzest dla chłopca. Dekorowane karteczką z grafiką pastelowych, błękitnych kwiatów oraz nadrukiem imienia dziecka i datą uroczystości. Wieczko posiada wygrawerowany napis "Pamiątka Chrztu Świętego". Pudełko pozwoli zachować świece w stanie nienaruszonym przez wiele lat.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek

  Ręcznie dekorowana świeca do Chrztu Świętego będzie wspaniałą pamiątką dla maluszka.. Zdobiona delikatną, białą, satynową wstążeczką oraz motywem pastelowego kościółka. Dodatkowo personalizowana jest naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek

  Piękne drewniane pudełko do przechowywania świecy z okazji Chrztu Świętego. Pudełeczko zdobione jest grafiką Pastelowego Kościółka oraz nadrukiem dziecka i datą. Wieczko posiada wygrawerowany napis "Pamiątka Chrztu Świętego". Stonowane kolory pasują na przyjecie zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópki
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Urocze Stópki

  Przepiękna świeca do Chrztu Świętego, będzie idealnym prezentem dla maluszka. Zdobiona obecnie najmodniejszym motywem Złotych Stópek pasuje zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Świeca jest ręcznie dekorowana satynową wstążeczką oraz posiada stroik ze złotymi elementami.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z PERSONALIZACJĄ Urocze Stópki

  Eleganckie pudełko na świecę do Chrztu. Wykonane z jasnego drewna pozwoli bezpiecznie przechować świece, tak aby była pamiątką na wiele lat. Pudełko dekorowane jest jest ozdobną karteczką z grafiką złotych stópek. Wieczko grawerowane jest napisem "Pamiątka Chrztu Świętego".

  39,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  19,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki

  Piękna dekoracja świecy w postaci chusteczki. Zdobiona grafiką złotych stópek idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Stroik pasuje zarówno na Chrzest chłopca jak i dziewczynki. Dzięki personalizacji staje się osobistym prezentem.

  19,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Wózeczek

  Świeca do Chrztu Świętego ręcznie dekorowana. Idealnie sprawdzi się jako pamiątka dla maluszka. Dzięki satynowej wstążeczce i grafice złotego wózeczka, świeca nabiera elegancji. Stworzona jest w najmodniejszej obecnie kolorystyce złota i bieli. To sprawia, że pasuje na Chrzest chłopca i dziewczynki. Dodatkowo personalizowana jest naklejką z imieniem...

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek

  Drewniane pudełko na świecę do Chrztu z motywem złotego wózeczka. Personalizowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Pudełko wykonane jest z jasnego drewna oraz grawerowane imieniem napisem " Pamiątka Chrztu Świętego". Dzięki niemu świeca bezpiecznie przetrwa wiele lat.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk

  Świeca do Chrztu to niezbędny dodatek na uroczystość. Ręcznie zdobiona białą wstążeczką oraz złoconym stroikiem idealnie sprawdzi się jako pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Personalizowana naklejka z imieniem dziecka i datą sprawia, że świeca nabiera indywidualnego charakteru. Kolorystyka pasuje na święto dziewczynki i chłopca.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk

  Drewniane pudełko pozwoli bezpiecznie przechować świecę do Chrztu przez wiele lat. Wykonane z jasnego drewna prezentuje się bardzo elegancko. Na wieczku znajduje się grawer "Pamiątka Chrztu Świętego" a wewnątrz karteczka z imieniem dziecka i datą uroczystości. Całość zdobiona jest motywem złotego krzyżyka.

  39,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  19,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk

  Stroik do świecy w kształcie chusteczki dekorowanej grafiką złotego krzyżyka. Stroik posiada nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości Chrztu, dzięki czemu staje się osobistą pamiątką z tego dnia. Grafika okapnika pasuje zarówno na uroczystość chłopca jak i dziewczynki.

  19,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk

  Elegancka świeca do Chrztu Świętego to niezbędny dodatek każdej uroczystości. Personalizowana imieniem dziecka i datą nabiera niepowtarzalnego wyglądu. Zaprojektowana w najmodniejszej kolorystyce sezonu pasuje dla chłopca i dla dziewczynki. Świeca jest ręcznie dekorowana satynową wstążeczką oraz białym stroikiem.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk

  Drewniane pudełko na świecę do Chrztu wykonane z jasnego drewna. Dekorowane grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz motywem srebrnego krzyżyka. Wewnątrz znajduje się presonalizowana karteczka z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz informacją o tym kto wręcza prezent. Dzięki niemu świeca bezpiecznie przetrwa wiele lat.

  39,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk
  19,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk

  Stroik na świece do Chrztu Świętego zdobiony delikatną grafiką srebrnego krzyżyka. Dzięki temu pasuje na Chrzest zarówno chłopca jak i dziewczynki. Stroik posiada nadruk imienia dziecka oraz daty uroczystości. To wyjątkowa pamiątka tego dnia.

  19,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive

  Ręcznie dekorowana świeca do Chrztu Świętego to niezbędny dodatek każdej uroczystości. Satynowa wstążeczka oraz stroik ze złotymi akcentami sprawia, że nabiera ona niezwykłej elegancji. Świeca personalizowana jest naklejką z imieniem dziecka oraz datą, a także dekorowana jest motywem złotej Hostii. Będzie to cudowna pamiątka tego dnia.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM IHS Exclusive
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM IHS Exclusive

  Pudełko z drewna na świecę do Chrztu. Dekorowane delikatną grafiką złotej hostii oraz nadrukiem imienia dziecka oraz datą uroczystości. Do pudełka można dopasować świecę w tym samym motywie. Wieczko pudełka posiada grawer "Pamiątka Chrztu Świętego". Pudełeczko sprawi, że świeca przetrwa wiele lat.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia

  Przepiękna świeca dekorowana motywem Hostii. Zachowana w najmodniejszej kolorystyce prezentuje się bardzo szykownie. Ręcznie dekorowana satynową, białą wstążeczką oraz biały stroikiem. Pasuje na Chrzest zarówno chłopca jak i dziewczynki.  Dodatkowo świeca personalizowana jest naklejką z imieniem dziecka i datą uroczystości.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrna Hostia

  Pudełko na świece wykonane z jasnego drewna pozwoli zachować pamiątkę na wiele lat. Wieczko dekorowane jest napisem " Pamiątka Chrztu Świętego". Wewnątrz umieszczona jest karteczka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Świeca w ozdobnym pudełku będzie pięknym prezentem dla dziecka. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gołąbkiem
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gołąbkiem

  Ręcznie dekorowana świeca będzie idealnym prezentem na Chrzest Święty. Zdobiona jest motywem gołąbka oraz białą, satynową wstążeczką. Biało-srebrna kolorystyka sprawia, że pasuje na Chrzest dziewczynki oraz chłopca. Dodatkowo świeca personalizowana jest naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gołąbkiem
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gołąbkiem

  Pudełko na świece do Chrztu wykonane z jasnego drewna. Dzięki niemu świeca w stanie nienaruszonym przetrwa wiele lat. Na wieczku widnieje napis "Pamiątka Chrztu Świętego". Wewnątrz opakowania znajduje się personalizowana karteczka z imieniem dziecka i datą uroczystości. Będzie to piękny dla dziecka z okazji Chrztu.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Granatowa z gołąbkiem
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Granatowa z gołąbkiem

  Świeca do Chrztu dla chłopca, dekorowana grafiką gołąbka. Stworzona w odcieniach błękitu i granatu. Świeca zdobiona jest naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.Ta propozycja to idealna pamiątka Chrztu Świętego dla maluszka.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Granatowe z gołąbkiem
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Granatowe z gołąbkiem

  Drewniane pudełko na świece z okazji Chrztu Świętego. Wnętrze opakowania dekorowane jest karteczką z grafiką kwiatów w kolorze granatowo-błękitnym, a także imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Na wieczku znajduje się grawer "Pamiątka Chrztu Świętego". Idealnie pasuje do granatowej świecy z gołąbkiem. 

  39,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Granatowy z gołąbkiem
  19,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Granatowy z gołąbkiem

  Okapnik na świece do Chrztu w formie chusteczki. Dekorowany grafiką niebieskich kwiatów oraz gołąbka pasuje na uroczystość Chrztu Świętego chłopca. Stroik personalizowany jest imieniem dziecka oraz datą.

  19,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 60 elementów

Świeca na Chrzest Święty - symbol przynależności do wspólnoty

Zapalenie świecy podczas Chrztu Świętego symbolizuje przyłączenie dziecka do wspólnoty wyznaniowej, zapalenie w nim wewnętrznej wiary, która powinna być wciąż podtrzymywana i podsycana przez rodziców oraz chrzestnych. Zgodnie z tradycją, świecę zapala Ojciec Chrzestny i to on powinien zadbać o jej zakup. Po zapaleniu świecy, wypowiadana jest prośba do rodziców oraz chrzestnych, by podtrzymywali światło świecy i wiarę w dziecku, które przystępuje do Chrztu Świętego. Świeca z Chrztu Świętego nie jest używana wyłącznie jednorazowo. To wspaniała pamiątka, ale też element, który ponownie przyda się w dniu przystąpienia dziecka do sakramentu Komunii Świętej. Obecnie najmodniejsze są świece z elementami personalizacji, które stanowią wyjątkową pamiątkę. Do świecy można dokupić także ozdobne okapniki. Może on pełnić również funkcję dekoracji i pięknego dodatku w formie stroika.

Świeca na Chrzest Święty - niezbędny element podczas uroczystości 

Każdy maluch, który ma za kilka chwil przyłączyć się do wspólnoty Kościoła, powinien posiadać odświętną gromnicę. Wśród wielu produktów na rynku, obecnie najchętniej wybierane są świece na Chrzest Święty ręcznie robione. Zawdzięczają one swoją popularność unikatowym zdobieniom dobieranym specjalnie na tę okazję. Świeca to jedna z najważniejszych pamiątek z Chrztu Świętego, jak i Pierwszej Komunii Świętej, a więc warto zadbać, aby była pięknie przystrojona. Ręczne wykonanie pozwala na stworzenie niemal dowolnej dekoracji.

Świeca na Chrzest Święty chłopca

Świeca na Chrzest Święty dla chłopca

Wybór odpowiedniej świecy na Chrzest Święty - jaka gromnica będzie najlepsza?

Świeca na Chrzest Święty nabiera znaczenia sakralnego w momencie, kiedy jest odpalona. Pierwszym skaramentem, podczas którego wykorzystujemy gromnicę jest chrzest, zapalenie światła oznacza obudzenie wiary w duszy. I Komunia Święta to drugi sakrament, podczas którego zapala się świecę. W czasie kolejnych sakramentów, które przyjmują katolicy, świeca jest stale pojawiającym się elementem. Światło świecy w każdym z nich ma symbolizować boską opatrzność. Dekorowana świeca na Chrzest Święty dla dziecka jest na tyle uniwersalnym akcesorium, że nada się zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Piękna gromnica udekorowana została tłoczeniami, złotymi aplikacjami w kształcie serduszek i drobnych kwiatuszków oraz aplikacją złotego kielicha. Dodatkowo do świecy można dobrać plastikowy lub satynowy okapnik, który pięknie ją ozdobi. 

 

Własnoręcznie zrobiony stroik na Chrzest Święty - przybranie do świecy

 

Elegancki stroik na świecę na Chrzest Święty z aplikacją uroczych, małych kwiatów wpasuje się w chrzcielny klimat oraz dopasuje do innych dodatków! Stroik pełni również funkcję okapnika na świecę. Stroik trzyma się na świecy za pomocą gumki, co z pewnością ułatwi rodzicom chrzestnym korzystanie z niej podczas uroczystości. Ten niepozorny dodatek pełni nie tylko rolę rolę ozdobną, ale też praktyczną, ponieważ zapobiega kapaniu wosku na ręce w czasie mszy.

Stroik na gromince na ChrzcinyPropozycja stroiku na świece - Chrzest Święty

Kokarda do ozdobienia świecy - niezwykle uroczy stroik

Kolejna piękna ozdoba, która urozmaici przybranie świecy to kokarda dekoracyjna na Chrzest Święty na świecę. Kokarda do dekoracji tego niezbędnego wyposażenia została wykonana z szerokiej satynowej wstążki, ozdobiona piękną aplikacją przedstawiającą różowy kwiat. Stroik posiada specjalną taśmę do mocowania, dzięki której łatwo umieścić ją w wybranym miejscu. Kokardę można przymocować także za pomocą dołączonych cienkich tasiemek. Elegancki, uroczy stroik na świecę z kwiatami i kokardą w cudowny sposób ozdobi gromnicę. Dzięki temu, całość wygląda niezwykle wykwintnie i na długo pozostanie w pamięci.

Kokarda do ozdobienia świecy na ChrzcinyKokarda do ozdobienia świecy na Chrzest dziecka

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej