Informacja

Nowe produkty

Słomki na 30 urodziny

Słomki na 30 urodziny to niezbędny dodatek do każdego przyjęcia urodzinowego. Wykonane z papieru są przyjazne dla środowiska dla tego bez obaw możesz je wykorzystać w trakcie swojego przyjęcia. Słomki dostępne są w wielu wzorach i kolorach, każdy bez problemu znajdzie takie, które najlepiej będą pasowały do jego przyjęcia. Dzięki temu przyjecie urodzinowe będzie z pewnością niezapomniane. W ofercie naszego sklepu znajdują się również plastikowe słomki biodegradowalne, które wykonane są z ekologicznego materiału.

Słomki na 30 urodziny 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Dekoracje na 30 urodziny

Słomki na 30 urodziny są znakomitym dodatkiem, który w wyjątkowy sposób urozmaicić Waszą imprezę. W zależności od motywu przewodniego i tematyki przyjęcia zdecydujcie się na najbardziej atrakcyjny wariant dla Was. W naszej ofercie znajdziecie jedynie słomki papierowe, które są dużo bardziej bezpieczne dla środowiska niż ich plastikowe odpowiedniki. Jeżeli jest to dla Was ważna kwestia, powinniście zdecydować się na takie rozwiązanie. Możecie wybierać spośród wielu wariantów kolorystycznych, wzorów i wykończeń. Zdecydujcie się na najbardziej atrakcyjny dla Was wzór, który pozwoli Wam uzupełnić dekoracje stołu i wnętrz występujące na Waszej uroczystości.  W zależności od charakteru imprezy wybierzcie słomki papierowe, które będą idealnie do niego pasowały.  

Słomki na 30 urodziny gwiazdki

Decydując się na zorganizowanie przyjęcia w delikatnej, lecz eleganckiej stylistyce, świetnym pomysłem będzie zdecydowanie się na białe słomki papierowe z grafiką srebrnych gwiazdek. Całość prezentuje się bardzo stylowo i na pewno w wyjątkowy sposób urozmaici Waszą uroczystość Słomki wykonane są z najwyższej jakości materiału, który świetnie współgra z chłodnymi napojami. Jeżeli chcecie na Waszej Uroczystości zaproponować gościom pełny zestaw dekoracyjny, nie możecie zapomnieć o takim gadżecie jak słomki. Białe słomki ze srebrnymi gwiazdkami świetnie będą komponowały się z pozostałymi dekoracjami w białej i srebrnej kolorystyce. Dzięki swojej uniwersalności znakomicie się sprawdzą na imprezie urodzinowej zarówno kobiety, jak i mężczyzny. 

słomki na 30 urodziny

Słomki na 30 urodziny w gwiazdki

Słomki na 30 urodziny w paski

Jednym z najbardziej kultowych wariantów są zdecydowanie paski. Pojawiają się na wszystkich elementach dekoracyjnych na wszelkich imprezach okolicznościowych. W zależności od Waszych preferencji motywu przewodniego możecie zdecydować się na białe słomki w czarne lub srebrne paski. Oba warianty znakomicie się prezentują i na pewno przypadną do gustu wszystkim gościom. Słomki papierowe w paski prezentują się bardzo elegancko i stylowo. Świetnie urozmaicą Wasze przyjęcie i pięknie będą się komponowały z pozostałymi dekoracjami w delikatnej, subtelnej kolorystyce oraz stonowanych wzorach. Srebrny wariant jest dużo bardziej delikatny i subtelny, pięknie będzie prezentował się pośród aranżacje z żywych kwiatów w białym kolorze. Czarne pasy na słomkach będą lepszym rozwiązaniem na mocniejszą uroczystość, huczną

Słomki na 30 urodziny w paski

Słomki na 30 urodziny w paski