Nowe produkty

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły

Jak powiedzieć o ciąży? Najbardziej oryginalne i kreatywne sposoby poinformowania najbliższych o oczekiwaniu na dziecko. Możesz użyć magicznych kubków, które po zalaniu wrzątkiem odsłonią informacje. Nowoczesnym sposobem są również zdrapki oraz puzzle, które na pewni zaciekawią najbliższych. Wiele osób recytuje również śmieszny wierszyk o ciąży. Wszystko po to aby przekazanie tej informacji zostało w myślach na wiele lat. To bardzo ważny moment.

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów
 • GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta)
  13,00 zł
  GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta)
  1 Opinie

  Jak powiadomić Rodziców, że zostaną Dziadkami? Idealnym wyborem będzie zdrapka w formie otwieranej karty, która z pewnością będzie dla nich wspaniałą niespodzianką! Zdrapka posiada biało-złotą grafikę złotych stópek. W komplecie znajduje się złota koperta.

  13,00 zł
 • GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Dziadkiem Złote Stópki (+koperta)
  13,00 zł
  GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Dziadkiem Złote Stópki (+koperta)
  1 Opinie

  Zdrapka z gratulacjami dla Dziadka ułatwi powiadomienie o ciąży. Zdrapka wykonana jest w biało-złotej kolorystyce. Posiada nadruk złotych stópek i złotą kopertę w komplecie. Całość prezentuje się fantastycznie i będzie cudowną niespodzianką.

  13,00 zł
 • GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Dziadkiem Boho Buciki (+koperta)
  13,00 zł
  GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Dziadkiem Boho Buciki (+koperta)

  Nie wiesz jak poinformować rodziców o tym, że spodziewasz się dziecka? Kartka ze zdrapką dla Przyszłego Dziadka to najlepsza propozycja. Kartka dekorowana jest uniwersalną grafiką w stylu boho. Wewnątrz znajduje się zdrapką oraz serduszko, które ułatwi jej zdrapywanie! Podaruj Tacie wyjątkową niespodziankę!

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta)
  13,00 zł
  ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta)

  Nie wiesz jak poinformować partnera o tym, że zostanie Tatą? Zrób to przy pomocy zdrapki z informacją! Taki drobny upominek na pewno go zaskoczy i sprawi, że Przyszły Tata poczuje się wyjątkowo! Zdrapka dostarczy Wam wielu pozytywnych emocji!

  13,00 zł
 • GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta)
  13,00 zł
  GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta)

  Zdrapka z gratulacjami dla Babci zdobiona piękną grafiką w stylu boho. Taka kartka pomoże Wam poinformować najbliższych o ciąży. Do zdrapki dołączone jest małe złote serduszko, które ułatwi zdrapywanie. Przyszła Babcia na pewno będzie zaskoczona!

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)
  13,00 zł
  Nowy
  ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)
  1 Opinie

  Przekaż swoim bliskim szczęśliwą nowinę w oryginalny sposób. Powiedz, że jesteś w ciąży wręczając zdrapkę z motywem misia w pięknej, delikatnej kolorystyce. W zestawie z kartką dołączone jest złote serduszko na sznureczku, które posłuży do zdrapania naklejki. Zaskocz bliską osobę i zdradź cudowną informację. 

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC
  13,00 zł
  ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC

  Nie wiesz jak ujawnić płeć dziecka?! Zrób to przy pomocy wyjątkowej zdrapki! W taki sposób możesz poinformować o płci męża, rodziców czy wujków! Tak przygotowana zdrapka dostarczy Wam wielu emocji podczas odgadywania płci maluszka!

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA
  13,00 zł
  ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA

  Chcesz poinformować bliskich o płci dziecka ale nie wiesz jak? Zrób to przy pomocy zdrapki! Dekorowana grafiką w stylu boho nie sugeruje żadnej płci! Płeć dziecka ukryta pod zdrapką zostanie tajemnicą, aż do samego zdrapania! To najlepsza propozycja dla najbliższych!

  13,00 zł
 • ZOSTANIECIE Dziadkami gratulacje drewniane Dla Babci ze stópkami
  29,98 zł
  ZOSTANIECIE Dziadkami gratulacje drewniane Dla Babci ze stópkami
  1 Opinie

  Jak powiedzieć o ciąży? Drewniana informacja będzie pamiątką na wiele lat! Pod wyciąganym elementem w kształcie drewnianych stópek znajduje się informacja która na pewno zaskoczy przyszłą Babcię.

  29,98 zł
 • ZOSTANIECIE Dziadkami gratulacje drewniane Dla Dziadka ze stópkami
  29,98 zł
  ZOSTANIECIE Dziadkami gratulacje drewniane Dla Dziadka ze stópkami

  Jak poinformować o ciąży? Drewniany gadżet który pomoże poinformować przyszłego Dziadka o ciąży. Po wyciągnięciu stópek ukaże się grawerowany napis, który na pewno zaskoczy przyszłego Dziadka!

  29,98 zł
 • JAK powiedzieć o ciąży pudełko Z PODPISEM na zdjęcie USG Róż
  42,98 zł
  JAK powiedzieć o ciąży pudełko Z PODPISEM na zdjęcie USG Róż
  1 Opinie

  Nie wiesz jak poinformować najbliższych o ciąży? Spersonalizowane pudełeczko w którym można umieścić zdjęcie USG. Całość zdobiona jest piękną grafiką w odcieniach różu. To trwała pamiątka na wiele lat! Pudełko możesz podarować Rodzicom lub Przyszłemu Tacie.

  42,98 zł
 • JAK powiedzieć o ciąży pudełko Z PODPISEM na zdjęcie USG Serce
  42,98 zł
  JAK powiedzieć o ciąży pudełko Z PODPISEM na zdjęcie USG Serce

  Nie wiesz jak powiedzieć najbliższym o ciąży? Zrób to przy pomocy drewnianego pudełeczka! Wewnątrz znajduje się spersonalizowany tekst oraz miejsce na przypięcie zdjęcia USG. Taki upominek na pewno zaskoczy najbliższych a przy okazji będzie piękną pamiątką na wiele lat!

  42,98 zł
 • JAK powiedzieć o ciąży pudełko Z PODPISEM na zdjęcie USG Piwonie
  42,98 zł
  JAK powiedzieć o ciąży pudełko Z PODPISEM na zdjęcie USG Piwonie

  Oryginalny sposób na powiadomienie najbliższych o ciąży. Eleganckie pudełko na zdjęcie USG dekorowane spersonalizowanym tekstem. To wyjątkowa i niezwykle urocza pamiątka, która bez wątpienia zaskoczy najbliższe osoby.

  42,98 zł
 • Jak powiedzieć o ciąży PROSECCO kryształowe w skrzyni
  69,98 zł
  Jak powiedzieć o ciąży PROSECCO kryształowe w skrzyni

  Nie wiesz jak powiedzieć najbliższym o ciąży? Zrób to z pomocą pięknego upominku! Drewniana skrzyneczka wewnątrz której znajduje się butelka musującego wina w eleganckiej butelce oraz słodkie cukierki. Całość udekorowana jest piękną grafiką oraz personalizacją.

  69,98 zł
 • Jak powiedzieć o ciąży WINO kryształowe w skrzyni Róż
  69,98 zł
  Jak powiedzieć o ciąży WINO kryształowe w skrzyni Róż

  Oryginalny sposób aby powiedzieć najbliższym o ciąży! Drewniana skrzyneczka z butelką musującego wina w kryształowej butelce to wspaniała pamiątka tego dnia! Całość dekorowana jest przepiękną grafiką z personalizacją. W skład zestawu wchodzą również słodkie cukierki z serduszkiem.

  69,98 zł
 • JAK powiedzieć o ciąży WINO MUSUJĄCE Piwonie W PUDEŁKU
  39,98 zł
  JAK powiedzieć o ciąży WINO MUSUJĄCE Piwonie W PUDEŁKU

  Szukasz oryginalnego sposobu aby poinformować najbliższych o ciąży? Musujące wino w kartonowym pudełku przekaże tę wiadomość na elegancki sposób. Personalizowana naklejka oczaruje najbliższych i sprawi, że zapamiętają ten dzień na długo!

  39,98 zł
 • JAK powiedzieć o ciąży WINO MUSUJĄCE Serce W PUDEŁKU
  39,98 zł
  JAK powiedzieć o ciąży WINO MUSUJĄCE Serce W PUDEŁKU

  Eleganckie wino w pudełku pomoże Wam przekazać radosną nowinę jaką jest ciąża! W pudełku znajduje się złota butelka wina musującego z personalizowaną naklejką. Całość prezentuje się bardzo luksusowo, dzięki czemu będzie wspaniałą pamiątką tego dnia!

  39,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem/Tatusiem Premium Różowe Kwiaty W PUDEŁKU
  39,98 zł
  WINO MUSUJĄCE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem/Tatusiem Premium Różowe Kwiaty W PUDEŁKU

  Oryginalny sposób aby poinformować najbliższych o ciąży. Wino w eleganckim pudełku powie najbliższym o tym, że jesteś w ciąży. Butelki z winem musującym pozwolą od razu uczcić najbliższym osobą radosną nowinę. Upominek podaruj Przyszłej Babci, Przyszłemu Dziadkowi czy Tacie.

  39,98 zł
 • JAK powiedzieć o ciąży Tatusiowi ala tabletki Tatusiofix
  35,98 zł
  JAK powiedzieć o ciąży Tatusiowi ala tabletki Tatusiofix

  Nie wiesz jak w oryginalny sposób poinformować o ciąży? Zabawne pudełeczko z owocowymi pastylkami sprawdzi się w tym celu idealnie. To zabawny prezent dla świeżo upieczonego tatusia. 

  35,98 zł
 • JAK powiedzieć o ciąży Babci gratulacje ala tabletki Babciofix
  29,98 zł
  JAK powiedzieć o ciąży Babci gratulacje ala tabletki Babciofix

  Zabawny sposób na poinformowanie o ciąży. Pudełeczko z owocowymi landrynkami pomoże powiedzieć przyszłej Babci o tym, że spodziewacie się maluszka. Pudełeczko w humorystyczny sposób przekaże tę dobrą nowinę!

  29,98 zł
 • JAK powiedzieć o ciąży Dziadkowi gratulacje ala tabletki Dziadkofix
  29,98 zł
  JAK powiedzieć o ciąży Dziadkowi gratulacje ala tabletki Dziadkofix

  Oryginalny sposób na poinformowanie o ciąży. Humorystyczne pudełeczko dekorowane naklejką z pewnością przypadnie do gustu przyszłemu dziadkowi. Taki upominek zaskoczy go i sprawi, że przekażesz mu tę dobrą nowinę w zabawny sposób.

  29,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Chmurka
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Chmurka
  1 Opinie

  Jak poinformować rodziców o ciąży w wyjątkowy i piękny sposób? Wspaniałą propozycją jest bombonierka z krówkami, która po otwarciu ukazuje wspaniałą nowinę. Wieczko bombonierki zdobione jest naklejką z grafiką chmurki oraz imieniem Przyszłej Mamy. Całość prezentuje się przepięknie i sprawi ogromną radość przyszłym Dziadkom.

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Chmurka
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Chmurka
  1 Opinie

  Jak powiedzieć mężowi o ciąży w cudowny sposób? Bombonierka z krówkami, która skrywa wewnątrz wspaniałą nowinę to idealna propozycja. Bombonierka zdobiona jest uroczą grafiką chmurki, imieniem partnera oraz imieniem Przyszłej Mamy. Tak przygotowana niespodzianka sprawi ogromną radość mężowi i będzie fantastyczną pamiątką na wiele lat.

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Botaniczna
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Botaniczna

  Bombonierka z krówkami pozwoli w oryginalny i piękny sposób poinformować rodziców o ciąży. Wewnątrz bombonierki znajdują się krówki, które przedstawiają napis "Będę Mamą!". Pudełko zdobione jest naklejką z botaniczną grafiką i imieniem Przyszłej Mamy. Całość prezentuje się przepięknie oraz zachwyci i zaskoczy Przyszłych Dziadków.

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Botaniczna
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Botaniczna
  1 Opinie

  Jak powiedzieć mężowi o ciąży w cudowny sposób? Bombonierka z krówkami skrywająca wewnątrz wspaniałą nowinę to idealna propozycja. Wewnątrz bombonierki znajdują się krówki przedstawiające napis "Będę Mamą!", a pudełko zdobione jest naklejką z botaniczną grafiką i imionami Przyszłych Rodziców. Tak przygotowana niespodzianka sprawi mężowi lub partnerowi...

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Hello Baby
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Hello Baby

  Bombonierka z krówkami, które przedstawiają wspaniałą nowinę to wyjątkowy pomysł na poinformowanie rodziców o ciąży. Bombonierka zdobiona jest nowoczesną grafiką dziecięcego body w złotym kolorze oraz imieniem Przyszłej Mamy. Wewnątrz pudełka znajdują się krówki, które przedstawiają napis "Będę Mamą!". Tak przygotowany upominek zachwyci Przyszłych...

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Hello Baby
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Hello Baby

  Bombonierka z krówkami, która pozwoli w wyjątkowy sposób powiedzieć mężowi o ciąży. Pudełko zdobione jest uroczą grafiką dziecięcego body w złotym kolorze i imionami Przyszłych Rodziców. Po otwarciu bombonierki przez męża ukażą się krówki ujawniające wspaniałą nowinę. Całość prezentuje się przepięknie! Bombonierka sprawi ogromną radość mężowi.

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Subtelny Róż
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Subtelny Róż

  Wyjątkowy upominek, który pozwoli przekazać rodzicom informację o ciąży. Bombonierka z krówkami po otwarciu ukazuje wspaniałą nowinę w postaci tekstu "Będę Mamą!". Wieczko bombonierki zdobione jest naklejką ze śliczną grafiką różowych kwiatów i imieniem Przyszłej Mamy. Tak przygotowana niespodzianka zachwyci Przyszłych Dziadków i sprawi, że będzie to...

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Subtelny Róż
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Subtelny Róż

  Jak powiedzieć mężowi o ciąży w oryginalny i przepiękny sposób? Mamy dla Was wyjątkową propozycję w postaci personalizowanej bombonierki z krówkami. Wewnątrz bombonierki znajdują się krówki, które przedstawiają napis "Będę Mamą!". Wieczko pudełka zdobione jest imionami Przyszłych Rodziców i delikatną grafiką różowych kwiatów. Tak przygotowana...

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Błękitne Kwiaty
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Rodziców Błękitne Kwiaty

  Przepiękna bombonierka z krówkami, która zdobiona jest grafiką błękitnych kwiatów pozwoli przekazać rodzicom wspaniałą nowinę o ciąży. Po otwarciu bombonierki przez Przyszłych Dziadków ukażą się krówki z napisem "Będę Mamą!". Tak przygotowana niespodzianka zachwyci najbliższych i sprawi im ogromną radość.

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Błękitne Kwiaty
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Będę Mamą dla Męża Błękitne Kwiaty

  Wspaniały pomysł w postaci bombonierki z krówkami, który w wyjątkowy sposób pozwoli przekazać mężowi informację o ciąży. Wieczko bombonierki zdobione jest naklejką z imionami Przyszłych Rodziców i delikatną grafiką błękitnych kwiatów. Wewnątrz znajdują się pyszne krówki przedstawiające napis "Będę Mamą!". Taka niespodzianka sprawi ogromną radość mężowi i...

  49,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Tatą Chmurka w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Tatą Chmurka w pudełku Z IMIENIEM

  Jak powiedzieć mężowi o ciąży w oryginalny sposób? Idealną propozycją są puzzle w personalizowanym pudełku. Puzzle po ułożeniu przedstawiają napis "Zostaniesz Tatusiem!" i uroczą grafiką złotej chmurki. Całość prezentuje się przepięknie i zachwyci Przyszłego Tatę. Tak przygotowana niespodzianka sprawi ogromna radość partnerowi i będzie wspaniałą pamiątką...

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Chmurka w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Chmurka w pudełku Z IMIENIEM

  Puzzle z imieniem Przyszłej Mamy oraz piękną grafiką złotej chmurki to wspaniały pomysł na przekazanie informacji rodzicom o ciąży. Puzzle umieszczone są w ozdobnym pudełeczku, które zdobione są również grafiką chmurki. Po ułożeniu puzzli ukazuje się wspaniała nowina w postaci tekstu: "Zostaniesz Babcią" lub "Zostaniesz Dziadkiem". Taka niespodzianka...

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Tatą Hello Baby w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Tatą Hello Baby w pudełku Z IMIENIEM

  Personalizowane pudełko z puzzlami to wyjątkowy sposób na poinformowanie męża lub partnera o ciąży. Po ułożeniu puzzle przedstawiają wspaniałą nowinę oraz uroczą grafikę dziecięcego body w złotej kolorystyce. Puzzle umieszczone są w pudełku, na których znajdują imiona Przyszłych Rodziców. Tak przygotowana niespodzianka sprawi, że mąż lub partner oszaleje...

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Hello Baby w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem Hello Baby w pudełku Z IMIENIEM

  Jak powiedzieć rodzicom o ciąży w oryginalny i wyjątkowy sposób? Fantastycznym pomysłem są puzzle w personalizowanym pudełku. Zadaniem Przyszłych Dziadków jest ułożenie puzzli, które znajdują się w pudełku. Po ułożeniu ukaże im się wspaniała nowina w postaci tekstu i uroczej grafiki dziecięcego body.

  39,98 zł
 • PUZZLE Zostaniesz Tatą Złote Stópki w pudełku Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PUZZLE Zostaniesz Tatą Złote Stópki w pudełku Z IMIENIEM

  Jak powiedzieć mężowi o ciąży w wyjątkowy sposób? Puzzle z grafiką złotych stópek to wspaniała propozycja, która zauroczy Przyszłego Tatę. Puzzle po ułożeniu przedstawiają cudowną nowinę w postaci tekstu "Zostaniesz Tatusiem!". Całość umieszczona została w pudełku, na którym zostały umieszczone imiona Przyszłych Rodziców i grafika złotych stópek. Tak...

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne sposoby 

W życiu niemal każdej kobiety przychodzi moment, gdy spełnia się marzenie wielu z nas. Jesteśmy w ciąży. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie malutki człowiek, który na zawsze odmieni całe życie dotychczas. Co jest najtrudniejsze? Moment kiedy dowiadujesz się o ciąży i późniejsze poinformowanie bliskich. Jak powiedzieć o ciąży? Czy istnieje kreatywny sposób na poinformowanie o ciąży? Istnieje kilka oryginalnych sposobów na powiedzenie o ciąży. Dobór metody zależy od osoby lub grupy, której chcemy przekazać informację o stanie błogosławionym.

Jak powiedzieć o ciąży rodzicom?  

Idealnym wyborem będą zdrapki z informacją w formie otwieranej karty, która z pewnością będzie dla nich wspaniałą niespodzianką! Zdrapka posiada biało-złotą grafikę złotych stópek - najmodniejszego wzoru w 2023! W środku kartki rodzice znajdą złote serduszko, które jest zdrapką. Po zdarciu powierzchni ujrzą komunikat gratulacyjny: WKRÓTCE ZOSTANIESZ BABCIĄ! lub WKRÓTCE ZOSTANIESZ DZIADKIEM! W komplecie znajduje się także złota koperta. Skomponowany w ten sposób komplet można wręczyć bezpośrednio rodzicom lub wysłać pocztą. 

gratulacje zostaniesz dziadkiem zdrapka

Zdrapka gratulacje zostaniesz dziadkiem

Innym upominkiem, który można wręczyć w formie informacji o ciąży, są magiczne kubki termiczne z informacją. Ceramiczne kubki po zalaniu wrzątkiem zmieniają kolor, a oczom ujawnia się gratulacyjny komunikat: Kochany Tato! Wkrótce zostaniesz Dziadkiem! lub Kochana Mamo! Wkrótce zostaniesz Babcią! Jest to praktyczny i pomysłowy prezent, który może pozostać także pamiątką dla przyszłych Dziadków. 

kubek gratulacje zostaniesz babcią

Kubek gratulacje zostaniesz babcią

Jak poinformować męża o ciąży?

Będzie to z pewnością wyjątkowy moment w waszym życiu. Należy zatem przygotować odpowiednią informację. Można zastosować wierszyk informujący o ciąży, umieszczony na ozdobnej kartce. Bardzo popularne są także balony wypełnione helem, w formie prezentu z informacją ZOSTANIESZ TATĄ!

zdrapka ujawnij płeć dziecka

Zdrapka ujawnij płeć dziecka