Informacja

Nowe produkty

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły

Jak powiedzieć o ciąży? Najbardziej oryginalne i kreatywne sposoby poinformowania najbliższych o oczekiwaniu na dziecko. Możesz użyć magicznych kubków, które po zalaniu wrzątkiem odsłonią informacje. Nowoczesnym sposobem są również zdrapki oraz puzzle, które na pewni zaciekawią najbliższych. Wiele osób recytuje również śmieszny wierszyk o ciąży. Wszystko po to aby przekazanie tej informacji zostało w myślach na wiele lat. To bardzo ważny moment.

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły 

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne sposoby 

W życiu niemal każdej kobiety przychodzi moment, gdy spełnia się marzenie wielu z nas. Jesteśmy w ciąży. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie malutki człowiek, który na zawsze odmieni całe życie dotychczas. Co jest najtrudniejsze? Moment kiedy dowiadujesz się o ciąży i późniejsze poinformowanie bliskich. Jak powiedzieć o ciąży? Czy istnieje kreatywny sposób na poinformowanie o ciąży? Istnieje kilka oryginalnych sposobów na powiedzenie o ciąży. Dobór metody zależy od osoby lub grupy, której chcemy przekazać informację o stanie błogosławionym.

Jak powiedzieć o ciąży rodzicom?  

Idealnym wyborem będą zdrapki z informacją w formie otwieranej karty, która z pewnością będzie dla nich wspaniałą niespodzianką! Zdrapka posiada biało-złotą grafikę złotych stópek - najmodniejszego wzoru w 2024! W środku kartki rodzice znajdą złote serduszko, które jest zdrapką. Po zdarciu powierzchni ujrzą komunikat gratulacyjny: WKRÓTCE ZOSTANIESZ BABCIĄ! lub WKRÓTCE ZOSTANIESZ DZIADKIEM! W komplecie znajduje się także złota koperta. Skomponowany w ten sposób komplet można wręczyć bezpośrednio rodzicom lub wysłać pocztą. 

Jak powiedzieć o ciąży wino miś z balonikami w pudełku

Wino w pudełku z podpisem

Innym upominkiem, który można wręczyć w formie informacji o ciąży, są magiczne kubki termiczne z informacją. Ceramiczne kubki po zalaniu wrzątkiem zmieniają kolor, a oczom ujawnia się gratulacyjny komunikat: Kochany Tato! Wkrótce zostaniesz Dziadkiem! lub Kochana Mamo! Wkrótce zostaniesz Babcią! Jest to praktyczny i pomysłowy prezent, który może pozostać także pamiątką dla przyszłych Dziadków. 

kubek magiczny gratulacje zostaniesz dziadkiem babcią boho

Kubek z gratulacjami dla przyszłego dziadka

Jak poinformować męża o ciąży?

Będzie to z pewnością wyjątkowy moment w waszym życiu. Należy zatem przygotować odpowiednią informację. Można zastosować wierszyk informujący o ciąży, umieszczony na ozdobnej kartce. Bardzo popularne są także balony wypełnione helem, w formie prezentu z informacją ZOSTANIESZ TATĄ!

zdrapka ujawnij płeć dziecka boho chłopiec

Zdrapka do ujawnienia płci dziecka - chłopiec