Nowe produkty

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły

Jak powiedzieć o ciąży? Najbardziej oryginalne i kreatywne sposoby poinformowania najbliższych o oczekiwaniu na dziecko. Możesz użyć magicznych kubków, które po zalaniu wrzątkiem odsłonią informacje. Nowoczesnym sposobem są również zdrapki oraz puzzle, które na pewni zaciekawią najbliższych. Wiele osób recytuje również śmieszny wierszyk o ciąży. Wszystko po to aby przekazanie tej informacji zostało w myślach na wiele lat. To bardzo ważny moment.

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta)
  12,00 zł
  GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote...

  Jak powiadomić Rodziców, że zostaną Dziadkami? Idealnym wyborem będzie zdrapka w formie otwieranej karty, która z pewnością będzie dla nich wspaniałą niespodzianką! Zdrapka posiada biało-złotą grafikę złotych stópek. W komplecie znajduje się złota koperta.

  12,00 zł
 • GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Dziadkiem Złote Stópki (+koperta)
  12,00 zł
  GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Dziadkiem...

  Zdrapka z gratulacjami dla Dziadka ułatwi powiadomienie o ciąży. Zdrapka wykonana jest w biało-złotej kolorystyce. Posiada nadruk złotych stópek i złotą kopertę w komplecie. Całość prezentuje się fantastycznie i będzie cudowną niespodzianką.

  12,00 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Babcią! Gratulacje RÓŻOWY WÓZEK RÓŻ 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Babcią!...

  Magiczny kubek, który w bardzo kreatywny sposób pozwoli poinformować o ciąży. Dekorowany grafiką różowych kwiatów oraz wózeczka pasuje idealnie na upominek dla przyszłej Babci. Wystarczy zalać kubek wrzątkiem aby ukazała się pod nim informacja o zostaniu Babcią.

  39,98 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem! Gratulacje ZŁOTE STÓPKI 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem!...

  Kubek z pomocą którego w magiczny sposób poinformujesz tatę o tym, że zostanie dziadkiem. Gdy tylko zalejesz kubek wrzątkiem pojawi się na nim informacja oraz grafika złotych stópek. To bardzo praktyczny i pomysłowy upominek.

  39,98 zł
 • ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK DZIEWCZYNKA
  9,98 zł
  ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK...

  Zdrapka ujawniająca płeć dziecka. Ozdobiona śliczną grafika słonika oraz pięknych kwiatów. Na karteczce znajdują się dwie zdrapki, pod jedną z nich znajduje się informacja potwierdzająca płeć dziecka. To niezwykle pomysłowa forma przekazania takiej informacji.

  9,98 zł
 • ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK CHŁOPIEC
  9,98 zł
  ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK CHŁOPIEC

  Wyjątkowy sposób na poinformowanie jakiej płci będzie maluszek. Odpowiedź ukryta jest pod jedna  z dwóch zdrapek znajdujących się na karteczce. Zdrapka dekorowana jest grafiką uroczego słonika, która jest na tyle uniwersalna, że nie zdradza płci dziecka od razu.

  9,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne sposoby 

W życiu niemal każdej kobiety przychodzi moment, gdy spełnia się marzenie wielu z nas. Jesteśmy w ciąży. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie malutki człowiek, który na zawsze odmieni całe życie dotychczas. Co jest najtrudniejsze? Moment kiedy dowiadujesz się o ciąży i późniejsze poinformowanie bliskich. Jak powiedzieć o ciąży? Czy istnieje kreatywny sposób na poinformowanie o ciąży? Istnieje kilka oryginalnych sposobów na powiedzenie o ciąży. Dobór metody zależy od osoby lub grupy, której chcemy przekazać informację o stanie błogosławionym.

Jak powiedzieć o ciąży rodzicom?  

Idealnym wyborem będą zdrapki z informacją w formie otwieranej karty, która z pewnością będzie dla nich wspaniałą niespodzianką! Zdrapka posiada biało-złotą grafikę złotych stópek - najmodniejszego wzoru w 2020! W środku kartki rodzice znajdą złote serduszko, które jest zdrapką. Po zdarciu powierzchni ujrzą komunikat gratulacyjny: WKRÓTCE ZOSTANIESZ BABCIĄ! lub WKRÓTCE ZOSTANIESZ DZIADKIEM! W komplecie znajduje się także złota koperta. Skomponowany w ten sposób komplet można wręczyć bezpośrednio rodzicom lub wysłać pocztą. 

gratulacje zostaniesz dziadkiem zdrapka

Zdrapka gratulacje zostaniesz dziadkiem

Innym upominkiem, który można wręczyć w formie informacji o ciąży, są magiczne kubki termiczne z informacją. Ceramiczne kubki po zalaniu wrzątkiem zmieniają kolor, a oczom ujawnia się gratulacyjny komunikat: Kochany Tato! Wkrótce zostaniesz Dziadkiem! lub Kochana Mamo! Wkrótce zostaniesz Babcią! Jest to praktyczny i pomysłowy prezent, który może pozostać także pamiątką dla przyszłych Dziadków. 

kubek gratulacje zostaniesz babcią

Kubek gratulacje zostaniesz babcią

Jak poinformować męża o ciąży?

Będzie to z pewnością wyjątkowy moment w waszym życiu. Należy zatem przygotować odpowiednią informację. Można zastosować wierszyk informujący o ciąży, umieszczony na ozdobnej kartce. Bardzo popularne są także balony wypełnione helem, w formie prezentu z informacją ZOSTANIESZ TATĄ!

zdrapka ujawnij płeć dziecka

Zdrapka ujawnij płeć dziecka

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Podziękowania dla świadków

Jak powiedzieć o ciąży?