Dekoracje urodzinowe PRL 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • KRÓWKI do prezentu/podziękowanie na 40 urodziny 20szt PRL
  34,98 zł
  KRÓWKI do prezentu/podziękowanie na 40 urodziny 20szt PRL

  Zabawne krówki zaprojektowane w stylu PRL to idealny dodatek na 40 urodziny. Krówki możesz do urodzinowego prezentu lub podarować je gościom w formie podziękowań. Taki upominek na pewno przypadnie wszystkim do gustu i wywoła wiele wspomnień.

  34,98 zł
 • BUTELECZKA na nalewkę Kacówka na Urodziny Z IMIENIEM 100ml PRL
  4,49 zł
  BUTELECZKA na nalewkę Kacówka na Urodziny Z IMIENIEM 100ml PRL

  Szklana buteleczka na nalewkę dekorowana grafiką w stylu PRL to idealna propozycja na urodziny! Buteleczki możesz podarować gościom w formie podziękowań lub umieścić je w imprezowym drink barze. Tak przygotowane buteleczki będą zabawną dekoracją każdego przyjęcia. Buteleczki w stylu PRL wywołają wiele wspomnień.

  4,49 zł
 • PREZENT na Urodziny wino musujące Z IMIENIEM 750ml DUŻE PRL
  39,98 zł
  PREZENT na Urodziny wino musujące Z IMIENIEM 750ml DUŻE PRL

  Prezent na urodziny w formie wina inspirowanego czasami PRL. Wino posiada personalizowaną naklejkę z imieniem Solenizanta oraz osoby, która wręcza prezent. Wino musujące bez wątpienia zachwyci obdarowaną osobę oraz pozwoli wznieść Wam toast za Solenizanta. Elegancka butelka oraz złoty kolor wpisują się w najnowsze trendy.

  39,98 zł
 • TOPPER na tort na 40 Urodziny Z IMIENIEM PRL Kobieta
  24,98 zł
  TOPPER na tort na 40 Urodziny Z IMIENIEM PRL Kobieta

  Wyjątkowy topper na imprezę urodzinową w stylu PRL! Topper w szybki i prosty sposób udekoruje tort na przyjęcie urodzinowe. Grafika w stylu PRL wywoła pozytywne wspomnienia oraz sprawi gościom wiele radości. Wzór toppera stworzy jest specjalnie z myślą o kobietach.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort na 40 Urodziny Z IMIENIEM PRL Mężczyzna
  24,98 zł
  TOPPER na tort na 40 Urodziny Z IMIENIEM PRL Mężczyzna

  Topper na tort urodzinowy z grafiką w stylu PRL! Topper personalizowany jest imieniem solenizanta oraz zdobiony zabawną grafiką. Na toperze nadrukujemy również podaną przez Was datę! Dzięki takiej dekoracji impreza w stylu PRL będzie dopracowana w najmniejszym szczególe!

  24,98 zł
 • BALONY na Urodziny 6szt PRL
  11,98 zł
  BALONY na Urodziny 6szt PRL

  Balony w stylu PRL to wyjątkowa propozycja dekoracji na przyjęcie urodzinowe. Zabawna grafika wywoła wiele wspomnień oraz będzie idealnym dodatkiem do imprezy w stylu PRL. Balony można napompować helem, aby pięknie unosiły się ponad powierzchnia!

  11,98 zł
 • BANER na 40,50,60 urodziny girladna PRL 17 elementów (+sznurek)
  13,98 zł
  BANER na 40,50,60 urodziny girlanda PRL 17 elementów (+sznurek)

  Baner na urodziny inspirowany czasami PRL. To szybka i prosta dekoracja, która pozwoli w wyjątkowy sposób udekorować urodzinową salę. Tak przygotowana dekoracja zachwyci nie tylko samego solenizanta ale również wszystkich zaproszonych gości.

  13,98 zł
 • ETYKIETY samoprzylepne na alkohol dwustronne 50szt PRL
  10,98 zł
  ETYKIETY samoprzylepne na alkohol dwustronne 50szt PRL

  Zestaw etykiet na alkohol inspirowanych czasami PRL to prosty sposób na udekorowanie butelek na urodziny. Dzięki nim możesz stworzyć niezapomniane przyjęcie w stylu PRL dbając o najdrobniejsze szczegóły. Naklejki pozwolą udekorować ulubiony alkohol w wyjątkowy sposób.

  10,98 zł
 • KUBECZEK papierowy Z IMIENIEM kraftowy
  14,98 zł
  KUBECZEK papierowy Z IMIENIEM 6szt kraftowy PRL

  Wyjątkowe kubeczki kraftowe w stylu PRL to niezastąpiony dodatek do przyjęcia urodzinowego. Kubeczki posiadają miejsce na wpisanie imion, dzięki czemu nie zostaną pomylone. Kubeczki posiadają personalizowane naklejki z imieniem Solenizanta oraz datą uroczystości.

  14,98 zł
 • WOREK na prezent na Urodziny Z IMIENIEM 26x35cm Spod Lady
  24,98 zł
  WOREK na prezent na Urodziny Z IMIENIEM 26x35cm Spod Lady

  Wyjątkowy sposób na zapakowanie prezentu. Lniany worek z z tekstem inspirowanym czasami PRL przywoła wiele wspomnień oraz wzruszeń. Worek jest personalizowany, dzięki temu nie będzie wątpliwości dla kogo zapakowany jest prezent. Worek w stylu PRL pasuje idealnie na 30 ;ub 40 urodziny.

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów