Nowe produkty

Podziękowania ślubne dla Chrzestnych i Dziadków

Podziękowania ślubne dla Chrzestnych i Dziadków to wspaniały gest z Waszej strony. Zarówno Chrzestni jak i Dziadkowie są osobami bardzo mocno obecnymi w naszym życiu, dlatego też sprawicie im wielką radość jeśli w tym wyjątkowym i ważnym dla Was dniu również i o nich nie zapomnicie. Podziękowania dla Rodziców Chrzestnych w efektownej drewnianej skrzyni z ekologicznymi miodami smakowymi czy herbatą bądź kawą będzie nie tylko pięknie wyglądały, ale również zachwycą swoim aromatem. Jeśli szukasz oryginalnych podziękowań dla Chrzestnych lub Dziadków na Ślub to zdecydowanie opcja z nalewką lub ekologicznym winem przypadnie im do gustu i wywoła uśmiech na twarzach. Podziękowania dla Dziadków jak również i Rodziców Chrzestnych warto uzupełnić o personalizowaną kartę z tekstem podziękowań. Taka symboliczna karteczka umieszczona w drewnianej skrzyni sprawi, że serce zabije dwa razy szybciej, a obdarowane osoby poczują się niezwykle wyjątkowo.

Podziękowania ślubne dla Chrzestnych i Dziadków 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Podziękowania ślubne dla Chrzestnych i dziadków 

Dzień ślubu stanowi niezapomniane wydarzenie dla Młodej Pary. To jednak także uroczystość, która ma ogromne znaczenie dla rodziców, dziadków, rodzeństwa, Chrzestnych oraz innych bliskich osób. Dobrze jest więc celebrować tę okazję w ich gronie. W ten sposób ceremonia ślubu oraz przyjęcie weselne staną się jeszcze bardziej wyjątkowe. Jeśli planujecie wyprawić uroczystość dla swoich bliskich, z powodzeniem możecie wykorzystać tę okazję do podziękowania im za wsparcie oraz ciepło okazywane nie tylko w dniu ślubu, ale również przed nim. Szczególne słowa wdzięczności bez wątpienia należą się rodzicom czy Świadkom. W życiu Młodej Pary nierzadko istotną rolę odgrywają także Chrzestni i dziadkowie. Chcecie im także podziękować za pomoc i obecność? W takim wypadku trafiliście w odpowiednie miejsce. Dzięki naszym propozycjom na pewno uda Wam się mile zaskoczyć Rodziców Chrzestnych i dziadków!

Kosze prezentowe dla Chrzestnych i dziadków

Podziękowania dla Rodziców Chrzestnych czy dziadków w skrzyni to elegancki sposób na pokazanie im, jak wielkie mają znaczenie. Z całą pewnością przyjemność sprawi im zestaw smakołyków przygotowanych z najwyższej jakości produktów. Drewniana skrzynia wypełniona naturalną wełną drzewną to modna oprawa, która pozwala pięknie wyeksponować wszystkie elementy wchodzące w skład kosza prezentowego. Wyśmienite wino o smaku śliwki to wspaniały prezent dla Chrzestnych. Do kompletu dołączona jest ręcznie robiona czekolada z truskawkami. Słoik smakowego miodu, herbata malinowa oraz tabliczka czekolady świetnie dopełniają kosz prezentowy dla Chrzestnych. To naprawdę pomysłowy sposób na podziękowanie bliskim w dniu ślubu. 

Podziękowania dla Chrzestnych na ślub

W drewnianych skrzyniach przygotowanych zostało także wiele innych zestawów, które fantastycznie nadają się na podziękowania dla Rodziców Chrzestnych. Każdy z nich na wewnętrznej stronie wieka przymocowaną ma kartkę z modnym motywem oraz personalizowanym tekstem. Grafiki rustykalnych kwiatów i botanicznych liści kapitalnie wpisują się w najnowsze trendy. Obdarowane takimi zestawami osoby będą oczarowane ich gustownym wyglądem. Kosz prezentowy z aromatyczną herbatą w czterech różnych smakach, słodkimi czekoladkami oraz butelką wiśniowej nalewki to ciekawa niespodzianka dla Chrzestnych bądź dziadków. Wszystkie elementy utrzymane są w ciemnej kolorystyce, która wspaniale kontrastuje z jasnym drewnem. Rodzicom Chrzestnym z powodzeniem podarować można też kosz prezentowy, w którym dwie herbaty zastąpione zostały słoiczkami miodu.

Podziękowania dla chrzestnych nalewka kawy i herbaty

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków

Oryginalne podziękowania dla Chrzestnych i dziadków

Eko zestaw prezentowy dla Chrzestnych z naturalnymi składnikami będzie strzałem w dziesiątkę. W dużej skrzyni umieszczone zostały smakowite produkty w gustownych opakowaniach, które tworzą razem niezwykle ciekawy komplet na podziękowania. Grafika trawy pampasowej umieszczona na kartce z personalizowanym tekstem bezbłędnie dopełnia charakter podarunku. W skład zestawu wchodzą cztery paczki kawy o wyjątkowym aromacie. Do kompletu dołączone są też słoiczki z miodem o smaku jeżyny, maliny, aronii oraz pomarańczy z imbirem. Identyczny zestaw miodów znalazł się w koszu prezentowym z herbatą. Wybierzcie najlepszy wariant dla swoich bliskich i zaskoczcie ich niepowtarzalnymi podziękowaniami w dniu swojego ślubu. 

Podziękowanie dla chrzestnych miody i herbaty zestaw 2

Zestaw prezentowy dla Chrzestnych bądź dziadków