Informacja

Nowe produkty

Pakowanie prezentów akcesoria

Jak zapakować prezenty świąteczne? Prezenty świąteczne DIY ręcznie robione to aktualnie jedne z najpopularniejszych. Dlatego dobrze jest zadbać także o efektowne opakowanie prezentu. Szybkim pomysłem na zapakowanie prezentów na Święta są torby prezentowe świąteczne z bożonarodzeniowymi motywami. Często wybierane są także papiery prezentowe. Efekt końcowy dopełnią zawieszki i bileciki z życzeniami, na których można uzupełnić imię obdarowywanej osoby. Kreatywne pakowanie prezentów świątecznych często wykorzystuje także żywe elementy takie jak gałązki świerku czy jodły, orzechy czy plasterki suszonej pomarańczy. Do pakowania prezentów świątecznych przydadzą się także wstążki, sznurki i tasiemki.

Pakowanie prezentów akcesoria 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 70 elementów

Jak zapakować prezent świąteczny? Pakowanie prezentów - akcesoria

Niezaprzeczalnie największe znaczenie w przypadku prezentu ma jego zawartość. Jednak to, co chcemy komuś podarować dużo lepiej wypada w sytuacji, gdy jest należycie i ładnie opakowane. Właśnie dlatego pakowanie prezentów jest tak bardzo znaczące. To, jak wyglądający prezent wręczamy może bardzo wymownie pokazać, jak wiele czasu i serca włożyliśmy w jego przygotowanie. Chcesz, aby Twoi bliscy poczuli się naprawdę ważni i docenieni? Poświęć dłuższą chwilę na przemyślenie najlepszego sposobu na zapakowanie prezentów, które zamierzasz im wręczyć.

Papier do pakowania prezentów świątecznych

Zdecydowanie najbardziej kojarzonym ze Świętami obrazkiem są małe, zgrabne paczuszki leżące pod choinką i cierpliwie czekające na moment rozpakowania. Jeśli marzysz o zaaranżowaniu podobnej scenerii we własnym domu, zapakuj prezenty dla swojej rodziny w bożonarodzeniowy papier dekoracyjny. Szczególnie świąteczny klimat podarkom nadasz za pomocą papieru z motywem kolorowej posypki lub czerwono-białych pasków. Obdarowane osoby natychmiast skojarzą je ze słodkościami, które pojawią się na stole po Wigilii i bez dwóch zdań nabiorą apetytu na wnętrze paczuszki. Dodatkowo, dzięki owinięciu prezentów papierem zyskasz pewność, że żadne wścibskie oczka nie dopatrzą się tego, co jest w środku. 

Torebki na prezenty świąteczne

Jeśli do prac manualnych masz dwie lewe ręce albo Twój prezent jest zbyt nieforemny, żeby owinąć go papierem, wykorzystaj do jego opakowania ozdobne torebki. Świetnie nada się do tego projekt w typowej świątecznej kolorystyce i stylistyce. Duży, fantazyjny napis “Merry Little Christmas” wpisany w bożonarodzeniowy wieniec znakomicie oddaje charakter okazji i w piękny sposób udekoruje Twój dom, kiedy tak opakowany prezent stanie pod choinką. Równie klimatycznie i uroczo prezentuje się mix torebek w modnych, pastelowych kolorach. Grube, papierowe paczki z poręcznymi uchwytami idealnie nadają się do pakowania upominków różnych rozmiarów i z pewnością oczarują wszystkie obdarowane w ten sposób osoby. 

Torebka na prezent świąteczny

Torebka na prezent świąteczny

Skarpety i worki na prezenty

Duże, jutowe skarpety są pięknym i oryginalnym rozwiązaniem dla klasycznych torebek prezentowych. W naszej ofercie znajdziesz skarpety z napisami “sweets”, “mommy” oraz “daddy”, które świetnie nadadzą się do wręczenia słodkich upominków lub podarunków dla rodziców. Białe, stylowe litery bardzo ładnie łączą się z naturalnym, jasnobrązowym kolorem juty, dzięki czemu skarpety na prezenty są również fenomenalnym sposobem na udekorowanie kominka lub parapetu. 

Skarpeta na prezenty świąteczne w naturalnym stylu

Skarpeta na prezenty świąteczne w naturalnym stylu

Innym nietypowym sposobem na ładne zapakowanie prezentów są świąteczne worki. Ekologiczna, jutowa torba z tekstem “special surprise” czy beżowy worek z podobizną renifera mogą być opakowaniem dla jednego, dużego prezentu lub sposobem na zebranie wszystkich podarunków razem i efektowne rozdawanie ich.