Prezenty dla rodziców na ślub

Prezenty dla rodziców na ślub muszą być wyjątkowe i oryginalne, gdyż mają podziękować im za trud włożony we wspólne przygotowanie tej uroczystości. Personalizowane upominki są obecnie bardzo często wybierane przez Młodą Parę gdyż stają się bardzo osobistą pamiątką. Warto pomyśleć również o trwałości tak aby prezent był pamiątką na wiele lat. Propozycją takiego upominku jest skrzynia wewnątrz której ukryte są różne prezenty. Prezent dla rodziców powinien być wzruszający, tak aby został zapamiętany. Ślub to ważna uroczystość, dlatego należy podziękować gościom w wyjątkowy sposób.

Prezenty dla rodziców na ślub 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów

Prezenty dla rodziców na ślub

Rodzice odgrywają ważną rolę w procesie przygotowań do Ślubu i Wesela. To oni są jako pierwsi poinformowani o wydarzeniu, otrzymując prośby o błogosławieństwo. Para Młoda może liczyć na wsparcie i zaufaną pomoc ze strony bardziej doświadczonych Rodziców. Jak podziękować rodzicom za trudy włożone w organizację i planowanie przyjęcia Weselnego? Oryginalne prezenty dla Rodziców na Ślub powinny być symboliczne i dokładnie przygotowane. Osobista pamiątka w postaci drewnianego pudełeczka z rozmaitymi drobiazgami jest doskonałym sposobem na wyrażenie wdzięczności za uczestniczenie w ważnych dla Pary Młodej wydarzeniach. Piękne prezenty dla Rodziców na ślub można znaleźć w sklepie internetowym 1001dekoracji.pl, gdzie czeka wiele inspiracji i pomysłów na wyjątkowe podziękowania dla Rodziców.

Prezent dla rodziców na ślub -  Podziękowania dla Rodziców pomysły 2020/2021

Prezent dla Rodziców na ślub powinien być wyjątkowy i estetyczny. Dlatego doskonałą propozycją jest skrzyneczka z kolekcji ślubnej z kwiatową grafiką Dar Serca z personalizacją lub w wersji uniwersalnej. Drewniana skrzyneczka to piękne rękodzieło, które z pewnością spodoba się rodzicom i stanie się dla nich rewelacyjną pamiątką na lata. Skrzyneczka została wykonana z jasnego drewna naturalnego, posiada 6 przegródek wyściełanych dekoracyjnym sizalem, a w każdej przegródce znajduje się drobny upominek oraz bileciki z napisami i grafiką. W pięknej drewnianej skrzyni rodzice znajdą:

  • paczkę chusteczek higienicznych na otarcie łez,

  • owocowe cukierki z sercem na osłodę,

  • fiolki na alkohol na zdrowie,

  • podgrzewacz (tea-light) na samotne wieczory,

  • bordowy woreczek z organzy na tęsknotę, gdzie można włożyć coś osobistego oraz bilecik na wspólne wyjście,

  • pusta przegródka na pamiątkę, gdzie warto umieścić wspólne zdjęcie.

Dodatkowo skrzyneczka posiada w środku naklejoną kartkę opatrzoną kwiatową grafiką z wierszykiem i personalizacją - data uroczystości oraz imiona Młodej Pary (lub bez). Dzięki temu taki upominek będzie wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia!

 prezent dla Rodziców na ślub

Prezent dla Rodziców z okazji Ślubu

Miodowe zestawy - nietypowe podziękowania dla rodziców na Weselu

W ofercie sklepu internetowego można znaleźć także skrzyneczki z przegródkami, w których wnętrzu skrywane są słoiczki z miodem w ramach podziękowania ślubnego dla Rodziców Pary Młodej. Zestaw miodowy to doskonały pomysł na oryginalne podziękowanie Rodzicom. Skrzyneczka Zestaw Miodowy Rustykalny to doskonała niespodzianka dla rodziców na Wesele. W środku znajduje się 6 przegródek z ozdobnym sizalem, w których umieszczone jest 6 mini słoiczków z miodkiem z polskiej pasieki. Personalizowana karteczka z akwarelową grafiką plastra miodu, tekstem podziękowania i personalizacją (imiona Pary Młodej + data uroczystości) prezentuje się niesamowicie i będzie słodką pamiątką dla Rodziców.

Zestaw z miodami dla rodziców

Zestaw miodowy dla Rodziców