Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na urodziny

Zaproszenia na urodziny to ważny element podczas każdego planowania przyjęcia. Zaproszenia do samodzielnego wypisania są prawie gotowe do wręczenia, wystarczy że uzupełnisz je o najważniejsze informację. Takie zaproszenia posiadają miejsce do wpisania które urodziny będą świętowane, dzięki czemu podkreślisz ważność danej uroczystości. Najczęściej wybierane zaproszenia na urodziny dla kobiety ozdobione są motywem kwiatowym. Delikatne pudrowe kwiaty, zielone gałązki eukaliptusa czy zaproszenia w kolorze rosegold to modne motywy tego sezonu, które na pewno wzbudzą zachwyt wśród zapraszanych na uroczystość gości. Zaproszenia na urodziny dla dorosłych nie muszą być nudne. Oryginalne połączenia kolorów i motywów będzie fenomenalnym wstępem do zapowiadanej zaproszeniami imprezy.

Zaproszenia na urodziny  

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Piwonia i Eukaliptus ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Piwonia i Eukaliptus
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Piwonia i Eukaliptus

  Cudowne zaproszenia ze stylową grafiką kwiatów piwonii i eukaliptusa na delikatnym tle. Zaproś najbliższa rodzinę i przyjaciół na przyjęcie urodzinowe. Oszczędzaj swój czas organizując imprezę. Wybieraj szybki i tani sposób, który spodoba się zaproszonym osobom. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Happy Day ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Happy Day
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Happy Day

  Efektowne zaproszenie z motywem kobiety leżącej w łóżku z kieliszkiem szampana. Biało-różowa kolorystyka wpisuje się w charakter przyjęcia urodzinowego dla pań. Zaproś najbliższą rodzinę i znajomych wybierając zaproszenie cyfrowe. Produkt elektroniczny przyśpieszy organizację imprezy. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Black ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Black
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Black

  Urodzinowe zaproszenie z motywem agatu oraz złotym nadrukiem imitującym brokat na czarnym tle. Powiadom o przyjęciu najbliższą rodzinę i znajomych wybierając produkt wysokiej jakości. Zaproszenie cyfrowe to świetna opcja, która pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Pink ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Pink
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Agat Pink

  Przepiękne zaproszenie na urodziny dla każdej kobiety. Połączenie różu, złota i czerni prezentuje się niezwykle elegancko i efektownie. Wybieraj zaproszenie elektroniczne z własnym tekstem. Poinformuj najbliższą rodzinę o zbliżającym się przyjęciu drogą elektroniczną. Oszczędzaj czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Czarne z Eukaliptusem ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Czarne z Eukaliptusem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Czarne z Eukaliptusem

  Wybierz zaproszenie cyfrowe z własnym tekstem. Przepiękna grafika eukaliptusa na czarnym tle z akcentami złota prezentuje się niezwykle elegancko. Produkt wysokiej jakości pozwoli zawiadomić najbliższą rodzinę, o zbliżającym się przyjęciu urodzinowym. Oszczędzaj czas i pieniądze organizując przyjęcie. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Balon z Eukaliptusem ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Balon z Eukaliptusem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Balon z Eukaliptusem

  Eleganckie zaproszenie na urodziny w elektronicznej formie. Powiadom o zbliżającym się przyjęciu wybierając produkt cyfrowy wysokiej jakości z grafiką balona z gałązką eukaliptusa na czarnym tle. Wybierając zaproszenia elektroniczne można zaoszczędzić czas i pieniądze organizując imprezę urodzinową. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon w stylu Boho ZAPROSZENIE na urodziny na telefon w stylu Boho
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon w stylu Boho

  Zawiadom o imprezie urodzinowe w oryginalny sposób. Wybieraj zaproszenia elektroniczne z grafiką boho kwiatów na czarnym tle. Klasyczna kolorystyka wpisuje się w najnowsze trendy. Oszczędzaj czas i pieniądze wybierając cyfrowy produkt wysokiej jakości. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rosegold Black ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rosegold Black
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rosegold Black

  Efektowne zaproszenie ze stylową grafiką imitującą brokat oraz balony w kolorze rosegold na czarnym tle. Klasyczne połączenia kolorystyczne idealne na przyjęcie dla kobiety. Zaproszenie na telefon pozwoli szybko zawiadomić najbliższą rodzinę i przyjaciół o zbliżającej się imprezie. Wybieraj produkt z własnym tekstem. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black&Gold Balloons ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black&Gold Balloons
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black&Gold Balloons

  Eleganckie zaproszenie w czarno-złotej kolorystyce idealne na przyjęcie urodzinowe kobiety. Wybieraj cyfrowy produkt wysokiej jakości z własnym tekstem. Wysyłając zaproszenia na telefon zaoszczędzisz więcej czas organizując imprezę. Dodatkowo jest to tania i ekologiczna opcja. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black Gold ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black Gold
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Black Gold

  Eleganckie zaproszenia na urodziny w cyfrowej formie. Produkt elektroniczny pozwoli zawiadomić najbliższe osoby, o zbliżającej się imprezie Solenizantki. Grafiką imitacji brokatu na czarnym tle prezentuje się niezwykle elegancko. Wybierz szybki, tani i ekologiczny sposób zapraszania przyjaciół i rodziny. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pampas Boho ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pampas Boho
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pampas Boho

  Cudowne zaproszenie na urodziny idealne dla kobiety. Delikatna grafika w stylu boho wpisuje się w aktualne trendy. Zaproszenie z własnym tekstem przypadnie do gustu gościom. Powiadom, o zbliżającej się imprezie urodzinowej drogą elektroniczną. Świetna opcja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Neon ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Neon
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Neon

  Wybierz eleganckie zaproszenie w oryginalnej formie. Powiadom o przyjęciu urodzinowym wybierając elektroniczne zaproszenia. Wystrzałowa grafika z akcentem neonowego różu na czarny tle wpisuje się w charakter przyjęcia. Zaproszenia z własnym tekstem pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Black ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Black
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Black

  Szukasz oryginalne sposoby, aby zaprosić najbliższą rodzinę i znajomych na swoje urodziny. Wybieraj zaproszenia w formie cyfrowej z elegancką grafiką kwiatów na czarnym tle. Połączenia kolorystyczne wpisuje się w charakter przyjęcia organizowanego dla kobiety. Wybieraj ekologiczne zaproszenia. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Eukaliptus z heksagonem ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Eukaliptus z heksagonem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Eukaliptus z heksagonem

  Eleganckie zaproszenie cyfrowe ze stylową grafiką. Produkt wysokiej jakości pozwoli szybko i łatwo powiadomić najbliższą rodzinę o przyjęciu urodzinowym. Motyw graficzny eukaliptusa z heksagonem wpisuje się w aktualne trendy. Wybierz produkt z własnym tekstem. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rustykalny Wianuszek ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rustykalny Wianuszek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Rustykalny Wianuszek

  Przepiękne zaproszenie z grafiką rustykalnego wianuszka idealne na przyjęcie urodzinowe dla kobiety. Powiadom najbliższe osoby o imprezie wybierając elektroniczną formę. Zaproś do wspólnego świętowania urodzin. Produkt wysokiej jakości pozwoli przyśpieszyć organizację przyjęcia. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Glitter ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Glitter
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Pink Glitter

  Efektowne zaproszenie elektroniczne, które pozwoli szybko i tanio powiadomić o imprezie urodzinowej kobiety. Grafika balonów z imitacją brokatu w kolorze rosegold prezentuje się niezwykle elegancko. Wybieraj zaproszenie cyfrowe i przyśpiesz organizację przyjęcia. Produkt z własnym tekstem. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Glitter ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Glitter
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny na telefon Glamour Glitter

  Przepiękne i stylowe zaproszenie na urodziny dla kobiety. Grafika w kolorze rosegold wpisuje się w aktualne trendy. Wybieraj zaproszenie w formie elektronicznej, którym szybko i łatwo zaprosisz bliskie osoby do wspólnego świętowania. Produkt z własnym tekstem przyśpieszy organizację imprezy. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Gold Black 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Gold Black 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Gold Black 10szt (+koperty)

  Efektowne zaproszenia na urodziny w eleganckim wydaniu. Czarne zaproszenia ozdobione zostały nadrukiem imitującym zloty brokat, dzięki czemu przyciągają uwagę każdego z zaproszonych gości. Znajdujący się wewnątrz tekst uzupełnij o najważniejsze informację dotyczące przyjęcia, a zaproszenia będą w pełni gotowe do wręczenia.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny do wypisania Happy Day 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny do wypisania Happy Day 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny do wypisania Happy Day 10szt (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia na urodziny idealne dla kobiety. Powiadom, o zbliżającej się imprezie najbliższą rodzinę oraz znajomych. Stylowa grafika w biało-różowej kolorystyce prezentuje się niezwykle kobieco. Zaproszenia do samodzielnego wypisania w komplecie z białymi kopertami. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Glamour Glitter 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Glamour Glitter 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Glamour Glitter 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny w wyjątkowo modnym wydaniu! W pięknym kolorze rosegold sprawdzą się fenomenalnie dla każdej kobiety, która ceni sobie modne akcenty, a kolor różowy jest jej ulubionym. Zaproszenia wewnątrz posiadają gotowy tekst, który należy tylko uzupełnić o najważniejsze informację.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty)

  Szukasz zaproszeń na urodziny, które zachwycą wszystkich gości i dodatkowo wpiszą się w trendy tego sezonu? Kraftowe zaproszenia na urodziny z grafiką pięknych pudrowych kwiatów to zdecydowany strzał w 10! Możliwość samodzielnego wpisania, które urodziny są w danym dniu świętowane sprawia, że nadadzą się na każde urodziny!

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Czarne z eukaliptusem LUX 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Czarne z eukaliptusem LUX 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Czarne z eukaliptusem LUX 10szt (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia na urodziny z modnym motywem eukaliptusa. Połączenie czerni, złota oraz eukaliptusowych gałązek jest fenomenalne i przypadnie do gust każdemu nawet najbardziej wymagającemu gościowi. W zestawie znajduje się 10szt zaproszeń wraz z kopertami w pasującym odcieniu.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Różowe z kwiatami Akwarela 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Różowe z kwiatami Akwarela 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Różowe z kwiatami Akwarela 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na urodziny w typowo kobiecym wydaniu. Każde urodziny z takimi zaproszeniami nabiorą wyjątkowe charakteru. Ozdobione delikatnym motywem kwiatów w odcieniu pudrowego różu zachwycą wszystkich gości, których planujesz zaprosić na swoją urodzinową imprezę. Zaproszenia są do samodzielnego wypisania.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Burgundowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Burgundowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Burgundowe Kwiaty 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny z miejscem na wpisanie, które urodziny są świętowane to rewelacyjny pomysł. Cudowna grafika kwiatów w pięknych kolorach, które zachwycą każdego zapraszanego gościa z dołączoną do zestawu kopertą w śliwkowym kolorze tworzy spójną całość. Gotowy tekst wewnątrz zaproszeń, który należy uzupełnić o najważniejsze informacje sprawia, że...

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Zaproszenia na urodziny - najlepsze propozycje dla każdego

Od czego zacząć przygotowania do przyjęcia urodzinowego? Bez najmniejszych wątpliwości do zorganizowania takiej imprezy przyda Ci się lista gości. Spis wszystkich osób zapraszanych na przyjęcie ułatwi zaplanowanie poczęstunku, miejsc przy stole czy upominków dla gości. To zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów planowania uroczystości, bez względu na to, czy planujesz 18-ste, czy 50-te urodziny. To także niezwykle pomocne przy rozsyłaniu bądź rozdawaniu zaproszeń na urodziny! Składane kartki z gotowym do wypisania tekstem to bardzo praktyczne, a zarazem stylowe dodatki na przyjęcie. Pozwolą w estetyczny sposób przekazać wszystkim zapraszanym osobom najważniejsze informacje dotyczące przyjęcia urodzinowego. 

Pomysły na zaproszenia urodzinowe dla dorosłych

Jakie zaproszenia na urodziny najlepiej wybrać? Tego rodzaju dodatki potrafią mieć niezwykle różnorodną formę, która bez dwóch zdań oczaruje wszystkich Twoich gości. Do chętnie i często wybieranych propozycji należą zaproszenia do wypisania, które stanowią niezwykle praktyczny produkt na przyjęcie urodzinowe. Kartki zwykle mają formę składaną, a w ich środku znaleźć można gotowy do uzupełnienia tekst. Dzięki temu z pewnością ułatwią przekazanie informacji gościom. Na urodziny wybrać można też zaproszenia personalizowane z estetycznym tekstem zawierającym już wszystkie ważne dane. Gustowne i pięknie wykonane kartki rozesłane bądź rozdane gościom na pewno oczarują każdego. A może szukasz czegoś naprawdę oryginalnego? W takim przypadku fantastycznym rozwiązaniem dla Ciebie będą zaproszenia DIY. Kartki wykonane własnoręcznie są z pewnością czasochłonne i wymagają odrobiny wysiłku, ale mogą dać naprawdę znakomite efekty! Samodzielnie przygotowane zaproszenia mile zaskoczą gości i sprawią, że każdy zobaczy, jak wiele wysiłku włożyłeś w przygotowanie przyjęcia. Co więcej, możesz wtedy samodzielnie stworzyć ich projekt, zyskując unikalny dodatek na imprezę.

Zaproszenia na urodziny różowe z kwiatami akwarela

Zaproszenia urodzinowe w kobiecym stylu

Wzory zaproszeń na urodziny

Jakie motywy najlepiej sprawdzają się w czasie urodzinowej imprezy? Możesz wybrać różnego rodzaju rozwiązania, jednak zawsze pamiętaj o tym, by stylistykę przyjęcia wykorzystać we wszystkich elementach: dekoracjach, torcie, zaproszeniach czy podziękowaniach dla gości. Wspaniale na pewno sprawdzą się modne motywy, które stanowią hit w danym sezonie. Niesamowicie stylowym dodatkiem na przyjęcie są zaproszenia glamour. Utrzymane w gustownej, imprezowej odsłonie z pewnością podkreślą charakter celebrowanej okazji. Bez dwóch zdań wpłyną również na nastroje osób zaproszonych na przyjęcie. Każdy natychmiast wczuje się w klimat urodzin i chętnie weźmie w nich udział. W modzie są aktualnie trendy naturalne. Planujesz w takiej odsłonie swoje przyjęcie urodzinowe? Zaproszenia z grafikami roślin kapitalnie dopełnią więc stylistykę uroczystości. Botaniczne, rustykalne czy boho kartki z pięknie wykonanymi motywami będą niezawodnym rozwiązaniem na przyjęcie.

Zaproszenia urodzinowe mogą podkreślić również płeć solenizanta za pomocą kolorystyki albo specjalnie umieszczonych aplikacji. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też postawienie na kartki z motywem dopasowanym do upodobań albo zainteresowań. Dzięki temu zaproszenia staną się naprawdę wyjątkowe i bardzo osobiste. Bez dwóch zdań taki pomysł zainteresuje wszystkich gości!

Zaproszenia urodzinowe - kiedy wręczyć?

Nieważne, czy wybierzesz zaproszenia zrobione samodzielnie, gotowe kartki, czy postanowisz zaprosić gości przez telefon. Możesz postawić na różne formy oraz stylistykę organizacji swojej imprezy. Istotne jest jednak to, kiedy przekażesz bliskim informację o imprezie. To szczególnie ważne w niektórych momentach roku, np. w czasie Świąt albo wakacji. Wtedy dużo osób ma już porobione plany na kilka tygodni do przodu. Właśnie dlatego tak ważne jest, by zaproszenia urodzinowe rozesłać gościom ze sporym wyprzedzeniem. W ten sposób każdy będzie mógł bez żadnego problemu dobrze zaplanować sobie czas i bez żadnych przeszkód stawić się na Twojej imprezie.

Oczywiście, ten okres nieco inaczej będzie wyglądać w trakcie organizacji wyjątkowych, osiemnastych urodzin, a inaczej, gdy planujesz kameralne przyjęcie na 30-stkę czy 50-tkę. Dobrze jednak rozesłać lub rozdać zaproszenia urodzinowe jakieś 3-6 tygodni przed imprezą. Dzięki temu zyskasz pewność, że goście bez większych problemów znajdą czas na wspólną zabawę!

Zaproszenia na urodziny gold black

Zaproszenia urodzinowe glamour

Gotowe zaproszenia na urodziny

W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl znaleźć można wszystko, czego potrzebujesz na urodziny. Dekoracje i dodatki na 18-stkę, 30-stkę, 40-stkę czy 50-tkę na pewno mile zaskoczą Cię swoim niebanalnym wyglądem. Uniwersalne propozycje na inne urodziny też bezbłędnie sprawdzą się w czasie organizacji imprezy. Szeroka gama dostępnych zaproszeń sprawi, że Twoje przyjęcie nabierze niebanalnego charakteru, jeszcze zanim się odbędzie!

Wyjątkowe zaproszenia sprzedawane w komplecie z kopertami to wysokiej jakości produkty przygotowane z myślą o wystrzałowej imprezie urodzinowej. Autorski projekt rustykalnych kwiatów w pastelowych odcieniach to bardzo dobra propozycja na taką imprezę. Kraftowe zaproszenia z modnym nadrukiem z pewnością spodobają się wszystkim osobom, które je otrzymają. Takie kartki znakomicie wpisują się w obecne trendy. Na urodziny w naturalnej stylistyce polecamy też zaproszenia botaniczne. Czarna okładka i białe wnętrze to bardzo klasyczne rozwiązanie, jednak złote, nowoczesne zdobienia oraz zielone gałązki eukaliptusa nadają im niepowtarzalny charakter. Tak modne projekty stanowią niezawodne rozwiązanie na imprezę urodzinową!

Zaproszenia na 18 z jeleniem

Pomysłowe zaproszenia na 18

Najpiękniejsze zaproszenia urodzinowe dla Ciebie

Bez względu na to, jakie przyjęcie planujesz, zaproszenia to ważny krok w czasie organizacji. To za ich pomocą przekażesz gościom pierwsze wskazówki na temat charakteru imprezy. Warto więc poświęcić dłuższą chwilę wyborowi odpowiedniego wzoru. Dla solenizantki bez dwóch zdań strzałem w dziesiątkę będą jasnoróżowe zaproszenia z czarującym nadrukiem. Kobiecy charakter takiego dodatku od pierwszej chwili zachwyci wszystkich krewnych oraz przyjaciół zaproszonych na imprezę. Czarujący i dziewczęcy motyw z wróżkami to zabawny pomysł na tego rodzaju przyjęcie. Nowoczesne i oryginalne zaproszenia na urodziny z jeleniem albo wiankiem kwiatów też pięknie wypadną podczas planowania imprezy. Zastanów się, w jakim stylu zamierzasz zorganizować swoje urodziny, a następnie dopasuj do tej myśli wszystkie dodatki, których potrzebujesz. Jesteśmy przekonani, że dzięki wygodnej dostawie produktów szybko i wygodnie zaplanujesz swoją imprezę.