Nowe produkty

Księgi gości weselnych

Księga gości to element często pojawiający się na weselach. Pamiątkowy album w sztywnej oprawie stanowi najpopularniejszy wariant, który doskonale sprawdzi się na dowolnym przyjęciu. Księga z wpisami gości oraz zdjęciami z uroczystości nawet po wielu latach przywoła miłe wspomnienia z tego szczególnego dnia. Album wraz z długopisami czy kolorowymi markerami wystarczy umieścić w dobrze widocznym miejscu, zachęcając gości do pozostawienia po sobie pamiątki. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie zabawnych ankiet, które uatrakcyjnią wygląd całej księgi.

Księgi gości weselnych 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Boho Wedding (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Boho Wedding (+sznurek jutowy)
  1 Opinie

  Super pomysłem i dodatkiem ślubnym jest księga gości weselnych. Piękna twarda oprawka została ozdobiona naklejką z cudowną i bardzo modną grafiką w stylu boho oraz personalizacją. Taka księga pozwoli gościom na pozostawienie śladu po sobie w formie życzeń, które będą wspaniałą pamiątką na kolejne lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Akwarela z eukaliptusem (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Akwarela z eukaliptusem (+sznurek jutowy)
  2 Opinie

  Księga gości weselnych to świetny dodatek. Goście będą mogli wpisać się do księgi tworząc w ten sposób cudowna pamiątkę dla Was z tego dnia. Ozdobiona naklejką z personalizacją w postaci Waszych imion oraz motywem akwareli i gałązek eukaliptusa prezentuje się bardzo elegancko i na pewno zachwyci gości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Akwarela z eukaliptusem (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Akwarela z eukaliptusem (+sznurek jutowy)
  1 Opinie

  Fenomenalna księga gości na wesele, która z pewnością spodoba się gościom, którzy często niewiedzą co wpisać w taką księgę. Takie ankiety weselne pozwolą uniknąć gościom myślenia nad tym, ale też zaciekawią zaproszone osoby które chętnie będą chciały wpisać się w taką księgę. . Wewnątrz znajduje się aż 98 ankiet!

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Burgundowe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Burgundowe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  2 Opinie

  Świetnym dodatkiem na ślub, który z pewnością będzie później wspaniałą pamiątką jest księga gości weselnych. Ozdobiona naklejką z grafiką burgundowych kwiatów oraz personalizacji prezentuje się prześlicznie. Do wyboru wariant z białymi lub czarnymi kartkami.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Burgundowe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Burgundowe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  1 Opinie

  Księga gości weselnych w formie ankiet to genialny wybór. Ankiety zaciekawią gości, którzy chętnie będą świetnie bawić się przy ich wypełnianiu. Księga gości po uroczystości będzie wspaniałą pamiątką dla Młodej Pary. Grafika burgundowych kwiatów z personalizacją zdobiąca okładkę księgi zachwyci każdą osobę.

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Różowy Wianuszek
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Różowy Wianuszek
  1 Opinie

  Szukasz ciekawego dodatku na wesele? Świetnym pomysłem będzie sięga gości. Dzięki niej zachowasz wspomnienia z tej wyjątkowej dla Was uroczystości. Gości będą mogli w niej umieścić swoje wpisy z życzeniami czy też radami. Taka księga na pewno zainteresuje gości, którzy chętnie zostawią po sobie w niej ślad.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Różowe Kwiaty
  3 Opinie

  Księga gości weselnych to wspaniała pamiątka tego wyjątkowego dnia dla Młodej Pary. Okładka księgi została ozdobiona naklejką z prześliczną grafiką delikatnego wianuszka z kwiatów w odcieniach różu oraz imionami Młodych. Księga posiada wewnątrz czyste karty w kolorze białym lub czarnym do wyboru.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Polne kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  Nowy
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Polne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  1 Opinie

  Piękna księga gości z motywem polnych kwiatów w eleganckiej kolorystyce. Na okładce produktu nadrukowane są imiona pary młodej oraz data wesela. Oryginalny dodatek, który przypadnie do gustu zaproszonym gościom. Przy pomocy księgi weselnej dzień Ślubu na długo pozostanie w pamięci pani i pana młodego. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Eukaliptus z heksagonem (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Eukaliptus z heksagonem (+sznurek jutowy)
  1 Opinie

  Personalizowana księga gości to rewelacyjny dodatek do wesela. Taka księga pozwoli gościom zostawić po sobie ślad w postaci życzeń czy rad dla Młodej Pary. Piękna grafika modnego zestawienia eukaliptusa i heksagonu znajdująca się na okładce zachwyci wszystkich gości i wspaniale wpisze się w każdy styl przyjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Biała Subtelność
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Biała Subtelność
  1 Opinie

  Szukasz ciekawej księgi gości na wesele, która zachwyci gości swoim eleganckim wyglądem? Księga gości Biała Subtelność będzie fenomenalnym wyborem. Oprawiona w twarda oprawę z grafiką wianuszka z jasnych kwiatów z zielonymi dodatkami prezentuje się przepięknie i będzie wspaniałą pamiątką tej wyjątkowej uroczystości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Wianuszek z kwiatami
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Wianuszek z kwiatami
  3 Opinie

  Zastanawiasz się jaką księgę gości na wesele wybrać? Ciekawym pomysłem będzie księga gości w twardej oprawie z białymi lub czarnymi kartkami - w zależności od wybranego wariantu. Piękna delikatna grafika wianuszka z kwiatów oraz personalizacja zdobiąca okładkę nadaje całości wyjątkowego i eleganckiego wyglądu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami minimalistyczna z wianuszkiem (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami minimalistyczna z wianuszkiem (+sznurek jutowy)
  1 Opinie

  Genialnym dodatkiem na przyjęcie weselne jest księga gości. Grafika zdobiąca twarda okładkę księgi wykonana została w minimalistycznym stylu i przedstawia czarny wianuszek oraz personalizację. Taka księga idealnie będzie współgrać z innymi dekoracjami.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pampas Boho
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pampas Boho
  1 Opinie

  Księga gości weselnych w eleganckiej twardej oprawie została wzbogacona personalizacją w postaci imion Młodej Pary i daty uroczystości oraz grafiką w stylu boho przedstawiającą trawy pampasowe. Księga gości to modny dodatek do przyjęcia. Możesz przekazać ją gościom by wpisali się do niej lub wkleić zdjęcia z przyjęcia i stworzyć piękny album.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Polne kwiaty (+sznurek jutowy)
  59,98 zł
  Nowy
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Polne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  1 Opinie

  Elegancka księga gości w formie ankiet to ciekawy wybór na wesele. Oryginalna atrakcja, z której mogą skorzystać wszyscy na przyjęciu. Spersonalizowany produkt na okładce z motywem polnych kwiatów zawiera nadrukowany napis Ankiety Weselne, imiona pary młodej oraz datę zaślubin. 

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Białe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Białe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  1 Opinie

  Śliczna personalizowana księga gości weselnych, która zachwyci gości, którzy chętnie będą umieszczali w niej życzenia oraz rady dla Młodej Pary. Księga posiada wewnątrz aż 100 czystych stron w kolorze białym lub czarnym. Ozdobna naklejka znajdująca się na okładce przedstawia białe kwiaty oraz imiona Młodych i datę uroczystości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  1 Opinie

  Piękna grafika zdobiąca księgę gości weselnych przedstawia  pudrowe kwiaty oraz personalizację. Księga gości to wspaniały i bardzo modny dodatek na przyjęcie weselne. Może służyć za album do przechowywania zdjęć z tej uroczystości lub można ją przekazać gościom by umieścili w niej rady lub życzenia skierowane do Młodej Pary.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych For sweet memories
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych For sweet memories

  Elegancka księga gości w delikatnym, jasnoróżowym odcieniu, okładkę dekoruje minimalistyczna czcionka w złotym kolorze z motywem serca. Piękna księga to wspaniała pamiątka na długie lata. Goście ma czystych kartkach mogą umieścić życzenia lub pamiątkowe zdjęcia. 

  69,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia ślubne z napisem Photo CZARNY
  81,98 zł
  ALBUM na zdjęcia ślubne z napisem Photo CZARNY

  Elegancka księga gości w głębokim czarnym kolorze. Okładka jest udekorowana złotym połyskującym napisem Photo. Piękna pamiątka na wiele długich lat. 

  81,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Guest Book napis ROSEGOLD
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Guest Book napis ROSEGOLD

  Biała księga gości z dekoracyjnym napisem w modnym kolorze rosegold. Księga pamiątkowa pozwoli gościom na wpisanie pięknych życzeń dla Młodej Pary. Wspaniała pamiątka na długie lata.   

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z napisem Love ROSEGOLD 22 kartki
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z napisem Love ROSEGOLD 22 kartki

  Elegancka księga gości weselnych w białej okładce zdobiona napisem Love w kolorze rosegold. Księga posiada skórzaną okładkę dzięki czemu jest bardzo trwała. Dzięki niej będziecie mogli wrócić pamięcią do wyjątkowych chwil!

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z napisem Love ZŁOTA

  Księga pamiątkowa z napisem Love idealna na rodzinne przyjęcia, urodzinki czy Wieczór Panieński. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możecie zebrać podpisy gości, życzenia czy historie z przyjęcia. Okładka księgi zdobiona jest eleganckim złotym napisem love.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA
  43,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z napisem Love SREBRNA

  Elegancka księga gości zdobiona eleganckim napisem Love w srebrnym kolorze. Księga posiada 50 kartek do uzupełnienia. Księga gości to wspaniała pamiątka na długie lata, która pomoże wrócić Wam do tych wspaniałych chwil!

  43,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Piękna księga gości, która pomoże zebrać wszystkie wspomnienia z uroczystości w jednym miejscu. Wewnątrz księgi można zebrać podpisy gości oraz wkleić pamiątkowe zdjęcia. Okładka księgi zdobione jest srebrnym, błyszczącym napisem.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA ecoskóra
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA

  Księga gości w eleganckiej okładce. Zdobiona połyskującym napisem "Księga Gości" oraz motywem serca stanowi uniwersalny wzór na wiele uroczystości. Wewnątrz księgi można zebrać podpisy gości, ich życzenia a także pamiątkowe zdjęcia. Tak przygotowany album będzie piękną pamiątką z przyjęcia.

  44,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Botaniczny 30 kart SZYTY LUX

  Botaniczny album na zdjęcia w białej oprawie. Wewnątrz albumu znajdują się białe karty przełożone pergaminem. Album to propozycja na zachowanie wszystkich wspomnień w jednym miejscu! Stwórz piękną pamiątkę z ważnego wydarzenia!

  46,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Piękny rustykalny album na zdjęcia to najlepsza propozycja na zachowanie wspomnień w jednym miejscu! Album posiada 30 kart oddzielonych pergaminem tak aby Wasze zdjęcia przez lata przypominały Wam cudowne chwile. Album to wspaniała pamiątka z Chrztu, Komunii czy Roczku maluszka!

  46,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Ażurowe Serce
  58,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Ażurowe Serce

  Śliczna księga gości w kraftowej oprawie z dekoracyjnym złotym sercem. Piękna pamiątka na długie lata dla Pary Młodej. Goście mogą umieścić na białych kartkach życzenia oraz pamiątkowe zdjęcia.

  58,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA

  Piękna księga gości ze złoconym wianuszkiem oraz napisem "Najpiękniejsze Wspomnienia". Księga gości to fantastyczny wybór na różne okazję takie jak Ślub, Chrzest, Komunia czy też Baby Shower. Delikatny motyw botaniczny znajdujący się na okładce oczaruje wszystkich gości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA

  Przepiękna księga gości w minimalistycznym stylu. Biała okładka księgi ozdobiona została złotym motywem gałązki oraz napisem "Księga Gości". Księga pamiątkowa to super pomysł. Każdy z gości będzie mógł wpisać życzenia do niej, wkleić zdjęcie czy napisać jakąś radę.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  1 Opinie

  Elegancka księga gości na każdą okazję dekorowana złoconym nadrukiem gałązki eukaliptusa. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia oraz podpisy gości. Księga będzie wyjątkową pamiątką, która nawet po wielu latach przywoła najlepsze wspomnienia.

  54,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  1 Opinie

  Piękna księga gości z grafiką eukaliptusa idealna na każdą okazję! Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możesz umieścić zdjęcia oraz wpisy gości. Tak przygotowana księga będzie piękną pamiątką na wiele lat!

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  29,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Księga gości to świetny dodatek podczas uroczystości, który będzie wspaniałą pamiątką po przyjęciu. Księga składa się ze 100 stron w kolorze czarnym, które nadają jej oryginalności. Możesz wkleić do niej zdjęcia z organizowanej imprezy lub dać gościom do wpisania w nią życzeń, rad czy wspomnień.

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  25,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Klasyczna księga gości w białej okładce z białymi kartkami wewnątrz wspaniale sprawdzi się na każdym przyjęciu. Księga gości to genialny dodatek i urocza pamiątka. Okładkę możesz udekorować w dowolny sposób przy pomocy koronki, kwiatów, flamastrów itd. Idealnie sprawdzi się na Chrzest, Roczek, Komunię czy Ślub.

  25,98 zł
 • ANKIETY weselne kreatywna księga gości 10szt
  6,98 zł
  ANKIETY weselne kreatywna księga gości 10szt
  1 Opinie

  Ankiety dla gości weselnych to wspaniała zabawa, której nie może zabraknąć na Waszym weselu. Na ankiecie znajdują się pola do wypełnienia, gdzie goście mogą umieścić złote rady dla Pary Młodej. Ankiety można umieścić w pamiątkowym segregatorze i razem stworzą śliczną księgę gości. 

  6,98 zł
 • ANKIETY weselne botaniczne Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  ANKIETY weselne botaniczne Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Ankieta weselna to oryginalna atrakcja dla gości weselnych. Wspaniały eukaliptusowy kolor ankiety przyciąga uwagę gości, a zdania do uzupełnienia przez gości wywołają uśmiech i będą fajnym oderwaniem się od rzeczywistości. Takie ankiety to również super pamiątka dla Was.

  9,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Czarno-Złoty LUX
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości z piórem Czarno-Złoty LUX

  Elegancki długopis do wypisywania zaproszeń lub księgi gości. To niezbędny dodatek na każde przyjęcie. Długopis zdobiony jest czarnym piórkiem, który prezentuje się bardzo luksusowo!

  16,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów

Księgi gości weselnych

Dzień ślubu i wesela stanowi jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że tak wiele par decyduje się na wynajęcie fotografów oraz kamerzystów, którzy mają uwiecznić te chwile na długie lata. To jednak nie jedyny sposób na zachowanie pięknych wspomnień. Bardzo popularnym rozwiązaniem podczas uroczystości jest wykorzystanie księgi gości. Najczęstszą jej formą jest album z czystymi kartkami, jednak można postawić też na inne, niezwykle oryginalne produkty. W naszej ofercie znalazły się wysokiej jakości księgi, które rewelacyjnie sprawdzą się w trakcie wesela. Modne motywy pozwalają dopasować albumy do stylistyki przyjęcia, dzięki czemu zyskacie naprawdę gustowny dodatek na swoją uroczystość. 

Oryginalna księga gości na wesele

Księgę gości dobrze jest dopasować do motywu przewodniego przyjęcia. Dzięki temu ułożona na stole czy parapecie podczas wesela stanie się piękną częścią całej aranżacji. Biała księga w sztywnej oprawie z ozdobnym napisem “Guest Book” w odcieniu rosegold to fantastyczna propozycja na przyjęcie. Szykowny wzór i uniwersalna kolorystyka wspaniale sprawdzą się na weselu. Rewelacyjnie prezentuje się także różowy album z drobnym serduszkiem i tekstem “For sweet memories”. Tak czarujący dodatek na pewno przypadnie do gustu wszystkim zebranym osobom. Goście z ogromną przyjemnością pozostawią w takiej księdze pamiątkowe wpisy z życzeniami oraz poradami dotyczącymi małżeńskiego pożycia. W przyszłości z pewnością chętnie wrócicie do tak nietuzinkowej pamiątki ślubu. 

Księga gości ze srebrnym nadrukiem

Księga gości ze srebrnym nadrukiem

Elegancka księga gości weselnych

Z łatwością do wystroju wnętrza dopasować można minimalistyczne księgi w eleganckiej odsłonie. Biały album z subtelnym napisem “love” jest znakomitym przykładem takiego produktu. Stworzony specjalnie z myślą o dniu ślubu idealnie wpisuje się w jego romantyczny charakter, a przy tym wygląda niezwykle gustownie i ciekawie. Jeśli natomiast planujecie przyjęcie w stylu rustykalnym bądź boho, naprawdę dobrym rozwiązaniem będzie kraftowy album z nadrukiem ażurowego serca. Wewnątrz każdej księgi znajdują się puste strony, które w dowolny sposób można zapełnić. Najczęściej w albumach umieszcza się życzenia i porady, jednak można też wkleić do niego zdjęcia. To szczególnie dobre rozwiązanie, jeśli jedną z atrakcji podczas wesela jest fotobudka. 

Elegancka księgi gości z motywem eukaliptusa

Elegancka księgi gości z motywem eukaliptusa

Księga gości weselnych z pytaniami

Czasem zdarza się, że goście nie mają bladego pojęcia, co napisać w księdze pamiątkowej. Każdy chce, aby jego wpis był niezapomniany i oryginalny, choć znalezienie odpowiednich słów bywa naprawdę trudne. Właśnie dlatego sporą popularnością cieszą się ankiety weselne! To alternatywa dla klasycznego albumu z czystymi kartkami. Ankiety wykonane są z wysokiej jakości papieru i posiadają dwustronny nadruk: na jednej znalazł się tytuł z minimalistycznym sercem, natomiast na drugiej umieszczone zostały zdania do uzupełnienia czy odpowiedzi do zaznaczenia. W ten sposób zapewnicie gościom świetną rozrywkę, a sobie znakomitą pamiątkę. Ankiety można ułożyć w jednym miejscu bądź umieścić przy nakryciach gości. Nie zapomnijcie też o długopisach czy pisakach, które uatrakcyjnią wygląd ankiet. Zamknięte w pudełku lub zbindowane pozwolą niejednokrotnie wrócić do miłych wspomnień z wesela.

Kreatywna księga gości w formie ankiety weselnej

Kreatywna księga gości w formie ankiety weselnej