Informacja

Nowe produkty

Promocje

Zaproszenia na 30 urodziny

Zaproszenia na 30 urodziny, które pomogą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe. Zaproszenia w modnych wzorach - rosegold, boho i wiele innych. Zaproszenia do samodzielnego wypisania, z tekstem wewnątrz zaproszenia. Zaproszenia na 30 urodziny to sposób na szybkie i eleganckie przekazanie informacji o zbliżającej się imprezie.

Zaproszenia na 30 urodziny 

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Zaproszenia na 30 urodziny

Zaproszenia na 30 urodziny to niezbędny element przygotowań imprezy urodzinowej. Świetnym sposobem będzie, aby dopasować je do pozostałych dekoracji na Waszym przyjęciu. Tekst zaproszenia na 30 urodziny, grafiki, sposób wręczenia - wszystkie elementy są niezbędne do uzyskania wspaniałego efektu. Możecie zdecydować się na zaproszenia na 30 urodziny personalizowane lub do wypisania. W naszej ofercie znajdziecie cudowne wersje zaproszeń do wypisania, które są już ponadczasowe. Przepiękne warianty graficzne, idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2024. Zdecydujcie się na zaproszenia boho, rosegold lub warianty kwiatowe, glamour - w zależności od motywu przewodniego przyjęcia i własnych preferencji. 

Zaproszenia na urodziny Rosegold

Naszym największym bestsellerem są zaproszenia w najmodniejszej kolorystyce rosegold. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie, dzięki czemu w cudowny sposób urozmaicą Waszą uroczystość. Świetną propozycją są zaproszenia z kolekcji Rosegold Black. Czarne karty zostały pokryte konfetti w kolorze rosegold. W centralnej części zaproszenia umieściliśmy grafikę cyfry „30”. Wszelkie elementy graficzne idealnie się ze sobą łączą, tworząc wspaniałą i modną całość. Wewnątrz kart znajdziecie tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat Waszej imprezy. Do kompletu otrzymujecie również koperty, dzięki czemu nie musicie martwić się już o dodatkowe aspekty. Zaproszenia Rosegold Black będą idealnym rozwiązaniem na imprezę urodzinowa kobiety w eleganckim i nowoczesnym stylu.

zaproszenia na 30 urodziny rosegold

Zaproszenia na 30 urodziny rosegold

Bardziej delikatną i subtelna wersją tych zaproszeń będzie kolekcja Rosegold Confetti. Zamiast czarnych kart, użyliśmy białego odcienia, dzięki czemu całość została przełamana. Uzyskaliśmy tym samym subtelniejszy efekt, który świetnie sprawdzi się na przyjęciu w stylistyce glamour i minimalistycznej. Wszelkie delikatne dekoracje będą idealnie współgrać z tą wersją zaproszeń.

Zaproszenia na 30 dla kobiety

Zaproszenia na 30 urodziny dla kobiety

Zaproszenia na 30 urodziny boho

Wśród najnowszych trendów na sezon 2024 znajdziecie bardzo dużo wariantów kwiatowych, które świetnie wpisują się w stylistykę boho. Jeśli chcecie postawić na mocniejszy akcent graficzny, zdecydujcie się na zaproszenia z kolekcji Boho. Czarne karty, na których umieściliśmy grafikę ciemnoróżowych kwiatów zostały dodatkowo udekorowane złotymi elementami geometrycznymi. Całość prezentuje się bardzo bogato i elegancko.

Zaproszenia na 30 urodziny boho

Zaproszenia na 30 urodziny boho

Jeżeli jednak chcielibyście postawić na delikatniejsze akcenty warto zdecydować się na zaproszenia Rosegold Flowers lub Piwonie. Oba warianty prezentują się bardzo delikatnie i subtelnie. Białe karty zostały udekorowane kwiatami o pastelowych barwach. Idealnie sprawdza się jako zaproszenia na 30 urodziny dla kobiety w stylistyce glamour i boho.