Nowe produkty

Zaproszenia na Roczek do wypisania

Zaproszenia na Roczek pomogą poinformować gości o zbliżającym się przyjęciu. Tekst zaproszenia na roczek należy samodzielnie uzupełnić najważniejszymi informacjami. Bardzo dziecięce zaproszenia na roczek, które posiadają grafiki w kształcie jedynki. Znajdziesz tutaj zaproszenia na roczek zarówno dziewczynki jak i chłopca a także zaproszenia w uniwersalne wzory. Wszystko po to aby zachwycić zaproszonych gości. Oryginalne zaproszenia na Roczek w najmodniejszych wzorach tego sezonu.

Zaproszenia na Roczek do wypisania 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 57 elementów

Zaproszenia na Roczek

Zaproszenia na Roczek to bardzo charakterystyczny dodatek, o który należy zadbać odpowiednio wcześniej przed uroczystością. Tekst zaproszenia na Roczek, grafiki, koperty - wszystkie elementy są niezwykle istotne i ważne, by były spójne. Coraz częściej spotykane są zaproszenia na Roczek ze zdjęciem. Jeżeli wolicie jednak zostać przy klasycznych wariantach, w naszym sklepie znajdziecie wiele atrakcyjnych wzorów. Wybierzcie najbardziej atrakcyjny wzór graficzny dla Was, który odda charakter Waszego przyjęcia. Warto również postawić na elementy, które spodobają się solenizantowi - ulubione zwierzątko, zabawka, kolor.

Zaproszenia na urodzinki

Organizując imprezę urodzinową dla Waszego malucha, warto postawić na delikatne grafiki i stonowaną kolorystykę. Takie rozwiązania będą dużo bardziej atrakcyjne na pierwsze urodzinki niż głębokie barwy i mocne akcenty graficzne. Świetnym wyborem będą zaproszenia uniwersalne, które idealnie będą pasować na imprezkę zarówno dziewczynki, jak i chłopca.

Zaproszenia na roczek

Zaproszenia na roczek z tęczą

Jednym z bardzo atrakcyjnych wariantów, idealnie wpisujących się w powyższe określenia będą zaproszenia z kolekcji Miś z Balonikami. Całość została stworzona w pastelowej kolorystyce, która znakomicie się prezentuje. Na delikatnie zielonych kartach znajduje się grafika pluszaka w otoczeniu baloników i prezentów. Wszystkie dekoracje urodzinowe widniejące na kartach nadają określonego charakteru i podkreślają klimat wydarzenia.  

Zaproszenia na roczek ze słonikiem

Zaproszenia na roczek z misiem

Zaproszenia na Roczek dla chłopca

Zaproszenia dla chłopca występują zazwyczaj w błękitnej kolorystyce. Świetnie w tej roli sprawdza się zaproszenia Morskie Przygody. Na białych kartach widnieje grafika łódki płynącej po morzu. Na zaproszeniach występują elementy dekoracji urodzinowych, które świetnie podkreślają charakter uroczystości. Niebiesko-biało-czerwona kolorystyka prezentuje się bardzo subtelnie i uroczo. Wewnątrz kart znajdziecie gotowy tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat imprezki.

Zaproszenia na roczek chłopca

Zaproszenia na roczek chłopca

Zaproszenia na Roczek dla dziewczynki

Dla dziewczynki świetnie sprawdzą się zaproszenia Różowo-Złota Jedynka. Główną grafiką jest złota cyfra „1”, dookoła której umieszczone zostały dekoracje urodzinowe. Muffinka, baloniki, rozety dekoracyjne, girlandy świetnie podkreślają charakter imprezki. Całość została stworzona w spójnej kolorystyce, dzięki czemu jest niezwykle atrakcyjna i wyjątkowa. Znakomicie będą komponować się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi na przyjęciu w różowym i złotym kolorze. Do kompletu dorzucamy również koperty, w które możecie zapakować zaproszenia. 

Zaproszenia na roczek dziewczynkiZaproszenia na roczek dziewczynki