Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na Roczek do wypisania

Zaproszenia na Roczek pomogą poinformować gości o zbliżającym się przyjęciu. Tekst zaproszenia na roczek należy samodzielnie uzupełnić najważniejszymi informacjami. Bardzo dziecięce zaproszenia na roczek, które posiadają grafiki w kształcie jedynki. Znajdziesz tutaj zaproszenia na roczek zarówno dziewczynki jak i chłopca a także zaproszenia w uniwersalne wzory. Wszystko po to aby zachwycić zaproszonych gości. Oryginalne zaproszenia na Roczek w najmodniejszych wzorach tego sezonu.

Zaproszenia na Roczek do wypisania 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów
 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Safari 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Safari 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Safari 10szt (+koperty)

  Oryginalne zaproszenia na Roczek w kształcie jedynki, dekorowane pięknym malarskim motywem zwierzaków i baloników. Zaproszenia wykonane są w miętowym kolorze, dzięki czemu wspaniale pasują zarówno na pierwsze urodziny chłopca, jak i dziewczynki. Zaskoczą gości dzięki oryginalnemu kształtowi. W komplecie znajdują się dopasowane koperty.

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Sarenka 10szt (+koperty ZAPROSZENIA na Roczek Sarenka 10szt (+koperty
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Sarenka 10szt (+koperty)

  Wybierz urocze zaproszenia na Roczek z sarenką w kwiatach. Na okładce widnieje zwierzątko na tle w ciepłych barwach otoczone kwiatami. Na pewno spodobają się zaproszonym gościom. W środku znajduje się miejsce do uzupełnienia danych odnośnie przyjęcia. Zaproszenia pakowane są po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek bajkowe w leśnym stylu 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek bajkowe w leśnym stylu 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek bajkowe w leśnym stylu 10szt (+koperty)

  Śliczne zaproszenia na Roczek dziecka. Okładka została ozdobiona nadrukiem z króliczkiem, wiewiórką i szopem na tle lasu. W środku znajduje się miejsce do wypisania szczegółów przyjęcia. Wybierz urocze zaproszenia ze zwierzątkami, które na pewno spodobają się gościom. Zaproszenia pakowane są po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • 5903919666471 ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Myszka w stylu retro 10szt (+koperty) 5903919666471 ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Myszka w stylu retro 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Myszka w stylu retro 10szt (+koperty)

  Wybierz najpiękniejsze zaproszenia na Roczek chłopca i oczaruj swoich bliskich. Na okładce została nadrukowana grafika w stylu retro z uroczą myszką trzymającą w łapce baloniki. W środku specjalnie przygotowano miejsce do wypisania szczegółów przyjęcia. Zaproszenia są pakowane po 10szt wraz z załączonymi białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zajączek w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zajączek w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zajączek w kwiatach 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na roczek dziewczynki z motywem zajączka w kwiatach. Całość jest utrzymana w różowym i żółtym kolorze. Zaproszenia mają kształt kwadratu i są pakowane po 10 sztuk wraz z białymi kopertami. W środku znajduje się miejsce do uzupełnienia detali przyjęcia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek z balonami różowe 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek z balonami różowe 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek z balonami różowe 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki zdobione motywem króliczka na różowym tle. Zaproszenia pozwolą zaprosić gości na przyjęcie z okazji pierwszych urodzin córeczki. W komplecie znajdują się dopasowane białe koperty. Zaproszenia zostały przygotowane do samodzielnego uzupełnienia najważniejszych informacji.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś malarskie 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś malarskie 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś malarskie 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek chłopca dekorowane malarskim motywem misia w odcieniach niebieskiego. Zaproszenia wykonane są na wysokiej jakości papierze, pakowane po 10szt wraz z białymi kopertami. To wspaniała forma zaproszenia gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania najważniejszych informacji.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek w leśnym stylu dekorowane uroczą grafiką zwierzątek. Zaproszenia pasują zarówno na Roczek dziewczynki, jak i chłopca. To wspaniała propozycja, by przygotować pierwsze urodziny dziecka w najmodniejszym stylu. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze wysokiej jakości i sprzedawane w komplecie po 10szt wraz z dopasowanymi białymi...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki z uroczym motywem graficznym. Wybieraj produkt wysokiej jakości w delikatnej kolorystyce z akcentami różu. Zaproszenia ze zdrapką do samodzielnego wypisania sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. 

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)

  Cudowne zaproszenia w delikatnej i neutralnej kolorystyce. Poinformuj bliskie osoby o Chrzcie Świętym synka i Roczku wybierając zaproszenia do samodzielnego wypisania. Uroczy produkt wykonany ze sztywnego papieru. Grafika misia z balonikami wpisuje się w aktualnie panujące trendy. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki z pięknym malarskim nadrukiem zwierzątek, różowymi akcentami. Zaproszenia zostały przygotowane w oryginalnym kształcie jedynki. Pakowane po 10szt i sprzedawane w komplecie z dopasowanymi kopertami prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Zaproszenia są idealne, by zaskoczyć gości i w niepowtarzalny sposób zaprosić ich na...

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek chłopca w kształcie cyferki jeden, dekorowane motywem zwierzątek i akcentami w odcieniach błękitu. Piękny pomysł, jak zaprosić gości na pierwsze urodziny. Zaproszenia prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. To wspaniały wybór, jeżeli planujecie zaprosić gości na pierwsze urodziny chłopca. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z...

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)
  1 Opinie

  Oryginalne i niespotykane zaproszenia na Roczek w kształcie cyferki 1. Przepiękna propozycja, jak zaprosić gości na pierwsze urodziny. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, do samodzielnego wypisania. Posiadają malarski nadruk leśnych zwierzątek. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt dopasowanych białych kopert.

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś 10szt (+koperty)

  Niepowtarzalne zaproszenia na Roczek w kształcie misia z różową kokardką to wspaniały pomysł, by zaprosić gości na pierwsze urodziny dziewczynki. Zaproszenia posiadają wewnątrz tekst do samodzielnego uzupełnienia. Dzięki kształtowi misia i uroczemu nadrukowi są oryginalną formą zaproszenia gości na pierwsze urodziny dziecka.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś 10szt (+koperty)

  Nietypowe zaproszenia na Roczek chłopca w kształcie misia przygotowane w otwieranej formie do samodzielnego wypisania. Zaproszenia pakowane są po 10szt, posiadają w komplecie dopasowane białe koperty. To świetny wybór, by zaprosić gości na pierwsze urodziny chłopca. Miś posiada nadrukowaną błękitną kokardkę, a wewnątrz błękitne elementy.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)

  Roczek to ważna uroczystość zarówno dla maluszka jak również i Jego rodziców. Zaproszenia na Roczek z grafiką leśnych czarów sprawdzi się świetnie na urodzinki dziewczynki oraz chłopca. Wewnątrz znajduje się gotowy tekst, który należy tylko uzupełnić o pozostałe informacje i będą gotowe do wręczenia.

  24,98 zł
 • DEKORACJE w stylu leśnym na Roczek ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja w leśnym stylu: KUP TUTAJ

 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Kotek w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Kotek w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Kotek w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki dekorowane uroczym motywem kotka to wspaniały sposób, by zaprosić gości na pierwsze urodziny. Zaproszenia wykonane są w różowym kolorze i zdobione uroczym motywem kotka w kwiatach. Zaproszenia zostały przygotowane do samodzielnego wypisania, są pakowane po 10szt i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś w kwiatach 10szt (+koperty)

  Jak zaprosić gości na Roczek dziewczynki? Wspaniałym wyborem będą zaproszenia na Roczek dekorowane uroczym motywem misia w kwiatach. Okładka zaproszenia wykonana jest w różowym kolorze, a w jej centralnej części znajduje się grafika misia w wianuszku z kwiatów. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z dopasowanymi białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Wróżka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Wróżka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Wróżka 10szt (+koperty)

  Szukacie zaproszeń na Roczek małej księżniczki? Wspaniałym wyborem będzie komplet zaproszeń pakowanych po 10szt wraz z kopertami, dekorowanych uroczym motywem wróżki na różowym tle. Zaproszenia zostały wykonane na grubym papierze. Prezentują się pięknie i ponadczasowo. To sposób, by oczarować najbliższych i zaprosić ich na pierwsze urodziny córeczki w...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki Moje 1 urodziny 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki Moje 1 urodziny 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki Moje 1 urodziny 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Pierwsze Urodzinki dziecka. Na jasnej, stonowanej okładce znajdują się wesołe zwierzątka: szop, wiewiórka, jeżyk, myszka i sarenka. W środku umieszczono specjalną przestrzeń do samodzielnego wypisania szczegółów przyjęcia. Zaproszenia są sprzedawane w zestawie po 10szt wraz z dołączonymi białymi kopertami. Wybierz śliczne...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek boho Żyrafa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek boho Żyrafa 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek boho Żyrafa 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek w stylu boho dekorowane uroczym motywem żyrafy. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z białymi kopertami i przygotowane do samodzielnego wypisania. Dzięki nim zaprosicie gości na uroczystość z okazji pierwszych urodzin. Delikatna grafika w stylu boho wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzaki Safari różowe 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzaki Safari różowe 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzaki Safari różowe 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki z uroczą grafiką zwierzątek safari na różowym tle. Zaproszenia pakowane są po 10szt i dekorowane motywem w odcieniach różu i złota. To wspaniała propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny córeczki. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Misie z tortem Różowe 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Misie z tortem Różowe 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Misie z tortem Różowe 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki z pięknym motywem tortu z misiami. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze i pakowane po 10szt, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Dzięki grafice tortu oraz słodkich misiów to wspaniała propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny córeczki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Misie z tortem Niebieskie 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Misie z tortem Niebieskie 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Misie z tortem Niebieskie 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek chłopca wykonane w odcieniach błękitu, dekorowane na okładce motywem urodzinowego tortu oraz misiów. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Prezentują się uroczo i będą wspaniałym wyborem, by zaprosić gości na pierwsze urodziny chłopca.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Myszka Ballerina 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Myszka Ballerina 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Myszka Ballerina 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki przygotowane w fantastycznym stylu: dekorowane na okładce uroczą myszką balleriną na różowym tle. Zaproszenia pakowane są po 10szt, sprzedawane w komplecie z białymi dopasowanymi kopertami. To wspaniała propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś w samolocie malarskie 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś w samolocie malarskie 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś w samolocie malarskie 10szt (+koperty)

  Jak zaprosić gości na Roczek chłopca? Fantastycznym wyborem będą zaproszenia dekorowane uroczym motywem misia w samolocie. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze i dekorowane malarskim motywem, który zachwyci każdego z gości. W komplecie znajdują się dopasowane białe koperty. Zaproszenia posiadają miejsce do uzupełnienia najważniejszych informacji.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty)
  28,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki dekorowane grafiką króliczka Balleriny. Uroczy wzór oraz delikatne kolory pasują idealnie na przyjęcie urodzinowe małej księżniczki. Zaproszenia możesz wręczyć gościom osobiście lub wysłać pocztą w kopercie znajdującej się w zestawie!

  28,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Mały Odkrywca 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Mały Odkrywca 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Mały Odkrywca 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Roczek z balonem i zwierzątkami to wyjątkowy sposób na zaproszenie gości na to wyjątkowe wydarzenie. Uroczy motyw lecących zwierząt sprawdzi się na każdy styl przyjęcia. Do zaproszeń dołączone są kraftowe koperty, które dodają elegancji. Zaproszenia najlepiej wręczyć osobiście wypisując najistotniejsze informacje w środku.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  1 Opinie

  Zaproszenia na roczek z uroczą grafiką uśmiechniętych zwierzątek. Na okładce znajduje się napis "Zaproszenie na roczek" a wewnątrz znajduje się oryginalny tekst do samodzielnego wypisania. Zaproszenia pomogą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe maluszka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Białe Róże z misiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest i Roczek razem z pięknym motywem misia wśród białych róż. Świetny wybór, by zaprosić gości na łączoną uroczystość z okazji pierwszych urodzin oraz Chrztu. Zaproszenia wykonane są z grubego papieru, pakowane po 10szt i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Safari 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Safari 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Safari 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami w zielonych odcieniach to modna propozycja na nadchodzące urodzinki rocznego dziecka. Dzięki nim goście poczują klimat imprezki od momentu otrzymania zaproszeń. Grafika przedstawia egzotyczne zwierzątka z roślinnością, a wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypisania. W skład zestawu wchodzi 10szt zaproszeń...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca boho 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca boho 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca boho 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dla chłopca w przepiękny boho stylu to nowoczesna propozycja. Chłopięce ubranko pasuje doskonale do charakteru przyjęcia, a boho kwiaty dopełniają kompozycję. Całość oddaje wspaniały, dziecięcy charakter, który zrobi wrażenie na zaproszonych gościach.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty+wstążki)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na roczek dekorowane grafiką uroczego, różowego torcika. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia, który zawiera najważniejsze informacje. Zaproszenie zaprojektowane w odcieniach różu pasuje idealnie na przyjęcie urodzinowe dla dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek w stylu boho to idealna propozycja na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. Zaproszenia pozwolą Wam poinformować gości o zbliżającym się przyjęciu. Wewnątrz zaproszenia jest tekst do samodzielnego uzupełnienia!

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na roczek w wyjątkowym stylu Boho, to oryginalna opcja na urodziny zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Widoczna grafika misia z króliczkiem została wykonana w neutralnych barwach, dzięki czemu pasuje do każdego tematu przyjęcia. Zestaw zaproszeń zawiera specjalnie dedykowane im, kraftowe koperty. 

  27,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów

Zaproszenia na Roczek - najlepsze propozycje

Zaproszenia na Roczek to bardzo charakterystyczny dodatek, o który należy zadbać z odpowiednim wyprzedzeniem przed uroczystością. Tekst zaproszenia na Roczek, grafiki, koperty - wszystkie elementy są niezwykle istotne i ważne też, by były spójne. Wybierzcie najbardziej atrakcyjny wzór graficzny, który odda charakter przyjęcia. Warto również postawić na elementy, które spodobają się solenizantowi - ulubione zwierzątko, zabawka, kolor. Tego rodzaju motywy pozwolą podkreślić młody wiek dziecka, a przy tym sprawią, że uroczystość nabierze jedynego w swoim rodzaju nastroju. Zaproszenia na przyjęcie urodzinowe mogą mieć różnorodne formy - dobrze jest dopasować je do własnych preferencji. Zależy Wam na ponadczasowej klasyce, a może lubicie nowoczesne rozwiązania? Z pewnością uda Wam się znaleźć idealne zaproszenia na przyjęcie swojej pociechy. 

Zaproszenia na Roczek cyferka jeden

Istnieje całe mnóstwo różnorodnych zaproszeń. Wśród najbardziej klasycznych znaleźć można zaproszenia personalizowane oraz do wypisania. Oba te rozwiązania mogą bezbłędnie sprawdzić się podczas planowanej uroczystości. Zwłaszcza, że dostępne są w stylowych odsłonach - możecie wybrać nie tylko kolorystykę czy motyw umieszczony na kartkach. Ciekawym rozwiązaniem są też zaproszenia o ciekawych kształtach. Wykonane z grubego papieru wyglądają naprawdę estetycznie i stylowo. Wśród bardziej nowoczesnych pomysłów znajdują się z kolei choćby zaproszenia elektroniczne na telefon. To także naprawdę niezawodna propozycja na urodziny dziecka.

Zaproszenia do wypisania na Roczek to jedne z najpopularniejszych produktów. Mają wiele zalet i stanowią sprawdzoną propozycję na pierwsze urodziny. Gotowy do wypisania tekst pozwala estetycznie zamieścić wszystkie informacje na temat przyjęcia - i na pewno nie zapomnisz o żadnej ważnej kwestii. Zaproszenia ozdobione są modnymi i stale aktualizowanymi projektami. Co więcej, dostępne są w zestawach z dopasowanymi kopertami, w których gustownie wręczyć je można lub wysłać gościom. 

Zaproszenia na roczek w kształcie jedynki zwierzątka balony

Oryginalne zaproszenia na Roczek

Jakie zaproszenia urodzinowe na Roczek wybrać?

Organizując imprezę urodzinową dla Waszego malucha, warto postawić na delikatne grafiki i stonowaną kolorystykę. Takie rozwiązania będą dużo bardziej atrakcyjne na pierwsze urodzinki niż głębokie barwy i mocne akcenty graficzne. Świetnym wyborem będą zaproszenia uniwersalne, które idealnie będą pasować na imprezkę zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Dużą popularnością cieszą się z pewnością zaproszenia urodzinowe ze zwierzątkami. Małe dzieci wprost uwielbiają tego rodzaju propozycje. Nie ma przy tym znaczenia, jakie zwierzątka znajdą się na zaproszeniach - no, chyba, że mały solenizant ma konkretne upodobania. Na szczęście, wśród propozycji znaleźć można sarenki, liski, wiewiórki, zajączki i wiele innych mieszkańców lasów. Na zaproszeniach urodzinowych znajdują się też kotki, a jednym z bestsellerów są zaproszenia na roczek safari ze zwierzątkami. Takie projekty stworzone mogą być w bardzo tradycyjnej i naturalnej odsłonie. Trafioną propozycją będą też niezwykle bajkowe rozwiązania ze zwierzątkami w balonie, pociągu czy na przyjęciu. Takie pomysły z pewnością mile zaskoczą małego solenizanta oraz jego gości. Jakie jeszcze rozwiązania będą trafione na Roczek dziecka? Bardzo dobrym pomysłem będą wszelkiego rodzaju nawiązania do imprezowego charakteru, a więc motywy girland, balonów, tortów czy prezentów. 

Zaproszenia na Roczek dziewczynki

Podczas wybierania zaproszeń na pierwsze urodziny wielu rodziców decyduje się na motywy, które mają nieco spersonalizować uroczystość. Świetnie można to zrobić za pomocą odpowiedniej kolorystyki. Na Roczek dziewczynki często wybierane są więc odcienie różu. W takiej odsłonie można przygotować najróżniejsze projekty. Grafiki księżniczek czy baletnic z pewnością rewelacyjnie wypadną w podobnej odsłonie. Ale można z powodzeniem wybrać też zaproszenia na roczek z misiem, zwierzątkami, zajączkiem, jednorożcem czy karuzelą. Dziewczęce motywy bez dwóch zdań pozwolą zachwycić małą solenizantkę. Jej gościom także głęboko zapadną w pamięci. 

Zaproszenia na roczek różowy króliczek

Urodzinowe zaproszenia do wypisania

Zaproszenia dla chłopca na Roczek

W analogiczny sposób jak kartki dla dziewczynek przygotowane zostały zaproszenia na Roczek chłopca. Te z kolei najczęściej utrzymane są w odcieniach niebieskiego - na Roczek szczególnie polecamy jasne błękity, które wyglądają naprawdę czarująco. Jakie wzory znaleźć można wśród produktów na pierwsze urodziny syna? Oczywiście, wielką popularnością cieszą się pojazdy - zaproszenia z pociągiem, samolotem czy samochodem będą strzałem w dziesiątkę. Niebieskie zaproszenia z misiem, karuzelą, lwem i wieloma innymi grafikami bez żadnych wątpliwości wypadną znakomicie na pierwszych urodzinach dziecka. Dla syna wybierać można też projekty z różnorodnymi sportami, dinozaurami czy kosmosem - na pewno znajdziesz wzór idealny dla swojego malucha.

Zaproszenia na roczek safariZaproszenia na Roczek do wypisania