Nowe produkty

Prezenty na Rocznicę Ślubu

Eleganckie prezenty na rocznicę ślubu, które zachwycą każde małżeństwo. Upominki które można wręczyć zarówno małżeństwu, jak i każdemu z osobna. Nasza personalizacja pomoże stworzyć Ci wyjątkowo osobisty upominek. Prezenty na rocznicę z butelką wina to najchętniej wybierane upominki przez naszych klientów. Oprócz alkoholu w skrzyneczkach znajduj...

Eleganckie prezenty na rocznicę ślubu, które zachwycą każde małżeństwo. Upominki które można wręczyć zarówno małżeństwu, jak i każdemu z osobna. Nasza personalizacja pomoże stworzyć Ci wyjątkowo osobisty upominek. Prezenty na rocznicę z butelką wina to najchętniej wybierane upominki przez naszych klientów. Oprócz alkoholu w skrzyneczkach znajdują się różne inne upominki takie jak herbata czy czekoladki, które z pewnością umilą małżeństwu wspólnie spędzony czas. Drewniana skrzyneczka będzie pamiątką na wiele, w której małżonkowie będą mogli trzymać wspólne pamiątki.

Więcej

Prezenty na Rocznicę Ślubu Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni
  149,98 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Prosecco...

  Luksusowy prezent na rocznicę ślubu w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się kryształowa butelka Prosecco. Całość ułożona jest na pięknych materiałowych kwiatach. Efekt z pewnością zaskoczy każdą Panią!

  149,98 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu Szampan Kryształowy LUX w skrzyni
  149,98 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Szampan...

  Wyjątkowo luksusowy prezent na rocznicę ślubu, który spodoba się każdej kobiecie. Kryształowa butelka Prosecco umieszczona w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajdują się również materiałowe kwiaty co dodaje bardzo eleganckiego charakteru.

  149,98 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Aronia i Malina Z IMIONAMI
  169,00 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Aronia...

  Prezent na Rocznicę Ślubu w skrzyni. W zestawie znajduje się butelka wina, czekolada, mleczne czekoladki oraz herbata przewiązana kolorową kokardką. Prezent jest personalizowany dlatego staje się bardzo osobistą pamiątką.

  169,00 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Czarny Bez Z IMIONAMI
  169,00 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Czarny...

  Piękna drewniana skrzyneczka z luksusowymi podarunkami. To idealny prezent na rocznicę ślubu dla obojga małżonków. Wewnątrz znajdują się rzeczy, które umilą wspólnie spędzony wieczór takie jak herbata czy butelka wina.

  169,00 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Czarna porzeczka i Chilli Z IMIONAMI
  169,00 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Czarna...

  Prezent na rocznicę ślubu w skrzyni. Wewnątrz umieszczona jest butelka wina, herbata, czekolada oraz kilka mlecznych czekoladek. Wnętrze skrzyneczki udekorowane jest dekoracyjnym sizalem dlatego prezentuje się bardzo luksusowo.

  169,00 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Polskie Owoce Z IMIONAMI
  189,00 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni...

  Prezent na Rocznicę Ślubu w drewnianej skrzyni. Taki upominek na pewno umili mile spędzone chwile małżonków. Wszystkie upominki znajdujące się wewnątrz skrzynki wykonane są z najwyższej jakości produktów.

  189,00 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Gruszka Z IMIONAMI
  159,00 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni...

  Elegancki prezent dla małżeństwa z okazji Rocznicy Ślubu. Idealny dla każdej pracy uwielbiającej owocowe smaki. Wewnątrz drewnianej skrzynki umieszczone jest wino gruszkowe, czekolada oraz zielona herbata. Skrzyneczka jest personalizowana, dlatego będzie bardzo osobistym upominkiem.

  159,00 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Śliwka i Malina Z IMIONAMI
  189,00 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Śliwka...

  Wyjątkowy prezent na Rocznicę Ślubu w skrzyni. Znajdujące się w niej przedmioty, umilą małżeństwu wspólnie spędzony czas. Prezent składa się z najwyższej jakości składników opierających się o oryginalne receptury.

  189,00 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Jarzębina z miodem Z IMIONAMI
  189,00 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni...

  Prezent na Rocznicę Ślubu zapakowany w drewnianą skrzynię, wewnątrz której ukryte są przedmioty które umilą małżeństwu wspólnie spędzony czas. W zestawie znajdziecie słodkości oraz butelkę wina. Skrzyneczka jest personalizowana dlatego staje się bardzo osobistą pamiątką.

  189,00 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Z IMIONAMI Wino+migdały Marsala&Gold
  149,98 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu w skrzyni Z...

  Wyjątkowy prezent na Rocznicę ślubu składający się z pięknego zestawu zamkniętego w drewnianej skrzyni. Wewnątrz znajduje się butelka wina oraz kilogramowa paczka migdałów w lukrze. Skrzyneczka posiada również personalizację, dzięki czemu będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu.

  149,98 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w drewnianej skrzyni Gruszka
  69,98 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w...

  Wino w drewnianej skrzyneczce jako wyjątkowy prezent na Rocznicę Ślubu. Skrzynia została udekorowana personalizowaną karteczką, która sprawia że upominek staje się bardzo osobisty. Spersonalizowany zestaw to doskonały prezent dla każdego małżeństwa.

  69,98 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w drewnianej skrzyni Czarna Porzeczka
  69,98 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w...

  Prezent na Rocznice Ślubu w drewnianej, spersonalizowanej skrzynce. Wewnątrz znajduje się butelka porzeczkowego wina. To idealny prezent dla każdego małżeństwa.

  69,98 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w drewnianej skrzyni Dzika Róża
  69,98 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w...

  Butelka wina to wyjątkowy prezent na rocznicę Ślubu zwłaszcza gdy jest ona zapakowana w drewnianą skrzynkę. Spersonalizowana skrzyneczka to propozycja dla każdego małżeństwa. Taki upominek będzie przypominał i miłych chwilach spędzonych na przyjęciu.

  69,98 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w drewnianej skrzyni Jarzębina
  69,98 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w...

  Prezent na Rocznicę Ślubu w formie drewnianej skrzynki z winem. Skrzynka personalizowana jest dekoracyjną naklejką na informacja o tym kto wręcza upominek. Dzięki temu prezent stanie się bardzo osobistą pamiątką, która przetrwa wiele lat.

  69,98 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w drewnianej skrzyni Polskie Owoce
  69,98 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w...

  Prezent na Rocznicę Ślubu w skrzyni. Wewnątrz skrzyni znajduje się butelka wiśniowego wina. Przód skrzyni udekorowany został personalizowaną karteczka z życzeniami oraz informacją o tym kot wręcza prezent. Całość prezentuje się bardzo elegancko.

  69,98 zł
 • PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w drewnianej skrzyni Aronia i Malina
  69,98 zł
  Nowy
  PREZENT na Rocznicę Ślubu WINO w...

  Prezent na Rocznicę Ślubu w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się butelka półsłodkiego wina. Skrzyneczka udekorowana jest karteczką z ozdobną grafiką, która idealnie pasuje do całości. Na karteczce znajduje się informacja o tym kto wręcza prezent oraz data.

  69,98 zł
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Prezenty na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to bardzo ważny w życiu nie tylko małżonków, ale również ich bliskich. Podczas organizowania przyjęci a z okazji okrągłej rocznicy ślubu trzeba zadbać o wszelkie dekoracje sali, stołów, zaproszenia. Jednym z bardzo ważnych elementów są również prezenty na rocznice ślubu. Charakteryzują się dużą pamiatkowością i oryginalnością. Postawcie na wyjątkowe upominki, które zachwycą Waszych najbliższych. Prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców będą bardzo osobiste i eleganckie. Chcecie podziękować im za wspólnie spędzone lata i życzyć wielu kolejnych. Pamiętajcie, że wręczanie upominków sobie nawzajem również jest bardzo atrakcyjne dlatego prezenty na rocznicę ślubu dla męża, żony pojawiają się wśród najciekawszych pomysłów. Postawcie na butelką dobrego alkoholu w pięknym wydaniu, skrzynię z pamiątkami i słodkościami. Taki prezent na pewno spodoba się obdarowanej osobie. 

prezent na rocznicę ślubu

Prezent na rocznicę ślubu w skrzynce

Prezent na rocznicę ślubu alkohol

Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów dostępnych w naszym sklepie jest butelka znakomitego trunku w dekoracyjnym pudełku./ Możecie postawić na butelkę ekologicznego wina lub eleganckiego Prosecco. Prosecco będzie na pewno cudownym pomysłem dla mamy, żony, przyjaciółki. jest to bardzo wykwintny i luksusowy trunek, który pokocha każda kobieta. Elegancka butelka cudownie się prezentuje. Umieściliśmy ją w skrzynie, która wygląda niezwykle luksusowo. Wewnątrz skrzyni znajdują się kwiaty w delikatnej, pastelowej kolorystyce. Świetnie współgrają z butelką szampana. Dodatkowo na wieczku znajduje się karta z najlepszymi życzeniami oraz personalizacją. Taki pakiet na pewno spodoba się Wasze bliskiej osobie. Postawcie na taki upominek jeżeli Wasza żona, mama uwielbia eleganckie, nowoczesne rozwiązania. Całość jest  niezwykle oryginalna i unikatowa.

Prezent na rocznicę ślubu

Prezent na rocznice ślubu luksusowy szampan

Prezent na rocznicę ślubu w skrzyni

Świetnym rozwiązaniem będzie również wyjątkowy upominek umieszczony w skrzyni. Znajdziecie w niej same wspaniałe prezenty, które spodobają się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Umieściliśmy w niej wykwintne wino ekologiczne, pyszne słodkości według Waszego wyboru. Znajdziecie tam również kartę dekoracyjną z wybraną przez
Was grafiką, cudownymi życzeniami oraz personalizacją. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą, tworząc wspaniałą całość. Taka skrzynia jest bardzo oryginalnym i unikatowym upominkiem. Świetnie wygląda i każdy obdarowany z pewnością będzie zachwycony takim rozwiązaniem. Postawcie na najmodniejsze wersje stylistyczne, stworzone o minimalistycznym, eleganckim charakterze, a Wasz prezent idealnie będzie wpisywał się w najnowsze trendy na sezon 2020. 

prezent na rocznicę ślubu w skrzyni

Prezent na rocznicę ślubu w skrzyni