Informacja

Nowe produkty

Dla przedszkolaków

Dla przedszkolaków najważniejsze są kolory i ciekawe wzory. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie bogatą ofertę niezbędnych przedmiotów, które warto mieć w swoim przedszkolu. Ciekawą propozycją są przedmioty z imieniem dziecka. Kubki z imieniem, worki na buty oraz personalizowane teczki usprawnią funkcjonowanie oraz sprawią, że żadne dziecko nie pomyli swoich przedmiotów. Przedszkolaki uwielbiają zajęcia plastyczne. W tym celu warto mieć w swojej grupie bloki oraz kolorowanki dla najmłodszych, które sprawią im wiele radości. Jeśli w sali znajduje się wiele różnorodnych zabawek możesz je uporządkować przy pomocy kosza na zabawki wykonanego z materiału.

Dla przedszkolaków 

Podkategorie

 • Kubki, worki i teczki z imieniem dla...

  Kubki, worki i teczki z imieniem dla przedszkolaków to niezbędny element wyposażenia przedszkolnej sali. Do grupy przedszkolaków należy zazwyczaj wiele dzieci, dlatego warto zadbać o dodatki z imieniem, dzięki czemu żadne dziecko  nie pomyli swojej rzeczy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie kubki z imieniem dziecka z przepięknymi grafikami oraz worki na buty, które bez trudu powiesicie w przedszkolnej szatni. Dla małych artystów polecamy również teczki na rysunki. Możecie zbierać w nich rysunki każdego dziecka, aby po skończonym roku wręczyć je rodzicom w formie pamiątki!

 • Kolorowanki i bloki do przedszkola

  Kolorowanki oraz bloki do przedszkola, które odnajdą w maluchach pokłady kreatywności. Kolorowe boki rysunkowe z pięknymi okładkami, które na pewno spodobają się każdemu dziecku. Bloki rysunkowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego posiadają okładki, które można wykorzystać jako plakat do dekoracji sali. Bardzo ważne są również kolorowanki. Do malowania giga kolorowane, możesz namówić wszystkie dzieci aby razem uczestniczyły we wspólnej zabawie. Kreatywne aktywności to podstawa rozwoju malucha!

 • Pojemniki na zabawki do przedszkola

  Pojemniki na zabawki do przedszkola, które pomogą uporządkować zabawki w przedszkolnej sali. Kolorowe kosze na zabawki to propozycja, która spodoba się wszystkim dzieciom i zachęci je do sprzątania. W ofercie naszego sklepu znajdziecie kosze na zabawki dostępne w różnorodnych kolorach i wzorach, dzięki czemu będą pasować do każdej przedszkolnej sali. Materiałowy pojemnik można wykorzystać również jako organizer na zabawki, który posegreguje wszystkie przedmioty znajdujące się w przedszkolu. Nasz sklep internetowy oferuje kosze na zabawki z rączkami ułatwiającymi przenoszenie.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów
 • KUBEK dla chłopca Super Przedszkolak Z IMIENIEM KUBEK dla chłopca Super Przedszkolak Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla chłopca Super Przedszkolak Z IMIENIEM

  Białych, elegancki kubek wykonany z ceramiki wysokiej jakości. Produkt z dwustronnym nadrukiem prezentuje się niezwykle uroczo. Spersonalizowany prezent można wręczyć przedszkolakowi. Grafika w delikatnej kolorystyce nawiązuje do okazji. Podaruj praktyczny upominek maluchowi. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziewczynki Super Przedszkolak Z IMIENIEM KUBEK dla dziewczynki Super Przedszkolak Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziewczynki Super Przedszkolak Z IMIENIEM

  Chcesz podarować przedszkolakowi oryginalny i praktyczny prezent? Zamów kubek wykonany z białej ceramiki wysokiej jakości. Dwustronny nadruk z imieniem spodoba się maluchowi. Delikatna kolorystyka oraz grafika małej dziewczynki prezentuje się niezwykle uroczo. 

  36,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Unicorn Baby na chmurkach Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Unicorn Baby na chmurkach Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Unicorn Baby na chmurkach Z IMIENIEM

  Przepiękny pomysł na upominek z okazji Dnia Dziecka. Podaruj dziewczynce biały worek ze sznureczkami oraz uroczą grafiką Baby Unicorna na chmurkach w odcieniach różu. Niezbędny dodatek do przedszkola, który pozwoli przechować ubranka, obuwie na zmianę lub zabawki malucha.  

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Miś w samolocie Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Miś w samolocie Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Miś w samolocie Z IMIENIEM

  Przepiękny i delikatny woreczek dla chłopca z motywem graficznym misia w samolocie. Spersonalizowany produkt ze sznureczkami pozwoli przechowywać zabawki, ubranka lub obuwie przedszkolakowi. Worek to genialny i praktyczny upominek, który można wręczyć z okazji Dnia Dziecka. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Mała Baletnica Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Mała Baletnica Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Mała Baletnica Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na upominek dla dziewczynki, który można wręczyć z okazji Dnia Dziecka. Biały worek z uroczą grafiką małej baletnicy spodoba się obdarowanej dziewczynce. Spersonalizowany produkt ze sznureczkami można wykorzystać do przedszkola. Do woreczka można schować zabawki, ubrania lub buty. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Fairytale Wróżki Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Fairytale Wróżki Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Fairytale Wróżki Z IMIENIEM

  Przepiękny worek ze sznureczkami dla dziewczynki z bajkową grafiką wróżek w delikatnej kolorystyce. Spersonalizowany produkt można wręczyć maluchowi z okazji Dnia Dziecka. Worek to niezbędny dodatek dla przedszkolaka, który pozwoli przechowywać ubranka oraz obuwie na zmianę. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Słonik z eukaliptusem Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Słonik z eukaliptusem Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Słonik z eukaliptusem Z IMIENIEM

  Biały worek wykonany z poliestru ze sznurkami to świetny pomysł na upominek dla dziecka. W woreczku maluch może przechować ubrania lub obuwie do przedszkola. Na produkcie nadrukowana jest personalizacja oraz urocza grafika słonika z eukaliptusem w delikatnej kolorystyce. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Samochodzik Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Samochodzik Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Samochodzik Z IMIENIEM

  Uroczy worek wykonany z poliestru to niezbędny dodatek dla dziecka zarówno przedszkolaka, jak i starszego ucznia. Na produkcie nadrukowana jest grafika chłopca w samochodziku oraz imię dziecka. Worek można wręczyć jako upominek z okazji Dnia Dziecka. W woreczku można przechowywać ubrania lub obuwie. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Safari Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Safari Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Safari Z IMIENIEM

  Worek dla dziecka z nadrukowanym imieniem oraz uroczą grafiką zwierzątek safari. Produkt w białym kolorze ze sznurkiem to niezbędny dodatek do szkoły. Do worka można schować buty lub inne akcesoria. Spersonalizowany produkt będzie świetnym pomysłem na prezent dla chłopca lub dziewczynki. 

  19,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Safari Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Safari Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Safari Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Przepiękny, biały kubek z motywem graficzny zwierzątek safari oraz imieniem dziecka. Pomysł na upominek, który można podarować z okazji urodzin lub Dnia Dziecka. Kubek można wręczyć zarówno chłopczykowi, jak i dziewczynce. 

  36,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Zamek Księżniczki Z IMIENIEM Różowa TECZKA dla dziecka na rysunki Zamek Księżniczki Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Zamek Księżniczki Z IMIENIEM Różowa

  Elegancka teczka z motywem zamku w różowej kolorystyce prezentuje się niezwykle uroczo. Podaruj upominek idealny na Dzień Dziecka lub urodzinki. Spersonalizowany prezent wykonany z grubej tektury pozwoli przechować wszystkie prace plastyczne dziecka. Delikatna kolorystyka nadaje dziewczęcego charakteru. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM Różowa TECZKA dla dziecka na rysunki Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM Różowa
  1 Opinie

  Przepiękna teczka w delikatnej kolorystyce pudrowego różu. Na przodzie umieszczona jest samoprzylepna naklejka z grafiką tęczowego jednorożca. Spersonalizowany prezent można wręczyć na urodzinki dziewczynki lub Dzień Dziecka. Zamów teczkę wysokiej jakości wykonaną z grubej tektury. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Safari Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Safari Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Safari Z IMIENIEM BIAŁA

  Przepiękna, biała teczka wykonana z wysokiej jakości tektury. Produkt zawiera samoprzylepną naklejkę z personalizacją oraz motywem zwierzątek safari w otoczeniu gałązek eukaliptusa. Upominek można wręczyć chłopczykowi lub dziewczynce z okazji urodzinek lub Dnia Dziecka. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Mały Odkrywca Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Mały Odkrywca Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Mały Odkrywca Z IMIENIEM BIAŁA
  1 Opinie

  Przepiękna teczka na urodzinki dziecka lub inne okazje. Podaruj upominek z personalizacją oraz motywem graficznym przedstawiającym zwierzątka w balonie w neutralnej kolorystyce. Do teczki dziecko możne schować wszystkie swoje prace plastyczne. Produkt wykonany jest z grubej tektury wysokiej jakości. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Miś w samolocie Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Miś w samolocie Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Miś w samolocie Z IMIENIEM BIAŁA

  Teczka wykonana ze sztywnej i grubej tektury to świetny pomysł na upominek dla dziecka. Motyw graficzny misia w samolocie prezentuje się niezwykle uroczo i oryginalnie. Na teczce umieszczona jest samoprzylepna naklejka z imieniem. Prezent, który pozwoli przechować wszystkie prace plastyczne dziecka. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Zwierzaki leśne przygody Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Zwierzaki leśne przygody Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Zwierzaki leśne przygody Z IMIENIEM BIAŁA

  Przepiękna teczka wykonana z grubej tektury to praktyczny pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Podaruj z okazji Dnia Dziecka lub urodzinek oryginalny produkt z imieniem. Na teczce umieszczona jest samoprzylepna naklejka z motywem graficznym leśnych zwierzątek w otoczeniu białych róż i konwalii. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM BIAŁA
  1 Opinie

  Upominek na Dzień Dziecka lub urodzinki z motywem kolorowych zwierzątek przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Podaruj teczkę wykonaną ze sztywnej tektury w białej kolorystyce. Spersonalizowany prezent pomieści wszystkie rysunki oraz inne plastyczne prace. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Dinozaury Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Dinozaury Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Dinozaury Z IMIENIEM BIAŁA

  Pomysł na upominek dla dziecka z personalizacją. Podaruj na Urodzinki lub Dzień Dziecka teczkę wykonaną ze sztywnej tektury w białej kolorystyce. Motyw dinozaurów przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu chłopczykowi. Do teczki można schować rysunki lub inne plastyczne prace dziecka. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA

  Praktyczny i oryginalny prezent dla dziecka i fana kosmicznych przygód? Świetnym pomysłem jest personalizowana teczka na rysunki, prace plastyczne i wypełnione zadania. Zdobiona grafiką astronauty i imieniem prezentuje się rewelacyjnie. Taki upominek można wręczyć dziecku na Urodziny lub Dzień Dziecka.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM BIAŁA

  Fantastyczny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Personalizowana teczka z imieniem dziecka na rysunki, prace plastyczne i wiele innych. Teczka wykonana została z grubej tektury, która chroni zawartość przed pognieceniem. Na okładce znajduje się chłopięca grafika w postaci samolotu.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa
  1 Opinie

  Przepiękna teczka z imieniem i grafiką księżniczki to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka. Personalizowany upominek to praktyczny dodatek do domu i szkoły, który pozwoli przechować w jednym miejscu rysunki, prace plastyczne i zadania. Teczka wykonana jest z grubej tektury, która chroni zawartość przed zagnieceniami.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka, który stanie się praktycznym dodatkiem w domu i szkole. Personalizowana teczka pozwoli przechować w jednym miejscu wszystkie rysunki i prace plastyczne dziecka. Zdobiona jest naklejką z modną grafiką jednorożca, która zachwyci nie jedną dziewczynkę.

  24,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM

  Worek na buty z przepiękną grafiką, która zachwyci każdą dziewczynkę! Personalizowany worek z imieniem to fantastyczny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Można go podarować dziewczynce jako upominek na Urodziny czy Dzień Dziecka. Worek z imieniem świetnie sprawdzi się w przedszkolu, szkole, podczas spacerów i wycieczek szkolnych.

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM

  Worek na buty z imieniem to świetny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Swoje zastosowanie znajduje w przedszkolu, szkole, podczas wycieczek szkolnych czy spacerów. Dziecko może do niego zapakować co tylko zechce. Worek można nosić na plecach, dzięki wygodnym sznurkom. Upominek zdobiony jest grafiką autek, która spodoba się każdemu chłopcu!

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Fantastyczny worek na buty dla dziecka z personalizacją i kolorową grafiką. Worek z imieniem to świetny pomysł na prezent dla dziecka, który jest praktyczny i oryginalny. Na worku znajduje się chłopięca grafika w postaci samolotu, chmur i miasta. Worek znajduje swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole, podczas spacerów czy szkolnych wycieczek.

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka w postaci woreczka na buty i inne akcesoria. Worek na buty posiada imię dziecka, dzięki czemu nie zostanie on przypadkowo zabrany do domu przez kolegów czy koleżanki ze szkoły. Do woreczka można zapakować nie tylko buty, ale i również strój gimnastyczny, zabawki czy przekąski. Worek świetnie sprawdza się podczas...

  19,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM

  Jaki prezent podarować dziecku na Roczek, Urodziny czy Dzień Dziecka? Jeśli jest to fan kosmicznych przygód to najlepszą propozycją będzie personalizowany kubek z motywem astronauty. Kubek dodatkowo zdobiony jest imieniem dziecka i czarnym uszkiem. Taki upominek będzie fantastycznym dodatkiem dla dziecka nie tylko do domu, ale i również do szkoły czy na...

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka w postaci personalizowanego kubka. Zdobiony uroczą grafiką króliczka w niebieskiej kolorystyce idealnie nadaje się na upominek dla chłopca. Kubek z imieniem znajduje swoje zastosowanie nie tylko w domu, ale i również w szkole czy podczas podróży.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM

  Fantastyczny kubek z imieniem dla fana podniebnych przygód. Zdobiony grafiką samolotu i imieniem dziecka prezentuje się rewelacyjnie. Personalizowany kubek to nie tylko świetny dodatek do domu, ale i również do szkoły, na wakacje czy podróże. Kubek można wypełniać zarówno gorącą, jak i zimną wodą.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM

  Przepiękny kubek z imieniem dziecka wykonany w modnym stylu boho. Na kubku znajduje się grafika jelonka, kwiatów i piórek. Wyjątkowy pomysł na oryginalny i kreatywny prezent dla dziecka na różne okazje. Kubek idealnie nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych napojów. Można go wykorzystać nie tylko w domu, ale i również w szkole i na wycieczkach.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM

  Jaki prezent podarować dziecku na Roczek, Urodziny czy Dzień Dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowany kubek z imieniem i przepiękną grafiką. Kubek zdobiony jest motywem baletnicy i różowym uszkiem. Taki upominek to świetny gadżet dla dziecka nie tylko do domu, ale i również do szkoły i na wycieczki.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM

  Kubek dla dziecka z imieniem to fantastyczny pomysł na prezent. Zdobiony grafiką księżniczki i jednorożca wpisuje się w najmodniejsze trendy i z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę! Kubek idealnie nadaje się do domu, szkoły czy szkolnych wycieczek. Można zalewać go zarówno gorącą, jak i zimną wodą.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM

  Piękny kubek z imieniem dla dziewczynki, który zdobiony jest uroczą grafiką króliczka w różowej kolorystyce. Personalizowany kubek to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na różne okazje takie jak: Roczek czy Urodziny. Kubek można zalewać zarówno gorącą, jak i zimną wodą. Można zabierać go na wycieczki szkolne i podróże.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM

  Kubek dla dziecka z imieniem to fantastyczny pomysł na prezent na różne okazje! Można go wręczyć dziecku z okazji Roczku, Urodzin lub na Dzień Dziecka. Zdobiony grafiką jednorożca wpisuje się w najmodniejsze treny i z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę. Kubek wykonany jest z porcelany, dzięki czemu można go zalewać zarówno zimną, jak i gorącą wodą.

  36,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Beżowy miś Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Beżowy miś Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Beżowy miś Z IMIENIEM

  Praktyczny upominek dla chłopca lub dziewczynki, który można podarować na Urodzinki lub Dzień Dziecka. Worek na buty, ubrania lub zabawki przyda się małemu szkrabowi w przedszkolu, ale i również w szkole podstawowej. Zamów worek z białymi sznurkami, nadrukowaną grafiką uroczego misia oraz personalizacją. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Słonik z kwiatkami Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Słonik z kwiatkami Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Słonik z kwiatkami Z IMIENIEM

  Przepiękny, biały worek dla dziewczynki, który można wykorzystać zarówno do przedszkola, jak i szkoły podstawowej. Praktyczny pomysł na upominek, który można wręczyć na Urodzinki lub Dzień Dziecka. Zamów spersonalizowany worek z białymi sznurkami oraz nadrukowaną grafiką uroczego słonika z wianuszkiem kwiatów. 

  19,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów

Dla przedszkolaków

Twoje dziecko wkrótce wybiera się do przedszkola i planujesz jego wyprawkę? Potrzebujesz akcesoriów i gadżetów, dzięki którym Twoja pociecha szybciej poczuje się w nowym otoczeniu swobodnie oraz komfortowo? Więc obowiązkowo zajrzyj do naszej oferty personalizowanych produktów, które przydadzą się każdemu przedszkolakowi. Wśród dostępnych artykułów znajdują się również dodatki, których nie może zabraknąć podczas codziennych zabaw i zajęć. Jeśli szukasz wyposażenia do swojej sali w przedszkolu, trafiłeś w idealne miejsce! Nasze produkty bez dwóch zdań przypadną do gustu wszystkim maluchom, zapewniając im kreatywną rozrywkę rozwijającą wyobraźnię. To doskonała propozycja, która gwarantuje zadowolenie dzieci i sprawi, że z przyjemnością będą one wracały do przedszkola.

Kubki, worki i teczki z imieniem dla przedszkolaków

Personalizowane kubki, worki i teczki to osobiste gadżety, które przydają się dzieciom podczas codziennych zajęć. Tego rodzaju akcesoria może również zapewnić maluchom przedszkole. Ceramiczne kubki podpisane imieniem przedszkolaka i ozdobione unikalnym motywem pięknie się prezentują, dzięki czemu dzieci będą z nich korzystać z ogromną chęcią. Grafiki jednorożców, księżniczek, króliczków czy samolotów doskonale wpisują się w upodobania najmłodszych, dlatego znaleźć je można również na sztywnych teczkach czy workach na strój sportowy i buty. Każdy z produktów ma swój własny, niepowtarzalny styl. Worki zamykane są za pomocą prostego systemu sznurków, przy użyciu których można je także nosić jak plecak. Natomiast teczki to rewelacyjny sposób na przechowywanie rysunków czy dyplomów, które dla malucha będą kapitalną pamiątką z przedszkola.

Teczka dla dzieci z imieniem

Teczka z imieniem dla dziecka do przedszkola

Kolorowanki i bloki do przedszkola

Dzieci uwielbiają kreatywne zabawy. Malowanie, wyklejanie oraz rysowanie sprawia im mnóstwo radości, dlatego nie może ich zabraknąć wśród codziennych zajęć w przedszkolu. Bloki rysunkowe z kolorowymi, oryginalnymi okładkami to absolutne must-have. W każdym z nich znajduje się aż pięćdziesiąt kartek, które pozwolą przedszkolakom stworzyć całe mnóstwo niepowtarzalnych arcydzieł. Użyteczne w tym będą też zestawy kartek o rozmaitych odcieniach i wzorach. Nadają się one nie tylko do rysowania czy malowania, ale też wycinania dowolnych kształtów, aby wykonać kolaż czy laurkę. Praktycznym i podręcznym dodatkiem będzie dla najmłodszych notes z wyrywanymi karteczkami. Pastelowa kolorystyka i uroczy motyw na pewno oczarują wszystkie dzieci. Do zabaw mogą one wykorzystać też dużych rozmiarów zabawki z tektury, które należy samodzielnie złożyć, a następnie ozdobić przy użyciu kredek, farb i pisaków.

Notes dla przedszkolaków

Pojemniki na zabawki do przedszkola

W każdym przedszkolu znajdują się dziesiątki zabawek, którymi maluchy bawią się na co dzień. Dobrze jest więc zadbać o odpowiednie pojemniki, dzięki którym po skończonej zabawie w sali ponownie zapanuje porządek. Organizery z brezentu bawełnianego czy tworzywa sztucznego nadają się do tej roli doskonale. Każdy z nich ozdobiony jest wspaniałym motywem w dziecięcym klimacie, dlatego przedszkolaki będą zachwycone takimi akcesoriami. Dzięki nim dzieci nie będą miały najmniejszego problemu ze sprzątaniem zabawek przed zakończeniem zajęć.Organizery bez wątpienia uatrakcyjnią wygląd całego pomieszczenia, a przy tym będą bardzo praktycznym dodatkiem. Kolorowe grafiki jednorożców, rakiet, kotów czy królików ożywią wnętrze i wniosą do niego naprawdę wesołą atmosferę. 

Pojemnik na zabawki do przedszkola

Pojemnik na zabawki do przedszkola