Nowe produkty

Promocje

ROCZEK 

Podkategorie

 • Zaproszenia na Roczek
 • Dekoracje stołu na Roczek

  Dekoracje stołu na Roczek to element, którego nie może zabraknąć podczas imprezy urodzinkowej. Drobne detale takie jak serwetki na Roczek sprawiają, że pomieszczenie nabiera wyjątkowego wyglądu. Na Roczek bardzo często wybierane są również papierowe kubeczki i talerzyki, które na pewno ułatwią sprzątanie po imprezce. Na każdym przyjęciu urodzinowym jest tort! Samodzielnie upieczone ciasto możesz ozdobić przy pomocy opłatka na tort na Roczek lub toppera. Personalizowane toppery to wyjątkowa propozycja, która na długo pozostanie w pamięci gości.

 • Dekoracje sali na Roczek

  Dekoracje sali na Roczek to jedna z najważniejszych części przyjęcia urodzinkowego! Przyjęcie nie może się przecież odbyć bez balonów! Balony na Roczek w postaci cyfry 1 to jedna z najmodniejszych propozycji dekoracji urodzinowych. Uzupełnieniem balonowych dekoracji są również girlandy z napisem "Mam już Roczek". Taki drobny element idealnie podkreśla charakter imprezy oraz pięknie komponuje się na pamiątkowych zdjęciach. Do stworzenia magicznego wystroju warto użyć papierowych dekoracji takich jak rozety, pompony czy kule. Dekoracje możesz mieszać ze są na wiele sposób lub skorzystać z gotowych zestawów dekoracji na Roczek.

 • Podziękowania na Roczek

  Podziękowania na Roczek coraz mocniej wpisują się w naszą kulturę. Aby podziękować gościom za przybycie nie potrzeba wiele wysiłku. Wystarczy podarować im drobiazg, który na pewno wywoła wiele radości. Takim upominkiem mogą być np. personalizowane czekoladki z imieniem dziecka oraz datą urodzinek. Równie modnym upominkiem są małe słoiczki z polskim miodem. Każdy ze słoiczków posiada personalizowaną naklejkę, dzięki której będzie to także pamiątka z tego dnia. Upominkiem najczęściej wybieranym przez naszych klientów są personalizowane krówki. Zawinięte z papierki z imieniem dziecka zawsze zaskakują obdarowane osoby.

 • Styl przyjęcia na Roczek

  Dekoracje urodzinowe dla dzieci to niezbędny aspekt każdego przyjęcia. Urządź przyjęcie w najmodniejszym stylu zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Zaproś gości przy pomocy zaproszenia na roczek do samodzielnego wypisania czy zaproszenia personalizowane. Opłatek na tort pomoże Ci w szybki i prosty sposób udekorować urodzinowe ciasto. Nie zapominaj o gościach! Podziękowania dla gości na roczek wywołają wiele radości. Co wręczyć gościom? Czekoladki, ciasteczka z wróżbą czy kolorowe lizaki! Na koniec udekoruj sale balonami na roczek oraz pięknymi girlandami.