Nowe produkty

Prezenty na Baby Shower dla gości

Prezenty na Baby Shower dla gości w formie drobnych upominków. W ofercie naszego sklepu znajdziecie upominki na Baby Shower takie jak czekoladki czy ciasteczka z wróżbą. Upominki możecie wręczyć wszystkim zaproszonym gościom osobiście, lub ułożyć przy ich nakryciach. Upominki zdobione sa pięknymi grafikami, dzięki czemu dobierzecie je pod motyw przewodni przyjęcia. Personalizowane prezenty na Baby Shower to najlepszy wybór.

Prezenty na Baby Shower dla gości 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 72 elementów
 • BILECIKI podziękowanie Miś i Króliczek boho 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie Miś i Króliczek boho 10szt

  Przepiękne bileciki z podziękowaniem dla zaproszonych gości, które można podarować  na Roczek, Baby Shower, Chrzest Lub Urodzinki. Zaskocz swoich gości drobnym upominkiem w stylu boho. Grafika króliczka i misia prezentuje się niezwykle uroczo. Bileciki wykonane są ze sztywnego papieru. 

  6,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower dziewczynki Sukienka Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower dziewczynki Sukienka Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladki z belgijskiej czekolady na Baby Shower, to idealny pomysł na prezent dla zaproszonych gości. Słodkości maja nadrukowane na papierku grafikę różowej Sukienki, matowy napis Baby Shower, imię Przyszłej Mamy oraz datę przyjęcia. Zaskocz swoje przyjaciółki miłym upominkiem na imprezie przygotowanej z okazji narodzin dzidziusia. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na botaniczne Baby Shower Oh Boy Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na botaniczne Baby Shower Oh Boy Z IMIENIEM 10szt

  Podziękuj gościom za przybycie na Baby Shower. Zamów czekoladki z mlecznej belgijskiej czekolady z elegancką grafiką. Spersonalizowany produkt w stylu botanicznym zawiera nadrukowane imię Przyszłej Mamy oraz datę przyjęcia. Czekoladki można podarować samodzielnie lub zapakować do woreczka z oranzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower chłopca Garniturek Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower chłopca Garniturek Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladki na Baby Shower dla chłopca z etykietą w subtelnych kolorach. Na papierku nadrukowany jest matowy napis w kolorze niebieskim Baby Shower oraz kwiatki z delikatnymi listkami. Słodkości wykonane są z belgijskiej mlecznej czekolady. Słodki upominek jako podziękowanie dla bliskich i koleżanek.  

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na botaniczne Baby Shower Oh Girl Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na botaniczne Baby Shower Oh Girl Z IMIENIEM 10szt

  Zaskocz swoje przyjaciółki podczas Baby Shower cudownym upominkiem w formie czekoladek. Produkt z personalizacją oraz motywem w stylu botanicznym prezentują się niezwykle uroczo. Słodkości można podarować zarówno w pudełeczka lub woreczkach z organzy. Czekoladki wykonane są z belgijskiej mlecznej czekolady. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Opinie

  Piękna czekoladka na podziękowanie dla gości zdobiona grafiką gałązki eukaliptusa. Ten bardzo modny wzór wpisuje się idealnie w styl botaniczny. Czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach. Nawet taki mały upominek wyrazi Waszą wdzięczność i podziękuje gościom za przybycie.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA na Baby Shower Botaniczne Z IMIENIEM
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower Botaniczne Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladka jako podziękowanie dla koleżanek z okazji Baby Shower. Personalizowane czekoladki z imieniem Przyszłej Mamy zaskoczą wszystkich gości. Papierki czekoladek dekorowane są grafiką w botanicznym stylu.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower Boho Bocian Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower Boho Bocian Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladka na Baby Shower, to wyjątkowy upominek którym możesz podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Dekorowane ozdobnym papierkiem z grafiką bociana lecącego z wiklinowym koszykiem wpisują się idealnie w najnowsze trendy, stawiające na przyjęcia w stylu boho. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki to sposób na podziękowanie dla gości. Czekoladki możesz podarować w trakcie Urodzinek, Roczku czy Chrztu! Czekoladki zawinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy. To najlepsza propozycja tego sezonu!

  19,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Baby Shower chłopca Garniturek (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Baby Shower chłopca Garniturek (+etykiety z imieniem) 10szt

  Owocowe lizaki na Baby Shower chłopca z spersonalizowanymi etykietami. Na naklejce nadrukowana jest elegancka grafika niebieskich kwiatów z zielonymi listkami, matowym napisem Baby Shower, imieniem Przyszłej Mamy oraz datą przyjęcia. Słodkie podziękowania dla koleżanek można podarować w różnej formie, osobiście lub jako dodatek do większego upominku. 

  24,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Różowe Kwiaty (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Różowe Kwiaty (+etykiety z imieniem) 10szt

  Jakie upominki najlepiej sprawdzą się na Baby Shower? Rewelacyjnym pomysłem są owocowe lizaczki z specjalnymi etykietkami, na których znajduje się prześliczna grafika w różowym kolorze oraz personalizacja w postaci imienia Przyszłej Mamy i daty. Lizaczki można umieścić w słodkim bufecie, na uroczystym stole lub wręczyć każdej dziewczynie osobiście. W tak...

  24,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Botaniczne (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Botaniczne (+etykiety z imieniem) 10szt

  Lizaki jako forma podziękowania dla gości podczas przyjęcia Baby Shower. Każdy lizak posiada personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Naklejki dekorowane są gałązką eukaliptusa oraz złotymi dodatkami.

  24,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  26,98 zł
  LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  2 Opinie

  Efektowne i bardzo słodkie lizaki na podziękowanie dla gości. Taki upominek pozostawiony przy talerzach z pewnością zachwyci przybyłych na uroczystość gości. Owocowe lizaki zapakowane w eleganckie kartoniki z nadrukiem różowych kwiatów i napisem "Słodkie podziękowaniem". W zestawie znajduje się 10szt lizaków.

  26,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM 20szt

  Krówki śmietankowe to świetna opcja prezentowa dla zaproszonych gości na Baby Shower. Podaruj upominki z personalizacją na papierku. W opakowaniu znajduje się 20 sztuk krówek. Słodkości można umieścić w pudełeczkach lub w woreczkach z organzy. 

  49,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower chłopca Garniturek Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower chłopca Garniturek Z IMIENIEM 20szt
  1 Opinie

  Krówki Na Baby Shower chłopca o śmietankowym smaku. Doskonale nadadzą się jako upominek dla koleżanek oraz przyjaciółek Przyszłej Mamy. Na papierku, w który zawinięta jest krówka umieszczono delikatną grafikę z kwiatami, personalizację oraz matowy napis Baby Shower. Słodki prezencik ucieszy każdego gościa na przyjęciu z okazji narodzin dzidziusia. W...

  49,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower Różowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower Różowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt

  Krówki to doskonałe podziękowanie na każde przyjęcie, a w szczególności dla Przyjaciółek obecnych na Baby Shower. Śmietankowe krówki owinięte specjalnymi papierkami z personalizacją i przepiękną grafiką Przyszłej Mamy i różowych kwiatów oczarują każdą obdarowaną dziewczynę. Można umieścić je obok każdego nakrycia na stole, w słodkim bufecie lub wręczyć...

  49,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower dziewczynki Sukienka Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower dziewczynki Sukienka Z IMIENIEM 20szt

  Idealny pomysł na upominek, który można wręczyć Przyjaciółkom na Baby Shower. Krówka zawinięta jest w papierek z elegancką grafiką jasnoróżowych kwiatów z delikatnymi listkami. Na spersonalizowanym produkcie umieszczone zostało imię Przyszłej Mamy, data przyjęcia oraz matowy napis Baby Shower. Zaskocz swoich gości miłym prezentem. 

  49,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower Boho Bocian Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower Boho Bocian Z IMIENIEM 20szt

  Wspaniały zestaw krówek w uroczych papierkach zawierających napis "Baby Shower" z personalizowanym imieniem przyszłej mamy i datą przyjęcia oraz motywem graficznym bociana trzymającego kosz z wikliny w dziobie. To uroczy upominek dla gości obecnych na Bbay Shower.

  49,98 zł
 • KRÓWKI na botaniczne Baby Shower Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na botaniczne Baby Shower Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie krówki, które można podarować w ramach podziękowania za przybycie na Baby Shower. Krówki zawinięte są w papierek z personalizacją oraz motywem graficznym w stylu botanicznym. Słodkości można ułożyć samodzielnie przy nakryciach na stole, w pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  49,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Opinie

  Piękne krówki z nadrukiem gałązki eukaliptusa, które w wyjątkowy sposób podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Krówki w tym stylu idealnie wpisują się w botaniczny charakter przyjęcia. Krówki możecie wręczyć gościom osobiście lub stworzyć z nich drobne prezenciki w ozdobnych opakowaniach. Taki słodki upominek na pewno zachwyci obdarowane osoby.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Słodkie podziękowanie w postaci krówek dla przybyłych gości. Krówki owinięte zostały papierkiem z piękną kwiatową grafiką oraz napisem Słodkości dla Ciebie. Świetnie prezentują się ułożone obok każdego nakrycia na stole imprezowym, a także można je wręczyć osobiście. Z pewnością przypadną każdemu do gustu! 

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Piękne uniwersalne krówki z grafiką serca oraz napisem Dziękujemy. To piękny upominek, który możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na przyjęciu. Krówki to uniwersalny dodatek do wielu upominków. Możesz umieścić je również w ozdobnych pudełeczkach.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  2 Opinie

  Słodkie śmietankowe krówki na podziękowanie dla gości to genialny wybór, który z pewnością spodoba się Twoim gościom. Krówki sprawdzą się również świetnie jako słodycze do słodkiego stołu. Zawinięte w papierki z grafiką kwiatową na kraftowym tle wyglądają elegancko i są niezwykle smakowite.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  1 Opinie

  Krówki na podziękowanie w woreczku to piękny upominek dla gości. Krówki są zapakowane i od razu gotowe do wręczenia. Słodki upominek to najlepsza propozycja na podziękowanie dla wszystkich gości!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt

  Krówki na podziękowanie w woreczku to najlepszy pomysł na gotowe upominki dla gości! Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką serduszka, która idealnie sprawdzi się na każdej uroczystości! Tak przygotowany upominek możesz wręczyć na Chrzcie, Komunii czy Urodzinkach!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt

  Piękne podziękowanie dla gości w formie słodkich krówek. Zapakowane w celofanowe woreczki ze wstążką są od razu gotowe do wręczenia! Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką różowych kwiatów!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  1 Opinie

  Szukasz słodkiego podziękowania dla gości? Śmietankowe krówki na podziękowanie w celofanowym woreczku z kokardką ze sznureczka wyglądają cudownie, a smakują jeszcze lepiej. Grafika jasnych kwiatów na kraftowym tle zachwyci każdego z gości i wspaniale wpiszę się w charakter przyjęcia.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM (bszn)

  Podaruj swoim przyjaciółkom na przyjęciu miodki w eleganckiej odsłonie. Słodkie prezenciki w szklanych słoiczkach spodobają się obdarowanym osobom. Spersonalizowany produkt udekorowany białym kubraczkiem oraz sznureczkiem prezentuje się niezwykle uroczo. 

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (bszn)

  Wspaniałe małe słoiczki z miodem na podziękowanie dla Przyjaciółek za organizację i przybycie na Baby Shower. Na słoiczkach znajduje się dekoracyjny materiał wraz z sznureczkiem, a także specjalne personalizowane naklejki z śliczną grafiką Przyszłej Mamy i różowych kwiatów. Słoiczki z miodem doskonale prezentują się ustawione na uroczystym stole, obok...

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Bocian (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Bocian (bszn)

  Uroczy upominek dla gości na Baby Shower wykonany w postaci małego słoiczka z miodem dekorowanego białym kapturkiem przewiązanym jutowym sznurkiem oraz samoprzylepną etykietą zawierającą napis "Baby Shower + imię + data przyjęcia" oraz motyw graficzny bociana i wiklinowego koszyka.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na botaniczne Baby Shower Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na botaniczne Baby Shower Z IMIENIEM (bszn)

  Miodki, to świetny pomysł na podziękowanie dla gości. Podaruj Przyjaciółkom słodkie upominki na Baby Shower. Miodki w słoiczkach z naklejkami posiadają nadrukowaną personalizację oraz grafikę w stylu botanicznym. Przesłodki prezencik, który zachwyci osoby obecne na przyjęciu. 

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości w formie małego słoiczka z miodem. Słoiczek zdobiony jest materiałowym kapturkiem przewiązanym delikatnym jutowym sznurkiem. Na każdym słoiczku przyklejona jest naklejka z grafiką gałązki eukaliptusa oraz napisem Słodkie Podziękowanie. Słoiczki można podarować gościom podczas każdej uroczystości, dzięki jego...

  7,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g
  1 Opinie

  Szukasz ciekawego podziękowania dla gości na Chrzest lub też Komunię? Nie wiesz jakie podziękowanie wybrać? Słodki naturalny miód z pysznymi dodatkami będzie genialnym wyborem. Wyczuwalna pomarańcz oraz imbir wspaniale komponują się z miodem i są orzeźwiającym akcentem.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g

  Słodki miód to wspaniałe podziękowanie dla gości. Pyszny ekologiczny miód z dodatkiem naturalnych jeżyn sprawdzi się do herbaty lub jako dodatek do owsianki czy naleśników. Wyczuwalny jeżynowy smak rozbudzi kubki smakowe i pozwoli oddać się chwili relaksu.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g

  Miód ekologiczny to rewelacyjny wybór na Chrzest i Komunie na podziękowanie dla gości. Jeśli chcesz podarować swoim gościom coś wspaniałego, co rozbudzi kubki smakowe każdego to naturalny wielokwiatowy miód z dodatkiem aronii będzie fenomenalnym wyborem.

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 72 elementów

Prezenty na Baby Shower dla gości

Baby Shower w dużej mierze polega na tym okazywaniu wsparcia oraz obsypywaniu przyszłej mamy górą prezentów. Podczas jego organizacji warto pamiętać jednak także o drobnych podziękowaniach dla uczestniczek przyjęcia. Symboliczne upominki sprawią wszystkim dziewczynom niesamowitą przyjemność oraz głęboko zapadną im w pamięci. Bez dwóch zdań takie wyróżnienie pozwoli przyjaciółkom przyszłej mamy poczuć się naprawdę wyjątkowo. Jeśli nie masz zielonego pojęcia, jakie podziękowania najlepiej sprawdzą się podczas Baby Shower, mamy dla Ciebie kilka naprawdę trafionych propozycji! Nasze upominki zachwyciły już całe mnóstwo osób i bez wątpienia doskonale sprawdzą się także na organizowanym przez Ciebie przyjęciu.

Ciasteczka z wróżbą na podziękowania dla gości

Niezwykle pomysłowym podziękowaniem dla gości obecnych na Baby Shower mogą być ciasteczka z wróżbą. To słodkości, których smak i forma z całą pewnością mile zaskoczą wszystkie zebrane osoby. Co więcej, wewnątrz każdego ciasteczka umieszczona jest karteczka z pozytywną wróżbą czy sentencją, więc otwieranie upominków będzie dla przyjaciółek przyszłej mamy prawdziwą atrakcją! Każdy smakołyk zamknięty jest wewnątrz foliowej torebki, na której nalepić możesz personalizowaną etykietę dołączoną do zestawu. Szczególnie ciekawym pomysłem są ciasteczka z serii Hello Baby. Białe, okrągłe naklejki zdobione są złotą grafiką dziecięcego body, pod którym widnieje spersonalizowany napis. Dzięki temu słodkości prezentują się nad wyraz interesująco.

Ciasteczko z wróżbą na Baby Shower

Ciasteczka z wróżbą na Baby Shower

Owocowe lizaki dla gości na Baby Shower

Wśród personalizowanych podziękowań znajdują się również owocowe lizaki o niezwykle intensywnej kolorystyce. Możesz ułożyć je bezpośrednio przy nakryciach zebranych gości, a w niesamowity sposób ożywisz całą aranżację stołu. Do lizaków dołączone są okrągłe etykiety z modnymi wzorami, imieniem przyszłej mamy, a także datą uroczystości. Kwiatowy motyw Piwonie bezbłędnie wpisuje się w najnowsze trendy, a różowa kolorystyka świetnie pasuje do kobiecego charakteru przyjęcia. Bez dwóch zdań to doskonały pomysł na upominki dla gości! W naszym sklepie oferujemy również uniwersalne lizaki w kształcie serc na długich, różowych patyczkach. Je również śmiało wykorzystać możesz jako podziękowania. Przewiąż dodatkowo słodkości kolorowymi wstążkami, a będą wyglądać jeszcze bardziej czarująco.

Lizaki na Baby Shower

Lizaki na Baby Shower dla gości

Słoiczek z miodem dla gości na Baby Shower

Sprawdzonym prezentem dla gości jest także niewielki słoiczek ze smakowitym miodem. To eko propozycja, która stanowi fenomenalną alternatywę dla klasycznych słodyczy. Wieko słoiczka przykryte jest jasnym materiałem tworzącym czarujący kapturek przewiązany jutowym sznurkiem. To sprawia, że całość jeszcze lepiej wpisuje się w najnowsze trendy naturalne. Na szkle nalepiona jest dodatkowo naklejka ze stylowym motywem zielonej gałązki eukaliptusa. Finezyjny napis “Słodkie podziękowanie” oraz “Miód wielokwiatowy” gustownie dopełniają wygląd upominku. Tak przygotowane podarunki bez dwóch zdań będą jedyną w swoim rodzaju niespodzianką dla wszystkich uczestniczek Baby Shower. Słoiczki z miodem sprawdzą się zresztą nie tylko podczas przyjęcia dla przyszłej mamy - można wykorzystać je także w trakcie wesela, Chrztu czy Pierwszej Komunii. 

Słoiczek z miodem na podziękowanie

Słoiczek z miodem na podziękowanie