Nowe produkty

Promocje

Prezenty na Baby Shower dla gości

Prezenty na Baby Shower dla gości w formie drobnych upominków. W ofercie naszego sklepu znajdziecie upominki na Baby Shower takie jak czekoladki czy ciasteczka z wróżbą. Upominki możecie wręczyć wszystkim zaproszonym gościom osobiście, lub ułożyć przy ich nakryciach. Upominki zdobione sa pięknymi grafikami, dzięki czemu dobierzecie je pod motyw przewodni przyjęcia. Personalizowane prezenty na Baby Shower to najlepszy wybór.

Prezenty na Baby Shower dla gości 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 54 elementów
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Opinie

  Piękna czekoladka na podziękowanie dla gości zdobiona grafiką gałązki eukaliptusa. Ten bardzo modny wzór wpisuje się idealnie w styl botaniczny. Czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach. Nawet taki mały upominek wyrazi Waszą wdzięczność i podziękuje gościom za przybycie.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA na Baby Shower Botaniczne Z IMIENIEM
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower Botaniczne Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladka jako podziękowanie dla koleżanek z okazji Baby Shower. Personalizowane czekoladki z imieniem Przyszłej Mamy zaskoczą wszystkich gości. Papierki czekoladek dekorowane są grafiką w botanicznym stylu.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Baby Shower Hello Baby Z IMIENIEM
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower Hello Baby Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladka na Baby Shower, to wyjątkowy upominek którym możesz podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Dekorowane ozdobnym papierkiem z grafiką body wpisują się idealnie w najnowsze trendy. Mleczna, belgijska czekolada posmakuje wszystkim koleżankom.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki to sposób na podziękowanie dla gości. Czekoladki możesz podarować w trakcie Urodzinek, Roczku czy Chrztu! Czekoladki zawinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy. To najlepsza propozycja tego sezonu!

  19,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Różowe Kwiaty (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Różowe Kwiaty (+etykiety z imieniem) 10szt

  Jakie upominki najlepiej sprawdzą się na Baby Shower? Rewelacyjnym pomysłem są owocowe lizaczki z specjalnymi etykietkami, na których znajduje się prześliczna grafika w różowym kolorze oraz personalizacja w postaci imienia Przyszłej Mamy i daty. Lizaczki można umieścić w słodkim bufecie, na uroczystym stole lub wręczyć każdej dziewczynie osobiście. W tak...

  24,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Botaniczne (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Baby Shower Botaniczne (+etykiety z imieniem) 10szt

  Lizaki jako forma podziękowania dla gości podczas przyjęcia Baby Shower. Każdy lizak posiada personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Naklejki dekorowane są gałązką eukaliptusa oraz złotymi dodatkami.

  24,98 zł
 • LIZAKI dla gości Piwonie Baby Shower (+etykiety) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI dla gości Piwonie Baby Shower (+etykiety) 10szt

  Kolorowe lizaki na upominki dla dziewczyn na Baby Shower. Każdy z lizaków posiada naklejkę z grafiką kwiatów piwonii oraz imieniem Przyszłej Mamy. Taki drobny upominek będzie bardzo miłym gestem, który spodoba się wszystkim zgromadzonym na przyjęciu.

  24,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  26,98 zł
  LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  2 Opinie

  Efektowne i bardzo słodkie lizaki na podziękowanie dla gości. Taki upominek pozostawiony przy talerzach z pewnością zachwyci przybyłych na uroczystość gości. Owocowe lizaki zapakowane w eleganckie kartoniki z nadrukiem różowych kwiatów i napisem "Słodkie podziękowaniem". W zestawie znajduje się 10szt lizaków.

  26,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower Różowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt
  49,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower Różowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt

  Krówki to doskonałe podziękowanie na każde przyjęcie, a w szczególności dla Przyjaciółek obecnych na Baby Shower. Śmietankowe krówki owinięte specjalnymi papierkami z personalizacją i przepiękną grafiką Przyszłej Mamy i różowych kwiatów oczarują każdą obdarowaną dziewczynę. Można umieścić je obok każdego nakrycia na stole, w słodkim bufecie lub wręczyć...

  49,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Opinie

  Piękne krówki z nadrukiem gałązki eukaliptusa, które w wyjątkowy sposób podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Krówki w tym stylu idealnie wpisują się w botaniczny charakter przyjęcia. Krówki możecie wręczyć gościom osobiście lub stworzyć z nich drobne prezenciki w ozdobnych opakowaniach. Taki słodki upominek na pewno zachwyci obdarowane osoby.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Słodkie podziękowanie w postaci krówek dla przybyłych gości. Krówki owinięte zostały papierkiem z piękną kwiatową grafiką oraz napisem Słodkości dla Ciebie. Świetnie prezentują się ułożone obok każdego nakrycia na stole imprezowym, a także można je wręczyć osobiście. Z pewnością przypadną każdemu do gustu! 

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Piękne uniwersalne krówki z grafiką serca oraz napisem Dziękujemy. To piękny upominek, który możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na przyjęciu. Krówki to uniwersalny dodatek do wielu upominków. Możesz umieścić je również w ozdobnych pudełeczkach.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  2 Opinie

  Słodkie śmietankowe krówki na podziękowanie dla gości to genialny wybór, który z pewnością spodoba się Twoim gościom. Krówki sprawdzą się również świetnie jako słodycze do słodkiego stołu. Zawinięte w papierki z grafiką kwiatową na kraftowym tle wyglądają elegancko i są niezwykle smakowite.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  1 Opinie

  Krówki na podziękowanie w woreczku to piękny upominek dla gości. Krówki są zapakowane i od razu gotowe do wręczenia. Słodki upominek to najlepsza propozycja na podziękowanie dla wszystkich gości!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt

  Krówki na podziękowanie w woreczku to najlepszy pomysł na gotowe upominki dla gości! Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką serduszka, która idealnie sprawdzi się na każdej uroczystości! Tak przygotowany upominek możesz wręczyć na Chrzcie, Komunii czy Urodzinkach!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt

  Piękne podziękowanie dla gości w formie słodkich krówek. Zapakowane w celofanowe woreczki ze wstążką są od razu gotowe do wręczenia! Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką różowych kwiatów!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  1 Opinie

  Szukasz słodkiego podziękowania dla gości? Śmietankowe krówki na podziękowanie w celofanowym woreczku z kokardką ze sznureczka wyglądają cudownie, a smakują jeszcze lepiej. Grafika jasnych kwiatów na kraftowym tle zachwyci każdego z gości i wspaniale wpiszę się w charakter przyjęcia.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (bszn)

  Wspaniałe małe słoiczki z miodem na podziękowanie dla Przyjaciółek za organizację i przybycie na Baby Shower. Na słoiczkach znajduje się dekoracyjny materiał wraz z sznureczkiem, a także specjalne personalizowane naklejki z śliczną grafiką Przyszłej Mamy i różowych kwiatów. Słoiczki z miodem doskonale prezentują się ustawione na uroczystym stole, obok...

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości w formie małego słoiczka z miodem. Słoiczek zdobiony jest materiałowym kapturkiem przewiązanym delikatnym jutowym sznurkiem. Na każdym słoiczku przyklejona jest naklejka z grafiką gałązki eukaliptusa oraz napisem Słodkie Podziękowanie. Słoiczki można podarować gościom podczas każdej uroczystości, dzięki jego...

  7,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g
  1 Opinie

  Szukasz ciekawego podziękowania dla gości na Chrzest lub też Komunię? Nie wiesz jakie podziękowanie wybrać? Słodki naturalny miód z pysznymi dodatkami będzie genialnym wyborem. Wyczuwalna pomarańcz oraz imbir wspaniale komponują się z miodem i są orzeźwiającym akcentem.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g

  Słodki miód to wspaniałe podziękowanie dla gości. Pyszny ekologiczny miód z dodatkiem naturalnych jeżyn sprawdzi się do herbaty lub jako dodatek do owsianki czy naleśników. Wyczuwalny jeżynowy smak rozbudzi kubki smakowe i pozwoli oddać się chwili relaksu.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g

  Miód ekologiczny to rewelacyjny wybór na Chrzest i Komunie na podziękowanie dla gości. Jeśli chcesz podarować swoim gościom coś wspaniałego, co rozbudzi kubki smakowe każdego to naturalny wielokwiatowy miód z dodatkiem aronii będzie fenomenalnym wyborem.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g
  29,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g

  Szukasz ekologicznego podziękowania dla gości, który będzie można podarować wszystkim zaproszonym na Komunię lub Chrzest osobom? Słodki naturalny miód z dodatkiem orzechów włoskich będzie perfekcyjnym pomysłem. Będzie wyglądał bardzo elegancko postawiony przy talerzykach gości.

  29,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g
  29,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g

  Miód z migdałami wspaniale sprawdzi się na podziękowanie dla gości. Elegancki szklany słoiczek został ozdobiony etykietką z motywem gałązek. Widoczne w miodzie migdały przyciągną uwagę gości, którzy będą ciekawi smaku tego wyjątkowego i oryginalnego miodu.

  29,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g

  Miód to wspaniały pomysł na upominek dla gości. Podziękowanie w formie miodu rewelacyjnie sprawdzi się na Komunię lub Chrzest. Dodatek słodkich liofilizowanych malin będzie wspaniałym owocowym akcentem, który na pewno przypadnie do gustu każdej osobie.

  24,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe 200ml UNIWERSALNE
  9,98 zł
  WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe 200ml UNIWERSALNE

  Buteleczka bezalkoholowego wina musującego idealna na upominki na Baby Shower. Wino musujące pozwoli wznieść Wam toast za Przyszłą Mamę i jej maluszka. Do buteleczek możesz dokupić pasujące wstążki oraz słomki, dzięki którym każda buteleczka stanie się pięknym upominkiem.

  9,98 zł
 • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt
  54,98 zł
  CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt

  Słodkości są zawsze mile widzianym dodatkiem do weselnego poczęstunku, dlatego też jedną z naszych propozycji są słodkie cukierki z motywem serca. Jest to idealny sposób na podziękowanie gościom za ich przybycie na przyjęcie komunijne! 

  54,98 zł
 • LIZAKI z sercem do słodkiego bufetu 24cm 15szt
  27,98 zł
  LIZAKI z sercem do słodkiego bufetu 24cm 15szt

  Przepyszne lizaczki z motywem czerwonego serca to wspaniały dodatek do każdego przyjęcia z udziałem najmłodszych! Lizaki świetnie wpasują się do słodkiego barku. Lizaki prezentują się przepięknie i spodobają się każdemu, ale szczególnie dzieciom!

  27,98 zł
 • LIZAKI do słodkiego bufetu Smaki Dzieciństwa 10szt
  14,98 zł
  LIZAKI do słodkiego bufetu Smaki Dzieciństwa 10szt

  Przepyszne, owocowe lizaki to fantastyczna opcja, która idealnie wpasuje się w słodki bufet na Chrzcie, czy Komunii dziecka! Dzięki wielu różnym kolorom dzieci chętnie będą sięgać po tę jakże smaczną opcję! Wspaniały sposób na udekorowanie stołu i rozpieszczenie gości pysznymi smakołykami!

  14,98 zł
 • CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  34,98 zł
  CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg

  Szukasz słodkiego dodatku do swojej uroczystości. Polecamy kolorowe pudrowe cukierki w różnych kształtach. Cukierki możesz umieścić w dekoracyjnych słoiczkach, pudełeczkach na upominku lub wsypać do ozdobnej misy i ustawić na stole. Taki dodatek spodoba się wszystkim gościom, a z pewnością tym najmłodszym.

  34,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt
  1 Opinie

  Ciasteczka z wróżbą w eleganckim opakowaniu to świetny pomysł na podziękowania dla gości. Ciasteczko wewnątrz p;osiada karteczkę z wróżbą w dwóch językach. Gustowne opakowanie z grafiką gałązek eukaliptusa oraz napisem "Dziękujemy za przybycie" z jednej strony oraz "Ciasteczko z wróżbą dla Ciebie" z drugiej. Postawione przy talerzyku prezentują się...

  32,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą na Baby Shower Z IMIENIEM w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt
  39,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą na Baby Shower Z IMIENIEM w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt

  Cudowne podziękowanie na Baby Shower, które możesz podarować każdej uczestniczce. Kruche ciasteczko we wnętrzu posiada skrytą karteczkę z wróżbą. Umieszczone w tekturkę z personalizacją w postaci imienia przyszłej Mamy oraz daty uroczystości. Takie podziękowanie będzie bardzo miłym gestem dla zaproszonych na Baby Shower gości.

  39,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt

  Oryginalne i bardzo pomysłowe podziękowanie dla gości na różne okazje w postaci ciasteczka z wróżbą. Zapakowane w eleganckie opakowanie z modną grafiką w stylu rustykalnym. Wspaniały motyw pudrowych kwiatów zdobiących opakowanie będzie wyglądał fenomenalnie na stołach.

  32,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą na Baby Shower Z IMIENIEM w opakowaniu Pudrowe Kwiaty 12szt
  39,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą na Baby Shower Z IMIENIEM w opakowaniu Pudrowe Kwiaty 12szt

  Ciasteczko z wróżą na Baby Shower to wspaniałe podziękowanie dla gości za ich przybycie. Zapakowane w elegancką tekturkę z cudownym motywem kwiatowym  i personalizacją w postaci imienia Przyszłej Mamy oraz daty przyjęcia prezentują się rewelacyjnie i zachwycą wszystkie osoby.

  39,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt

  Ciasteczka z wróżbą w eleganckim opakowaniu z grafiką różowych kwiatów oraz napisem "Upominek dla Ciebie" będą genialnym pomysłem na podziękowanie dla gości. Sprawdzą się zarówno na wesele, Rocznicę Ślubu czy Chrzest lub Komunię. W każdym ciasteczku znajduje się w pełni pozytywna wróżba.

  32,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 54 elementów

Prezenty na Baby Shower dla gości

Baby Shower w dużej mierze polega na tym okazywaniu wsparcia oraz obsypywaniu przyszłej mamy górą prezentów. Podczas jego organizacji warto pamiętać jednak także o drobnych podziękowaniach dla uczestniczek przyjęcia. Symboliczne upominki sprawią wszystkim dziewczynom niesamowitą przyjemność oraz głęboko zapadną im w pamięci. Bez dwóch zdań takie wyróżnienie pozwoli przyjaciółkom przyszłej mamy poczuć się naprawdę wyjątkowo. Jeśli nie masz zielonego pojęcia, jakie podziękowania najlepiej sprawdzą się podczas Baby Shower, mamy dla Ciebie kilka naprawdę trafionych propozycji! Nasze upominki zachwyciły już całe mnóstwo osób i bez wątpienia doskonale sprawdzą się także na organizowanym przez Ciebie przyjęciu.

Ciasteczka z wróżbą na podziękowania dla gości

Niezwykle pomysłowym podziękowaniem dla gości obecnych na Baby Shower mogą być ciasteczka z wróżbą. To słodkości, których smak i forma z całą pewnością mile zaskoczą wszystkie zebrane osoby. Co więcej, wewnątrz każdego ciasteczka umieszczona jest karteczka z pozytywną wróżbą czy sentencją, więc otwieranie upominków będzie dla przyjaciółek przyszłej mamy prawdziwą atrakcją! Każdy smakołyk zamknięty jest wewnątrz foliowej torebki, na której nalepić możesz personalizowaną etykietę dołączoną do zestawu. Szczególnie ciekawym pomysłem są ciasteczka z serii Hello Baby. Białe, okrągłe naklejki zdobione są złotą grafiką dziecięcego body, pod którym widnieje spersonalizowany napis. Dzięki temu słodkości prezentują się nad wyraz interesująco.

Ciasteczko z wróżbą na Baby Shower

Ciasteczka z wróżbą na Baby Shower

Owocowe lizaki dla gości na Baby Shower

Wśród personalizowanych podziękowań znajdują się również owocowe lizaki o niezwykle intensywnej kolorystyce. Możesz ułożyć je bezpośrednio przy nakryciach zebranych gości, a w niesamowity sposób ożywisz całą aranżację stołu. Do lizaków dołączone są okrągłe etykiety z modnymi wzorami, imieniem przyszłej mamy, a także datą uroczystości. Kwiatowy motyw Piwonie bezbłędnie wpisuje się w najnowsze trendy, a różowa kolorystyka świetnie pasuje do kobiecego charakteru przyjęcia. Bez dwóch zdań to doskonały pomysł na upominki dla gości! W naszym sklepie oferujemy również uniwersalne lizaki w kształcie serc na długich, różowych patyczkach. Je również śmiało wykorzystać możesz jako podziękowania. Przewiąż dodatkowo słodkości kolorowymi wstążkami, a będą wyglądać jeszcze bardziej czarująco.

Lizaki na Baby Shower

Lizaki na Baby Shower dla gości

Słoiczek z miodem dla gości na Baby Shower

Sprawdzonym prezentem dla gości jest także niewielki słoiczek ze smakowitym miodem. To eko propozycja, która stanowi fenomenalną alternatywę dla klasycznych słodyczy. Wieko słoiczka przykryte jest jasnym materiałem tworzącym czarujący kapturek przewiązany jutowym sznurkiem. To sprawia, że całość jeszcze lepiej wpisuje się w najnowsze trendy naturalne. Na szkle nalepiona jest dodatkowo naklejka ze stylowym motywem zielonej gałązki eukaliptusa. Finezyjny napis “Słodkie podziękowanie” oraz “Miód wielokwiatowy” gustownie dopełniają wygląd upominku. Tak przygotowane podarunki bez dwóch zdań będą jedyną w swoim rodzaju niespodzianką dla wszystkich uczestniczek Baby Shower. Słoiczki z miodem sprawdzą się zresztą nie tylko podczas przyjęcia dla przyszłej mamy - można wykorzystać je także w trakcie wesela, Chrztu czy Pierwszej Komunii. 

Słoiczek z miodem na podziękowanie

Słoiczek z miodem na podziękowanie