Informacja

Nowe produkty

Czekoladki ślubne

Podziękuj zaproszonym gościom za obecność na przyjęciu weselnym. Podaruj słodkie czekoladki z najlepszej belgijskiej czekolady. Upominki z personalizacją przypadną do gustu obdarowanym osobom. Wybieraj czekoladki o mlecznym smaku zawinięte w eleganckie papierki. Zamawiaj produkty ze stylowymi motywami graficznymi. Słodkie prezenciki będą świetnie komponować się z całą aranżacją stołów przygotowaną na specjalną uroczystości. Wybieraj czekoladki z kwiatową grafiką, gałązką eukaliptusa lub złotymi akcentami. Spraw radość najbliższym i wręcz oryginalne upominki na weselu. 

Czekoladki ślubne  

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości weselnych. Słodki upominek sprawi radość zaproszonym osobom. Na papierku, w który zawinięta jest czekoladka nadrukowane są imiona Pary Młodej, datą uroczystości oraz motyw eleganckich pudrowych kwiatów. Czekoladki można zapakować do pudełeczek lub woreczków z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości weselnych. Słodki upominek z imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. Czekoladki można zapakować do pudełeczek z kolekcji Niebieskie Kwiaty lub włożyć do woreczków z organzy. Spraw radość najbliższej rodzinie wręczając drobne prezenty. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Białe Róże 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Białe Róże 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Białe Róże 10szt

  Słodkie czekoladki z mlecznej belgijskiej czekolady zawinięte w spersonalizowany papierek. Pomysł na podziękowanie dla najbliższych. Czekoladki można wręczyć osobiście, zapakować do pudełeczek lub położyć przy nakryciach gości. Na czekoladkach nadrukowane są imiona Pary Młodej, data przyjęcia oraz grafika przedstawiająca białe róże i konwalie. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Opinie

  Piękna czekoladka na podziękowanie dla gości zdobiona grafiką gałązki eukaliptusa. Ten bardzo modny wzór wpisuje się idealnie w styl botaniczny. Czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach. Nawet taki mały upominek wyrazi Waszą wdzięczność i podziękuje gościom za przybycie.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Czekoladki na podziękowania dla gości z piękną kwiatową grafiką i napisem Słodkości dla Ciebie to idealny dodatek, który oczaruje każdego. Słodkie podziękowania sprawdzą się na każdym rodzaju przyjęcia: weselu, Komunii, Chrzcie czy nawet przyjęciu Baby Shower. Czekoladki są zapakowane w papierki z grafiką - gotowe do wręczenia najbliższym.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki to sposób na podziękowanie dla gości. Czekoladki możesz podarować w trakcie Urodzinek, Roczku czy Chrztu! Czekoladki zawinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy. To najlepsza propozycja tego sezonu!

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt

  Zastanawiacie się jakie podziękowania dla gości na wesele wybrać? Wspaniałym i smakowitym wyborem będą słodkie mleczne czekoladki. Swoim delikatnym smakiem i strukturą rozpływającą się w ustach pobudzą kubki smakowe i oczarują nawet największego konesera czekolady. Personalizowane papierki z grafiką akwareli z eukaliptusem pięknie dopełni całość.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Boho Wedding 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Boho Wedding 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Boho Wedding 10szt
  1 Opinie

  Szukasz ciekawych podziękowań dla gości na wesele? Mleczne czekoladki ślubne to fenomenalny pomysł na podziękowanie. Modna grafika w stylu boho zdobiąca naklejkę wspaniale wpiszę się w trendy i na pewno spodoba się gościom. Słodka czekoladka będzie rozpływać się w ustach i pobudzi zmysły każdej z zaproszonych osób.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Burgundowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Burgundowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Burgundowe Kwiaty 10szt
  2 Opinie

  Mleczne czekoladki to świetny wybór na słodkie podziękowanie dla gości na wesele. Wykonane z belgijskiej czekolady uraczą swoją słodkością podniebienie każdego z gości. Każda czekoladka posiada również personalizowaną naklejkę z piękną grafiką burgundowych kwiatów oraz imionami Pary Młodej i datą uroczystości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Spersonalizowane czekoladki ślubne, które można podarować zaproszonym gościom. Idealny sposób, aby podziękować za przybycie na Ślub. Czekoladki wykonane są z belgijskiej czekolady i posiadają nadrukowaną naklejkę z motywem polnych kwiatów. Spraw radość najbliższym osobom na Weselu. 

  29,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Ślub z motywem róż

  Aranżacja na Ślub z motywem róż - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Lawenda i Eukaliptus 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Lawenda i Eukaliptus 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Lawenda i Eukaliptus 10szt

  Słodki upominek dla gości weselnych w postaci mlecznych czekoladek w komplecie z samoprzylepnymi etykietami zdobionymi grafiką lawendy i gałązek eukaliptusa oraz nadrukiem imion nowożeńców i datą ślubu. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Dusty Roses 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Dusty Roses 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Dusty Roses 10szt

  Słodkie podziękowanie skierowane do gości weselnych! Czekoladki wykonane są z mlecznej belgijskiej czekolady! Całość zdobi personalizowana naklejka z imionami Pary Młodej, datą ślubu oraz przepiękną grafiką pudrowych róż. To idealny prezent dla każdego! Można go wręczyć osobiście, rozłożyć przy nakryciach gości lub zapakować w ozdobne pudełka.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Marsala&Pink 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Marsala&Pink 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Marsala&Pink 10szt

  Podziękuj swoim gościom za przybycie na Ślub i Wesele. Podaruj słodkie czekoladki z personalizacją oraz motywem kwiatowym w subtelnej kolorystyce. Czekoladki z etykietą mają nadrukowane imiona Pary Młodej oraz datę uroczystości. Słodkości można włożyć do pudełeczek lub woreczków z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Różowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Różowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowania dla gości weselnych. Słodkie upominki z nadrukowanymi imionami Pary Młodej, datą przyjęcia oraz motywem różowych kwiatów. Delikatna kolorystyka wpisuje się idealnie w charakter przyjęcia. Czekoladki można podarować samodzielnie lub włożyć do pudełeczek z kolekcji Różowe Kwiaty. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty 10szt
  36,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty 10szt

  Elegancki upominek na wesele dla zaproszonych gości. Czekoladki ze zdjęciem Pary Młodej, imionami oraz datą uroczystości prezentują się niezwykle uroczo. Cudowny prezencik, który spodoba się obdarowanym osobom. Na czekoladkach nadrukowana jest grafika z kolekcji Różowe Kwiaty. 

  36,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt

  Przepyszny czekoladkami na podziękowanie, które można wręczyć na Chrzcie, Komunii lub Weselu. Podaruj gościom produkt z motywem białych róż w delikatnej kolorystyce. Czekoladki można wręczyć samodzielnie lub zapakować do pudełeczek z personalizacją. Słodkości wykonane z belgijskiej czekolady. 

  23,98 zł
 • ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  42,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Elegancki komplet, który można wykorzystać na Chrzest Święty, Pierwszą Komunię lub Wesele. Gotowa propozycja na upominek dla gości. Taki prezencik można położyć przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście. W zestawie znajdują się pudełeczka w kształcie serca oraz słodkie czekoladki. 

  42,96 zł
 • ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  45,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Elegancki komplet na podziękowanie dla zaproszonych gości. Wybieraj zestaw z pudełeczkami w kształcie aniołka z motywem graficznym białych róż oraz słodkimi czekoladkami. Taki prezencik można wręczyć z okazji Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej lub przyjęcia weselnego. 

  45,96 zł
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Czekoladki ślubne - słodkie podziękowanie na wesele

Podziękowania to element często pojawiający się na ślubach. Przed ceremonią bądź w trakcie przyjęcia Młode Pary chętnie dziękują swoim rodzicom czy Świadkom za okazaną pomoc, wsparcie i troskę. Bardzo często na tego rodzaju uroczystościach pojawiają się także podziękowania dla gości weselnych. To nieduże upominki, które wręcza się osobom zebranym na ślubie i weselu. Prezenty pozwalają w piękny sposób wyrazić wdzięczność wobec najbliższych za ich obecność w tak szczególnym dniu. Jakie produkty wybrać na tego rodzaju upominki? Z całą pewnością świetnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju słodkości. Smakołyki sprawią wielką radość wszystkim osobom zebranym na przyjęciu weselnym. Zwłaszcza, jeśli wybierzesz te w naprawdę stylowej odsłonie. 

Mleczne czekoladki na podziękowania ślubne

Czekoladki to ponadczasowe smakołyki, które uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Takie słodkości możecie więc z powodzeniem wręczyć wszystkim swoim bliskim. Czekoladki z naszej oferty są nieduże i mają kształt kostki. Można wręczyć je gościom pojedynczo lub połączyć w słodkie zestawy z podziękowaniem. Czekoladki ślubne ze złotym sercem i napisem “Dziękujemy” bez najmniejszych wątpliwości rewelacyjnie sprawdzą się podczas planowanej uroczystości. Możecie śmiało wykorzystać je bez względu na to, w jakiej stylistyce zaplanowaliście swoje wesele. Minimalistyczny i stylowy charakter tego rodzaju upominków na pewno oczaruje Waszych najbliższych. Uniwersalne podziękowania możecie łatwo i szybko zorganizować, aby mile zaskoczyć swoich gości. 

Czekoladki podziękowania słodkości dla ciebie różowe kwiaty

Podziękowania na wesele

Podziękowania dla gości weselnych

Słodkie podziękowania przygotowywane na przyjęcie weselne dobrze jest dopasować do motywu przewodniego uroczystości. Uniwersalne i klasyczne upominki bez żadnych wątpliwości będą trafionym pomysłem na tego rodzaju przyjęcie. Możecie jednak stawiać również na naprawdę wyjątkowe rozwiązania, które podkreślą charakter organizowanego przez Was wesela. Aktualnie naprawdę modną inspiracją na przyjęcia są nawiązania do natury: botaniczne gałązki, malownicze kwiaty czy inne roślinne wzory. Jeśli planujecie wesele w takiej właśnie odsłonie, z powodzeniem postawić możecie na czekoladki ozdobione analogicznymi motywami. Zarówno uniwersalne, jak i personalizowane podziękowania w takiej odsłonie będą ślicznym dodatkiem na Waszym weselu. A może marzą Wam się naprawdę wyjątkowe upominki dla gości? W takim razie koniecznie postawcie na czekoladki ze zdjęciem, które z pewnością mile zaskoczą wszystkie zaproszone osoby. 

Czekoladki z imionami Pary Młodej na podziękowania

Personalizowane czekoladki dostępne są w wielu ciekawych odsłonach. Każda z nich bez żadnych wątpliwości wyglądać będzie naprawdę czarującym rozwiązaniem podczas przyjęcia weselnego. Warto dopasować ich kolorystykę czy styl do reszty aranżacji - zwłaszcza, jeśli zamierzacie podziękowania umieścić na stole weselnym przy nakryciach gości. Dzięki temu staną się częścią aranżacji, nadając jej niebanalny charakter. Czekoladki ślubne z motywem kwiatów w wyrazistej kolorystyce będą naprawdę oryginalną propozycją na Wasze przyjęcie. To romantyczny dodatek, który od pierwszej chwili oczaruje wszystkie zaproszone osoby. Pięknie wyglądają też czekoladki z różowymi różami, motywami boho czy fioletową lawendą. Każdy z projektów pozwoli urozmaicić aranżację blatu. 

Czekoladki ślubne boho wedding perso

Czekoladki personalizowane na ślub