Informacja

Nowe produkty

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty

Praktyczne dodatki, które pomogą w organizacji ślubu i wesela. Notatniki udekorowane pięknymi grafikami to niezbędny dodatek dla Przyszłej Panny Młodej. Praktyczny gadżet pozwoli zachować piękne wspomnienia, złote myśli oraz pomoże krok po kroku zaplanować organizację Wesela. Plany, pomysły i inspiracje w jednym podręcznym miejscu, które zawsze można mieć przy sobie. Znajdziecie również wspaniale udekorowane teczki na dokumenty ślubne. Praktyczny dodatek, który wyróżnia się i z daleka przyciąga uwagę. Gadżety, które ułatwią uporządkowanie wielu kwestii związanych ze Ślubem. 

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty 

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych

  Praktyczny notatnik dla przyszłej Panny Młodej. Okładkę udekorowano personalizowaną naklejką z delikatną kwiatową grafiką. W notatniku można zapisać wspomnienia, złote myśli oraz listy zadań do wykonania przed Weselem. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Malarska 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Malarska 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Malarska 80 kartek czystych

  Notatnik to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Panny Młodej. Ogromna pomoc przy organizacji Ślubu i Wesela, pomoże wypełnić wszystkie zadania. W notatnik pomoże również uporządkować chaotyczne myśli oraz zachować ciekawe inspiracje i pomysły. Okładkę udekorowano naklejką z dekoracyjną grafiką i imieniem przyszłej właścicielki. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Marsala&Gold 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Marsala&Gold 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Marsala&Gold 80 kartek czystych

  Notatnik dla przyszłej Panny Młodej to niezastąpiona pomoc przy organizacji Wesela. Strażnik złotych myśli, organizer czasu i skrzynia którą można wypełnić własnymi pomysłami i inspiracjami. Okładkę udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjną grafiką. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych

  Notatnik to praktyczny gadżet dla przyszłej Panny Młodej. Notatnik pozwoli dokładnie zaplanować i zorganizować wszystkie sprawy związane z weselem. Okładkę udekorowano naklejką z imieniem przyszłej właścicielki oraz dekoracyjną kwiatową grafiką.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych
  1 Opinie

  Praktyczny notatnik dla przyszłej Panny Młodej. Okładkę udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką kwiatów. W zeszycie można umieścić wszystkie plany dotyczące ślubu, inspiracje i pomysły, dzięki czemu wszystkie najważniejsze informacje zawsze będą na wyciągnięcie ręki.

  29,98 zł
 • NOTATNIK planer ślubny na spirali Różowe Kwiaty A5 100kartek NOTATNIK planer ślubny na spirali Różowe Kwiaty A5 100kartek
  24,98 zł
  NOTATNIK planer ślubny na spirali Różowe Kwiaty A5 100kartek

  Śliczny notatnik dla przyszłej Panny Młodej. Notatnik posiada aż 100 kartek, na których można zapisać wszystkie najważniejsze informacje dotyczące planowania ślubu. Okładkę notatnika zdobi oryginalna grafika z kwiatowym motywem. Wielkość notatnika została dobrana tak, aby bez problemu zmieścił się do torebki i był zawsze pod ręką.

  24,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Rosegold Flowers 80 kartek czystych NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Rosegold Flowers 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Rosegold Flowers 80 kartek czystych

  Elegancki notatnik z imieniem dla przyszłej Panny Młodej. Okładkę notatnika dekoruje personalizowana karteczką z dekoracyjną grafiką delikatnych kwiatów. W notatniku możesz umieścić wszystkie swoje inspiracje i ciekawe pomysły a następnie realizować je w wielkim stylu. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 80 kartek NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 80 kartek

  Notatnik to niezbędny pomocnik przy organizacji wesela. Na jego kartkach możecie umieścić inspiracje i autorskie pomysły. Okładka została udekorowana naklejką z imieniem przyszłej właścicielki i dekoracyjną grafiką. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Liście Monstery 80 kartek NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Liście Monstery 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Liście Monstery 80 kartek

  Notatnik to niezestąpiony pomocnik każdej przyszłej Panny Młodej. Zapisanie terminów, kontaktów oraz pomysłów i inspiracji w jednym podręcznym miejscu pozwoli zaoszczędzić dużo czasu podczas organizacji wesela. Okładkę notatnika udekorowano personalizowaną naklejką z imieniem przyszłej właścicielki. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Love 80 kartek NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Love 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Love 80 kartek

  Notatnik ślubny to praktyczny dodatek, który pomoże dokładnie zaplanować wesele. Okładkę udekorowano naklejką z imieniem przyszłej właścicielki oraz dekoracyjnym napisem LOVE. Wszystkie niezbędne kontakty, pomysły i inspiracje miej zawsze przy sobie w jednym, podręcznym miejscu.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Subtelna Akwarela 80 kartek NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Subtelna Akwarela 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Subtelna Akwarela 80 kartek

  Notatnik to wspaniały pomocnik dla przyszłej Panny Młodej. Daty spotkań, kontakty oraz plany i inspiracje w jednym podręcznym miejscu. Okładkę udekorowano personalizowaną naklejką z imieniem przyszłej właścicielki. 

  29,98 zł
 • PREZENT dla Mamy notatnik Z IMIENIEM Różowe Kwiaty II 80 kartek czystych PREZENT dla Mamy notatnik Z IMIENIEM Różowe Kwiaty II 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PREZENT dla Mamy notatnik Z IMIENIEM Różowe Kwiaty II 80 kartek czystych

  Notes dla Mamy w pięknej i oryginalnej formie, dekorowany na okładce motywem różowych kwiatów oraz imieniem Mamy. To wspaniały pomysł na praktyczny prezent dla Mamy na Święta, urodziny czy imieniny. Notes można potraktować również jako część kosza prezentowego, który przygotujecie własnoręcznie.

  29,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Malarska Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Malarska Różowa
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Malarska Różowa

  Teczka na dokumenty ślubne to wspaniały dodatek, który pozwoli trzymać je w jednym miejscu. Teczkę w różowym kolorze udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjną grafiką kwiatów. Elegancki dodatek, niezbędny dla każdej pary nowożeńców. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Piwonie Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Piwonie Różowa
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Piwonie Różowa

  Śliczna teczka na dokumenty ślubne to niezbędny dodatek dla każdej Młodej Pary. Teczka pozwoli trzymać wszystkie dokumenty w jednym podręcznym miejscu. Teczke dekoruje personalizowana naklejka z dekoracyjną kwiatową grafiką  

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Rosegold Flowers Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Rosegold Flowers Różowa
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Rosegold Flowers Różowa

  Śliczna teczka na dokumenty ślubne to niezbędny dodatek dla każdej Młodej Pary. Różową teczkę udekorowano personalizowana naklejką z piękną kwiatową grafiką. Teczka pozwoli trzymać wszystkie dokumenty ślubne w jednym bezpiecznym miejscu. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiatowe Serce Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiatowe Serce Różowa
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiatowe Serce Różowa

  Teczka na dokumenty ślubne to wspaniały dodatek dla każdej Pary Młodej. Różową teczkę udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjną nowoczesną grafiką. Praktyczny dodatek pozwoli trzymać dokumenty w jednym bezpiecznym miejscu. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI kwiaty Rosegold Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI kwiaty Rosegold Różowa
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI kwiaty Rosegold Różowa

  Śliczna teczka na dokumenty ślubne. Praktyczny dodatek dla każdej Pary Młodej pozwoli trzymać wszystkie dokumenty w bezpiecznym miejscu. Rózow2ą teczkę udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjną kwiatową grafiką. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiat Wiśni Różowa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiat Wiśni Różowa
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiat Wiśni Różowa

  Teczka na dokumenty ślubne to praktyczny dodatek dla każdej pary nowożeńców. Jasnoróżowa teczka została udekorowana naklejką z personalizacją i motywem kwiatów wiśni. Praktyczny gadżet, który przyciąga uwagę i prezentuje się wspaniale. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Liście Monstery TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Liście Monstery
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Liście Monstery

  Teczka na dokumenty ślubne to niezbędny gadżet dla każdej Pary Młodej. Białą teczkę udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjną grafiką liście monstery. Teczka pozwoli trzymać wszystkie ważne dokumenty w jednym podręcznym miejscu.  

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa

  Teczka na dokumenty to niezbędny gadżet dla każdej Pary Młodej. Białą teczkę udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjną grafiką gałązki eukaliptusa. Praktyczny dodatek pozwoli otrzymać wszystkie dokumenty w jednym bezpiecznym miejscu. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Burgund TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Burgund
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Burgund

  Teczka na dokumenty ślubne to wspaniały gadżet, który pozwoli trzymać dokumenty ślubne w jednym bezpiecznym miejscu. Białą teczkę udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjną grafiką kwiatów w kolorze burgundowym.  Śliczny dodatek niezbędny dla każdej pary młodej. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Love TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Love
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Love

  Teczka na dokumenty ślubne to niezbędny dodatek dla każdej Pary Młodej. Biała teczka na dokumenty ślubne udekorowana napisem Love w złotym kolorze. Wspaniały dodatek, który pozwoli trzymać wszystkie ważne dokumenty w jednym bezpiecznym miejscu. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Marsala&Gold TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Marsala&Gold
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Marsala&Gold

  Teczka na dokumenty ślubne to niezbędny gadżet dla każdej Pary Młodej. Biała teczka została udekorowana personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką pięknych kwiatów. Teczka pozwoli trzymać wszystkie dokumenty w jednym bezpiecznym miejscu. 

  24,98 zł
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Subtelna Akwarela TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Subtelna Akwarela
  24,98 zł
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Subtelna Akwarela

  Śliczna teczka na dokumenty ślubne to niezbędny gadżet dla każdej Pary Młodej. Biała teczka została udekorowana personalizowana karteczką z dekoracyjną grafiką. Teczka pozwoli trzymać dokumenty w jednym bezpiecznym miejscu. 

  24,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Złoty DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Złoty
  39,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości Złoty

  Elegancki zestaw w postaci długopisu w złotym odcieniu, umieszczonego na kwadratowej, białej podstawce to element niezbędny na każdym przyjęciu komunijnym. Postawiony tuż obok księgi gości wykorzystującej złote akcenty będą idealnie się dopełniać. Przepiękny długopis w złoto-białej kolorystyce to fantastyczny dodatek do każdej księgi gości!

  39,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Srebrny DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Srebrny
  39,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości Srebrny

  Decydując się na zakup księgi gości warto zaopatrzyć się również w niezbędne dodatki takie jak długopisy i pisaki. Idealnym dopełnieniem albumu pamiątkowego będzie długopis ustawiony na eleganckiej, białej podstawce. Jest rewelacyjny zestaw, który warto mieć ze obok księgi gości, dodatkowo uzupełni pięknie kolekcję White Dream.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty

Planowanie ślubu i wesela wymaga dobrej organizacji czasu oraz bezbłędnej współpracy między narzeczonymi. Bardzo często w przygotowaniach Parze Młodej pomagają świadkowie, a nawet profesjonalny wedding planner. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyście swój wielki dzień zaplanowali od A do Z samodzielnie! To z pewnością okazja do tego, by jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć oraz poznać swoją drugą połówkę. Bez najmniejszych wątpliwości jest to jednak także bardzo odpowiedzialne zadanie, do którego należy podejść z odpowiednim nastawieniem. Obawiacie się, że coś istotnego może Wam umknąć w trakcie przygotowań? A może uwielbiacie planowanie i chcecie jeszcze bardziej je uatrakcyjnić? Stylowe dodatki i akcesoria są idealnym rozwiązaniem!

Planer ślubny personalizowany

Nie jest tajemnicą, że w planowaniu wydarzeń bardzo pomocny jest notes na zapiski. W takim zeszycie można notować wszystkie istotne daty, numery telefonów, adresy, nazwiska czy godziny. To także świetny materiał do stworzenia listy “To do”. Zanotowanie spraw do załatwienia w czasie ślubnych przygotowań sprawi, że na pewno nie zapomnicie o żadnej ważnej kwestii! Później wystarczy już tylko odhaczać gotowe zadania i odliczać dni do Waszego ślubu. Notatnik zamykany na gumkę z białą okładką to praktyczny dodatek do przygotowań. Zdobiony różowymi kwiatami czy eleganckim wieńcem stanowi bardzo kobiecy produkt, który oczaruje każdą Pannę Młodą. Co więcej, każdy notatnik ślubny można podpisać imieniem właścicielki, dzięki czemu będzie jeszcze bardziej wyjątkowym dodatkiem. 

Notatnik ślubny Marsala&Gold

Notatnik ślubny z imieniem Panny Młodej

Niezbędnik ślubny dla Państwa Młodych

Do planowania ślubu przydatny będzie też gruby notatnik z aż 200 stronami, dzięki któremu najważniejsze informacje zbierzecie w jednym miejscu. Sztywna oprawa sprawia, że notes ślubny prezentuje się niezwykle estetycznie. Z kolei barwne grafiki kwiatów i zielonych liści w modnej stylistyce stanowią prawdziwą uciechę dla oka. Notes Panny Młodej z malowniczymi kwiatami i złotymi aplikacjami to elegancki dodatek, w którym można nie tylko planować spotkania i wydarzenia, ale też zapisywać pomysły. Projekty bukietu, sukni ślubnej, a nawet dekoracji kościoła czy sali zgromadzone w takim zeszycie pozwolą znaleźć najlepsze rozwiązanie na ślub oraz wesele. Choć zdecydowanie chętniej takie notesy prowadzą kobiety, przyszły Pan Młody na pewno także zaangażuje się w tak zorganizowane przygotowania ślubne. 

Organizer ślubny z imionami Pary Młodej

Planowanie ślubu to nie tylko zakupy, spotkania i katalogi, ale również całe mnóstwo dokumentów. Umowy z zespołem, salą weselną czy wedding plannerem to ważne papiery, które dobrze mieć zawsze pod ręką. Właśnie dlatego w czasie organizacji ślubu i wesela przydaje się także sztywna teczka na dokumenty. Zamykana na rzepy sprawia, że wszystkie umowy i papiery można bezpiecznie przechowywać oraz przenosić, a personalizowana okładka pozwoli Wam jeszcze lepiej wczuć się w atmosferę przygotowań! Minimalistyczna teczka ślubna z napisem “love” oraz hasłem “Bierzemy ślub!” znakomicie podkreśli charakter planowanej uroczystości. Z kolei wzór z efektownymi zielonymi liśćmi będzie niezwykle stylowo prezentować się przez cały okres przygotowań ślubnych. 

Teczka na dokumenty ślubne Monstera

Personalizowana teczka na dokumenty ślubne