Nowe produkty

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty

Praktyczne dodatki, które pomogą w organizacji ślubu i wesela. Notatniki udekorowane pięknymi grafikami to niezbędny dodatek dla Przyszłej Panny Młodej. Praktyczny gadżet pozwoli zachować piękne wspomnienia, złote myśli oraz pomoże krok po kroku zaplanować organizację Wesela. Plany, pomysły i inspiracje w jednym podręcznym miejscu, które zawsze można mieć przy sobie. Znajdziecie również wspaniale udekorowane teczki na dokumenty ślubne. Praktyczny dodatek, który wyróżnia się i z daleka przyciąga uwagę. Gadżety, które ułatwią uporządkowanie wielu kwestii związanych ze Ślubem. 

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty 

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty

Planowanie ślubu i wesela wymaga dobrej organizacji czasu oraz bezbłędnej współpracy między narzeczonymi. Bardzo często w przygotowaniach Parze Młodej pomagają świadkowie, a nawet profesjonalny wedding planner. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyście swój wielki dzień zaplanowali od A do Z samodzielnie! To z pewnością okazja do tego, by jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć oraz poznać swoją drugą połówkę. Bez najmniejszych wątpliwości jest to jednak także bardzo odpowiedzialne zadanie, do którego należy podejść z odpowiednim nastawieniem. Obawiacie się, że coś istotnego może Wam umknąć w trakcie przygotowań? A może uwielbiacie planowanie i chcecie jeszcze bardziej je uatrakcyjnić? Stylowe dodatki i akcesoria są idealnym rozwiązaniem!

Planer ślubny personalizowany

Nie jest tajemnicą, że w planowaniu wydarzeń bardzo pomocny jest notes na zapiski. W takim zeszycie można notować wszystkie istotne daty, numery telefonów, adresy, nazwiska czy godziny. To także świetny materiał do stworzenia listy “To do”. Zanotowanie spraw do załatwienia w czasie ślubnych przygotowań sprawi, że na pewno nie zapomnicie o żadnej ważnej kwestii! Później wystarczy już tylko odhaczać gotowe zadania i odliczać dni do Waszego ślubu. Notatnik zamykany na gumkę z białą okładką to praktyczny dodatek do przygotowań. Zdobiony różowymi kwiatami czy eleganckim wieńcem stanowi bardzo kobiecy produkt, który oczaruje każdą Pannę Młodą. Co więcej, każdy notatnik ślubny można podpisać imieniem właścicielki, dzięki czemu będzie jeszcze bardziej wyjątkowym dodatkiem. 

Notatnik ślubny Marsala&Gold

Notatnik ślubny z imieniem Panny Młodej

Niezbędnik ślubny dla Państwa Młodych

Do planowania ślubu przydatny będzie też gruby notatnik z aż 200 stronami, dzięki któremu najważniejsze informacje zbierzecie w jednym miejscu. Sztywna oprawa sprawia, że notes ślubny prezentuje się niezwykle estetycznie. Z kolei barwne grafiki kwiatów i zielonych liści w modnej stylistyce stanowią prawdziwą uciechę dla oka. Notes Panny Młodej z malowniczymi kwiatami i złotymi aplikacjami to elegancki dodatek, w którym można nie tylko planować spotkania i wydarzenia, ale też zapisywać pomysły. Projekty bukietu, sukni ślubnej, a nawet dekoracji kościoła czy sali zgromadzone w takim zeszycie pozwolą znaleźć najlepsze rozwiązanie na ślub oraz wesele. Choć zdecydowanie chętniej takie notesy prowadzą kobiety, przyszły Pan Młody na pewno także zaangażuje się w tak zorganizowane przygotowania ślubne. 

Organizer ślubny z imionami Pary Młodej

Planowanie ślubu to nie tylko zakupy, spotkania i katalogi, ale również całe mnóstwo dokumentów. Umowy z zespołem, salą weselną czy wedding plannerem to ważne papiery, które dobrze mieć zawsze pod ręką. Właśnie dlatego w czasie organizacji ślubu i wesela przydaje się także sztywna teczka na dokumenty. Zamykana na rzepy sprawia, że wszystkie umowy i papiery można bezpiecznie przechowywać oraz przenosić, a personalizowana okładka pozwoli Wam jeszcze lepiej wczuć się w atmosferę przygotowań! Minimalistyczna teczka ślubna z napisem “love” oraz hasłem “Bierzemy ślub!” znakomicie podkreśli charakter planowanej uroczystości. Z kolei wzór z efektownymi zielonymi liśćmi będzie niezwykle stylowo prezentować się przez cały okres przygotowań ślubnych. 

Teczka na dokumenty ślubne Monstera

Personalizowana teczka na dokumenty ślubne