Nowe produkty

Promocje

Maskotki i poduszki

Maskotki i pluszaki to najczęściej wybierane prezenty dla dzieci na Roczek, Urodziny czy Dzień Dziecka. Dzieci uwielbiają maskotki z bajek takie jak: pluszaki pokemon czy minecraft. Dla najmłodszych dzieci idealnym prezentem będą maskotki psi patrol lub pluszowe misie. Wspaniałą propozycją są maskotki z imieniem dziecka, które wykonany są z miękkiego pluszu i posiadają personalizowaną koszulkę. Oryginalnym prezentem będą również poduszki dla dzieci z imieniem, które zdobione są modnymi grafikami.

Maskotki i poduszki 

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
 • MASKOTKA Miś z gwiazdkami 25cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  MASKOTKA Miś z gwiazdkami 25cm Z IMIENIEM

  Wspaniały prezent dla dziecka w postaci personalizowanego misia. Maskotka wykonana jest z miękkiego pluszu oraz posiada koszulkę z nadrukiem. Na koszulce znajduje się śliczna grafika misia oraz imię dziecka. Fantastyczna propozycja prezentu na Roczek, urodziny oraz Dzień Dziecka!

  59,98 zł
 • MASKOTKA Miś Boho Zwierzątka 25cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  MASKOTKA Miś Boho Zwierzątka 25cm Z IMIENIEM

  Maskotka z imieniem dziecka to fantastyczny prezent dla Malucha na różne okazje! Miś wykonany z miękkiego pluszu i zdobiony koszulką z pięknym nadrukiem zachwyci nie tylko dzieci, ale i również rodziców. Na koszulce znajduje się grafika zwierzątek w stylu boho i imię dziecka. Całość prezentuje się fantastycznie!

  59,98 zł
 • MASKOTKA Miś dla chłopca 25cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  MASKOTKA Miś dla chłopca 25cm Z IMIENIEM

  Maskotka z imieniem dziecka stanie się najlepszym przyjacielem Malucha i kompanem do zabaw. Maskotka w postaci misia wykonana została z mięciutkiego pluszu, dzięki czemu jest ona bezpieczna dla dzieci i może pełnić rolę przytulanki. Pluszowy miś posiada koszulkę, która zdobiona jest imieniem dziecka oraz uroczą grafiką misia w wianuszku z gałązek. Idealna...

  59,98 zł
 • MASKOTKA Króliczek dla dziewczynki
  63,98 zł
  MASKOTKA Króliczek dla dziewczynki

  Przepiękna maskotka dla dziewczynki w postaci pluszowego króliczka. Maskotka wykonana została w kremowym kolorze oraz zdobiona jest kwiatową sukienką. Idealna propozycja prezentu dla dziecka na narodziny, Roczek czy Dzień Dziecka. Króliczek jest miękki w dotyku, dzięki czemu nie podrażni skóry dziecka.

  63,98 zł
 • MASKOTKA Króliczek dla chłopca
  55,98 zł
  MASKOTKA Króliczek dla chłopca

  Wspaniały prezent dla dziecka i przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci pluszowego króliczka. Maskotka zdobiona została granatowym ubrankiem, dzięki któremu króliczek idealnie nadaje się na upominek dla chłopca. Pluszowa maskotka stanie się najlepszym przyjacielem dziecka i kompanem do zabaw.

  55,98 zł
 • PREZENT dla dziecka poduszka maskotka syrenka 36x51cm
  57,98 zł
  PODUSZKA maskotka dla dziecka syrenka 36x51cm

  Wspaniały prezent dla dziecka na różne okazje w postaci poduszki w kształcie syrenki. Pluszowa syrenka pełni również rolę maskotki, do której można przytulać się do woli. Poduszka wykonana została z miękkiego pluszu z modnych kolorach. Idealna propozycja na prezent z okazji Roczku czy Urodzin dla dziewczynki i fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego.

  57,98 zł
 • MASKOTKA dla dziecka Łabędź
  49,98 zł
  MASKOTKA dla dziecka Łabędź

  Przepiękna maskotka dla dziecka w kształcie łabędzie zachwyci każdą dziewczynkę! Wykonana z miękkiego pluszu oraz zdobiona złotymi elementami prezentuje się cudownie. Pluszowy łabędź to również fantastyczna i modna dekoracja do pokoju dziecięcego. Maskotkę można wręczyć dziecku jako prezent na Roczek lub Urodziny.

  49,98 zł
 • MASKOTKA poduszka dla dziecka gwiazdka 42x40cm
  57,98 zł
  PODUSZKA maskotka dla dziecka gwiazdka 42x40cm

  Poduszka w kształcie gwiazdki to fantastyczny prezent dla dziecka na różne okazje. Pluszowa gwiazda w złotym kolorze wspaniale będzie prezentować się w pokoju dziecka i stanie się modnym dodatkiem. Złota gwiazdka może pełnić również rolę maskotki do przytulania.

  57,98 zł
 • PODUSZKA maskotka dla dziecka księżyc 39x40cm
  57,98 zł
  PODUSZKA maskotka dla dziecka księżyc 39x40cm

  Jaki prezent podarować dziecku na Roczek, Urodziny czy Dzień Dziecka? Fantastyczną propozycją jest poduszka w kształcie księżyca, która rewelacyjnie i modnie będzie prezentować się w pokoju dziecięcym. Pluszowy księżyc to wspaniały pomysł na prezent zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  57,98 zł
 • PODUSZKA maskotka dla dziecka chmurka 60x38cm
  69,98 zł
  PODUSZKA maskotka dla dziecka chmurka 60x38cm

  Poduszka dla dziecka nie musi być tylko praktycznym dodatkiem do spania, ale może być również wspaniałą dekoracją do pokoju dziecięcego! Poduszka w kształcie chmurki zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców swoim oryginalnym i modnym wyglądem. Poduszka wypełniona jest miękkim pluszem, dzięki czemu może pełnić również rolę maskotki.

  69,98 zł
 • PODUSZKA maskotka dla dziecka kotek 42x32cm
  69,98 zł
  PODUSZKA maskotka dla dziecka kotek 42x32cm

  Poduszka w kształcie kotka to fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego, która zachwyci każdą dziewczynkę. Wykonana z miękkiego pluszu pełni również rolę słodkiej maskotki i przytulanki. Poduszka kotek to idealne rozwiązanie na prezent urodzinowy dla dziewczynki lub prezent na Dzień Dziecka.

  69,98 zł
 • PODUSZKA maskotka dla dziecka miś 36x37cm
  69,98 zł
  PODUSZKA maskotka dla dziecka miś 36x37cm

  Fantastyczna poduszka w kształcie misia to oryginalny i kreatywny pomysł na prezent dla dziecka. Poduszka wypełniona jest miękkim pluszem w kolorze brązowym. Miś - poduszka rewelacyjnie prezentuje się w pokoju dziecka i posiada dodatkową rolę maskotki oraz przytulanki.

  69,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Uroczy Słonik Z IMIENIEM

  Personalizowana poduszka dla dziecka to wspaniały pomysł na prezent na różne okazje. Poduszka jest hipoalergiczna, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. Na poszewce poduszki znajduje się śliczna grafika uroczego słonika i imię dziecka. Miękka poduszka z imieniem pomoże maluszkowi zasnąć w szybki sposób.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Króliczek z balonem Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Króliczek z balonem Z IMIENIEM

  Fantastyczny i oryginalny pomysł na prezent dla dziecka w postaci personalizowanej poduszki. Upominek z imieniem zachwyci nie tylko maluszka, ale i również rodziców. Poduszka jest hipoalergiczna, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. Na poduszce znajduje się urocza grafika króliczka z balonem i imię dziecka.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka Z IMIENIEM

  Hipoalergiczna poduszka z imieniem to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka oraz rewelacyjna dekoracja do pokoju dziecięcego. Poszewka poduszki zdobiona jest modną grafiką zwierzątek w stylu boho, która zaczaruje pokój dziecka. Miękka i przyjemna poduszka pomoże dziecku w zasypianiu i będzie świetnym gadżetem podczas podróży.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Słonik z serduszkiem Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Słonik z serduszkiem Z IMIENIEM

  Przepiękna poduszka z imieniem to idealny pomysł na prezent dla dziecka i fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego. Poduszka zdobiona jest śliczną grafiką słonika, która zachwyci każdego maluszka! Poduszka jest bezpieczna dla dzieci, dzięki hipoalergicznemu wypełnieniu.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Królewna i Jednorożec Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Królewna i Jednorożec Z IMIENIEM

  Fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego i pomysł na prezent dla dziewczynki! Poduszka dla prawdziwej królewny z imieniem i modną grafiką można wręczyć z okazji Roczku czy Urodzin. Poduszka jest bezpieczna dla dzieci, dzięki hipoalergicznemu wypełnieniu. Idealny dodatek do długich podróży i wycieczek szkolnych.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Flower Girl Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Flower Girl Z IMIENIEM

  Poduszka z imieniem to fantastyczny pomysł na oryginalny i kreatywny prezent dla dzieci. Poduszka zdobiona grafiką dziewczynki z kwiatowym koszyczkiem można wręczyć solenizantce na Roczek czy Urodziny. Tak przygotowana poduszka z modną grafiką to rewelacyjna dekoracja do pokoju dziecięcego i świetny dodatek na podróże i szkolne wycieczki.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM

  Przepiękna poduszka dla dziewczynki, która jest zakochana w domowych pupilach, jakimi są psy. Poduszka zdobiona jest imieniem dziecka i śliczną grafiką dziewczynki trzymającej na pleckach słodkiego pieska. Tak przygotowana poduszka to idealna propozycja na prezent dla dziecka na różne okazje i fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Różowy Króliczek dla dziewczynki Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Różowy Króliczek dla dziewczynki Z IMIENIEM

  Wspaniały prezent dla dziecka na Roczek, Urodziny czy Dzień Dziecka w postaci personalizowanej poduszki. Zdobiona uroczą grafiką różowego króliczka zachwyci każdą dziewczynkę! Poduszka wykonana jest z hipoalergicznego materiału, dzięki czemu jest bezpieczna dla maluchów. Poduszka z imieniem to fantastyczny dodatek na szkolne wycieczki i przepiękna...

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Niebieski Króliczek dla chłopca Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Niebieski Króliczek dla chłopca Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na prezent dla chłopca z okazji Roczku, Urodzin czy Dnia Dziecka. Personalizowana poduszka z grafiką króliczka w niebieskiej kolorystyce przepięknie będzie prezentowała się w pokoju chłopca. Poduszka z imieniem to idealny dodatek dla dziecka na długie podróże czy szkolne wycieczki.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Panda i Koala Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Panda i Koala Z IMIENIEM

  Jaki prezent wręczyć dziecku z okazji Roczku, Urodzin czy Dnia Dziecka? Fantastyczną i oryginalną propozycją jest personalizowana poduszka z uroczą grafiką. Zdobiona motywem pandy, koali i imieniem dziecka prezentuje się przepięknie i z pewnością zachwyci każdego malucha! Miękka i przyjemna w dotyku poduszka to idealny dodatek na długie podróże i szkolne...

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Słodki Kotek Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Słodki Kotek Z IMIENIEM

  Rewelacyjny prezent dla dziecka, które uwielbia słodkie i urocze kotki! Poduszka z imieniem i grafiką mordki kotka zachwyci każdą dziewczynkę. Jest przyjemna w dotyku, miękka i wypełniona hipoalergicznym materiałem, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. Poduszka z imieniem wspaniale udekoruje pokój dziecka, ale i również przyda się podczas długich...

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM

  Fantastyczny prezent dla fana kosmicznych przygód w postaci poduszki! Zdobiona imieniem dziecka i grafiką astronauty prezentuje się rewelacyjnie. Poduszka to świetna dekoracja do pokoju dziecięcego oraz gadżet na długie podróże i wycieczki szkolne.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Wyścigówka Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Wyścigówka Z IMIENIEM

  Oryginalny i kreatywny prezent dla dziecka na różne okazje w postaci personalizowanej poduszki. Jest przede wszystkim bezpieczna dla dzieci, ponieważ wykonana została z hipoalergicznego materiału. Zdobiona modną grafiką wyścigówki zachwyci każdego fana motoryzacji.

  39,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Lisek
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Lisek

  Poduszka na prezent świąteczny dla dziecka z uroczym motywem liska. Poduszka posiada w komplecie personalizowaną poszewkę z napisem Słodkich Snów i imieniem dziecka. To świetny pomysł na prezent świąteczny dla maluszka. Uniwersalna kolorystyka pasuje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Sówki
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Sówki

  Poduszka na prezent świąteczny z grafiką sówek to świetny pomysł na prezent świąteczny dla dziecka. Poduszka z napisem Słodkich Snów i imieniem dziecka to także cudowna dekoracja pokoju dziecięcego. Może stać się także świetnym prezentem na Roczek czy urodziny dziecka, które odbywają się w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Renifer
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Renifer

  Poduszka świąteczna z imieniem dziecka to świetny pomysł na prezent dla maluszka. Poduszka prezentuje się pięknie i elegancko. Nadruk, jak i sama poszewka są wysokiej jakości. To świetna propozycja także na urodziny czy Roczek, które odbywają się w okresie zimowym. Dzięki nadrukowi imienia dziecka poduszka oczaruje każdą pociechę!

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów

Prezenty dla dzieci - jakie upominki wręczać najmłodszym?

Prezenty dla dzieci to zawsze skomplikowany temat. Jednak istnieje pewne tradycyjne rozwiązania, które zawsze się sprawdza. Mianowicie - przytulanki i poduszki. Są to produkty, za którymi dzieci szaleją. Wiele pociech traktuje maskotki jak swoich najdroższych przyjaciół i nie rusza się bez nich z domu. Takie zachowanie uczy dziecko tworzenia więzi i dbania o zabawki, dlatego to bardzo trafiony prezent na każdą okazję dla chłopca i dziewczynki. Personalizowane poduszki i maskotki handmade znajdują się w ofercie sklepu internetowego. Warto zaopatrzyć się w prezenty dla malucha, które mu się spodobają i będą mu towarzyszyły podczas dorastania.

Maskotki dla dzieci - personalizowane pluszaki na prezent

Maskotki dla dzieci to bardzo popularne prezenty na urodzinki dziecka, Roczek oraz inne okazje, tj. Chrzest. Dzieci uwielbiają przytulanki, które przypominają ich ulubione postaci z bajek, np. Myszka Miki, Psi Patrol, Pokemon. W naszej ofercie sklepu internetowego proponujemy tradycyjne misie z personalizowanymi koszulkami, które doskonale wyglądają i są rewelacyjną pamiątką na lata. Wspaniały prezent dla dziecka w postaci personalizowanego misia jest wykonany z miękkiego pluszu. Bardzo modne są także maskotki ręcznie robione na szydełku, które wyglądają bardzo personalnie. Rękodzieło to doskonała forma prezentu nawet dla najmłodszych. Jak samodzielnie wykonać maskotkę dla dziecka? Aby stworzyć maskotki ręcznie robione krok po kroku, można zainspirować się poradnikami internetowymi bardziej doświadczonych twórców rękodzieła. Maskotki w stylu handmade to topowe produkty, które ochoczo są wręczane każdemu, bez względu na wiek. Korzystając z praktycznych wskazówek, z pewnością uda się stworzyć oryginalne maskotki, które zachwycą malucha!

Personalizowana maskotka miś

Personalizowana maskotka Miś w koszulce

Poduszki dla dzieci

Poduszki dla dzieci to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję: urodziny, Chrzest, Roczek, Dzień Dziecka. Śmieszne poduszki dla dzieci w różnorodnych kształtach, np. narwal, chmurka, łabędź mogą stać się ich ulubionymi przytulankami do snu. Poduszki na prezent urodzinowy to zawsze doskonały pomysł dla maluchów, które uwielbiają tulić się do przytulanek podczas zasypiania. W naszej ofercie posiadamy piękne poduszki 38x38cm z nadrukiem i krytym zamkiem. Proponujemy wiele grafik dla chłopca i dla dziewczynki: Uroczy słonik, Flower Girl, Zwierzątka boho i wiele innych. Dodatkowo na poduszce znajduje się imię dziecka, przez co jest to wyjątkowo osobisty prezent. Poduszka personalizowana jest bezpieczna dla dzieci - jest wypełniona hipoalergicznym silikonem w wersji LUX. W Późniejszym czasie może to być poduszka dekoracyjna do pokoju dziecięcego.

Personalizowana poduszka dla dziewczynki

Personalizowana poduszka dla dziewczynki