Nowe produkty

Dekoracje sali na 30 urodziny

Dekoracje sali na 30 urodziny które pomogą stworzyć Wam imprezowy klimat przyjęcia urodzinowego. Na przyjęciu nie może zabraknąć foliowych balonów na nadrukiem dużej cyfry 30. Balony foliowe możesz napompować zarówno helem jak i powietrzem. Aby balonowa aranżacja prezentowała się jeszcze lepiej, warto uzupełnić ją o balony lateksowe w różnych kolorach. Ciekawym pomysłem będzie również rozwieszenie girlandy urodzinowej. Możesz wykorzystać ją również jako element ścianki zdjęciowe na 30 urodziny. Urządź z nami wyjątkowe przyjęcie urodzinowe!

Dekoracje sali na 30 urodziny 

Podkategorie

  • Balony na 30 urodziny

    Balony na 30 urodziny dzięki którym w wyjątkowy sposób ozdobisz salę podczas przyjęcia urodzinowego. Balony zaprojektowane w najmodniejszych kolorach tak aby pasowały na każde organizowane przyjęcie. Balony z helem pozwolą na stworzenie wyjątkowych kompozycji oraz balonowych dekoracji. W ofercie posiadamy balony zarówno foliowe jak i lateksowe. Zobacz wszystkie i wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba.

  • Banery i girlandy na 30

    Dekoracje sali na 30 urodziny z pomocą których, stworzysz piękną aranżację urodzinową. Jakich dekoracji na 30 nie może zabraknąć podczas przyjęcia? Balony na 30 to nieodłączny element każdego przyjęcia. Dzięki nim stworzysz wyjątkowe balonowe dekoracje. Balony foliowe, lateksowe oraz balony z helem. Użyj ich wszystkich aby sala nabrała imprezowego charakteru. Nie zapomnij również o girlandach oraz metalicznych kurtynach. Pozwolą na stworzenie ścianki na pamiątkowe zdjęcia oraz zwrócą uwagę wszystkich gości. Dekoracja sali jest naprawdę prosta, zwłaszcza z gotowymi zestawami!

  • Drink Bar na 30

    Drink bar na 30, który zaskoczy wszystkich zgromadzonych gości. W tej kategorii znajdziecie wszystkie niezbędne rzeczy, które pomogą Wam przygotować wyjątkowy drink bar na Wasze przyjęcie. Małe butelki wina musującego, kieliszki czy buteleczki na własny napój. Nie zapomnijcie również o papierowych słomkach i papierowych kubeczkach, bez których nie może odbyć się żadne przyjęcie. Nasz sklep internetowy oferuje dekoracje zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, dlatego bez obaw każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!