Informacja

Nowe produkty

Podwiązki ślubne

Podwiązka na ślub jest symbolem pomyślności i szczęścia dla Młodej Pary. Tego rodzaju dodatki na dobre zapisały się w ślubnej tradycji. Dużą popularnością cieszą się podwiązki z błękitnymi i granatowymi aplikacjami w myśl zasady, że Panna Młoda powinna mieć na sobie "coś niebieskiego". Cienkie, subtelne podwiązki to czarujący dodatek, który zachwyci każdą kobietę. Na ślub świetnie nadają się również podwiązki w odcieniach bieli. Znakomicie pasować będą do reszty stroju i pozwolą poczuć się Pannie Młodej naprawdę wyjątkowo.

Podwiązki ślubne 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Podwiązki ślubne 

Ślub to jedna z najbardziej wyjątkowych uroczystości. Związanych z nim jest wiele tradycji i zwyczajów, które sprawiają, że ten dzień dla każdej Pary Młodej ma niezwykle szczególny charakter. Jeśli chcecie, aby Wasz ślub był naprawdę niepowtarzalny, koniecznie zadbajcie o jego przygotowanie w najdrobniejszych szczegółach. Nawet niewielkie elementy mogą mieć wpływ na atmosferę oraz Wasz nastrój w trakcie uroczystości. Na szczęście, w naszym sklepie internetowym znalazło się wiele znakomitych produktów, które przydadzą się podczas ślubu oraz wesela. Dekoracje, dodatki i praktyczne akcesoria pozwolą zaplanować jedyną w swoim rodzaju uroczystość. Przy ich wyborze koniecznie kierujcie się własnymi upodobaniami oraz potrzebami. W końcu ślub to dzień, w którym powinniście czuć się naprawdę komfortowo i szczęśliwie. 

Ekskluzywne podwiązki ślubne

Podwiązka to element bielizny w postaci opaski bądź tasiemki mocowanej na udzie. Nosi się ją na różne okazje, jednak w trakcie ślubu ma szczególne znaczenie. Podwiązka jest bowiem symbolem pomyślności oraz szczęśliwego pożycia dla Pary Młodej. Może być wykonana z różnych materiałów, choć do najpopularniejszych zdecydowanie należą podwiązki koronkowe. Oprócz symbolicznego wydźwięku, podwiązka jest też estetycznym dodatkiem, który w różnych krajach wykorzystywany jest podczas weselnych atrakcji. W Polsce jest to przede wszystkim pamiątka ślubna, którą Pan Młody zdejmuje w noc poślubną. Dodatkowo, zakładanie podwiązki bardzo często fotografowane jest w czasie przygotowań do wesela.

Podwiązka ślubna z białą kokardką niebieska

Podwiązka ślubna dla Panny Młodej

Niebieska podwiązka ślubna

Istnieje tradycja, która mówi, że w trakcie ślubu Panna Młoda powinna nosić “coś niebieskiego”. Bardzo często kobiety decydują się na błękitne podwiązki, które świetnie spełniają swoją rolę jako symboliczny dodatek do stroju. Cienka podwiązka z delikatnej koronki zdobiona kokardką oraz cyrkonią to subtelny produkt, który można z powodzeniem wykorzystać podczas ślubu. Równie czarująco wygląda połączenie bieli z wyrazistym odcieniem niebieskiego. Podwiązka z kolorowym akcentem i kokardką stanowi estetyczny dodatek dla Panny Młodej. Spośród wielu dostępnych projektów z łatwością wybrać można swój ulubiony wariant. Elegancka, niebieska podwiązka z białą koronką oraz kokardą stworzona została na zasadzie kontrastu, dlatego będzie bardzo ciekawym rozwiązaniem na dzień ślubu. 

Podwiązka ślubna koronkowa

Wysokiej jakości podwiązki w kolorze złamanej bieli są przepięknym dodatkiem dla Panny Młodej. Efektowny wzór niewątpliwie oczaruje każdą kobietę oraz jej męża. Motyw kwiatów fantastycznie wpisuje się w romantyczny charakter ślubu, a przy tym znakomicie prezentować się będzie na nodze. Co więcej, każda z podwiązek ozdobiona została perełkami bądź cyrkoniami w różnych odcieniach niebieskiego. To sprawia, że mimo białej kolorystyki podwiązki świetnie spełniają też warunek przesądu. Tak eleganckie dodatki pozwolą każdej Pannie Młodej poczuć się niezwykle kobieco i wyjątkowo. Klasyczne i delikatne podwiązki wykonane z wysokiej jakości materiałów to niezastąpiony sposób na dopełnienie stroju na ślub.

Podwiązka ślubna koronkowa błękitna

Ślubna podwiązka z cyrkonią