Nowe produkty

Metryczki na narodziny

Metryczki na narodziny to najlepszy prezent jaki możesz podarować zarówno maluszkowi jak i młodym rodzicom. Co to jest metryczka? Zazwyczaj jest to grafika przedstawiająca wszystkie najważniejsze informacje na temat noworodka takie jak data urodzenia, waga czy godzina. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie metryczki w formie plakatu, poduszki a nawet kubka! Najpopularniejsze są metryczki ze zdjęciem dziecka w ramce, sprawiają one, że metryczka staje się wyjątkową pamiątką na długie lata. Wzory metryczek w naszym sklepie pasują na narodziny zarówno chłopca jak i dziewczynki. W internecie znajdziecie wiele darmowych wzorów metryczek do samodzielnego wykonania, jeśli jednak zależy Wam na dobrym wykonaniu polecamy zakup gotowej metryczki!

Metryczki na narodziny 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 58 elementów
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina (+jutowy sznurek)
  59,98 zł
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina (+jutowy...

  Urocza księga pamiątkowa stworzona specjalnie z myślą o narodzinach maluszka. Wewnątrz księgi znajdują się  puste kartki na których można wpisać historie związane z maluszkiem oraz wkleić zdjęcia. Księga posiada sztywną oprawę, dzięki której album będzie pamiątką na wiele lat!

  59,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki (+jutowy sznurek)
  59,98 zł
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki (+jutowy sznurek)

  Album na pierwsze momenty życia maluszka, który będzie piękną pamiątką na wiele lat! Album dekorowany jest grafiką ze zdjęciem dziecka. Na okładce znajduje się również metryczka zawierająca najważniejsze informacje o maluszku. Taki album to wspaniała pamiątka na wiele lat!

  59,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami
  1 Opinie

  Uroczą pamiątką zarówno dla rodziców narodzonego malucha jak również i jego samego będzie metryczka dziecka w białej eleganckiej ramie. Wspaniała dziecięca grafika z pociągiem i zwierzątkami genialnie ozdobi wnętrze pokoiku malca. Metryczkę można powiesić jak i postawić.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek Ballerina II

  Wyjątkowa pamiątka w postaci metryczki dziecka w ramce. Prześliczna grafika z uroczą króliczą ballerinką zachwyci wszystkie osoby odwiedzające malucha. Na metryczce znajdują się wszystkie najważniejsze informację takie jak imię malucha, data i godzina urodzenia oraz wielkość i waga. To świetna dekoracja dziecięcego pokoju.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty

  Cudowna metryczka dla dziecka z modną grafiką. Metryczka w komplecie z białą elegancką ramką wygląda bardzo gustownie. Zdobiąca metryczkę grafika przedstawiająca dinozaury w pięknych kolorach zachwyci wszystkie odwiedzające maluch osoby. Ramkę bez problemu możesz powiesić na ścianie lub postawić.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami
  1 Opinie

  Elegancka metryczka dziecka ze zdjęciem, która oczaruje wszystkie osoby. Wspaniała delikatna różowa grafika idealnie komponuje się ze zdjęciem malucha. Na balonikach zostały umieszczone najważniejsze informację takie jak waga, wzrost czy godzina narodzin. To rewelacyjna dekoracja dziecięcego pokoiku.

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Wyjątkowa metryczka do pokoju dziecka ze zdjęciem maluszka. Metryczka może udekorować pokój dziecka jak i pokój rodziców. Dekorowana delikatnymi odcieniami błękitu pasuje idealnie na narodziny chłopca. Taki upominek to wyjątkowa pamiątka na długie lata!

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina

  Minimalistyczna metryczka do pokoju dziecka zdobiona grafiką króliczka. Metryczka sprzedawana jest w komplecie z ramką którą można zarówno powiesić jak i postawić. Na metryczce nadrukowane jest również zdjęcie dziecka. To piękna ozdobna dziewczęcego pokoju, która będzie piękną pamiątką dnia narodzin.

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party

  Piękna metryczka jako pamiątka dla świeżo upieczonych rodziców. Metryczka dekorowana jest grafiką zwierzątek w stylu boho. Metryczkę możesz wykorzystać do dekoracji pokoju dla dziecka. Na metryczce nadrukujemy wszystkie najważniejsze informacje!

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek

  Piękna metryczka dla dziecka w formie plakatu w ramie. Metryczka to wyjątkowy prezent na narodziny dziecka, który będzie pięknie prezentował się jako ozdoba dziecięcego pokoju. Grafika w stylu Boho pasuje zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Lokomotywa
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Lokomotywa

  Piękna metryczka na narodziny chłopca. Zdobiona grafiką lokomotywy oraz odcieniem błękitu, wpisze się idealnie w wystrój chłopięcego pokoiku. Metryczkę można zawiesić na ścianie lub ustawić na komodzie. Do każdej metryczki dołączona jest biała ramka.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek I
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek I

  Piękna metryczka do dziecięcego pokoju zdobiona grafiką króliczka. Metryczka posiada nadrukowane wszystkie najważniejsze dane na temat maluszka oraz imię dziecka. W zestawie znajduje się również ramka, którą można zarówno postawić jak i zawiesić. W metryczce zachowacie wszystkie wspomnienia.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Miś
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Miś

  Piękna dekoracja dziecięcego pokoju w formie ramki z metryczką. Grafika misia na balonikach w odcieniach delikatnego różu pasuje idealnie do pokoju dziewczynki. Metryczkę wraz z ramką można zawiesić na ścianie lub ustawić na meblach. To wyjątkowy sposób aby zachować wspomnienia.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z kokardką
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z kokardką

  Wyjątkowy prezent na narodziny dziecka w formie metryczki z grafiką misia. Taki upominek pasuje zarówno na narodziny chłopca jak i dziewczynki. Metryczka to wspaniała pamiątka, która będzie pięknie zdobiła pokój maluszka.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dziewczynka z pieskiem
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dziewczynka z pieskiem

  Metryczka dla dziewczynki zdobiona piękną grafiką w różowej kolorystyce. Metryczka w formie plakatu to idealna propozycja do dekoracji dziecięcego pokoiku. Można powiesić ją na ścianie lub ustawić na komodzie. Obok takiego dodatku nikt nie przejdzie obojętnie.

  35,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Różowy Króliczek 3szt
  69,00 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Różowy Króliczek 3szt
  1 Opinie

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego, która w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin malucha. Personalizowane plakaty z metryczką dziecka wykonane zostały na grubym papierze i zdobione różnymi grafikami w spójnym stylu. Całość prezentuje się wspaniale i idealnie nadaje się do pokoju dziewczynki.

  69,00 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Niebieski Króliczek 3szt
  69,00 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Niebieski Króliczek 3szt

  Wspaniały pomysł na prezent dla dziecka, który w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin. Komplet personalizowanych plakatów z metryczką wykonany został z uroczą grafiką króliczka i z dbałością o najmniejszy szczegół. Personalizowane plakaty pozwolą w modny i fantastyczny sposób udekorować pokój dziecka.

  69,00 zł
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  49,98 zł
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina

  Poduszka do dziewczęcego pokoiku dekorowana grafiką uroczego króliczka.Poduszka posiada nadrukowaną metryczkę dziecka, która zawiera wszystkie najważniejsze informacje. Na poduszce nadrukowane jest również zdjęcie dziecka które sprawia, że poduszka staje się bardzo osobistym upominkiem. To praktyczny dodatek, który powinien znaleźć się w pokoju każdej...

  49,98 zł
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  49,98 zł
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Piękna poduszka dla chłopca dekorowana grafiką delikatnych chmurek. Na poduszce nadrukowane jest, przesłane przez Was zdjęcie maluszka. Metryczka w formie poduszki to bardzo praktyczny dodatek do dziecięcego pokoju, który będzie towarzyszyć dziecku przez wiele lat! Zdjęcie dziecka sprawia, że poduszka staje się bardzo osobistą pamiątką.

  49,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA

  Poduszka ze ślicznym nadrukiem zwierzątek w stylu boho! Metryczka w kształcie poduszki to fantastyczny pomysł na upominek dla dziecka na Chrzest lub Roczek. Poduszka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, wypełniona została hipoalergicznym silikonem. Poduszka będzie idealna zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Niedźwiadek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Niedźwiadek METRYCZKA

  Fantastyczna dekoracja pokoju dziecięcego w postaci poduszki z metryczką. Poduszka wypełniona jest hipoalergicznym silikonem przez co nadaje się dla dzieci już od Narodzin. Zdobiona jest urocza grafiką niedźwiadka wraz z imieniem Maluszka oraz najważniejszymi informacjami z dnia Narodzin.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA

  Szukasz pomysłu na udekorowanie pokoju dziecka? Metryczka w formie poduszki to wspaniała propozycja. Najmodniejsza grafika sówki idealnie wpasowuje się w trendy boho. Poduszka posiada personalizację w postaci imienia dziecka oraz najważniejszych informacji z dnia Narodzin. Taka poduszka będzie pamiątką na długie lata.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA

  Poduszka z metryczką to wspaniała propozycja na prezent dla dziecka z okazji Narodzin lub Roczku. Piękna grafika boho jelonka ślicznie prezentuje się w pokoju maluszka. Metryczka w formie poduszki to świetna pamiątka na długie lata.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Lokomotywa METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Lokomotywa METRYCZKA

  Prześliczna metryczka dla chłopca w formie poduszki! Piękna grafika lokomotywy wspaniale prezentuje się w pokoju maluszka. Metryczka w formie poduszki to nie tylko Przytulanka dla dziecka ale również wspaniała pamiątka która zachowa najważniejsze informacje z chwil narodzin dziecka. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA

  Metryczka w postaci poduszki dla dziewczynki! Poduszka posiada grafikę tańczącego króliczka oraz personalizację z najważniejszymi informacjami z dnia Narodzin maleństwa. Taka poduszka idealnie sprawdzi się jako prezent na Chrzest, Roczek lub Narodziny. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Ballerina Miś METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Ballerina Miś METRYCZKA

  Prześliczna poduszka dla dziewczynki z metryczką oraz uroczą grafiką Balleriny. Poduszka to zawsze świetny pomysł na prezent dla dziecka na różne okazje. Dzięki personalizacji w postaci imienia oraz najważniejszych informacji z dnia narodzin dziecka, poduszka pozwoli zachować wspomnienia na długie lata. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Miś Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Miś Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Wyjątkowa metryczka w postaci pluszowego misia ze spersonalizowaną koszulką z nadrukiem to piękny pomysł na prezent na Roczek, Chrzest lub narodziny dziecka. Metryczka jest cudownie wykonana, posiada przepiękną grafikę i z pewnością spodoba się maluszkowi, a tym samym będzie dla niego piękną pamiątką.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Urocze pandy Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Urocze pandy Z IMIENIEM
  2 Opinie

  Piękna metryczka w postaci pluszowego misia przygotowana jako prezent na Roczek dziecka, Chrzest lub narodziny. Miś posiada specjalną białą koszulkę, na której nadrukujemy motyw graficzny, a także informacje z chwili narodzin. To piękny prezent dla maluszka i wyjątkowa pamiątka dla Rodziców.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Unicorn Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Unicorn Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Metryczka w formie pluszowego misia ze śliczną koszulką z grafiką jednorożca to wyjątkowa pamiątka z narodzin córeczki. Metryczka może posłużyć jako prezent na roczek, narodziny lub Chrzest Święty. Jest cudownie wykonana, urocza i spodoba się nie tylko maluszkowi, ale też będzie pamiątką dla Rodziców.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Metryczka z imieniem dziecka w postaci ślicznej maskotki misia. Miś posiada spersonalizowaną koszulkę z grafiką złotych stópek i wszystkimi informacjami. To wspaniały prezent na roczek, chrzest lub narodziny i wyjątkowa pamiątka z momentu narodzin maleństwa.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Księżyc Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Księżyc Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Śliczny prezent dla dziecka i wyjątkowa pamiątka dla Rodziców. Maskotka misia w komplecie ze spersonalizowaną koszulką, na której znalazła się metryczka to wspaniały pomysł na prezent. Idealny nie tylko na Roczek, ale też narodziny maluszka lub Chrzest Święty.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Lisek Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Lisek Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Pluszowy miś z metryczką to fantastyczny pomysł na prezent na narodziny, roczek lub Chrzest dziecka. Miś posiada koszulkę z grafiką liska i nadrukowanymi wszystkimi informacjami. Jedna z najpiękniejszych pamiątek z narodzin maluszka.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Piękny prezent dla dziewczynki na narodziny, Chrzest lub Roczek w postaci metryczki. Pluszowy misiu z koszulką, która zdobiona jest słodką grafiką chmurek i króliczka pięknie udekoruje pokój dziecka. Mięciutki misiu to wspaniała przytulanka dla dziecka już od pierwszych dni.

  59,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś z kokardką
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś z kokardką

  Przepiękna forma zachowania wspomnień z dnia narodzin dziecka i fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego. Metryczka 3D na zdjęcie i odcisk stópki dziecka przepięknie prezentuje się w pokoju maluszka. Można ją powiesić na ścianie, lub postawić na komodzie. Metryczka zdobiona jest uroczą grafiką misia i sprzedawana w komplecie z glinką do samodzielnego...

  74,98 zł
 • RAMKA 3D na odcisk bobasa ZŁOTE STÓPKI z metryczką + 2 GLINKI
  79,98 zł
  RAMKA 3D na odcisk bobasa ZŁOTE STÓPKI z metryczką + 2 GLINKI

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego, która w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin maluszka. Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka z motywem złotych stópek wspaniale prezentuje się zawieszona na ścianie lub na komodzie. Metryczka 3D to również fantastyczna propozycja prezentu na narodziny dziecka dla świeżo upieczonych...

  79,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka

  Prześliczna metryczka umieszczona w potrójnej ramce w komplecie z glinką na odcisk rączki lub stópki dziecka. Metryczka będzie wspaniałym prezentem na narodziny i piękną pamiątką dla rodziców. Wyjątkowy dodatek, który oczaruje świeżo upieczonych rodziców. Modna grafika chmurki pięknie wpisuje się w najnowsze trendy,

  74,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 58 elementów

Metryczki na narodziny

Narodziny dziecka to niezwykle wyjątkowe wydarzenie. Jeśli wybierasz się w pierwsze odwiedziny do świeżo upieczonych rodziców, koniecznie zabierz ze sobą upominek, który sprawi im ogromną przyjemność. Wśród rozmaitych propozycji prezentów dostępnych w naszym sklepie, na szczególne wyróżnienie z pewnością zasługują dziecięce metryczki, które będą nie tylko oryginalnym podarunkiem, ale również wspaniałą pamiątką. Zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły poduszki, pluszaki, ramki czy skrzynki doskonale sprawdzą się w swojej roli. Każda metryczka posiada informacje dotyczące imienia, daty i godziny narodzin, wagi oraz wzrostu maluszka. Tak przemyślany upominek z całą pewnością zachwyci młodych rodziców, a w przyszłości także obdarowane dziecko.

Metryczki dziecięce w ramkach do dekoracji pokoju

Duża, biała ramka z umieszczonym wewnątrz plakatem to znakomity materiał na metryczkę, którą wręczysz w prezencie noworodkowi. Każdy obrazek dekorowany jest autorskimi motywami, które bezbłędnie wpisują się w dziecięce gusta. Można kupić je również w większych zestawach w spójnej stylistyce. Różowy oraz Niebieski Króliczek to projekt, który cudownie podkreśli płeć obdarowanego dziecka. Ramka z takim plakatem fenomenalnie prezentować się będzie zawieszona na ścianie bądź ustawiona na półce. Na prezent dla dziecka znakomicie nadaje się także ramka 3D. Ozdoba składa się z trzech części, które razem tworzą naprawdę unikalną całość. Pierwsze skrzydło zawiera glinkę do robienia odcisków dłoni i stópek. W środkowej części należy umieścić fotografię maluszka, natomiast ostatnia przedstawia metryczkę z prześliczną grafiką.

Ramka z metryczką Retro

Ramka z metryczką do dekoracji sypialni dziecka

Skrzynka na pierwsze skarby z metryczką

Pięknym upominkiem dla dziecka jest skrzynka na pierwsze skarby maluszka. Na wewnętrznej stronie wieka zamocowana jest biała kartka z metryczką w różowym bądź niebieskim kolorze. W ten sposób nikt nie będzie miał wątpliwości, jakiej płci jest nowo narodzony szkrab. Dodatkowo, nad metryczką znajduje się złoty, metaliczny napis “Pierwsze Skarby Maluszka”, który przykuwa uwagę. W skrzynce znajduje się sześć przegródek wypełnionych dekoracyjnym sizalem, na którym ułożone zostały woreczki z organzy. Do każdego opakowania dołączony jest bilecik z napisem. Znajdziesz więc wewnątrz woreczki “na pukiel włosów”, “na pierwszy ząbek” czy “na ulubiony smoczek”. W ten sposób młodzi rodzice stworzą wyjątkową pamiątkę dla swojej pociechy.

Prezent z metryczką dla dziewczynki

Skrzynia na pierwsze skarby z niebieską metryczką

Pluszowe misie w koszulkach z metryczką na narodziny

Metryczka umieszczona jest również na T-shirtach, w które ubrane są pluszowe misie. Maskotki posiadają miękkie futerko w kremowym kolorze i będą fenomenalnym upominkiem dla każdego dziecka. Wygląd koszulki założonej na misia możesz wybrać spośród wielu fantastycznych projektów przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Lisek to niezwykle urocza propozycja prezentu dla noworodka. Grafika w stonowanej kolorystyce tworzy ładny kontrast z białą koszulką, a nadrukowana metryczka jest doskonale widoczna i czytelna. To świetny pomysł na upominek zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca, a modny motyw z pewnością spodoba się obdarowanemu maluszkowi w przyszłości. Co więcej, taki pluszak jest również wspaniałą dekoracją sypialni.

Poduszka z metryczką

Pluszowy miś w koszulce z metryczką