Nowe produkty

Promocje

Prezenty na Kawalerski

Prezenty na Kawalerski które zaskoczą i rozbawią Przyszłego Pana Młodego. Oryginalne prezenty na Kawalerski umieszczone w eleganckich boxach prezentowych. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również praktyczne prezenty na Kawalerski, które pomogą Panu Młodemu przygotować się do nadchodzącego ślubu. Jeśli brakuje si pomysłu na prezent na Wieczór Kawalerski zobacz ofertę naszych produktów. Na prezent na Kawalerski bardzo często wręcza się również alkohol w eleganckim opakowaniu. Prezenty na Kawalerski z personalizacją będą również piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Prezenty na Kawalerski 

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza
  99,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza

  Duży prezent na Wieczór Kawalerski umieszczony w pudełku z grubej tektury. W skład prezentu wchodzi paczka fistaszków, śmietankowe krówki, duży kufel do piwa z podkładką, a także skarpetki. Taki zabawny box na pewno wpadnie w gusta Waszego kolegi. Cały box jest wypełniony elegancką wełną drzewną. To piękny prezent na Kawalerski, który jednocześnie będzie...

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw Black
  139,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw Black

  Szukasz prezentu na Wieczór Kawalerski? Mega zestaw w formie boxu prezentowego to idealny wybór. W skład zestawu wchodzi puszka whiskey z colą, czekolada mleczna, buteleczka na nalewkę oraz wiele innych. Box jest personalizowany, dzięki czemu będzie piękną pamiątką tego dnia.

  139,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Wino i mucha
  99,98 zł
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Wino i mucha

  Eleganckie prezent na Wieczór Kawalerski z winem musującym oraz drewnianą muchą. W skład zestawu wchodzą także przepyszne śmietankowe krówki w czarnych papierkach. Całość wypełniona jej elegancką wełną drzewną. Wieczko pudełka posiada personalizację oraz dopasowany motyw graficzny.

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels
  169,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels

  Box prezentowy na Wieczór Kawalerski z personalizacją. W skład prezentu wchodzi szwajcarska czekolada wypełniona syropem Jack Daniel's, piersiówka, drewniana mucha oraz kieliszek. Całość ułożona jest na eleganckiej wełnie drzewnej, przewiązana wstążką i gotowa do wręczenia.

  169,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Czekolada z whiskey
  189,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Czekolada z whiskey

  Prezent na Wieczór Kawalerski w formie męskiego upominku. W skład zestawu wchodzi puszka Whiskey z Colą, szwajcarska czekolada wypełniona syropem Jack Daniel's  oraz piersiówka. Całość jest dopasowana kolorystycznie i przewiązana pasującą wstążką. Prezent jest od razu gotowy do wręczenia!

  189,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM
  79,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM

  Prezent na Wieczór Kawalerski z kuflem do piwa. Dopasowany wzór oraz personalizacja sprawiają, że jest to idealny prezent dla Przyszłego Pana Młodego. W skład zestawu wchodzi również podkładka do piwa dla super faceta oraz krówki w dekoracyjnych papierkach. Prezent jest zapakowany i gotowy do wręczenia.

  79,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami
  59,98 zł
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami

  Prezent na Kawalerski umieszczony w eleganckim boxie prezentowym. W skład prezentu wchodzi paczka fistaszków, śmietankowe krówki owinięte w dekoracyjne papierki oraz podkładka pod piwo z dopasowanym wzorem. Prezent jest personalizowany oraz zapakowany tak, aby można było go od razu wręczyć.

  59,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX
  119,98 zł
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX

  Elegancki prezent na Wieczór Kawalerski w luksusowym czarnym pudełku. W skład zestawu wchodzi czarna piersiówka z ekoskóry o pojemności, 9 kamiennych kostek do schładzania jak kostki lodu oraz 6szt śmietankowych krówek dla Super Faceta. Wszystkie elementy ułożone są na czarnym, dekoracyjnym konfetti. Wieczko pudełka jest personalizowane.

  119,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX
  99,98 zł
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX

  Prezent na Wieczór Kawalerski dla prawdziwego mężczyzny. Luksusowy czarny box z imieniem to propozycja dla Przyszłego Pana Młodego. W skład zestawu wchodzi czarna piersiówka, satynowa mucha oraz pudełeczko na słodkości. Wszystkie elementy wyłożone są na czarnym konfetti. Prezent jest od razu gotowy do wręczenia.

  99,98 zł
 • PREZENT na Wieczór Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX
  89,98 zł
  PREZENT na Wieczór Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX

  Wino na Wieczór Kawalerski w eleganckim boxie prezentowym. W skład prezentu na Kawalerski wchodzi również czarna satynowa mucha oraz czekoladki w złotych papierkach. Upominek jest personalizowany, dzięki czemu staje się również pamiątka tego dnia. Prezent jest zapakowany i gotowy do wręczenia.

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy

  Prezent na Kawalerski z lnianym workiem z personalizacją. W skład zestawu wchodzi świeżo mielona kawa palona, miód z kawą od polskiego producenta oraz czekoladowe cukierki. Taki zestaw przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kawy. To luksusowy prezent dla Przyszłego Pana Młodego.

  89,98 zł
 • KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu 20szt
  34,98 zł
  KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu 20szt

  Słodkie krówki o śmietankowym smaku zaprojektowane z myślą o mężczyznach! Dekorowane męską grafiką oraz napisem Dla Super Faceta, będą eleganckim uzupełnieniem prezentu. Krówki możesz dołączyć do prezentu urodzinowego czy podziękowania dla świadka.

  34,98 zł
 • KRÓWKI piwne do prezentu/prośby dla Świadka 20szt
  34,98 zł
  KRÓWKI piwne do prezentu dla chłopaka 20szt
  1 Opinie

  Zabawne krówki dla mężczyzn zdobione grafiką kufla z piwem oraz napisem Krówka Piwna. To idealny słodki upominek, który możesz dołączyć do prezentu dla chłopaka i mężczyzny. Krówki to słodki dodatek, który powinien otrzymać każdy mężczyzna!

  34,98 zł
 • KRÓWKI do prezentu dla chłopaka Super Kasa 20szt
  34,98 zł
  KRÓWKI do prezentu Super Kasa 20szt

  Krówki dla mężczyzn zdobione grafiką banknotów. To dodatek, który możesz dołączyć do prezentu dla świadka, taty czy kolegi. Słodkie krówki możesz komponować w zestawy z innymi prezentami lub wręczyć je jako osobny prezent. Zabawna grafika na pewno przypadnie do gustu wszystkim mężczyznom!

  34,98 zł
 • SKRZYNIA na Whisky prezent dla Świadka, Taty BRĄZ
  74,98 zł
  SKRZYNIA na Whisky prezent BRĄZ
  1 Opinie

  Wyjątkowa skrzynia na Whisky z grawerem wykonana z drewna malowanego na ciemno. To świetny prezent dla każdego mężczyzny! Wewnątrz umieścisz butelkę jego ulubionego Whisky, a cały prezent będzie bardzo elegancki!

  74,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy
  99,98 zł
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Miód z kawą

  Prezent na Wieczór Kawalerski umieszczony w drewnianej skrzyneczce to idealny upominek do Przyszłego Pana Młodego. Zestaw z kawą i miodem pomoże Panu Młodemu nabrać sił przed weselem!

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada

  Prezent na Wieczór Kawalerski w skład którego wchodzi czekolada biała z pistacjami, śmietankowe krówki w dekoracyjnych papierkach oraz otwieracz do piwa. Skrzynia wyłożona jest dekoracyjną wełną drzewną oraz dekorowana personalizowaną karteczką z tekstem życzeń.

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski
  69,98 zł
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski

  Prezent na Kawalerski w eleganckiej drewnianej skrzyni. Prezent pozwoli Wam uczcić ostatnie chwile wolności Pana Młodego. Wewnątrz znajduje karteczka z personalizacją sprawi, że będzie to piękna pamiątka tej imprezy. Całość wypełniona jest dekoracyjną wełną drzewną.

  69,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą
  79,98 zł
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą

  Drewniana skrzynia jako prezent dla Przyszłego Pana Młodego. Wewnątrz skrzyni znajduje się puszka Whiskey Jack Daniel's Cola oraz różne słodkości. Skrzynia jest personalizowana dzięki czemu, będzie piękną pamiątka szalonego Wieczoru Kawalerskiego.

  79,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami
  1 Opinie

  Szukasz prezentu na Wieczór Kawalerski? Trwały prezent w postaci drewnianej skrzyni z wypełnieniem sprawdzi się idealnie. W skład zestawu wchodzą męskie atrybuty, które zachwyca Pana Młodego. Skrzyneczka jest personalizowana, dzięki czemu będzie również pamiątką!

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II
  109,98 zł
  PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II

  Mega zestaw prezentowy dla Przyszłego Pana Młodego u mieszczony w personalizowanym pudełku. W skład zestawu wchodzi ręcznie robiona czekolada, kawa i herbata a także wiele słodkości. Takim prezentem uczcicie ostatnie chwile wolności Pana Młodego.

  109,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III
  99,98 zł
  PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III

  Prezent na Wieczór Kawalerski umieszczony w dużym kraftowym pudełku. Zestaw składa się z mlecznej czekolady z truskawkami, aromatycznej kawy smakowej, otwieracza do piwa oraz wielu słodkości. Wieczko jest personalizowane imieniem Pana Młodego oraz zabawnym tekstem.  Taki prezent bez wątpienia powinien otrzymać Wasz kolega!

  99,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres
  1 Opinie

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych lub z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  35,00 zł
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Prezenty na kawalerski

Wieczór kawalerski to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego mężczyzny. Ostatnia impreza przed zmianą stanu cywilnego ma wymiar czysto symboliczny, jednak na pewno zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom. A w szczególności przyszłemu Panu Młodemu. Jeśli więc wybierasz się na wieczór kawalerski swojego przyjaciela, brata czy innego krewnego, możesz podarować mu prezent, który przy okazji stanie się świetną pamiątką. Często zdarza się także, że wszyscy goście na takich imprezach zrzucają się na jeden upominek dla przyszłego Pana Młodego. W ten sposób niedużym kosztem możecie sprawić mu naprawdę fantastyczny prezent. Jaki upominek sprawdzi się na tego rodzaju przyjęcie? Koniecznie sprawdź naszą ofertę, a znajdziesz produkty, które bez dwóch zdań spodobają się każdemu mężczyźnie.

Drewniana skrzynia na alkohol dla przyszłego Pana Młodego

Kapitalnym pomysłem na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego jest drewniana skrzynia na alkohol. Można do niej włożyć butelkę ulubionego trunku przyszłego Pana Młodego lub zaskoczyć go domowej roboty winem czy bimbrem. Skrzynia w jasnym, naturalnym kolorze prezentuje się estetycznie oraz bardzo elegancko. Posiada przesuwne wieko, na którym nalepiona została czarna kartka z motywem w męskim stylu. Można ją spersonalizować, dzięki czemu upominek będzie naprawdę osobisty i jedyny w swoim rodzaju. Wewnątrz skrzynki znajduje się butelka z napisem “Bimber pędzony nocą”. Napełnij go dowolnym alkoholem, a na pewno sprawisz przyjemność obdarowanej osobie. Świetnie wygląda też ciemna skrzynia na whisky. Wypełniona dekoracyjnym sizalem będzie rewelacyjnym materiałem na prezent na wieczór kawalerski.

skrzynia na alkohol dla Pana Młodego

Skrzynia na alkohol na Wieczór Kawalerski

Zestawy prezentowe z muszką na wieczór kawalerski

Boxy prezentowe to doskonały sposób na to, aby sprawić przyszłemu Panu Młodemu znakomitą niespodziankę. Szczególnie elegancką propozycją będzie zestaw umieszczony w czarnym pudełku z grubej tektury wyłożonym ozdobnym konfetti. Umieszczona na wypełnieniu satynowa muszka, czarna piersiówka ze skóry eko, dwie słomki z wysokiej jakości papieru oraz pudełko w kształcie fraka, do którego można włożyć dowolne drobiazgi to bezbłędny komplet akcesoriów na prezent. Całość prezentuje się naprawdę szykownie, a męski charakter podarunku zachwyci przyszłego Pana Młodego. Na wieczór kawalerski z powodzeniem wręczyć można też czarny box z muszką, czekoladą oraz pomadą do włosów. To zestaw, który przypadnie do gustu każdemu gentlemanowi. 

Prezent na wieczór kawalerski z drenianą muchą

Prezent na kawalerski z drewnianą muchą

Duże kosze prezentowe na wieczór kawalerski

A jeśli planujecie kupić prezent na kawalerski w większym gronie, możecie śmiało postawić na jeden z naszych mega zestawów. Umieszczone w dużych, tekturowych boxach wypełnionych dekoracyjną wełną drzewną prezentują się ciekawie i sprawią przyjemność przyszłemu Panu Młodemu. Mega Zestaw dla Piwosza to fantastyczny produkt, który zachwyca spójnym motywem i oryginalnym stylem. W jego skład wchodzą: duży kufel na piwo, kraftowa torebka fistaszków, skarpetki, śmietankowe krówki oraz podkładka pod kubek. Tak niepowtarzalny upominek z całą pewnością wywoła uśmiech na twarzy przyszłego Pana Młodego i zapadnie mu głęboko w pamięci. Gustowną propozycją jest też box Czekolada z Whiskey. Można w nim znaleźć metalową piersiówkę, puszkę z drinkiem, cukierki i szwajcarską czekoladę. To smakowita propozycja dla każdego amatora dobrych alkoholi. 

mega kosz prezentowy na wieczór kawalerski

Kosz prezentowy na Wieczór Kawalerski