Informacja

Nowe produkty

Prezenty na Kawalerski

Prezenty na Kawalerski które zaskoczą i rozbawią Przyszłego Pana Młodego. Oryginalne prezenty na Kawalerski umieszczone w eleganckich boxach prezentowych. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również praktyczne prezenty na Kawalerski, które pomogą Panu Młodemu przygotować się do nadchodzącego ślubu. Jeśli brakuje si pomysłu na prezent na Wieczór Kawalerski zobacz ofertę naszych produktów. Na prezent na Kawalerski bardzo często wręcza się również alkohol w eleganckim opakowaniu. Prezenty na Kawalerski z personalizacją będą również piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Prezenty na Kawalerski 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 63 elementów
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Upominek na Wieczór Kawalerski, który można wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu. Podaruj upominek z personalizacją oraz stylową grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. 

  319,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Podaruj z okazji Wieczoru Kawalerskiego elegancki zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, skarpetkami oraz cukierkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z modną grafiką. Prezent ozdobiony wstążką. 

  319,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Zestaw z personalizacją umieszczony w czarnym boxie, który można wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu na Wieczorze Kawalerskim. Upominek z butelką Jim Beam, czekoladą, kamieniami do whisky, skarpetkami, świecą sojową oraz czekoladkami. Zaskocz Pana Młodego oryginalnym prezent z idealnie skomponowaną zawartością. 

  299,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Oryginalny prezent w kraftowo-czarnej kolorystyce, który można wręczyć na przyjęciu Kawalerskim. Upominek z alkoholem, miodem, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Wybieraj zestaw, który przypadnie do gustu Przyszłemu Panu Młodemu. Efektowny box z personalizacją. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Na apetyt PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Na apetyt

  Prezent na Wieczór Kawalerski z personalizacją oraz kraftową grafiką. Upominek z butelką Żubrówki, czekoladą Merci, aromatyczną kawą mieloną, migdałami, pistacjami, nerkowcami oraz fistaszkami. Cudowny box, który przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. Całość dopełniona jest efektowną wstążką. 

  179,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Męski box na Wieczór Kawalerski dla Przyszłego Pana Młodego. Upominek z alkoholem, piersiówką z czarnej ekoskóry, skarpetkami, migdałami w czekoladzie, satynową muchą oraz czekoladkami. Spraw radość Panu Młodemu wręczając spersonalizowane pudełko z idealnie skomponowaną zawartością. 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Irish Cream

  Potrzebujesz prezentu dla przyjaciela, który niedługo będzie brał Ślub? Zamów upominek w czarnym pudełku z grubej tektury. Spersonalizowany zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz aromatyczną kawą. Box można wręczyć na Wieczorze Kawalerskim wspólnie z innymi kolegami. 

  229,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Szukasz prezentu dla Przyszłego Pana Młodego, który można wręczyć na Wieczorze Kawalerskim? Zamawiaj zestaw prezentowy w czarnym boxie. Elegancki upominek z oryginalną zawartością spodoba się obdarowanemu mężczyźnie. Motyw graficzny w czarno-kraftowej kolorystyce prezentuje się niezwykle efektownie. Wybieraj spersonalizowany prezent dla Pana Młodego. 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Męski zestaw dla Przyszłego Pana Młodego. Upominek z personalizacją oraz stylową grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj prezent z alkoholem, migdałami, czekoladą, pistacjami oraz fistaszkami. Idealnie skomponowany box można wręczyć wspólnie na Wieczorze Kawalerskim. 

  209,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Zamów zestaw dla Przyszłego Pana Młodego, który można wręczyć na Wieczorze Kawalerskim. Męska zawartość przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu facetowi. Wybieraj upominek w retro stylistyce z alkoholem, słodyczami oraz przekąskami. Box na wieczku ma umieszczoną naklejkę z personalizacją oraz kraftową grafiką. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Zamów oryginalny zestaw z męską zawartością. W skład boxa wchodzi: butelka whisky, czekolada, Jack Daniels z colą w puszcze, kamienie do schładzania napojów, skarpetki bawełniane oraz cukierki. Spraw radość przyszłemu Panu Młodemu i podaruj upominek z personalizacją, który jest udekorowany wstążką. 

  299,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Oryginalny zestaw z alkoholem, słodkościami, świecą i skarpetkami na Wieczór Kawalerski. Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu upominek z grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Męski box udekorowany wstążką spodoba się obdarowanemu facetowi. Ciekawa propozycja, którą można wręczyć na przyjęciu kawalerskim. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Szukasz prezentu dla Przyszłego Pana Młodego? Zamów zestaw z alkoholem, kawą mieloną, satynową muchą, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Podaruj box z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Męski upominek, który można wręczyć na Wieczorze Kawalerskim. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Elegancki prezent dla Przyszłego Pana Młodego w czarno-srebrnej kolorystyce. Zamów zestaw, który spodoba się mężczyźnie. Box z personalizacją przewiązany wstążką. Upominek z butelką wódki, aromatyczną kawą mieloną, czekoladą Merci, satynową muchą oraz czarnymi skarpetkami. 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Siła i Moc PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Siła i Moc

  Upominek dla Przyszłego Pana Młodego w eleganckim, dużym boxie z personalizacją. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą Merci, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami w czekoladzie. Podaruj na Wieczorze Kawalerskim wspólnie z kolegami prezent udekorowany wstążką. 

  269,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Zamów upominek z alkoholem oraz słodyczami, który można wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu. Eleganckie pudełko z personalizacją, motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce oraz oryginalną zawartością. Box prezentowy można podarować podczas Wieczoru Kawalerskiego. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Upominek na Wieczór Kawalerski w czarno-kraftowej kolorystyce. Zestaw z najlepszymi produktami dla mężczyzny. Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu prezent z personalizacją oraz stylową grafiką. Wybieraj box z nalewką Soplica, kawą mieloną oraz krówkami o śmietankowym smaku. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Elegancki zestaw na Wieczór Kawalerski, który można wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu. Upominek z Jim Beam w puszce z colą, alkoholem wysokiej jakości, cukierkami oraz czekoladą. Oryginalny prezent z personalizacją oraz stylową grafiką przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. 

  159,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Upominek dla Przyszłego Pana Młodego z butelką alkoholu, przepyszną czekoladą, piersiówką z ekoskóry oraz cukierkami. Zestaw, który można wręczyć wspólnie z innymi kolegami na Wieczorze Kawalerskim. Box w czarnej kolorystyce z eleganckim motywem graficznym oraz personalizacją. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  1 Opinie

  Przepiękny zestaw na Wieczór Kawalerski dla Przyszłego Pana Młodego. Ciekawa propozycja prezentowa stworzona z myślą o mężczyznach. W skład boxa wchodzi: alkohol Jack Daniels, Jack Daniels w puszce z colą, ręcznie robiona czekolada mleczna z truskawkami oraz metalowy kieliszek. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian Mały PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian Mały
  159,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Upominek dla Przyszłego Pana Młodego w formie czarnego boxa z idealnie skomponowaną zawartością. Zamów prezent na Wieczór Kawalerski z akcentami srebra. Wybieraj zestaw z butelką wódki, bawełnianymi skarpetkami oraz mleczną czekoladą. Spersonalizowany box udekorowany jest wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Elegancki zestaw prezentowy, który przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Upominek z personalizacją idealny na Wieczór Kawalerski dla Przyszłego Pana Młodego. Prezent z portfelem ze skóry naturalnej, paskiem, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Pudełko na wieczku ma umieszczoną kartkę z życzeniami, personalizacją oraz grafiką...

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Chcesz zaskoczyć swojego przyjaciela na Wieczorze Kawalerskim? Wybieraj pudełko prezentowe z idealnie skomponowaną zawartością dla Przyszłego Pana Młodego. Zestaw z żelem pod prysznic, mydłem o męskim zapachu, śmietankowymi krówkami, czekolada Merci w obwolucie oraz męskim portfelem ze skóry wysokiej jakości. Całość dopełniona jest złotą wstążką oraz...

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Szukasz prezentu na Wieczór Kawalerski? Zamawiaj kraftowe pudełko z krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, aromatyczną kawą oraz białym kubkiem z imieniem. Wybierz elegancki prezent, który możesz podarować na Wieczorze Kawalerskim swojego przyjaciela. Spersonalizowany upominek spodoba się Przyszłemu Panu Młodemu. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Prezent na Wieczór Kawalerski dla Przyszłego Pana Młodego. Pudełku kraftowe z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji brody, drewnianą szczotką oraz grzebieniem do brody. Zestaw, który spodoba się każdemu mężczyźnie. Spersonalizowany upominek prezentuje się niezwykle oryginalnie i efektownie. 

  179,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą

  Oryginalny upominek dla każdego mężczyzny. Kraftowe pudełko z idealnie dopasowaną zawartością można wręczyć na Wieczorze Kawalerskim przyjaciela. Zestaw z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, drewnianym grzebieniem, muchą oraz śmietankowymi krówkami. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką stylowego jelenia. 

  149,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Męska Regeneracja PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Męska Regeneracja
  149,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Pudełko prezentowe z wyjątkową zawartością, która przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Podaruj upominek na Wieczór Kawalerski Przyszłemu Panu Młodemu. Elegancki zestaw z żelem pod prysznic, mydłem o męskim zapachu, muchą w czarnym kolorze, czekoladkami oraz kamieniami do schładzania napojów. Wręcz prezent z personalizacją, który zaskoczy Przyszłego...

  149,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą

  Kraftowy box na Kawalerski. Pudełko z syropem do kawy, śmietankowymi krówkami, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie oraz aromatyczną kawą mieloną. Oryginalny prezent z życzeniami na wieczku, personalizacją oraz grafiką jelenia w stylowej odsłonie. Upominek dla Przyszłego Pana Młodego przewiązany wstążką. 

  129,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy

  Słodki prezent na Wieczór Kawalerski, który można wręczyć Panu Młodemu. Kraftowe pudełko z czekoladą Merci w obwolucie, aromatyczną kawą mieloną, śmietankowymi krówkami, choco stickiem oraz serwetkami papierowymi z grafiką jelenia. Tak, skomponowana zawartość przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. Spersonalizowany upominek prezentuje się niezwykle...

  149,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz

  Przyszły Pan Młody zasługuje na fantastyczny prezent! Podarujcie mu personalizowane pudełko prezentowe z butelką Jägermeister, kawą świeżo paloną oraz śmietankowymi krówkami. Na wieczku znajduje się naklejka z zabawnymi życzeniami. Całość utrzymana jest w grafice jelenia w garniturze.

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Spraw wspaniały upominek na Wieczór Kawalerski! Zamów personalizowane pudełko prezentowe wypełnione po brzegi wysokiej klasy produktami. W środku znajdziesz dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Wieczko dopełni naklejka w srebrze z personalizowanymi życzeniami. 

  189,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Gustowny upominek w czarnym pudełku z eleganckim motywem graficznym w srebrno-czarnej kolorystyce. Box ze świecą sojową w szklanym słoiczku, bawełnianymi skarpetkami, kamieniami do schładzania napojów oraz pysznymi pralinami. Podaruj Przyszłemu Pany Młodemu prezent udekorowany wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena

  Prezent na Wieczór Kawalerski w czarnym pudełku z idealnie skomponowaną zawartością. Pudełko z czarnym notesem, długopisem, cukierkami, herbatą ekspresową, mleczną czekoladą w oryginalnej obwolucie oraz metalowym kieliszkiem. Podaruj męski zestaw Przyszłemu Pany Młodemu. Na wieczku znajduje się karteczka z życzeniami oraz grafiką w czarno-srebrnej...

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Chcesz sprawić radość Panu Młodemu na Wieczorze Kawalerskim? Podaruj spersonalizowany prezent z czarną, elegancką muchą, skarpetkami bawełnianymi, męskim portfelem oraz paskiem. Tak dobrana zawartość przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Box z życzeniami sprawi, że na twarzy Pana Młodego zagości uśmiech. 

  159,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodki Zestaw PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Elegancki box z idealnie dopasowaną zawartością, który można wręczyć na Wieczorze Kawalerskim przyszłemu Pany Młodemu. Upominek z winem o przepysznym smaku, śmietankowymi krówkami, czekoladkami oraz migdałami w czekoladzie. Słodki prezent przypadnie do gustu Panu Młodemu. Spersonalizowany prezent z kraftową grafiką. 

  149,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Słodka Elegancja PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Podaruj na Wieczorze Kawalerskim Przyszłemu Pany Młodemu cudowne pudełko prezentowe z oryginalną zawartością. Spersonalizowany produkt dodaje wyjątkowości. Zestaw z winem musującym w eleganckiej butelce, śmietankowymi krówkami, czekoladą Merci w obwolucie, czarnym paskiem oraz drewnianą muchą. Wybieraj box przewiązany złotą wstążką. 

  159,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 63 elementów

Prezenty na kawalerski - co podarować przyszłemu Panu Młodemu?

Wieczór kawalerski to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego mężczyzny. Ostatnia impreza przed zmianą stanu cywilnego ma wymiar czysto symboliczny, jednak na pewno zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom. A w szczególności przyszłemu Panu Młodemu. Jeśli więc wybierasz się na wieczór kawalerski swojego przyjaciela, brata czy innego krewnego, możesz podarować mu prezent, który przy okazji stanie się świetną pamiątką. Często zdarza się także, że wszyscy goście na takich imprezach zrzucają się na jeden upominek dla przyszłego Pana Młodego. W ten sposób niedużym kosztem możecie sprawić mu naprawdę fantastyczny prezent. Jaki upominek sprawdzi się na tego rodzaju przyjęcie? Koniecznie sprawdź naszą ofertę, a znajdziesz produkty, które bez dwóch zdań spodobają się każdemu mężczyźnie.

Prezenty z alkoholem dla przyszłego Pana Młodego

Kapitalnym pomysłem na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego jest drewniana skrzynia na alkohol. Można do niej włożyć butelkę ulubionego trunku przyszłego Pana Młodego lub zaskoczyć go domowej roboty winem czy bimbrem. Skrzynia w jasnym, naturalnym kolorze prezentuje się estetycznie oraz bardzo elegancko. Posiada przesuwne wieko, na którym nalepiona została czarna kartka z motywem w męskim stylu. Można ją spersonalizować, dzięki czemu upominek będzie naprawdę osobisty i jedyny w swoim rodzaju. Wewnątrz skrzynki znajduje się butelka z napisem “Bimber pędzony nocą”. Napełnij go dowolnym alkoholem, a na pewno sprawisz przyjemność obdarowanej osobie. Świetnie wygląda też ciemna skrzynia na whisky. Wypełniona dekoracyjnym sizalem będzie rewelacyjnym materiałem na prezent na wieczór kawalerski.

Prezent na kawalerski zestaw jim beam mega

Alkohol na Wieczór Kawalerski

Zestawy prezentowe z muszką na wieczór kawalerski

Boxy prezentowe to doskonały sposób na to, aby sprawić przyszłemu Panu Młodemu znakomitą niespodziankę. Szczególnie elegancką propozycją będzie zestaw umieszczony w czarnym pudełku z grubej tektury wyłożonym ozdobnym konfetti. Umieszczona na wypełnieniu satynowa muszka, czarna piersiówka ze skóry eko, dwie słomki z wysokiej jakości papieru oraz pudełko w kształcie fraka, do którego można włożyć dowolne drobiazgi to bezbłędny komplet akcesoriów na prezent. Całość prezentuje się naprawdę szykownie, a męski charakter podarunku zachwyci przyszłego Pana Młodego. Na wieczór kawalerski z powodzeniem wręczyć można też czarny box z muszką, czekoladą oraz pomadą do włosów. To zestaw, który przypadnie do gustu każdemu gentlemanowi. 

Prezent na kawalerski mucha i wino

Prezent na kawalerski z drewnianą muchą

Duże kosze prezentowe na wieczór kawalerski

A jeśli planujecie kupić prezent na kawalerski w większym gronie, możecie śmiało postawić na jeden z naszych mega zestawów. Umieszczone w dużych, tekturowych boxach wypełnionych dekoracyjną wełną drzewną prezentują się ciekawie i sprawią przyjemność przyszłemu Panu Młodemu. Mega Zestaw dla Piwosza to fantastyczny produkt, który zachwyca spójnym motywem i oryginalnym stylem. W jego skład wchodzą: duży kufel na piwo, kraftowa torebka fistaszków, skarpetki, śmietankowe krówki oraz podkładka pod kubek. Tak niepowtarzalny upominek z całą pewnością wywoła uśmiech na twarzy przyszłego Pana Młodego i zapadnie mu głęboko w pamięci. Gustowną propozycją jest też box Czekolada z Whiskey. Można w nim znaleźć metalową piersiówkę, puszkę z drinkiem, cukierki i szwajcarską czekoladę. To smakowita propozycja dla każdego amatora dobrych alkoholi. 

Prezent na kawalerski niezbędnik dzikiego byczka

Kosz prezentowy na Wieczór Kawalerski