Informacja

Nowe produkty

Tort na 40 urodziny dekoracje

Tort na 40 urodziny, dekoracje które zachwycą twoich najbliższych. Tort dla mężczyzny czy tort dla kobiety? Każdy z nich będzie inaczej udekorowany. Stwórz swój wymarzony tort. Może być zabawny oraz kolorowy, ale równie popularne są też ciasta bardzo eleganckie. Wszystko zależy od stylu organizowanego przyjęcia. Warto użyć dodatków takich jak topper na 40 urodziny czy opłatek na tort na 40 urodziny. Udekoruj tort samemu w szybki i prosty sposób!

Tort na 40 urodziny dekoracje 

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

40 urodziny dekoracje

Dekoracje tortu na 40 urodziny powinny charakteryzować się elegancją i nowoczesnością. By tak prezentował się Wasz wyjątkowy wypiek, warto postawić na wspaniałe ozdoby, o najmodniejszych wzorach i kolorystyce. Warto pamiętać, że smak i wygląd tortu stoją na równi, dlatego odpowiednie dekoracje są na wagę złota. Warto zainteresować się topperami oraz klasycznymi świeczkami. Są to najbardziej popularne dekoracje, które pojawiają się na wszelkich imprezach okolicznościowych. Warto zaopatrzyć się w ozdoby na tort na 40 urodziny, które w wyjątkowy sposób podkreślą charakter uroczystości. Świetnym rozwiązaniem wtedy będzie zaopatrzenie się w dekoracje z grafiką cyfry “40”. Kierujcie się własnymi preferencjami i najnowszymi trendami na sezon 2024. 

Toppery na tort 40 urodziny

Bardzo atrakcyjnym i wyjątkowym dodatkiem na tort jest z pewnością topper drewniany lub kartonowy. Pojawia się na wszelkich imprezach okolicznościowych, dlatego na imprezie z okazji 40 urodzin bliskiej Wam osoby również świetnie się sprawdzi. Wybierając odpowiedni wariant kolorystyczny, stylistyczny jesteście w stanie takim prostym gadżetem stworzyć wyjątkowy efekt na urodzinowym torcie. Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów będzie topper drewniany w kształcie napisu “Happy Birthday”. Świetnie podkreśli charakter uroczystości pięknie się przy tym prezentując. Taki topper jest bardzo uniwersalny, dlatego będzie świetnym rozwiązaniem zarówno na imprezę urodzinową kobiety, jak i mężczyzny. Możecie postawić również na topper z grafiką cyfry “40”, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości związanych z okolicznościami imprezy. Na twardym papierze nadrukowaliśmy napis “40 Happy Birthday”, który pięknie się prezentuje. Macie do wyboru kolor złoty i rosegold. Znakomicie wpisują się w stylistykę glamour i świetnie sprawdzą na większości imprez. 

Topper na 40 urodziny rosegold

Topper na 40 urodziny rosegold

Świeczki na tort na 40 urodziny

Najbardziej popularnym dodatkiem na tort urodzinowy są świeczki. Jest to niepodważalny element dekoracyjny, który musi się pojawić na Waszej imprezie. Jednym z najczęściej wybieranych wariantów są świeczki pieńkowe, które są już kultowym dodatkiem. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie, dzięki czemu będą świetnym dodatkiem na wszelkie imprezy. Świetnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2024. Wybierzcie odpowiedni wariant kolorystyczny i wykończeniowy. Jeżeli chcecie w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości możecie postawić na świeczkę w kształcie cyfry “40” w kolorze złotym lub rosegold. Świetnie podkreślają okoliczność, cudownie przy tym dekorując Wasz najważniejszy wypiek tego wieczoru.

Świeczki na 40 urodziny złote

Świeczki na 40 urodziny złote brokatowe