Nowe produkty

Dekoracje tortu na Baby Shower

Modne dekoracje tortu na Baby Shower. Co użyć aby ozdobić własnoręcznie upieczony tort? Najlepiej sprawdzi się opłatek na tort na Baby Shower. Jest bardzo prosty w użyciu, stworzony z jadalnego wafelka oraz szybko przylega na tortu. Inną opcją jest dekoracyjny topper na tort. Opłatki i toppery mogą mogą być personalizowane dzięki czemu na pewno będą wyjątkowe.

Dekoracje tortu na Baby Shower 

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Tort Baby Shower

Dekoracje tortu na Baby Shower to bardzo ważny aspekt, o który należy zadbać przed przyjęciem. Tort jest bardzo wyjątkowym wypiekiem, który pojawia się jedynie na szczególne okazje, dlatego tak istotny jest jego odpowiedni wygląd. Możecie zdecydować się na jadalny opłatek lub kartonowy topper. Obie dekoracje są niezwykle atrakcyjne i proste w aplikacji. Jeśli Waszym celem jest stworzenie wspaniałych ozdób, które zaskoczą wszystkich gości, w ten sposób będziecie w stanie to osiągnąć. Tutaj również bardzo ważne są dekoracje stołu na Baby Shower. Tort prezentuje się pięknie na pięknym stole.

Topper na tort Baby Shower

Topper na tort Baby Shower

Opłatek na tort Baby Shower

Niezwykle atrakcyjnym i oryginalnym dodatkiem jest z pewnością opłatek na tort, który charakteryzuje się pięknym wyglądem i łatwością aplikacji. Jeżeli chcecie zaskoczyć swoich najbliższych pięknymi dekoracjami tortu na Baby Shower, to warto zainteresować się tym dodatkiem. Wbrew pozorom opłatek możecie zaaplikować na torcie w bardzo prosty sposób. Dodatek samodzielnie dopasowuje się do powierzchni tortu i po kilku godzinach jest gotowy do podania. Możecie dodatkowo udekorować go kremem w delikatny sposób, by nie wyróżniał się na powierzchni wypieku. Najbardziej popularną wersją będzie z pewnością opłatek z kolekcji Złote Stópki. Świetnie współgra z pozostałymi elementami dekoracyjnymi w tej stylistyce. Charakteryzuje się elegancja i minimalizmem. Piękna, złota grafika dziecięcych stópek dodatkowo uzupełniona jest personalizacją imieniem Przyszłej Mamy i datą wydarzenia. Dzięki temu Wasz tort jest bardzo oryginalny i pięknie będzie prezentował się na pamiątkowych zdjęciach. 

Opłatek na tort Baby Shower

Opłatek na tort Baby Shower

Topper na tort na Baby Shower

Jeżeli jednak martwicie się o aplikację opłatku na torcie, łatwiejsza opcja będzie zdecydowanie topper kartonowy. Umieszczony na drewnianych pikach prezentuje się bardzo elegancko i świetnie sprawdzi się na Waszej uroczystości. Uniwersalną wersją topperu będzie napis „oh baby” wykonany z jasnej sklejki drewnianej. Sprawdzi się na przyjęciu w każdej stylistyce, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Dodatkowo możecie ozdobić tort drobnymi kwiatkami lub figurkami, dzięki czemu będzie się jeszcze lepiej prezentował.Świetną wersją topperu jest również wariant z kolekcji Zapach Piwonii. Na karcie widnieje grafika kobiety w ciąży w otoczeniu różowych kwiatów piwonii. Topper prezentuje się bardzo subtelnie i delikatnie, świetnie komponując się z pozostałymi elementami kolekcji. Na ozdobie widnieje dodatkowa personalizacja imieniem Przyszłej Mamusi i datą wydarzenia. Dzięki temu wypiek staje się bardzo oryginalny i unikatowy. Z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich gości na długi czas.

Topper na tort Baby ShowerTopper na tort Baby Shower