Nowe produkty

Promocje

Księgi gości na Rocznicę Ślubu

Księgi gości na Rocznicę Ślubu to świetny pomysł, który na pewno spodoba się również i zaproszonym na świętowanie z Wami tej cudownej okazji gościom. Piękne księgi w twardych oprawach poza efektem wizualnym staną się również wspaniałą pamiątką z tego dnia. Goście będą mogli umieścić w nich życzenia, najlepsze wspomnienia z Wami czy rady na kolejne wspólne lata życia. Jeśli uwielbiacie zdjęcia albumy pamiątkowe sprawdzą się dla Was idealnie. Będzie mogli w nich zamieścić zdjęcia z przyjęcia. Do takiej księgi gości lub albumu pamiątkowego na pewno będziecie chętnie wracać, gdyż będzie pełen najwspanialszych wspomnień.

Księgi gości na Rocznicę Ślubu 

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Księgi gości na rocznicę ślubu

Z okazji rocznicy ślubu macie w planach wyprawić przyjęcie dla rodziny oraz przyjaciół? Nasz sklep internetowy oferuje całe mnóstwo gustownych dekoracji i dodatków wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Dzięki nim sprawicie, że Wasza uroczystość nabierze jedynego w swoim rodzaju charakteru. Do najchętniej wybieranych dodatków na rocznicę ślubu zaliczają się bez dwóch zdań księgi gości. Albumy mogą mieć najróżniejsze formy i dobrze jest dopasować je do motywu przewodniego przyjęcia. Świetnie sprawdzą się też księgi wybrane zgodnie z celebrowaną rocznicą - to pozwoli w piękny sposób podkreślić panujący na uroczystości klimat. Jaki album pamiątkowy na rocznicę wybrać? Zobaczcie nasze propozycje i postawcie na swoją ulubioną!

Fotoksiążka na rocznicę ślubu

Album wypełniony zdjęciami stanowi cudowny sposób na zapamiętanie ważnego dla Was dnia. Taką fotoksiążkę możecie stworzyć własnoręcznie już po przyjęciu albo też zachęcić do tego gości. Księgę pamiątkową z czystymi kartkami ułóżcie na stole lub w innym dobrze dostępnym miejscu, a zebrane na imprezie osoby na pewno chętnie pozostawią w niej wpisy z życzeniami oraz zabawnymi anegdotami. Całość uzupełnijcie fotografiami, a efekt będzie jedyny w swoim rodzaju. Księga gości Love w biało-złotej kolorystyce to bardzo elegancki dodatek na rocznicę ślubu. Taki album fenomenalnie wpisuje się w romantyczny klimat uroczystości, a przy tym idealnie pasować będzie do różnorodnej stylistyki. Pięknie na przyjęciu wyglądać będą też księgi w innych wersjach kolorystycznych - sprawdźcie je, a na pewno znajdziecie najlepsze rozwiązanie na swoją rocznicę.

Księga gości love rosegold

Minimalistyczna księga gości na rocznicę

Prezent na rocznicę ślubu - księga pamiątkowa

Księga pamiątkową to kapitalny dodatek na rocznicę ślubu. Można jednak wykorzystać ją również jako prezent dla pary. Album ze zdjęciami przedstawiającymi historię zakochanych na pewno ich wzruszy! Przy fotografiach można dodać daty, dopiski, a nawet całe anegdotki, które wywołają w obdarowanych osobach same cudowne wspomnienia. Taki prezent na rocznicę rodziców, dziadków czy przyjaciół będzie niezastąpiony. Różowy album pamiątkowy z napisem “For sweet memories” idealnie nadaje się na tego rodzaju podarunek. Przepiękną propozycją jest też biała księga w sztywnej oprawie z minimalistycznym tekstem “Najpiękniejsze wspomnienia” w modnym odcieniu złota. Twoi bliscy będą zachwyceni tak unikalnym i osobistym prezentem. 

księga gości najpiękniejsze wspomnienia w wianuszku złocona

Album pamiątkowy na rocznicę ślubu

Akcesoria i dodatki na rocznicę ślubu

Jeśli podczas rocznicy ślubu macie zamiar udostępnić gościom księgę pamiątkową na wpisy i zdjęcia, koniecznie przygotujcie również dodatki, dzięki którym całość będzie bardzo wyjątkowa. Metalowy długopis z piórem to przepiękna propozycja na rocznicę ślubu. Czarno-złote pióro prezentuje się gustownie i ciekawie. Bez najmniejszych wątpliwości od razu przyciągnie uwagę wszystkich zaproszonych osób. Możecie też wybrać bardziej uniwersalne produkty. Eleganckie długopisy w różnorodnej kolorystyce będą niezawodnym dodatkiem do księgi gości na rocznicę ślubu. Album wypełnić można wpisami także przy pomocy markerów i pisaków. Takie dodatki spowodują, że goście na pewno poczują się bardzo kreatywnie przy wypełnianiu stron!