Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na Bierzmowanie

Zaproszenia na Bierzmowanie ręcznie robione to jedne z najpopularniejszych. W sklepie 1001dekoracji.pl proponujemy zaproszenia na Bierzmowanie do wypisania, jak i personalizowane w najmodniejszych wzorach. Tekst zaproszenia powinien być elegancki i jednoznacznie określać, gdzie odbywa się uroczystość. Popularne są także zaproszenia dla Świadków Bierzmowania, które pozwolą ich wyróżnić spośród wszystkich gości. Najpopularniejszy wzór zaproszeń to motywy gołąbka z botanicznymi elementami. Często wybierane są zaproszenia na Bierzmowanie do wydrukowania, jednak my proponujemy gotowe zaproszenia wysokiej jakości, które zdecydowanie lepiej się prezentują.

Zaproszenia na Bierzmowanie 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Zaproszenia na bierzmowanie

Bierzmowanie należy do trzech sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. W trakcie ceremonii w kościele kandydaci namaszczani są krzyżmem przez biskupa, co ma zacieśnić więź ze wspólnotą oraz naznaczyć ich znakiem Ducha Świętego. Na tego rodzaju uroczystości nie może zabraknąć świadków. Jego rolą jest pilnowanie, by bierzmowany postępował zgodnie z naukami Kościoła. Powinien również być wzorem dla kandydata. Jednak świadek to nie jedyna osoba, która pojawia się w kościele. Na bierzmowaniu często obecni są również rodzice kandydata, jego dziadkowie, rodzeństwo czy inne bliskie osoby. Zwłaszcza, gdy z tej okazji organizowane jest również przyjęcie dla krewnych i przyjaciół. Wiele rodzin chętnie celebruje takie wydarzenia. Jeśli Ty również zamierzasz przygotować poczęstunek i nieduże przyjęcie dla bliskich, z pewnością przydadzą Ci się gustowne zaproszenia. 

Eleganckie zaproszenie na bierzmowanie dla świadka

Zaproszenia są istotnym elementem wielu różnego rodzaju wydarzeń oraz uroczystości. Najczęściej są to składane kartki wykonane z grubego papieru, które można wręczyć lub rozesłać najbliższym. Takie dodatki na bierzmowanie można z powodzeniem wykonać samodzielnie. Sporą oszczędnością czasu i wysiłku będzie jednak wykorzystanie gotowych produktów z naszego sklepu internetowego. Każde z zaproszeń na bierzmowanie stworzone zostało z dbałością o najmniejsze szczegóły. Autorskie projekty oraz wysokiej jakości wykonanie powodują, że to naprawdę trafione rozwiązanie na odświętną uroczystość. Białe zaproszenia na bierzmowanie z gołąbkiem to doskonała propozycja na taką okazję. Motyw na okładce wspaniale podkreśla religijny charakter uroczystości, a złoty kolor tworzy estetyczny kontrast z papierem. Takie kartki rozdane gościom pozwolą w ładny sposób zaprosić ich na bierzmowanie. 

Zaproszenia na bierzmowanie złoty gołąbek

Zaproszenia do wypisania na bierzmowanie

Modne zaproszenia na bierzmowanie

Zaproszenia do wypisania są popularnym dodatkiem, który pozwala w czytelny i estetyczny sposób przekazać bliskim wszystkie istotne informacje związane z uroczystością. Takie kartki można kupić z wyprzedzeniem, nawet gdy nie masz jeszcze ustalonych wszystkich szczegółów. Później wystarczy tylko uzupełnić gotowy tekst, aby uczynić swoje zaproszenia użytecznym dodatkiem. Zaproszenia na bierzmowanie w naturalnej stylistyce to modna propozycja, która na pewno spodoba się zarówno kandydatowi, jak i wszystkim gościom. Na białym, grubym papierze znajduje się symboliczna grafika złotego gołąbka, a także nowoczesny wieniec z liśćmi eukaliptusa. Wewnątrz zaproszenia umieszczony jest z kolei tekst do samodzielnego wypisania. Do kompletu dołączone zostały białe koperty, które wspaniale pasują do zaproszeń. 

Zaproszenie na bierzmowanie botaniczne z gołąbkiem

Botaniczne zaproszenia na bierzmowanie

Zaproszenia na bierzmowanie personalizowane

Stylowe i estetyczne zaproszenia na bierzmowanie dostępne są również w wersji spersonalizowanej. Tego rodzaju rozwiązanie na pewno spodoba się wszystkim bliskim zaproszonym na uroczystość. Personalizowany tekst z miejscem, datą oraz godziną bierzmowania jest czytelny, a czcionka dopasowana została do motywu zaproszeń. Dzięki temu każda z osób, które otrzymają kartki, będzie mogła bez problemu odczytać wszystkie informacje. Zaproszenie na bierzmowanie z odświętnym motywem na okładce to bardzo tematyczna propozycja na uroczystość. Takie dodatki z powodzeniem możesz wykorzystać podczas planowania przyjęcia, bez względu na jego stylistykę albo płeć kandydata. Wśród tego rodzaju zaproszeń nie mogło zabraknąć również propozycji dopasowanych do najnowszych trendów. Sprawdź koniecznie wszystkie nasze propozycje.