Informacja

Nowe produkty

Promocje

Czekoladki na Roczek

Czekoladki na Roczek to wyjątkowe podziękowanie dla gości zgromadzonych na przyjęciu. Na Roczek dziewczynki najczęściej wybierane są czekoladki z różowymi motywami, zaś na Roczek chłopca niebieskie czekoladki. Podziękowania dla gości są coraz bardziej popularne, dlatego nie może ich zabraknąć na Twoim przyjęciu. Najmodniejsze na Roczek są czekoladki personalizowane z imieniem dziecka. Takie upominki możesz wręczyć gościom osobiście lub włożyć do ozdobnych pudełeczek. Bez wątpienia czekoladki powinny znaleźć się na Twoim przyjęciu.

Czekoladki na Roczek 

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
 • CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ

  Podziękuj swoim gościom za przybycie na Roczek dziecka lub urodzinki. Podaruj słodki upominek w postaci czekoladek z personalizacją. Grafika kolorowych zwierzątek prezentuje się niezwykle uroczo. Czekoladki można wręczyć samodzielnie, włożyć do pudełeczek z kolekcji lub woreczków z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt

  Przepyszny czekoladkami na podziękowanie, które można wręczyć na Chrzcie, Komunii lub Weselu. Podaruj gościom produkt z motywem białych róż w delikatnej kolorystyce. Czekoladki można wręczyć samodzielnie lub zapakować do pudełeczek z personalizacją. Słodkości wykonane z belgijskiej czekolady. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek chłopca razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek chłopca razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek chłopca razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt

  Czekoladki z belgijskiej mlecznej czekolady zawinięte w spersonalizowany papierek. Podaruj gościom na przyjęciu słodki upominek z imieniem oraz uroczą grafiką przedstawiającą misia z balonikami. Czekoladki można zapakować w woreczek z organzy lub pudełeczko z kolekcji Miś i Baloniki. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości zaproszonych na Chrzest Święty i Roczek dziewczynki. Czekoladki wykonane z najlepszej belgijskiej czekolady zawinięte w spersonalizowany papierek. Upominek, który przypadnie do gustu obdarowanym osobom. Motyw graficzny misia z balonikami nawiązuje do charakteru przyjęcia.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodkie podziękowanie dla zaproszonych gości na Roczek dziecka. Podaruj czekoladki z mlecznej belgijskiej czekolady zawinięte w elegancki papierek z personalizacją. Czekoladki można wręczyć samodzielnie lub zapakować do pudełeczka. Produkt z imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz grafiką zwierzątek. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Czekoladki z mlecznej belgijskiej czekolady na podziękowanie dla zaproszonych gości na Roczek. Czekoladki zawinięte w papierek z personalizacją oraz grafiką w różowej kolorystyce. Spraw radość zaproszonym osobom na urodzinkach córeczki. Przepyszne prezenciki można włożyć do pudełeczek z personalizacją. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA CZEKOLADKA podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie na Roczek UNIWERSALNE 10szt

  Piękna czekoladka na Roczek, która możesz wręczyć jako podziękowanie dla gości. Zdobiona napisem Mam już Roczek oraz grafiką złotej 1 idealnie wpisuje się w urodzinowy klimat. Czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub włożyć je do ozdobnych opakowań. Takie drobne upominki pomogą Wam podziękować gościom za przybycie.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek chłopczyka Z IMIENIEM Karuzelka 10szt CZEKOLADKI na Roczek chłopczyka Z IMIENIEM Karuzelka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek chłopczyka Z IMIENIEM Karuzelka 10szt

  Spraw radość zaproszonym gościom. Podaruj im słodki upominek w ramach podziękowania za przybycie na Roczek synka. Prezent w spersonalizowanej formie zawiera nadrukowane imię dziecka, datę przyjęcia oraz uroczą grafikę. Czekoladki można podarować w pudełeczku lub woreczku z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki to sposób na podziękowanie dla gości. Czekoladki możesz podarować w trakcie Urodzinek, Roczku czy Chrztu! Czekoladki zawinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy. To najlepsza propozycja tego sezonu!

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt

  Podziękowanie dla zaproszonych gości oraz młodszych dzieci w postaci czekoladek. Grafika w stylu boho z Misiem i Króliczkiem prezentuje się niezwykle uroczo. Spraw radość zaproszonym osobom. Czekoladki można wręczyć na Roczek, Chrzest lub Urodzinki. Słodki prezencik, który pozwoli wyrazić wdzięczność i podziękować za przybycie. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Jakie podziękowanie dla gości wybrać by wywołać uśmiech na ich twarzach? Słodkie podziękowanie w postaci mlecznych czekoladek w uroczych papierkach z motywem wesołych leśnych zwierzątek będzie wspaniałym wyborem. Uśmiech na twarzach gwarantowany.

  23,98 zł
 • DEKORACJE w stylu leśnym na Roczek ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja w leśnym stylu: KUP TUTAJ

 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Czekoladki na podziękowania dla gości z piękną kwiatową grafiką i napisem Słodkości dla Ciebie to idealny dodatek, który oczaruje każdego. Słodkie podziękowania sprawdzą się na każdym rodzaju przyjęcia: weselu, Komunii, Chrzcie czy nawet przyjęciu Baby Shower. Czekoladki są zapakowane w papierki z grafiką - gotowe do wręczenia najbliższym.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Opinie

  Piękna czekoladka na podziękowanie dla gości zdobiona grafiką gałązki eukaliptusa. Ten bardzo modny wzór wpisuje się idealnie w styl botaniczny. Czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach. Nawet taki mały upominek wyrazi Waszą wdzięczność i podziękuje gościom za przybycie.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Karuzela 10szt CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Karuzela 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Karuzela 10szt

  Idealny pomysł na upominek dla gości. Zamawiaj spersonalizowane czekoladki z nadrukowaną grafiką konika, imieniem dziecka oraz datą organizowanego przyjęcie. Podziękuj swoim najbliższym za przybycie na Roczek córeczki. Eleganckie prezenty, które sprawią radość obdarowanym osobom. 

  29,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Roczek w stylu boho

  Aranżacja na Roczek w stylu boho - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 10szt

  Czekoladki to słodka forma podziękowania gościom za obecność na Roczku dziecka. Roczek to szczególne urodziny, dlatego warto postawić na wyjątkową oprawę i dekoracje. Czekoladki posiadają motyw z leśną grafiką, na której umieszczona jest personalizacja i napis "Mam już Roczek!". Taki słodycz będzie nie tylko cudowną pamiątką dla gości, ale również może...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Boho Miś i Króliczek 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Boho Miś i Króliczek 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Boho Miś i Króliczek 10szt

  Czekoladki z imieniem na Roczek to wspaniała propozycja na podziękowanie gościom za wspólne świętowanie. Czekoladki są zdobione grafiką w stylu Boho oraz napisem "Mam już Roczek", imieniem dziecka i datą urodzin. Czekoladki możesz umieścić w dekoracyjnym słoju lub rozdać gościom w przygotowanych do tego pudełeczkach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari 10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości na Roczek malucha. Słodki upominek, który można włożyć do pudełeczek z kolekcji Safari. Na czekoladkach nadrukowane jest imię dziecka, data imprezy oraz grafika w stylu safari. Podaruj zaproszonym osobom uroczy prezencik. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Baletnica CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Baletnica
  29,98 zł
  CZEKOLADKi na Roczek Z IMIENIEM Baletnica 10szt

  Czekoladki na Roczek maluszka dekorowane grafiką baletnicy. Takie słodkie upominki sprawdzą się idealnie na przyjęciu urodzinowym każdej dziewczynki. Czekoladki są personalizowane - posiadają nadruk w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości.

  29,98 zł
 • ZESTAW pudełeczka Miś i Króliczek boho+czekoladki Miś i Króliczek boho 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Miś i Króliczek boho+czekoladki Miś i Króliczek boho 10KPL 20szt
  39,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Miś i Króliczek boho+czekoladki Miś i Króliczek boho 10KPL 20szt

  Przepiękny zestaw pudełeczek z motywem boho Misia i Króliczka w delikatnej kolorystyce w komplecie z czekoladkami. Upominki na podziękowanie dla gości, które możesz wręczyć podczas przyjęcia z okazji Baby Shower, Roczku lub Urodzinek. Gotowy komplet spodoba się zaproszonym gościom. 

  39,96 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis! LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres
  1 Opinie

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  39,00 zł
 • CZEKOLADKI na podziękowania brązowo-złote 10szt CZEKOLADKI na podziękowania brązowo-złote 10szt
  17,98 zł
  CZEKOLADKI na podziękowania brązowo-złote 10szt

  Pyszne mleczne czekoladki w eleganckich, brązowo-złotych papierkach. Będą świetnym dodatkiem do prezentu czy drobnym upominkiem dla gości, a nawet można je umieścić w słodkim barku. Takie czekoladki można ofiarować także jako podziękowanie za przybycie dla gości. Pakowane są po 10szt.

  17,98 zł
 • CZEKOLADKI na podziękowania czarno-złote 10szt CZEKOLADKI na podziękowania czarno-złote 10szt
  17,98 zł
  CZEKOLADKI na podziękowania czarno-złote 10szt

  Przepyszne czekoladki w czarno-złotych papierkach. Czekoladki są wykonane z czekolady deserowej. Świetnie sprawdzą się jako drobny upominek czy dodatek do prezentu oraz przy słodkich barkach na przyjęciach. Oprócz tego będą doskonałym wyborem jako podziękowania dla gości. Pakowane są po 10szt.

  17,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości z różowymi kwiatami 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości z różowymi kwiatami 10szt
  23,98 zł
  Nowy
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości z różowymi kwiatami 10szt

  Szukacie wyjątkowych podziękowań dla gości? Wspaniale sprawdzą się czekoladki z motywem różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie, które możecie podarować gościom w podziękowaniu za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty. Czekoladki świetnie sprawdzą się na Chrzcie, Komunii, Roczku czy weselu.

  23,98 zł
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Czekoladki na Roczek

Tak wyjątkowe wydarzenie, jakim są pierwsze urodziny, dobrze jest celebrować w gronie rodziny. A jeśli zdecydujesz się na wyprawienie przyjęcia dla swojego maluszka, koniecznie zadbaj o podziękowania dla gości. Drobne upominki wręczane osobom przybyłym na uroczystość pozwalają w niepowtarzalnym stylu wyrazić wdzięczność za obecność. W ten sposób Twoi bliscy poczują się docenieni i z pewnością na długo zapamiętają tak miły gest. Jak przygotować podziękowania dla gości na Roczek dziecka? Upominki bez wątpienia powinny być uniwersalne, aby przypadły do gustu wszystkim zebranym osobom. Właśnie dlatego tak dobrze spisują się wszelkiego rodzaju słodkości. Mleczne czekoladki to jeden z najlepszych podarunków, jakie spodobają się gościom podczas Roczku.

Mleczne czekoladki na pierwsze urodziny

Czekoladki wręczane gościom w podziękowaniu za obecność na przyjęciu mogą mieć najróżniejszy wygląd. Uniwersalne projekty z napisem “Mam Już Roczek” czy “love” w kolorach bieli i złota to bardzo gustowny dodatek, który nie tylko zasmakuje Twoim bliskim, ale przy okazji uatrakcyjni aranżację stołu. Ułóż je bezpośrednio na talerzach gości lub zapakuj najpierw w ozdobne pudełeczka na podziękowania, które także znajdziesz w naszym sklepie. Czekoladki można wsypać do szklanej misy ustawionej na środku blatu, dzięki czemu obecne osoby będą mogły poczęstować się według własnego uznania. A jeśli wolisz personalizowany wariant, postaw na słodkości z serii Boho Zwierzątka. Modna grafika uzupełniona imieniem solenizanta i datą uroczystości to kapitalna propozycja na Roczek dziecka. 

Czekoladki Mam już roczek

Czekoladki Mam już Roczek

Czekoladki z imieniem na Roczek dziewczynki

Na urodziny córki możesz śmiało wybrać specjalnie na tę okazję zaprojektowane czekoladki z dziewczęcymi motywami w rozmaitych odcieniach różu. Dzięki nim pięknie podkreślisz płeć solenizantki i efektownie spersonalizujesz przyjęcie. Czekoladki w białych opakowaniach zdobionych grafiką króliczka i pastelowych kwiatów to subtelne podziękowania, które oczarują wszystkich gości. Na jednej stronie smakołyku znajduje się napis “Mam Już Roczek!”, natomiast na odwrocie nadrukowane jest imię dziecka i data. Polecamy również zjawiskowe czekoladki z kolekcji Ballerina. Różowo-złota kolorystyka urzeka już od pierwszego wejrzenia, a malowniczy obrazek dziewczynki z bukietem balonów w ręce urozmaica projekt. Takie czekoladki zachwycą nie tylko gości, ale również każdą małą księżniczkę. 

Czekoladki na roczek z króliczkiem różowe

Czekoladki z króliczkiem różowe na roczek

Personalizowane czekoladki na Roczek chłopca

Jakie słodkości najlepiej wybrać na urodziny syna? Z pewnością niezastąpioną propozycją są mleczne czekoladki z personalizowanymi motywami w niebieskim kolorze. W klimat przyjęcia niewątpliwie wpisują się idealnie podziękowania z serii Niebiesko-Złota Jedynka. To prześliczne czekoladki z urodzinowym nadrukiem oraz napisem “Mam Już Roczek!” uzupełnionym imieniem solenizanta i datą. Każdemu chłopcu spodoba się także na pewno projekt Lokomotywa. Błękitny pociąg i oryginalne aplikacje prezentują się nad wyraz ciekawie oraz zjawiskowo. Bardzo ciekawą propozycją na Roczek chłopca są też czekoladki z serii Samolot. Za ich pomocą bez problemu podkreślisz odlotową atmosferę panującą podczas przyjęcia Twojego synka!

Czekoladki na roczek Samolocik

Czekoladki na roczek Samolot