Informacja

Nowe produkty

Czekoladki na Urodziny i pozostałe upominki

Upominki dla gości są coraz obecne na Waszych przyjęciach. Najczęściej wybierane są personalizowane upominki dla gości, zdobione imieniem dziecka oraz datą uroczystości. W ofercie naszego sklepu znajdziecie krówki na urodzinki, ciasteczka z wróżba a także czekoladki z naklejkami. Jeśli chcecie przygotować upominek samodzielnie polecamy papierowe, dekoracyjne pudełeczka lub woreczki z organzy. Wewnątrz nich możesz umieścić cukierki czy drobne figurki takie jak słonik na szczęście. Tak przygotowane upominki, możesz wręczyć samodzielnie lub ułożyć przy nakryciach gości. Upominek bez wątpienia wywoła zaskoczenie na twarzach obdarowanych gości.

Czekoladki na Urodziny i pozostałe upominki 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 128 elementów
 • PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Tęcza i jednorożec PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Tęcza i jednorożec
  19,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Tęcza i jednorożec

  Pomysł na prezent dla najmłodszych, który można wręczyć dzieciom obecnym na Urodzinkach. Świetna atrakcja dla maluchów z uroczą grafiką tęczy i jednorożca oraz nadrukowaną personalizacją. Puzzle można podarować jako upominek z okazji Dnia Dzień w Przedszkolu. Produkt składa się z 6 elementów. 

  19,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Miś w kwiatkach PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Miś w kwiatkach
  19,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Miś w kwiatkach

  Puzzle z 6 elementów wykonane są z grubej tektury wysokiej jakości. Przepiękny motyw graficzny misia w kwiatkach przypadnie do gustu najmłodszym dzieciom. Puzzle można wręczyć z okazji Urodzinek lub Dnia Przedszkolaka. Zamów oryginalny produkt z personalizacją. 

  19,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Mała Syrenka PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Mała Syrenka
  19,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Mała Syrenka

  Przepiękne i efektowne puzzle dla najmłodszych. Produkt składa się z 6 elementów do ułożenia. Cudowna atrakcja na przyjęciu urodzinowym lub weselnym dla dzieci. Motyw graficzny syrenek wpisuje się w aktualne trendy. Wybieraj spersonalizowane puzzle. 

  19,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Dziecięcy Świat PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Dziecięcy Świat
  19,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Dziecięcy Świat

  Przepiękne i oryginalny puzzle dla dzieci. Motyw graficzny przedstawiający misie, dziecięce gadżety w otoczeniu eukaliptusa przypadnie do gustu najmłodszym. Produkt składa się z 6 elementów. Puzzle można wręczyć jako upominek w Przedszkolu lub wykorzystać jako atrakcję na przyjęciu. 

  19,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Dinozaury PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Dinozaury
  19,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Dinozaury

  Urocze puzzle wykonane z grubej tektury to świetny pomysł na upominek dla najmłodszych. Puzzle można wręczyć przedszkolakom oraz innym maluchom z okazji Urodzinek lub Dnia Dziecka. Produkt składa się z 6 elementów. Na puzzlach nadrukowana jest grafika dinozaurów w delikatnej kolorystyce oraz personalizacja. 

  19,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Mały Odkrywca PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Mały Odkrywca
  19,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka z IMIENIEM Mały Odkrywca

  Puzzle to świetna atrakcja dla dzieci obecnych na przyjęciu urodzinowym. Wybieraj produkt wykonany z grubej tektury wysokiej jakości. Na puzzlach nadrukowana jest grafika zwierzątek w balonie w delikatnej kolorystyce oraz personalizacja. Puzzle można podarować jako upominki w Przedszkolu. 

  19,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari
  19,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari
  1 Opinie

  Urocze puzzle wykonane z grubej tektury z personalizacją można wręczyć jako upominki dla gości zaproszonych na Roczek/Urodzinki dziecka. Motyw graficzny zwierzątek safari spodoba się obdarowanym maluchom. Puzzle to świetna atrakcja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. 

  19,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki Safari PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki Safari
  14,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki Safari

  Przepiękne puzzle dla dziecka na Roczek lub Urodzinki składające się z 6 elementów. Produkt wykonany z grubej tektury z grafiką zwierzątek safari prezentuje się niezwykle uroczo. Puzzle można wręczyć na prezent młodszym gościom lub wykorzystać jako dodatkową atrakcję na imprezce. 

  14,98 zł
 • PUZZLE na podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka WYBIERZ CYFRĘ PUZZLE na podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka WYBIERZ CYFRĘ
  19,98 zł
  PUZZLE na podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka WYBIERZ CYFRĘ

  Podaruj zaproszonym dzieciom na przyjęciu urodzinowym puzzle. Świetna pamiątka na długi czas, która przypadnie do gustu maluchom. Puzzle składające się z 6 elementów z grafiką kolorowych zwierzątek prezentuje się niezwykle uroczo. Na puzzlach nadrukowane jest imię dziecka, cyfra świętowanych urodzin oraz data Roczku/Urodzinek. 

  19,98 zł
 • KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł
  KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Kolorowe kredki w tekturowym opakowaniu na podziękowanie dla gości. Podaruj dzieciom obecnym na przyjęciu prezenciki z personalizacją. Motyw graficzny leśnych zwierzątek z akcentami błękitu spodoba się najmłodszym osobom. Kredki będą świetną atrakcją na Urodzinkach chłopca. 

  4,98 zł
 • KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł
  KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Kredki na podziękowanie dla zaproszonych dzieci na Urodzinki dziewczynki. Wybieraj prezenciki sprzedawane w komplecie z etykietami do samodzielnego naklejenie. Spersonalizowane kolorowe kredki z  motywem graficznym zwierzątek można wykorzystać jako atrakcję na przyjęciu zorganizowanym dla córeczki. 

  4,98 zł
 • KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Safari KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Safari
  4,98 zł
  KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Safari

  Upominki dla dzieci, które możesz wręczyć na urodzinkach chłopca lub dziewczynki. Drewniane kredki z spersonalizowaną naklejką w komplecie przypadną do gustu młodszym gościom. Na naklejce nadrukowana jest cyfra urodzinek, imię dziecka oraz grafika uroczego słonika z kolekcji Safari. 

  4,98 zł
 • KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Mała Syrenka KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Mała Syrenka
  4,98 zł
  KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Mała Syrenka

  Drewniane kredki w białym kartoniku to świetny pomysł na upominek dla dziecka na Urodzinki. Kredki będą cudowną atrakcją na przyjęciu zorganizowanym dla dziewczynki. Zamawiaj produkt z personalizacją oraz motywem rozgwiazdy z kolekcji Mała Syrenka. Pomysł na podziękowanie dla najmłodszych. 

  4,98 zł
 • KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Zamek Księżniczki KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Zamek Księżniczki
  4,98 zł
  KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Zamek Księżniczki

  Szukasz upominku na podziękowanie dla młodszych dzieci? Wybieraj kredki z personalizacją. Prezent z naklejką zawiera nadrukowaną cyfrę świętowanych urodzin, imię dziecka oraz grafikę w uroczej kolorystyce z kolekcji Zamek Księżniczki. Spraw radość zaproszonym gościom na urodzinkach dziewczynki. 

  4,98 zł
 • KREDKI na Roczek/Urodzinki na upominek Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka WYBIERZ CYFRĘ KREDKI na Roczek/Urodzinki na upominek Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka WYBIERZ CYFRĘ
  4,98 zł
  KREDKI na Roczek/Urodzinki na upominek Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka WYBIERZ CYFRĘ

  Uroczy upominek na podziękowanie dla najmłodszych. Kredki drewniane w białym tekturowym opakowaniu w komplecie wysyłane z spersonalizowanymi naklejkami. Podaruj praktyczny prezent zaproszonym maluchom na Roczek lub Urodzinki dziecka. Na naklejce nadrukowana jest cyfra świętowanych urodzin, imię dziecka, data oraz motyw Kolorowych Zwierzątek. 

  4,98 zł
 • KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Leśne Czarny KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Leśne Czarny
  4,98 zł
  KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Leśne Czarny

  Upominki dla najmłodszych dzieci, które zaproszone zostały na przyjęcie. Motyw leśnych czarów będzie się cudownie prezentował na przyjęciu chłopca lub dziewczynki. Podaruj drobne prezenty w postaci kredek z personalizacją. Praktyczny prezent, który dzieci mogą wykorzystać na Urodzinkach. 

  4,98 zł
 • KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Unicorn Baby na chmurkach KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Unicorn Baby na chmurkach
  4,98 zł
  KREDKI na urodzinki na upominek Z IMIENIEM Unicorn Baby na chmurkach

  Przepiękny upominek z personalizacją na urodzinki dziewczynki. Drewniane, kolorowe kredki to praktyczny prezent dla dzieci, które będą obecne na przyjęciu. Na naklejce nadrukowana jest cyfra świętowanych urodzin, imię małej Solenizantki oraz grafika słodkiego jednorożca w kolorowej odsłonie. 

  4,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Roczek i urodziny dziecka Kolorowe Zwierzątka 10szt BILECIKI podziękowanie na Roczek i urodziny dziecka Kolorowe Zwierzątka 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Roczek i urodziny dziecka Kolorowe Zwierzątka 10szt

  Urocze bileciki na podziękowanie, które można wręczyć na przyjęciu urodzinowym dziecka. Produkt wykonany ze sztywnego papieru z dwustronnym nadrukiem spodoba się obdarowanym gościom. Motyw kolorowych zwierzątek prezentuje się niezwykle uroczo. 

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie Miś i Króliczek boho 10szt BILECIKI podziękowanie Miś i Króliczek boho 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie Miś i Króliczek boho 10szt

  Przepiękne bileciki z podziękowaniem dla zaproszonych gości, które można podarować  na Roczek, Baby Shower, Chrzest Lub Urodzinki. Zaskocz swoich gości drobnym upominkiem w stylu boho. Grafika króliczka i misia prezentuje się niezwykle uroczo. Bileciki wykonane są ze sztywnego papieru. 

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Roczek i urodziny dziecka Safari 10szt BILECIKI podziękowanie na Roczek i urodziny dziecka Safari 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Roczek i urodziny dziecka Safari 10szt

  Przepiękne bileciki wykonane z papieru wysokiej jakości. Dwustronny nadruk z grafiką zwierzątek safari prezentuje się niezwykle uroczo. Bileciki to świetny dodatek do dekoracji stołów. Produkt na podziękowanie można położyć przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście na urodzinkach. 

  6,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Czekoladki z motywem pudrowych kwiatów i napisem Dziękujemy zapakowana w woreczek wraz z ozdobnym bilecikiem to wspaniały pomysł na podziękowanie dla gości. Czekoladki wykonane są z najwyższej jakości belgijskiej czekolady, prezentują się wspaniale i jeszcze lepiej smakują!

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Drobny upominek dla gości w formie czekoladki na Chrzest, Komunie czy Urodzinki! Taki upominek możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na przyjęciu, aby podziękować im za przybycie. Upominek zdobiony jest grafiką gałązki eukaliptusa, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy!

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka z sercem W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty UPOMINEK dla gości czekoladka z sercem W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka z sercem W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Mleczna czekoladka jako podziękowanie dla gości zgromadzonych na przyjęciu. Upominek zapakowany jest w celofanowy woreczek wraz z dekoracyjnym bilecikiem. Takie małe podziękowania możesz wręczyć gościom podczas Chrztu, Komunii czy przyjęcia urodzinowego.

  4,98 zł
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  1 Opinie

  Słonik na szczęście jako podziękowanie dla gości zapakowany w celofanowy woreczek wraz z dekoracyjnym bilecikiem. Taki upominek jest od razu gotowy do wręczenia. Grafika gałązek eukaliptusa idealnie wpisuje się w najnowsze, botaniczne trendy. Podziękowania dla gości bez wątpienia będą piękną pamiątką tego dnia.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny

  Mały drewniany aniołek jako podziękowanie dla gości na Chrzest, Komunię czy Urodzinki. Upominek sprzedawany jest w komplecie z dwustronnym bilecikiem z podziękowaniem. Takie upominki bez wątpienia zaskoczą wszystkich gości oraz będą piękną pamiątką tego dnia. Bilecik dekorowany jest grafiką gałązki eukaliptusa, która idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Gotowy upominek jako podziękowanie dla gości na Chrzest, Komunię czy Urodziny. Drewniany aniołek wraz z bilecikiem w rustykalnym stylu to najlepszy wybór. Takie podarunki możesz wręczyć gościom w trakcie przyjęcia. Upominki zapakowane są w celofanowe woreczki, dzieki czemu są gotowe do wręczenia.

  4,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Podziękowanie dla gości w formie magnesu na lodówkę. Na magnesie nadrukowana data uroczystości oraz imię dziecka. Magnes będzie oryginalną pamiątką z uroczystości takich jak: Chrzest,  Roczek, Komunia Święta. Całość utrzymana jest w botanicznym stylu, co wpisuje się w obecnie panujące trendy.

  7,98 zł
 • TIC TAC Owocowy Zawrót Głowy dla gości w woreczku Urodziny Z IMIENIEM TIC TAC Owocowy Zawrót Głowy dla gości w woreczku Urodziny Z IMIENIEM
  2,98 zł
  TIC TAC Owocowy Zawrót Głowy dla gości w woreczku Urodziny Z IMIENIEM

  Słodkie podziękowanie na urodzinki, które spodoba się zwłaszcza najmłodszym. Pudełeczka Tic Tac zapakowane w celofanowe woreczki wraz z personalizowanymi naklejkami. Naklejki są personalizowane imieniem dziecka oraz liczbą urodzinek, które są świętowane. 

  2,98 zł
 • KRAKERSY dla dzieci Zwierzątka w opakowaniu na urodziny (+etykieta z imieniem) KRAKERSY dla dzieci Zwierzątka w opakowaniu na urodziny (+etykieta z imieniem)
  9,98 zł
  KRAKERSY dla dzieci Zwierzątka w opakowaniu na urodziny (+etykieta z imieniem)
  1 Opinie

  Przepyszny pomysł na upominek dla gości w kraftowym pudełku. Krakersy w kształcie zwierzątek przypadną do gustu dzieciom. Do upominku dołączone są etykiety do samodzielnego naklejenia. Motyw graficzny zwierzątek safari nadrukowany na naklejce sprawdzi się na imprezce chłopca lub dziewczynki. 

  9,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Zwierzaki Z IMIENIEM 10szt CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Zwierzaki Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Zwierzaki Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladki wykonane z belgijskiej czekolady to świetny pomysł na upominek dla zaproszonych gości. Wybieraj słodkie podziękowanie z personalizacją oraz grafiką zwierzaków. Podziękowanie można zapakować do pudełeczek z kolekcji lub woreczków z organzy. Zamów czekoladki wysokiej jakości. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Czekoladki na podziękowanie wykonane z mlecznej belgijskiej czekolady. Spersonalizowany pomysł na prezencik, który można wręczyć gościom obecnym na Urodzinkach synka. Motyw leśnych zwierzątek wpisuje się w charakter organizowanej imprezki. Czekoladki można zapakować do pudełeczek. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodkie upominki na podziękowanie dla gości na Urodzinkach córki. Wybieraj czekoladki wykonane z belgijskie czekolady owinięte w spersonalizowany papierek. Motyw graficzny Zwierzątek w otoczeniu kwiatów prezentuje się niezwykle dziewczęco. Wybieraj spersonalizowane prezenciki. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM 10szt CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Mała Syrenka Z IMIENIEM 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości, które można wręczyć na Urodzinki dziecka. Przepyszne czekoladki wykonane z belgijskiej czekolady. Spersonalizowany prezent z motywem graficznym konika morskiego z kolekcji Mała Syrenka. Czekoladki można zapakować do pudełeczek.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt

  Pomysł na podziękowanie w słodkiej odsłonie. Podaruj zaproszonym osobom na przyjęcie czekoladki wykonane z belgijskiej czekolady. Motyw graficzny zwierzątek leśnych na błękitnym tle prezentuje się niezwykle uroczo. Upominki można wręczyć samodzielnie lub położyć przy nakryciach gości. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ

  Podziękuj swoim gościom za przybycie na Roczek dziecka lub urodzinki. Podaruj słodki upominek w postaci czekoladek z personalizacją. Grafika kolorowych zwierzątek prezentuje się niezwykle uroczo. Czekoladki można wręczyć samodzielnie, włożyć do pudełeczek z kolekcji lub woreczków z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM 10szt CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM 10szt
  1 Opinie

  Słodkie podziękowanie dla najmłodszych gości. Wręcz je podczas przyjęcia! Czekoladki są personalizowane, zawierają samoprzylepne etykiety zdobione grafiką zwierzątek safari. Możesz umieścić je w ozdobnych pudełeczkach, woreczkach z organzy lub wsypać je do ogólnodostępnej misy.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 128 elementów

Czekoladki na urodziny i pozostałe upominki

Urodziny dziecka to świetna okazja do tego, aby wyprawić wspaniałe przyjęcie dla rodziny bądź przyjaciół małego solenizanta. Jeśli planujesz właśnie uroczystość dla swojej córki czy syna, z całą pewnością potrzebować będziesz smakowitego poczęstunku dla wszystkich gości. W naszym sklepie możesz znaleźć fantastyczne propozycje słodkości, które bez cienia wątpliwości przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Smakołyki idealnie nadają się na dodatek do słodkiego barku bądź podziękowania dla gości. Każdy produkt przygotowany został z dbałością o najmniejsze szczegóły, więc bez najmniejszego problemu znajdziesz idealne słodkości na przyjęcie swojego dziecka. Jakie smakołyki sprawdzą się najlepiej?

Smakołyki na słodki stół

Słodki barek to stół dekorowany banerami, balonami oraz innymi kolorowymi ozdobami, który powinien przyciągać spojrzenia i zachęcać gości do skosztowania umieszczonych w nim pyszności. Możesz z powodzeniem przygotować domowej roboty wypieki bądź kupić ciasta i babeczki w sprawdzonej piekarni. Przydadzą Ci się z pewnością również drobne słodkości, które oferujemy na naszej stronie. Owocowe cukierki o niezwykle barwnym wyglądzie fantastycznie uatrakcyjnią wygląd Twojego candy baru. Wsyp je do szklanej misy, a będą bezbłędnym dodatkiem. Gorąco polecamy także mega opakowanie Tic Taców, w którym znajduje się kilkadziesiąt małych paczuszek z cukierkami w rozmaitym smaku. Tak oryginalne słodkości na długo zapadną w pamięci wszystkich gości.

Cukierki roksy do słodkiego baru

Kolorowe cukierki do słodkiego barku

Mleczne czekoladki na urodzinki

W swoim słodkim barku możesz umieścić również mleczne czekoladki zaprojektowane specjalnie na tę okazję. Smakołyki pakowane są w wyjątkowe papierki, dzięki czemu są naprawdę unikalną propozycją na urodziny dziecka. Podczas przyjęcia córki kapitalnie sprawdzą się czekoladki z serii Słodki Kotek. Białe opakowanie z motywem różowego kotka i złotych aplikacji oczaruje każdą dziewczynkę oraz wszystkich jej gości. Natomiast na przyjęcie chłopca polecamy czekoladki z serii Autka. Niebieska kolorystyka rewelacyjnie podkreśla płeć solenizanta, a grafika samochodu idealnie wpisuje się w chłopięce upodobania. Wszystkie czekoladki są personalizowane za pomocą wieku dziecka, jego imienia oraz daty uroczystości. W ten sposób słodkości mają niezwykle unikalny charakter i będą bezbłędnym podziękowaniem dla gości.

Czekoladki na urodzinki Słodki Kotek

Czekoladki na urodzinki do słodkiego barku z kotkiem

Tic Taci na podziękowania dla gości

Szukasz naprawdę oryginalnej propozycji na upominki dla osób obecnych na przyjęciu urodzinowym Twojego dziecka? Koniecznie sprawdź więc owocowe Tic Taci w mini opakowaniach. Cukierki o rozmaitych smakach zapakowane są dodatkowo w foliowe woreczki z personalizowaną etykietą. Nalepka zdobiona jest kolorowym nadrukiem owoców oraz dużą, dobrze czytelną cyfrą oznaczającą wiek malucha. Jego imię w doskonałym stylu wykańcza motyw i sprawia, że słodkości są bardzo wyjątkowym upominkiem dla gości. Dzięki spersonalizowanym podziękowaniom osoby zebrane na uroczystości poczują się naprawdę docenione i z uśmiechem będą wspominać wysiłek oraz serce, jakie włożyłeś w przygotowanie perfekcyjnego przyjęcia urodzinowego. 

Tic Taki podziękowanie dla gościTic Tac podziękowanie z imieniem