Nowe produkty

Czekoladki na Urodziny i pozostałe upominki

Upominki dla gości są coraz obecne na Waszych przyjęciach. Najczęściej wybierane są personalizowane upominki dla gości, zdobione imieniem dziecka oraz datą uroczystości. W ofercie naszego sklepu znajdziecie krówki na urodzinki, ciasteczka z wróżba a także czekoladki z naklejkami. Jeśli chcecie przygotować upominek samodzielnie polecamy papierowe, dekoracyjne pudełeczka lub woreczki z organzy. Wewnątrz nich możesz umieścić cukierki czy drobne figurki takie jak słonik na szczęście. Tak przygotowane upominki, możesz wręczyć samodzielnie lub ułożyć przy nakryciach gości. Upominek bez wątpienia wywoła zaskoczenie na twarzach obdarowanych gości.

Czekoladki na Urodziny i pozostałe upominki 

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Drobny upominek dla gości w formie czekoladki na Chrzest, Komunie czy Urodzinki! Taki upominek możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na przyjęciu, aby podziękować im za przybycie. Upominek zdobiony jest grafiką gałązki eukaliptusa, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy!

  3,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Mleczna czekoladka jako podziękowanie dla gości zgromadzonych na przyjęciu. Upominek zapakowany jest w celofanowy woreczek wraz z dekoracyjnym bilecikiem. Takie małe podziękowania możesz wręczyć gościom podczas Chrztu, Komunii czy przyjęcia urodzinowego.

  3,98 zł
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny

  Słonik na szczęście jako podziękowanie dla gości zapakowany w celofanowy woreczek wraz z dekoracyjnym bilecikiem. Taki upominek jest od razu gotowy do wręczenia. Grafika gałązek eukaliptusa idealnie wpisuje się w najnowsze, botaniczne trendy. Podziękowania dla gości bez wątpienia będą piękną pamiątką tego dnia.

  4,98 zł
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny

  Piękny słonik na szczęście jako podziękowanie dla gości na Chrzest, Komunię czy urodzinki. Słonik z uniesioną trąbą będzie piękną pamiątka dla wszystkich gości. Całość zapakowana jest w celofanowy woreczek z dekoracyjnym bilecikiem w rustykalnym stylu.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny

  Mały drewniany aniołek jako podziękowanie dla gości na Chrzest, Komunię czy Urodzinki. Upominek sprzedawany jest w komplecie z dwustronnym bilecikiem z podziękowaniem. Takie upominki bez wątpienia zaskoczą wszystkich gości oraz będą piękną pamiątką tego dnia. Bilecik dekorowany jest grafiką gałązki eukaliptusa, która idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny

  Gotowy upominek jako podziękowanie dla gości na Chrzest, Komunię czy Urodziny. Drewniany aniołek wraz z bilecikiem w rustykalnym stylu to najlepszy wybór. Takie podarunki możesz wręczyć gościom w trakcie przyjęcia. Upominki zapakowane są w celofanowe woreczki, dzieki czemu są gotowe do wręczenia.

  4,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Podziękowanie dla gości w formie magnesu na lodówkę. Na magnesie nadrukowana data uroczystości oraz imię dziecka. Magnes będzie oryginalną pamiątką z uroczystości takich jak: Chrzest,  Roczek, Komunia Święta. Całość utrzymana jest w botanicznym stylu, co wpisuje się w obecnie panujące trendy.

  7,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na różne okazje: Roczek, Chrzest, Komunia Święta. Magnes z imieniem i grafiką rustykalnego wianuszka idealnie wpisuje się w obecne trendy. To bardzo praktyczny prezent.

  7,98 zł
 • TIC TAC Owocowy Zawrót Głowy dla gości w woreczku Urodziny Z IMIENIEM
  2,98 zł
  TIC TAC Owocowy Zawrót Głowy dla gości w woreczku Urodziny Z IMIENIEM

  Słodkie podziękowanie na urodzinki, które spodoba się zwłaszcza najmłodszym. Pudełeczka Tic Tac zapakowane w celofanowe woreczki wraz z personalizowanymi naklejkami. Naklejki są personalizowane imieniem dziecka oraz liczbą urodzinek, które są świętowane. 

  2,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek i Urodzinki Z IMIENIEM Słodki Kotek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodzinki Z IMIENIEM Słodki Kotek 10szt

  Czekoladki na urodzinki dzieci dekorowane grafiką uroczego kotka. To propozycja idealna na przyjęcie urodzinowe dziewczynki. Czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka 10szt

  Mleczna, belgijska czekoladka jako podziękowanie dla gości na urodzinki. Do czekoladek dołączone są personalizowane naklejki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Grafika autka idealnie pasuje na przyjęcie urodzinowe chłopca.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Opinie

  Piękna czekoladka na podziękowanie dla gości zdobiona grafiką gałązki eukaliptusa. Ten bardzo modny wzór wpisuje się idealnie w styl botaniczny. Czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach. Nawet taki mały upominek wyrazi Waszą wdzięczność i podziękuje gościom za przybycie.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki to sposób na podziękowanie dla gości. Czekoladki możesz podarować w trakcie Urodzinek, Roczku czy Chrztu! Czekoladki zawinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy. To najlepsza propozycja tego sezonu!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt

  Cudowne i słodkie podziękowanie dla gości za ich przybycie na urządzaną przez Ciebie uroczystość. Mleczne czekoladki owinięte w eleganckie papierki z modną grafik,ą w stylu boho przedstawiającą trawy pampas. Uroczy napis "Słodkości dla Ciebie" idealnie pasuje do tych słodkości.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Jakie podziękowanie dla gości wybrać by wywołać uśmiech na ich twarzach? Słodkie podziękowanie w postaci mlecznych czekoladek w uroczych papierkach z motywem wesołych leśnych zwierzątek będzie wspaniałym wyborem. Uśmiech na twarzach gwarantowany.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodzinki Z IMIENIEM Woodland Party 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodzinki Z IMIENIEM Woodland Party 10szt

  Mleczne czekoladki w przepięknych papierkach, które fenomenalnie sprawdzą się na przyjęcie urodzinowe dziecka. Chcesz zaskoczyć swoich gości słodkościami? Belgijskie czekoladki w papierkach z grafiką przepięknych leśnych zwierzątek z personalizacją, która sprawi że będą prezentować się wyjątkowo będą idealnym wyborem.

  29,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości w formie małego słoiczka z miodem. Słoiczek zdobiony jest materiałowym kapturkiem przewiązanym delikatnym jutowym sznurkiem. Na każdym słoiczku przyklejona jest naklejka z grafiką gałązki eukaliptusa oraz napisem Słodkie Podziękowanie. Słoiczki można podarować gościom podczas każdej uroczystości, dzięki jego...

  7,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny dziecka Z IMIENIEM Woodland Party (bz)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodziny dziecka Z IMIENIEM Woodland Party (bz)

  Słodkie podziękowanie na urodziny dziecka w postaci słoiczka z naturalnym miodem. Podaruj gościom pyszne podziękowanie, które wywoła uśmiech na ich twarzach. Urocza naklejka znajdująca się na słoiczku za każdym razem przywoła wspomnienia z tej wyjątkowej uroczystości zorganizowanej dla Twojego malucha.

  8,98 zł
 • NUTELLA mini na podziękowanie na Urodzinki Z IMIENIEM
  8,98 zł
  NUTELLA mini na podziękowanie na Urodzinki Z IMIENIEM

  Słodkie podziękowanie dla gości na Urodzinki, które będzie miłą niespodzianką. Małe słoiczki z Nutellą spodobają się wszystkim gościom, zarówno tym najmłodszym jak i trochę starszym. Słoiczki są personalizowane imieniem dziecka, datą uroczystości oraz liczbą świętowanych latek.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny Woodland Party
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny Woodland Party

  Uroczy słoiczek z cukierkami, który wspaniale sprawdzi się na przyjęciu urodzinowym dziecka. W środku słoiczka znajdują się słodkie owoce landrynki w pięknych pastelowych kolorach. Słoiczek został ozdobiony naklejką z grafiką bawiących się leśnych zwierzątek oraz personalizacją.

  7,98 zł
 • LIZAKI dla gości Roczek i Urodziny Lisek (+etykiety) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI dla gości Roczek i Urodziny Lisek (+etykiety) 10szt

  Lizaki na podziękowanie z grafiką Liska to wyjątkowa propozycja podziękowań dla wszystkich dzieci zgromadzonych na przyjęciu urodzinowym. Lizaki sprzedawane są w zestawie z personalizowanymi etykietami, dzięki czemu spodobają się wszystkim dzieciom.

  24,98 zł
 • LIZAKI dla gości na Urodziny dziecka Woodland Party (+etykiety) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI dla gości na Urodziny dziecka Woodland Party (+etykiety) 10szt

  Lizaki dla gości na Urodziny dziecka będą świetnym podziękowaniem. Słodkie kolorowe lizaki ozdobione zostały grafiką radosnych świętujących zwierzątek oraz personalizacją w postaci imienia, daty oraz informacji które urodzinki maluch świętuje. Każdego z gości ucieszy takie podziękowanie.

  24,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny dziecka z sercem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Urodziny dziecka z sercem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt

  Piękne lizaki z serduszkiem na urodziny dziecka to wspaniały sposób na podziękowanie. Urocza grafika radosnych zwierzątek leśnych wraz z personalizacją prezentuje się rewelacyjnie i przypadnie do gustu każdej zaproszonej osobie. Takie podziękowanie będzie miłym gestem dla każdego gościa.

  49,98 zł
 • CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  34,98 zł
  CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg

  Szukasz słodkiego dodatku do swojej uroczystości. Polecamy kolorowe pudrowe cukierki w różnych kształtach. Cukierki możesz umieścić w dekoracyjnych słoiczkach, pudełeczkach na upominku lub wsypać do ozdobnej misy i ustawić na stole. Taki dodatek spodoba się wszystkim gościom, a z pewnością tym najmłodszym.

  34,98 zł
 • BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik
  9,98 zł
  BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik 4szt

  Małe bańki mydlane na różne przyjęcia. Bańki w kształcie torcika spodobają się zwłaszcza dzieciom. Bańki możesz wręczyć gościom podczas urodzinek, chrztu czy komunii. To super dodatek, którego nie może zabraknąć na Twoim przyjęciu.

  9,98 zł
 • BAŃKI mydlane z serduszkiem BIAŁE
  1,98 zł
  BAŃKI mydlane z serduszkiem BIAŁE

  Małe buteleczki baniek mydlanych idealne na przyjęcia. Dzięki nim możesz wykonać piękną sesję zdjęciową. Mydlane bańki spodobają się również dzieciom, które na pewno zapamiętają taką zabawę!

  1,98 zł
 • BAŃKI mydlane z serduszkiem RÓŻOWE
  1,98 zł
  BAŃKI mydlane z serduszkiem RÓŻOWE

  Różowe bańki mydlane jako upominek dla gości. Bańki możesz podarować na przyjęciu organizowanym dla dzieci i nie tylko! Buteleczki wypełnione są płynem do robienia baniek!

  1,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych lub z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  35,00 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt

  Czekoladki z pięknym motywem białych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie zapakowane w złotko to piękny upominek dla gości na każdą okazję. Idealnie sprawdzą się jako podziękowania komunijne, na Chrzest, Roczek, Baby Shower czy nawet dla gości weselnych.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowania dla gości z piękną kwiatową grafiką i napisem Słodkości dla Ciebie to idealny dodatek, który oczaruje każdego. Słodkie podziękowania sprawdzą się na każdym rodzaju przyjęcia: weselu, Komunii, Chrzcie czy nawet przyjęciu Baby Shower. Czekoladki są zapakowane w papierki z grafiką - gotowe do wręczenia najbliższym.

  19,98 zł
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Czekoladki na urodziny i pozostałe upominki

Urodziny dziecka to świetna okazja do tego, aby wyprawić wspaniałe przyjęcie dla rodziny bądź przyjaciół małego solenizanta. Jeśli planujesz właśnie uroczystość dla swojej córki czy syna, z całą pewnością potrzebować będziesz smakowitego poczęstunku dla wszystkich gości. W naszym sklepie możesz znaleźć fantastyczne propozycje słodkości, które bez cienia wątpliwości przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Smakołyki idealnie nadają się na dodatek do słodkiego barku bądź podziękowania dla gości. Każdy produkt przygotowany został z dbałością o najmniejsze szczegóły, więc bez najmniejszego problemu znajdziesz idealne słodkości na przyjęcie swojego dziecka. Jakie smakołyki sprawdzą się najlepiej?

Smakołyki na słodki stół

Słodki barek to stół dekorowany banerami, balonami oraz innymi kolorowymi ozdobami, który powinien przyciągać spojrzenia i zachęcać gości do skosztowania umieszczonych w nim pyszności. Możesz z powodzeniem przygotować domowej roboty wypieki bądź kupić ciasta i babeczki w sprawdzonej piekarni. Przydadzą Ci się z pewnością również drobne słodkości, które oferujemy na naszej stronie. Owocowe cukierki o niezwykle barwnym wyglądzie fantastycznie uatrakcyjnią wygląd Twojego candy baru. Wsyp je do szklanej misy, a będą bezbłędnym dodatkiem. Gorąco polecamy także mega opakowanie Tic Taców, w którym znajduje się kilkadziesiąt małych paczuszek z cukierkami w rozmaitym smaku. Tak oryginalne słodkości na długo zapadną w pamięci wszystkich gości.

Cukierki roksy do słodkiego baru

Kolorowe cukierki do słodkiego barku

Mleczne czekoladki na urodzinki

W swoim słodkim barku możesz umieścić również mleczne czekoladki zaprojektowane specjalnie na tę okazję. Smakołyki pakowane są w wyjątkowe papierki, dzięki czemu są naprawdę unikalną propozycją na urodziny dziecka. Podczas przyjęcia córki kapitalnie sprawdzą się czekoladki z serii Słodki Kotek. Białe opakowanie z motywem różowego kotka i złotych aplikacji oczaruje każdą dziewczynkę oraz wszystkich jej gości. Natomiast na przyjęcie chłopca polecamy czekoladki z serii Autka. Niebieska kolorystyka rewelacyjnie podkreśla płeć solenizanta, a grafika samochodu idealnie wpisuje się w chłopięce upodobania. Wszystkie czekoladki są personalizowane za pomocą wieku dziecka, jego imienia oraz daty uroczystości. W ten sposób słodkości mają niezwykle unikalny charakter i będą bezbłędnym podziękowaniem dla gości.

Czekoladki na urodzinki Słodki Kotek

Czekoladki na urodzinki do słodkiego barku z kotkiem

Tic Taci na podziękowania dla gości

Szukasz naprawdę oryginalnej propozycji na upominki dla osób obecnych na przyjęciu urodzinowym Twojego dziecka? Koniecznie sprawdź więc owocowe Tic Taci w mini opakowaniach. Cukierki o rozmaitych smakach zapakowane są dodatkowo w foliowe woreczki z personalizowaną etykietą. Nalepka zdobiona jest kolorowym nadrukiem owoców oraz dużą, dobrze czytelną cyfrą oznaczającą wiek malucha. Jego imię w doskonałym stylu wykańcza motyw i sprawia, że słodkości są bardzo wyjątkowym upominkiem dla gości. Dzięki spersonalizowanym podziękowaniom osoby zebrane na uroczystości poczują się naprawdę docenione i z uśmiechem będą wspominać wysiłek oraz serce, jakie włożyłeś w przygotowanie perfekcyjnego przyjęcia urodzinowego. 

Tic Taki podziękowanie dla gościTic Tac podziękowanie z imieniem