Informacja

Nowe produkty

Promocje

Zabawy na Baby Shower

Zabawy na Baby Shower to modny trend podczas organizowania przyjęcia dla Przyszłej Mamy. Jakie gry przygotować na Baby Shower? Doskonałym rozwiązaniem są zdrapki z zadaniami, quizy oraz testy, do których dołączone są certyfikaty. Zaproszone przyjaciółki mogą sprawdzić swoją widzę poprzez ankietę Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę?
Dla Przyszłej Mamy również przygotowane są specjalne testy, które w zabawny sposób sprawdzają Jej wiedzę na temat opieki nad dzieckiem. Po zdaniu testu otrzyma certyfikat! W naszym sklepie internetowym znajdziecie również gadżety do zdjęć, szarfy, a nawet kulki i fontanny dymne, które pozwolą na wykonanie pamiątkowych zdjęć w oryginalnym stylu. Takie atrakcje z pewnością pozwolą Przyszłej Mamie na chwile zabawy i relaksu przed narodzinami maluszka. 

Zabawy na Baby Shower 

Podkategorie

  • Zabawy na Baby Shower

    Zabawy na Baby Shower pozwolą na miłe spędzenie czasu. Są najchętniej wybieranymi dodatkami na Baby Shower. Najmodniejsze są trwałe kart do gry z różnymi pytaniami dzięki którym można dowiedzieć się czegoś na temat maluszka oraz jego mamy. Popularną zabawą na Baby Shower jest quiz dla Przyszłej Mamy, który zawiera pytania dotyczące wychowania i pielęgnacji maluszka. Kategoria ta zawiera gry na Baby Shower, które z pewnością spodobają się przyszłej mamie. Zobaczcie też koniecznie gadżety do zdjęć, dzięki którym można w zabawny sposób zachować wspomnienia tego przyjęcia. W internecie znajdziecie również wiele zabaw na Baby Shower do druku. Jeśli jednak zależy Wam na odpowiedniej jakości i pięknych wzorach polecamy zakupić zabawy z naszej strony internetowej.

  • Księgi pamiątkowe na Baby Shower

    Księgi pamiątkowe na Baby Shower, które będą piękną pamiątką tego dnia. W księdze pamiątkowej możesz zebrać podpisy koleżanek, Wasze wspólne zdjęcia oraz życzenia dla maluszka! W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór ksiąg z personalizacją oraz bez personalizacji. Taka księga może posłużyć również jako album na zdjęcia. Bardzo popularne są dekoracje na Baby Shower DIY, jeśli jednak zależy Ci na jakości wykonania polecamy zakup gotowych dekoracji. Najmodniejsze w tym sezonie są księgi pamiątkowe z motywem botanicznym oraz z grafiką dziecięcego body.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów

Zabawy na Baby Shower

Atrakcje są ważną częścią przyjęć i uroczystości. To dzięki nim goście zebrani na imprezie doskonale się bawią, a panująca atmosfera jest niezapomniana. Rozrywki zapewniane podczas uroczystości dobrze jest dopasować do jej charakteru oraz stylistyki. Z całą pewnością inne atrakcje sprawdzą się w trakcie przyjęcia dla dzieci, a zupełnie inne w czasie wesela czy wieczoru panieńskiego. Zastanawiasz się, jakie rozrywki przygotować na Baby Shower? Przyjęcie dla przyszłej mamy, w którym udział biorą wyłącznie jej przyjaciółki to oryginalne wydarzenie. Kobiety zebrane na imprezie z całą pewnością docenią fantastyczne atrakcje, które urozmaicą zabawę i sprawią, że goście z przyjemnością wracać będą do Baby Shower we wspomnieniach. Obowiązkowo sprawdź naszą ofertę. Wśród dostępnych produktów znajdziesz wiele znakomitych gier i zabaw na Baby Shower, które bezbłędnie nadają się na Twoje przyjęcie! Jakie artykuły sprawdzają się najlepiej?

Zabawy na Baby Shower

Podczas Baby Shower możesz postawić na rozmaitego rodzaju zabawy i gry. Wiele z nich angażuje wszystkie uczestniczki imprezy, choć są także wspaniałe propozycje wyłącznie dla przyszłej mamy. Możesz je wybrać jako drobny upominek bądź zorganizować podczas przygotowywania przyjęcia dla przyjaciółki. Kolorowe bileciki ze zdrapkami, pod którymi ukryte są zadania to idealna zabawa na Baby Shower. Pięknie wykonany produkt zapewni uczestniczkom mnóstwo rozrywki. Ciekawie wyglądają również wykreślanki czy testy stworzone specjalnie na tę szczególną okazję. Test dla przyszłej mamy czy Kto Najlepiej Zna Przyszłą Mamę to tylko część ze znakomitych produktów, jakie przygotowaliśmy. Do zorganizowania świetnej zabawy przydadzą się także akcesoria do pamiątkowej sesji zdjęciowej. Zestawy tabliczek i gadżetów to wspaniałe rozwiązanie na Baby Shower. Szarfy i bańki mydlane na pewno przykują uwagę zebranych osób. Z kolei konfetti ujawniające płeć będzie pięknym dodatkiem o bardzo praktycznym zastosowaniu.  

Zdrapki z zadaniami na Baby Shower

Zdrapki z zadaniami na Baby Shower

Księgi pamiątkowe na Baby Shower

Wiesz, co może być znakomitą rozrywką podczas Baby Shower? Niewątpliwie dużo frajdy zapewnisz uczestniczkom za pomocą księgi pamiątkowej. To także bardzo dobry pomysł na prezent dla przyszłej mamy. Taką księgę pamiątkową można wypełnić wpisami z życzeniami oraz poradami dla ciężarnej. Z całą pewnością pomoże jej to w przygotowaniu się do nowej roli. Co więcej, w albumie znaleźć się mogą też zdjęcia z przyjęcia. Dzięki temu księga będzie świetną pamiątką z Baby Shower. Albumy w sztywnej, białej oprawie z grafiką botanicznego wieńca lub minimalistycznych body dziecięcych to propozycje niezawodne podczas przyjęcia dla przyszłej mamy. Wspaniale wygląda także księga pamiątkowa w stylistyce boho. Do albumu można dokupić długopisy. Szczególnie dobrze wyglądają te w postaci ozdobnych piór, które z pewnością zachwycą wszystkie uczestniczki przyjęcia. Przepięknie prezentuje się także długopis z diamentem. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz te produkty, które najlepiej sprawdzą się w czasie Twojego Baby Shower.

Księga pamiątkowa na Baby Shower

Księga pamiątkowa na Baby Shower