Nowe produkty

Zabawy na Baby Shower

Zabawy na Baby Shower to modny trend podczas organizowania przyjęcia dla Przyszłej Mamy. Jakie gry przygotować na Baby Shower? Doskonałym rozwiązaniem są zdrapki z zadaniami, quizy oraz testy, do których dołączone są certyfikaty. Zaproszone przyjaciółki mogą sprawdzić swoją widzę poprzez ankietę Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę?
Dla Przyszłej Mamy również przygotowane są specjalne testy, które w zabawny sposób sprawdzają Jej wiedzę na temat opieki nad dzieckiem. Po zdaniu testu otrzyma certyfikat! W naszym sklepie internetowym znajdziecie również gadżety do zdjęć, szarfy, a nawet kulki i fontanny dymne, które pozwolą na wykonanie pamiątkowych zdjęć w oryginalnym stylu. Takie atrakcje z pewnością pozwolą Przyszłej Mamie na chwile zabawy i relaksu przed narodzinami maluszka. 

Zabawy na Baby Shower 

Podkategorie

  • Zabawy na Baby Shower

    Zabawy na Baby Shower pozwolą na miłe spędzenie czasu. Są najchętniej wybieranymi dodatkami na Baby Shower. Najmodniejsze są trwałe kart do gry z różnymi pytaniami dzięki którym można dowiedzieć się czegoś na temat maluszka oraz jego mamy. Popularną zabawą na Baby Shower jest quiz dla Przyszłej Mamy, który zawiera pytania dotyczące wychowania i pielęgnacji maluszka. Kategoria ta zawiera gry na Baby Shower, które z pewnością spodobają się przyszłej mamie. Zobaczcie też koniecznie gadżety do zdjęć, dzięki którym można w zabawny sposób zachować wspomnienia tego przyjęcia. W internecie znajdziecie również wiele zabaw na Baby Shower do druku. Jeśli jednak zależy Wam na odpowiedniej jakości i pięknych wzorach polecamy zakupić zabawy z naszej strony internetowej.

  • Księgi pamiątkowe na Baby Shower

    Księgi pamiątkowe na Baby Shower, które będą piękną pamiątką tego dnia. W księdze pamiątkowej możesz zebrać podpisy koleżanek, Wasze wspólne zdjęcia oraz życzenia dla maluszka! W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór ksiąg z personalizacją oraz bez personalizacji. Taka księga może posłużyć również jako album na zdjęcia. Bardzo popularne są dekoracje na Baby Shower DIY, jeśli jednak zależy Ci na jakości wykonania polecamy zakup gotowych dekoracji. Najmodniejsze w tym sezonie są księgi pamiątkowe z motywem botanicznym oraz z grafiką dziecięcego body.