Informacja

Nowe produkty

Prezenty na Bierzmowanie

Prezenty na Bierzmowanie to element, którego nie może zabraknąć podczas uroczystości. Dlaczego prezenty są tak ważne? Prezent jest przeważnie pamiątką, która przywołuje miłe wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Prezentem na Bierzmowanie dziewczyny może być bransoletka w drewnianym, personalizowanym pudełeczku lub łańcuszek z aniołkiem. Dla chłopaka na Bierzmowanie najczęściej kupuje się dziesiątkę różańca. Religijny charakter upominku podkreśla wagę wydarzenia. Prezent na bierzmowanie najczęściej wręcza Świadek, gdyż to on uczestniczy z osobą przyjmująca sakrament podczas mszy. Popularnym prezentem na bierzmowanie dorosłych jest pudełeczko ze słonikiem na szczęście.

Prezenty na Bierzmowanie 

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Bierzmowanie - czym jest?

Sakrament Bierzmowania pozwala chrześcijaninowi na otwarcie się w pełni na wiarę i Boga. Jest to decyzja samodzielna i w pełni świadoma, aby przystąpić do tego sakramentu, który jest przyjmowany w wieku 16-18 lat. Prezent na Bierzmowanie to zazwyczaj symboliczny gest, wręczany na ceremonii lub na spotkaniu po wydarzeniu. Bierzmowanie to wyjątkowy sakrament, który uprawnia do wstąpienia w małżeństwo lub na bycie Ojcem Chrzestnym/Matką Chrzestną dla dziecka. Jeśli wciąż macie obawy jaki prezent na Bierzmowanie wręczyć, zapraszamy do sklepu internetowego 1001dekoracji.pl!

Jaki prezent na Bierzmowanie?

Często zadawanym pytaniem jest: Kto daje prezent na Bierzmowanie? Na uroczystości gromadzą się zazwyczaj jedynie najbliżsi: dziadkowie, rodzice, chrzestni, świadkowie. Zatem nastolatek przyjmujący sakrament, otrzymuje od nich drobne upominki na Bierzmowanie, które swoją symboliką będą odwoływały się do tej uroczystości. Co można dostać na Bierzmowanie? Są to głównie symboliczne prezenty, np. bestsellerowa dziesiątka różańca w drewnianym pudełeczku, opatrzona personalizacją (imię + data uroczystości). Pamiątka na Bierzmowanie dla dziewczyny może być delikatną biżuterią, np. bransoletka, łańcuszek z krzyżykiem. Doskonałą propozycją jest pudełeczko wykonane z naturalnego drewna z dekoracyjną gąbeczką, bransoletką i czekoladkami w woreczku z organzy.  W środku pudełeczka znajduje się dekoracyjna personalizacja (imię + data uroczystości). Pamiątka na Bierzmowanie dla chłopaka może być złoty lub srebrny słonik na szczęście w dekoracyjnym pudełeczku, wykonanym z jasnego, naturalnego drewna. W środku znajdują się także mleczne czekoladki zapakowane w dekoracyjną organzę oraz tekst personalizacji.

Słonik na Bierzmowanie prezent

Prezent na Bierzmowanie słonik na szczęście

Najbardziej popularny prezent na Bierzmowanie

Upominek, który cieszy się największą popularnością to gotówka. Każdy młody człowiek wie najlepiej co chciałby dostać, jednak nie zawsze jest to oczywiste. Goście wolą wręczyć pieniądze  młodym, aby Ci kupili pożyteczną rzecz lub wykorzystali gotówkę w racjonalny sposób niż kupować pamiątki lub nietrafione prezenty. Ile dać na Bierzmowanie? Kwestia możliwości. Zazwyczaj nie jest to więcej niż 1000 złotych. Prezent na Bierzmowanie od Dziadków jest zazwyczaj bardzo hojny. Gotówkę można wręczyć w elegancki sposób w pudełku drewnianym na pieniążki ze złotą wstążką, które jest częścią oferty sklepu internetowego 1001dekoracji.pl, gdzie znajduje się wiele inspiracji i oryginalnych pomysłów na prezenty na Bierzmowanie i nie tylko.

pudełko na pieniążki na bierzmowanie

Drewniane pudełko na pieniążki na Bierzmowanie