Informacja

Nowe produkty

Dekoracje wnętrza na Roczek

Dekoracje sali na Roczek to jedna z najważniejszych części przyjęcia urodzinkowego! Przyjęcie nie może się przecież odbyć bez balonów! Balony na Roczek w postaci cyfry 1 to jedna z najmodniejszych propozycji dekoracji urodzinowych. Uzupełnieniem balonowych dekoracji są również girlandy z napisem "Mam już Roczek". Taki drobny element idealnie podkreśla charakter imprezy oraz pięknie komponuje się na pamiątkowych zdjęciach. Do stworzenia magicznego wystroju warto użyć papierowych dekoracji takich jak rozety, pompony czy kule. Dekoracje możesz mieszać ze są na wiele sposób lub skorzystać z gotowych zestawów dekoracji na Roczek.

Dekoracje wnętrza na Roczek  

Podkategorie

 • Balony na Roczek kolorowe

  Kolorowe balony na Roczek to podstawa każdej balonowej dekoracji. Klasyczne lateksowe balony nie dość, że podkreślają wygląd sali to równie pięknie prezentują się w połączeniu z innymi balonami. Najbardziej popularne są balony z nadrukiem jedynki. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - różowej i niebieskiej. Wiele osób decyduje się na zakup balonów we wzorki takie jak kropeczki czy serduszka. W ofercie dostępne są również gładkie, klasyczne balony które uzupełnią każdą aranżację.

 • Balony na Roczek - litery i cyfry

  Balony na Roczek litery i cyfry to najmodniejsza propozycja dekoracji 2020. Balony w kształcie cyferek oraz liter wykonane są z foli, dzięki czemu bardzo długo pozostają nadmuchane. Foliowe balony najlepiej prezentują się nadmuchane helem, który unosi je nad ziemią. Na Roczek najlepiej wybrać balony w kształcie cyfry 1. Dzięki temu podkreślisz charakter przyjęcia. Foliowe balony pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach, które będziecie mogli wspólnie oglądać nawet za kilka lat.

 • Balony na Roczek - kształty

  Balony na Roczek w różnych kształtach zachwycą w szczególności wszystkich najmłodszych. Balony na Roczek w kształcie jednorożca czy wesołej chmurki spodobają się każdemu dziecku. Dla zapewnienia jeszcze większej rozrywki napompuj balony helem. Dzięki temu balony będą się same unosiły, co będzie dodatkową atrakcją dla wszystkich dzieci. W ofercie sklepu znajdują się również balony na Roczek chłopca i dziewczynki z napisem " It's a boy" It's a girl". Tak przygotowane balonowe dekoracje  na Roczek zachwycą wszystkich na imprezie.

 • Girlandy na Roczek i banery

  Girlandy na Roczek i banery to dekoracja, która bez wątpienia musi znaleźć się podczas przyjęcia urodzinowego. Najbardziej modne są obecnie banery z napisem "mam już Roczek". Wiele banerów daje również możliwość stworzenia imienia dziecka z wybranych przez siebie literek. Równie mode są kolorowe girlandy na Roczek, które najlepiej prezentują się powieszone nad urodzinowym stołem. Baner lub girlandę najlepiej powiesić w otoczeniu balonów czy papierowych dekoracji, które na pewno podkreślą jego wygląd.

 • Rozety, pompony i kule papierowe

  Rozety, pompony i kule papierowe pomogą w bardzo prosty sposób stworzyć naprawdę efektowną dekorację wnętrza na przyjęcie. Tak przygotowane dekoracje najlepiej prezentują się powieszone w grupach po kilka sztuk. Rozety, kule i pompony można łączyć na różne sposoby w tym również kolorystycznie. Świetnie wyglądają także w otoczeniu balonów na Roczek czy banerów. Należy pamiętać aby dekorację wnętrza dobrać kolorystycznie pod dekorację stołu na Roczek. Wszystko po to aby cała dekoracja była piękna i spójna.

 • Gadżety na Roczek

  Gadżety na Roczek dopełnią urodzinowe przyjęcie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szarfy na Roczek ze zdjęciem dziecka, które wyróżnią Solenizanta lub Solenizantkę w dniu urodzin. Ważnym elementem przyjęcia są również czapeczki urodzinowe. Kolorowe, błyszczące czapeczki spodobają się każdemu dziecku. Coraz częściej rodzice decydują się również na zakup piniaty urodzinowej, co jest fajną atrakcją dla dzieci zgromadzonych na przyjęciu urodzinowym. Te wszystkie artykuły sprawdzą się na przyjęciu zarówno chłopca jak i dziewczynki!

Dekoracje sali na Roczek

Dekoracje sali na Roczek to rozmaite inspiracje, z których można skorzystać, organizując własne przyjęcie dziecięce. Balony, banery, girlandy oraz inne dekoracje papierowe to klucz do sukcesu dekoracyjnego. Pierwsze urodzinki dziecka powinny być niezwykłe, dlatego warto zaplanować wszystko z odpowiednim wyprzedzeniem i starannością o każdy szczegół. Zaproszenia na Roczek to pierwszy krok podczas planowania przyjęcia. Warto wybrać taki motyw przewodni zaproszenia, który będzie także elementem charakterystycznym na samym przyjęciu, np. motyw zwierzątek. Balony na Roczek, girlanda, serwetki, dekoracja krzesełka - każda z tych aranżacji powinna znaleźć się na pierwszych urodzinkach dziecka. Dzięki nim przyjęcie będzie wyjątkowe i piękne, co pozwoli stworzyć oryginalne pamiątkowe zdjęcia w gronie rodziny i bliskich. Personalizowane dekoracje na Roczek, np. kubeczki papierowe z etykietami czy dekoracja na tort to must have przyjęcia. Data uroczystości i imię dziecka doskonale wygląda pośród innych dekoracji stołu na Roczek, a pięknie przybrany tort na Roczek jeszcze bardziej zasmakuje gościom.

Dekoracje na Roczek - jak zrobić

Jak wiadomo, dekoracje okolicznościowe można wykonać w pełni samodzielnie. Metoda DIY (do it yourself) to bardzo popularny sposób na przygotowanie niepowtarzalnej aranżacji przyjęcia. Podczas przygotowań będą potrzebne materiały takie jak: bibuła, papier, nożyczki, klej, pisak, sznurek oraz wiele innych elementów, w zależności od tego, jakie dekoracje będą przygotowywane własnoręcznie.

Balony na Roczek kolorowe

Balony na Roczek to konieczna dekoracja, bez której nie obejdzie się żadne huczne przyjęcie. Dekoracje balonowe są niebywale popularne i lubiane. Bardzo efektownie prezentują się balony na Roczek z helem lub dekoracje balonowe zamocowane na stojaku. Balony na Roczek złote to dekoracje sali, które są uniwersalnie i idealnie pasują na przyjęcia urodzinowe dla chłopca i dla dziewczynki. Można wybrać także nieco bardziej dopasowane do płci dziecka dekoracje, np. w kolorze błękitnym dla chłopca lub w kolorze różowym dla dziewczynki. To bardzo modne rozwiązanie dekoracyjne w 2023. Dekoracje na Roczek to także ozdobne serwetki, kubeczki i talerzyki, które wykorzystywane są do dekoracji stołu. Świetnie sprawdzi się także zestaw balonów na roczek, np. balony z napisem “Mam już roczek!”.

Balony na Roczek - litery i cyfry

Balony na Roczek w kształcie liter i cyfr są bardzo chętnie wybierane przez organizatorów urodzin. Są to bardzo charakterystyczne dekoracje na Roczek. Zestaw urodzinowy na Roczek w postaci foliowych balonów, ułożonych w napis ROCZEK to doskonała aranżacja miejsca na sesję fotograficzną i pamiątkowe zdjęcia do albumu rodzinnego. Świetnie sprawdzi się także napis Mam już Roczek! Jak pompować balony litery? Balony najlepiej dmuchać powietrzem lub helem. Zwróćcie jednak uwagę na wielkość balonu przed napełnieniem go helem. Jeśli waga balona będzie większa od ilości wpuszczanego helu - może się on nie unosić wedle oczekiwań. Nasz ogromny napis ROCZEK to balony foliowe, które z pewnością będą lewitowały nad Ziemią, zgodnie z oczekiwaniami. Jak zrobić dekoracje na Roczek? Decydując się na samodzielne przygotowanie aranżacji wnętrza i stołu, należy wybrać motyw przewodni oraz ustalić jakie dekoracje będą niezbędne do stworzenia niezwykłego klimatu. Roczek chłopca to dominacja błękitu, niebieskości oraz granatowych akcentów, natomiast na przyjęciu dziewczynki królują pastele i róże.

balon foliowy cyfra 1

Balon foliowy cyfra 1

Balony na Roczek kształty

Balony na Roczek mogą przybierać rozmaite kształty. Urocze serca, chmurki, jednorożce to doskonałe aranżacje przestrzeni na urodzinki dziecka. Najchętniej wybierane są balony zwierzątka, które są doskonałą dziecięcą dekoracją. Mogą one być przedmiotem wielu zabaw dla dzieci. Balony w kształcie zwierząt, np. w kształcie psa, dinozaura, żółwia cieszą się ogromnym uznaniem, głównie wśród najmłodszych. Tematyczny Roczek z motywem przewodnim zwierzątek to doskonały pomysł na aranżację przyjęcia!

 balon foliowy jednorożec

Balon foliowy jednorożec

Balony na Roczek z konfetti

Balony na Roczek z konfetti są świetnym sposobem aranżacji przyjęcia dla dzieci. Przezroczyste balony z papierowymi dekoracjami w środku świetnie prezentuje się w każdych warunkach - jako girlanda czy samodzielna konstrukcja na stojaku. Balony z konfetti złote i srebrne to uniwersalne dekoracje, które idealnie pasują do przyjęcia na Roczek dla chłopca i dla dziewczynki. Posiadamy także bardziej dopasowane do płci dziecka warianty kolorystyczne, np. balony z konfetti rosegold, które są bestsellerem wśród przyjęć dla dziewczynki. Na Roczek chłopca chętniej wybierane są balony z niebieskim konfetti. Jak pompować balony z konfetti? Jest to specyficzna ozdoba, którą należy odpowiednio przygotować. Wystarczy napompować balon za pomocą ust lub pompki do balonów. Następnie, jeśli konfetti gromadzi się tylko w jednym miejscu - przetrzyjcie balon suchą ścierką, aby naelektryzować jego powierzchnię. Dzięki temu konfetti będzie przylegało do całej powierzchni balonu, co daje najwspanialszy efekt końcowy.

Girlandy na Roczek i banery

Girlandy to lubiane i często wybierane dekoracje na Roczek. Piękne, frędzelkowe ozdoby sali i stołu rewelacyjnie spiszą się w każdych warunkach. W naszym sklepie znajdują się różnorodne warianty kolorystyczne, które można wykorzystać podczas przyjęcia dla chłopca i dla dziewczynki, np. złote, srebrne, rosegold i inne. Girlanda na Roczek z imieniem to totalny must have! Jest bardzo osobista i specjalnie wybrana na tę okazję. Natomiast girlanda ze zdjęciami na Roczek po skończonej imprezie może pełnić nawet funkcję pamiątki. Warto wzbogacić aranżację przyjęcia także w baner urodzinowy na Roczek. Można go powiesić w dowolnie wybranym miejscu - na ścianie, przy stole, na ogrodzie - wszędzie tam, gdzie uda się go zamocować. Baner urodzinowy ze zdjęciem to doskonała dekoracja na Roczek dziecka. Wystarczy wybrać ulubione zdjęcia rodzinne i dołączyć je do uroczystego napisu. Balony na Roczek, serwetki oraz dekoracje tortu to równie ważne elementy przyjęcia dziecięcego, o których nie należy zapominać. Gotowy zestaw na Roczek to doskonały pomysł, gdy czas nagli i potrzebne są jednolite dekoracje tematyczne.

baner na Roczek

Baner na Roczek z napisem

Dekoracje na Roczek - zestawy

Zestawy dekoracji na Roczek to doskonała opcja dla każdego, kto chce w wygodny i szybki sposób skompletować całą dekorację jednym kliknięciem. Polecamy zestaw balony na Roczek - różne rodzaje, za pomocą których można stworzyć niepowtarzalną aranżację domu, restauracji czy ogrodu. Warto wykorzystać także hel do balonów, aby dekoracja balonowa prezentowała się jeszcze bardziej uroczyście. Girlanda na Roczek również jest częścią skompletowanych zestawów dekoracyjnych. Frędzelkowe akcenty i metaliczne odcienie to doskonały sposób na urozmaicenie wystroju przyjęcia dla dziecka. Party box na Roczek to także propozycje z serwetkami, bieżnikiem oraz innymi, urodzinowymi dekoracjami stołu, tj. talerzyki czy girlanda z napisem “Mam już Roczek!”. Popularne jest samodzielne wykonywanie dekoracji. Jak zrobić dekoracje na Roczek? Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie materiały: klej, nożyczki, pisaki, bibuła, tektura oraz inne i zaplanować indywidualną dekoracją na Roczek szyta na miarę. Własnoręcznie można stworzyć spersonalizowane dekoracje na Roczek lub uniwersalne ozdoby wielokrotnego użytku. Jeśli jednak nie mamy nadprogramowego czasu wolnego, a nasze rękodzieło nie jest najwyższych lotów - warto zapoznać się z gotową propozycją dekoracji na Roczek w zestawach, które są częścią oferty sklepu internetowego 1001dekoracji.pl.

Rozety, pompony i kule papierowe

Rozety, pompony i kule to papierowe dekoracje przyjęcia dziecięcego, które zachwycą każdego i stworzą niepowtarzalny klimat. Rozety papierowe i pompony bibułowe to świetne dekoracje wiszące, które można zamocować przy suficie lub wszędzie tam, gdzie można je przewiesić. Piękne, eleganckie lub puszyste dekoracje z papieru zaskoczą gości i będą stanowiły doskonałe tło do sesji pamiątkowych. Lampiony papierowe kule to świetna dekoracja, którą można wykonać samodzielnie? Jak zrobić kulę bibułową? Wystarczy zgromadzić niezbędne materiały plastyczne, takie jak: bibuła, tektura, pisaki, nożyczki, klej i sznureczek i przystąpić do kreatywnego tworzenia dekoracji. W naszej ofercie polecam lampiony w kolorze błękitnym, różowym, białym, złotym, które cudownie prezentują się wieczorową porą w ogrodzie.

rozety papierowe na RoczekRozety papierowe na Roczek