Nowe produkty

Promocje

Dekoracje na Roczek - zestawy

Dekoracje na Roczek pomogą w wyjątkowy sposób ozdobić sale na przyjęcie urodzinowe. Balony na roczek w kształcie jedynki czy kolorowe balony lateksowe? Nie może ich zabraknąć na przyjęciu! Należy pamiętać również o dekoracji stołu. Serwetki na roczek będą nie tylko praktycznym dodatkiem ale piękną dekoracją stołu. Aby zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych użyj papierowych talerzyków oraz kubeczków, które posłużą gościom za nakrycia. Zobacz dekoracje na Roczek w wielu kolorach i wzorach!

Dekoracje na Roczek - zestawy 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
 • ZESTAW dekoracji na Roczek RÓŻOWY 62 ELEMENTY -30%
  45,98 zł
  ZESTAW dekoracji na Roczek RÓŻOWY 62 ELEMENTY -30%

  Różowy zestaw dekoracji na Roczek dla dziewczynki. Dzięki niemu w naprawdę szybki i prosty sposób ozdobisz salę na przyjęcie. Zestaw zawiera balony, papierowe talerzyki oraz kubeczki, słomki oraz jasnoróżowe serwetki z napisem. Tak przygotowany zestaw będzie spójną dekoracją na przyjęciu urodzinowym.

  45,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na Roczek BŁĘKITNY 62 ELEMENTY -30%
  45,98 zł
  ZESTAW dekoracji na Roczek BŁĘKITNY 62 ELEMENTY -30%

  Zestaw do dekoracji na Roczek w kolorze niebieskim. W zestawie znajdują się balony oraz dekoracje stołu takie jak papierowe talerzyki i kubeczki, serwetki czy brokatowe słomki. Taki zestaw najlepiej użyć do dekoracji przyjęcia chłopca. Dzięki temu w prosty sposób stworzycie efektowną dekoracje.

  45,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Roczek BIAŁO-ZŁOTY 5% TANIEJ
  51,28 zł 53,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Roczek BIAŁO-ZŁOTY 5% TANIEJ

  Zestaw do dekoracji stołu na Roczek w złotym kolorze. W skład zestawu wchodzą serwetki, bieżnik oraz kieszonki na sztućce. Gotowy zestaw zaoszczędzi twój, który musiałabyś przeznaczyć na kompletowanie go. Złote dodatki są ponadczasowe i pasują zarówno na Roczek dziewczynki i chłopca.

  51,28 zł 53,98 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW dekoracji stołu na Roczek RÓŻOWY 5% TANIEJ
  51,28 zł 53,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Roczek RÓŻOWY 5% TANIEJ

  Wyjątkowy zestaw do dekoracji stołu na Roczek. Zestaw składający się z różowych dekoracji stołu najlepiej pasuje na Roczek dziewczynki. Cały komplet pomoże szybko i tanio udekorować stół na przyjęcie urodzinowe.

  51,28 zł 53,98 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW dekoracji stołu na Roczek BŁĘKITNY 5% TANIEJ
  51,28 zł 53,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Roczek BŁĘKITNY 5% TANIEJ

  Zestaw do dekoracji stołu na Roczek chłopca. Dekoracje w odcieniach błękitu bardzo ładnie komponują się ze złotymi dodatkami. Gotowy zestaw pomoże zaoszczędzić czas przeznaczony na kompletowanie i dobieranie dekoracji samodzielnie.

  51,28 zł 53,98 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW balonów na Roczek BIAŁO-ZŁOTY
  34,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek BIAŁO-ZŁOTY

  Zestaw balonów na Roczek chłopca i dziewczynki. Dzięki niemu w wyjątkowy sposób ozdobisz sale na przyjęcie w szybki i prosty sposób. Tak przygotowana dekoracja będzie pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach.

  34,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek RÓŻOWY
  34,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek RÓŻOWY

  Zestaw balonów w kolorze różowym na roczek dziewczynki. Zestawy pomogą Wam w szybki i prosty sposób stworzyć spójną aranżacje, która z pewnością zachwyci zgromadzonych gości. Wystarczy, że wykorzystasz wszystkie elementy zestawu.

  34,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek NIEBIESKI
  34,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek NIEBIESKI

  Zestaw balonów w kolorze niebieskim. Dzięki niemu szybko stworzysz wyjątkową aranżację sali na Roczek chłopca. Zestaw zawiera balony metaliczne, z kropkami oraz z napisem, a także balony foliowe i girlandę. Gotowy zestaw to najłatwiejszy sposób.

  34,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki Rosegold MEGA
  29,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki Rosegold MEGA

  Zestaw balonów na Roczek w odcieniu Rosegold. To idealna propozycja na imprezę urodzinową każdej dziewczynki. Zestaw składa się z wielu balonów. Już przy pomocy jednego zestawu jesteś w stanie stworzyć naprawdę efektowną dekorację pomieszczenia.

  29,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek dla dziewczynki 22elementy
  29,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek dla dziewczynki 22elementy

  Fantastyczny zestaw balonów na Roczek dziewczynki! W komplecie znajduje się aż 22 balonowych elementów, które idealnie się ze sobą komponują. Taki zestaw przepięknie będzie prezentował się nad urodzinowym stołem i na zdjęciach z przyjęcia.

  29,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek dla chłopca niebiesko-srebrny
  29,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek dla chłopca niebiesko-srebrny

  Wspaniały zestaw balonów na Roczek chłopca w niebiesko-srebrnej kolorystyce. W komplecie znajdują się balony o różnych kształtach i odcieniach, które idealnie się ze sobą komponują. Balony fantastycznie prezentują się na zdjęciach z przyjęcia.

  29,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki z koroną Rózowy
  24,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki z koroną Rózowy

  Rewelacyjny zestaw balonów na Roczek dziewczynki w różowej kolorystyce. W komplecie znajduje się foliowa cyferka 1, która fantastycznie podkreśli charakter przyjęcia oraz korona księżniczki. Całość idealnie ze sobą współgra i tworzy spójną dekorację pomieszczenia.

  24,98 zł
 • MEGA ZESTAW balonów urodzinowych ROSEGOLD
  45,98 zł
  MEGA ZESTAW balonów urodzinowych ROSEGOLD

  Zestaw balonów urodzinowych w najmodniejszym kolorze sezonu - rosegold. Gotowe zestawy to najłatwiejszy sposób aby efektownie ozdobić sale na przyjęcie. W skład zestawu wchodzą balony foliowe, balony transparentne oraz girlanda z frędzli. Zestaw pasuje na przyjęcie urodzinowe dla dziewczyny.

  45,98 zł
 • ZESTAW balonów urodzinowych Niebieski DLA CHŁOPCA
  53,98 zł
  ZESTAW balonów urodzinowych Niebieski DLA CHŁOPCA

  Zestaw balonów urodzinowych skomponowany z myślą o urodzinach chłopca. Balony w odcieniach niebieskiego stworzą jedna spójną aranżacje. Jest to szybki i prosty sposób na udekorowanie sali wystarczy, że skorzystać z wszystkich elementów zestawu.

  53,98 zł
 • ZESTAW balonów urodzinowych Różowy DLA DZIEWCZYNKI
  53,98 zł
  ZESTAW balonów urodzinowych Różowy DLA DZIEWCZYNKI

  Zestaw balonów urodzinowych wykonanych w kolorze różowym. Tak przygotowany zestaw będzie niesamowitą dekoracją na urodzinkach dziewczynki. Zestaw balonów to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy chcą szybko udekorować salę.

  53,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na urodziny Mała Księżniczka 31 ELEMENTÓW
  59,98 zł
  ZESTAW dekoracji na urodziny Mała Księżniczka 31 ELEMENTÓW

  Zestaw dekoracji na urodziny dla dziewczynki. Różowe dodatki to propozycja dla każdej małej księżniczki. Zestaw pomoże udekorować Ci sale na przyjecie bez potrzeby przeszukiwania dodatków. Gotowy zestaw to idealny wybór.

  59,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na roczek dla dziewczynki 33 ELEMENTY
  59,98 zł
  ZESTAW dekoracji na roczek dla dziewczynki 33 ELEMENTY

  Zestaw dekoracji na Roczek dla dziewczynki w kolorach różu, bieli i złota. Kompletny zestaw pozwoli szybko udekorować stół oraz sale na przyjecie urodzinowe maluszka. Dodatki z cyfrą 1 sprawiają, że jest to idealny zestaw na roczek. Twoje wnętrze będzie gotowe gdy użyjesz wszystkich elementów zestawu.

  59,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na Roczek Autka 9 ELEMENTÓW
  59,98 zł
  ZESTAW dekoracji na Roczek Autka 9 ELEMENTÓW

  Kompletny zestaw dekoracji na roczek urodzinki chłopca. Dodatki z cyfra jeden sprawiają, że zestaw jest idealną propozycją na roczek. W komplecie znajdują się elementy zarówno do dekoracji stołu jak i sali. Gotowy zestaw to najłatwiejszy sposób do dekoracji!

  59,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na roczek dla dziewczynki 42 ELEMENTY
  65,98 zł
  ZESTAW dekoracji na roczek dla dziewczynki 42 ELEMENTY

  Zestaw do dekoracji przyjęcia z okazji pierwszych urodzin dziewczynki. Różowe balony to propozycja dla każdej małej księżniczki. Gotowe dekoracje w szybki i prosty pomogą udekorować zarówno sale jak i stół na przyjecie. dekoracje z cyfra 1 to idealna propozycja na roczek.

  65,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na roczek dla chłopca Mały Pilot 39 ELEMENTÓW
  65,98 zł
  ZESTAW dekoracji na roczek dla chłopca Mały Pilot 39 ELEMENTÓW

  Zestaw dekoracji na roczek dla małego pilota! Dekoracje w kolorze niebieskim dla chłopca w gotowych zestawach to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają prostego sposobu na dekorację wnętrza. Dzięki gotowym zestawom pomieszczenie będzie prezentować się naprawdę bajkowo.

  65,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek i urodzinki złoto-czarny
  19,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek i urodzinki złoto-czarny

  Piękny zestaw balonów urodzinowych w kolorze złotym i czarnym. Dzięki niemu w wyjątkowy sposób ozdobisz sale na przyjęcie urodzinowe chłopca. Balony w różnych kolorach oraz kształtach pozwolą stworzyć piękną dekorację.

  19,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek ze stojakiem BŁĘKITNO-BIAŁY
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek ze stojakiem BŁĘKITNO-BIAŁY

  Zestaw balonów wraz ze stojakiem, na którym umieścisz 7 sztuk balonów. Zestaw składa się z balonów w kolorze niebieskim oraz białym dzięki czemu najlepiej sprawdzi się na Roczek chłopca. Balony to niezbędny dodatek do każdego przyjęcia urodzinkowego.

  39,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek ze stojakiem RÓŻOWO-BIAŁY
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek ze stojakiem RÓŻOWO-BIAŁY

  Zestaw wyjątkowych balonów na Roczek dziewczynki. Balony w kolorze różowym i białym ozdobią każde przyjęcie urodzinkowe. W skład zestawu wchodzi również stojak na balony, który pozwoli stworzyć piękną aranżację.

  39,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek ze stojakiem BIAŁO-ZŁOTY
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek ze stojakiem BIAŁO-ZŁOTY

  Zestaw balonów na Roczek w kolorze złotym oraz białym. Dzięki niemu stworzysz piękna dekorację sali na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. Złote dodatki to najmodniejszy trend tego sezonu. Do balonów dołączony jest stojak na którym można umieścić wszystkie balony.

  39,98 zł
 • CRAZY HEL do balonów W PUSZCE
  42,98 zł
  CRAZY HEL do balonów W PUSZCE

  Hel w puszcze do nadmuchania pojedynczych balonów to wspaniała opcja, jeśli chcecie napełnić helem swoje balony! Balony napełnione helem unoszą się wysoko, dzięki czemu fantastycznie prezentują się w pomieszczeniu i na zdjęciach z uroczystości.

  42,98 zł
 • TAŚMA do girland balonowych 5m
  9,98 zł
  TAŚMA do girland balonowych 5m
  1 Opinie

  Niezwykle praktyczny dodatek, który ułatwi Wam dekorowanie całej przestrzeni i umożliwi stworzenie wspaniałych aranżacji z balonów! Z taśmą do girland balonowych stworzycie niesamowite dekoracje, które zachwycą wszystkich gości!

  9,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów biała 20m
  3,50 zł
  WSTĄŻKA do balonów biała 20m

  Delikatna, biała wstążka do balonów z delikatnym połyskiem to wspaniała propozycja na przewiązanie balonów w estetyczny sposób! Wstążka będzie się prezentować niezwykle elegancko i nada całości niepowtarzalnego charakteru pełnego niesamowitych walorów dekoracyjnych!

  3,50 zł
 • PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK
  4,98 zł
  PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK

  Patyczki do trzymania balonów to bardzo praktyczny dodatek, który umożliwi Wam udekorowanie całego pomieszczenia w cudowny, zachwycający sposób! Dodatkowo, patyczki świetnie sprawdzą się do rozkładania balonów w estetyczny, zorganizowany sposób.

  4,98 zł
 • POMPKA dwustronna do balonów
  10,98 zł
  POMPKA dwustronna do balonów

  Bardzo praktyczna pompka do balonów, która umożliwi Wam szybkie nadmuchanie potrzebnych balonów i zaoszczędzi wiele czasu. Taka pompka to konieczny niezbędnik na każdym przyjęciu!

  10,98 zł
 • BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA
  139,98 zł
  BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA

  Butla z helem do napełnienia balonów to cudowna opcja na stworzenie oryginalnych aranżacji z wykorzystaniem balonów. Własna butla z helem to bardzo korzystna opcja, dzięki której zaoszczędzicie sporo cennego czasu i stworzycie własne dekoracje!

  139,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota
  12,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota

  Przepiękna złota wstążka z holograficznym efektem to niezastąpiony dodatek w dekorowaniu przyjęć. Idealna do wykorzystania podczas Chrztu, Roczku, Komunii Świętej czy urodzin. Wspaniała i niezawodna w wielu sytuacjach. Świetna nie tylko do balonów, ale też banerów, girland czy papierowych ozdób.

  12,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna
  12,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna

  Piękna metaliczna wstążka do balonów w kolorze błękitnym. Dzięki niej możesz przywiązać balony na uroczystości chłopców takie jak Chrzest, Komunia czy urodzinki. Wstążki pozwalają stworzyć piękne balonowe dekoracje w każdym pomieszczeniu a nawet w ogrodzie.

  12,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa
  12,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa

  Wstążka do balonów w kolorze jasnoróżowym z metalicznym połyskiem. Dzięki niej możecie związać ze sobą kilka sztuk balonów jednocześnie, tworząc piękne balonowe dekoracje. Różowa wstążka najlepiej nadaje się do balonów na przyjęcia dziewczynki.

  12,98 zł
 • WIĄZADEŁKO do balonów różowe must have
  2,98 zł
  WIĄZADEŁKO do balonów must have

  Zawiązywanie balonów może sprawić trudności. Zaopatrz się w praktyczne plastikowe wiązadełko i pięknie udekoruj przyjęcie! Idealne do balonów lateksowych, ułatwia ich związywanie, a tym samym przyspiesza wykonywanie dekoracji.

  2,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 140cm
  29,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 140cm

  Wysoki stojak do balonów pozwoli stworzyć piękne dekoracje z balonów na Waszym przyjęciu. Sprawdzi się idealnie ustawiony w pomieszczeniu, w którym odbywa się Chrzest, Komunia czy urodziny. Dzięki niemu łatwo stworzycie balonowe kompozycje, które zachwycą gości.

  29,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 70cm
  14,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 70cm

  Zastanawiacie się, jak zaprezentować balony na swojej uroczystości? Idealnym wyborem będzie stojak do balonów o wysokości 70cm. Stojak pomoże wyeksponować balony i przygotować aranżację, która oczaruje gości. Idealny do wykorzystania w domu i lokalu.

  14,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Dekoracje na Roczek - zestawy

Dekoracje na Roczek cechują się niezwykle uroczymi grafikami i subtelną kolorystyką. Wybierając odpowiednie, możecie postawić na dekoracje na Roczek DIY. Może to być jednak niezwykle czasochłonne zajęcie. Warto wtedy zaopatrzyć się w gotowe dekoracje na Roczek dziecka. Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów będą zestawy, w których znajdziecie niezbędne ozdoby w jednolitej stylistyce. Oszczędzacie dzięki temu czas, pieniądze i stres towarzyszący odpowiedniemu wyborowi dekoracji. Postawcie na dany wzór i stwórzcie wyjątkowe dekoracje wnętrza na Roczek Waszego maluszka. 

Dekoracje na roczek

Dekoracje na roczek

Dekoracje na Roczek dla dziewczynki

Ozdoby na Roczek dla dziewczynki zazwyczaj występują w różowej kolorystyce. Jest to niezwykle uroczy i subtelny odcień, który znakomicie udekoruje każde przyjęcie. Wśród najbardziej atrakcyjnych zestawów na Roczek znajdziecie niezbędne elementy do udekorowania przyjęcia - balony, girlandy, kubeczki i talerzyki papierowe, serwetki papierowe, topper na tort czy konfetti. Świetnym wyborem będzie zestaw dekoracji na Roczek Różowy. Znajdziecie w nim najpotrzebniejsze dekoracje stołu na Roczek jak serwetki papierowe, kubeczki i talerzyki papierowe w pastelowo-różowym kolorze, ze złotymi wykończeniami na brzegach. Znajdują się w nim również atrakcyjne dekoracje wnętrza na Roczek - balony lateksowe z napisem „Mam już Roczek!” oraz baner z odpowiadającym napisem. Całość idealnie się ze sobą komponuje i tworzy wspólna całość.   

Dekoracje na roczek dziewczynki

Dekoracje na roczek dziewczynki

Dekoracje na Roczek dla chłopca

Dekoracje na Roczek chłopca występują w nieco chłodniejszej, błękitnej kolorystyce. Również posiadają wszelkie niezbędne elementy dekoracyjne, by stworzyć wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. W zależności, na czym Wam zależy, możecie wybrać zestaw z dekoracjami stołu, wnętrza, tortu czy dodatkowymi gadżetami. Świetnym pomysłem będzie zestaw balonów urodzinowych dla chłopca. Znajdują się w nim najważniejsze elementy dekoracyjne wnętrza - balony oraz girlanda. Wszystkie ozdoby zostały utrzymane w błękitnej kolorystyce i będą idealnym rozwiązaniem na Roczek chłopca. W zestawie otrzymujecie balony foliowe, balony lateksowe oraz girlandę z frędzli. Wszystkie elementy idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. Bardzo atrakcyjnym wariantem będzie również zestaw z dekoracjami na Roczek Mały Pilot. Znajdziecie w nim masę niezbędnych elementów ozdobnych, które pozwolą stworzyć wyjątkowe przyjęcie, którego głównym motywem przewodnim będą samoloty. Znajdują się w nim balony dekoracyjne, baner, dekoracje na tort, konfetti i wiele pozostałych gadżetów. Na pewno taka wersja spodoba się zarówno Waszym najbliższym, jak i bohaterowi dnia.

Balony na roczek chłopcaBalony na roczek chłopca zestaw