Informacja

Nowe produkty

Prezenty dla Szefa

Chcesz podarować Szefowi elegancki upominek? Sprawdź nasze propozycje produktów na stronie. Wybieraj eleganckie upominki w drewnianych skrzyniach wysokiej jakości lub pudełkach prezentowych. Cudowne boxy z personalizacją oraz przepięknymi grafikami w kwiatowych odsłonach lub kraftowych motywach. Zamawiaj prezenty z aromatycznymi kawami, herbatami, wielokwiatowymi miodami smakowymi, konfiturami, czekoladkami, krówkami lub innymi słodkościami. Wybieraj zestawy z winami, alkoholami premium, męskimi dodatkami oraz przekąskami do pochrupania. Wyjątkowe prezenty przypadną do gustu obdarowanej osobie. Podaruj przepięknie udekorowane prezenty dla Szefa. 

Prezenty dla Szefa 

Podkategorie

 • Prezenty dla Szefa z alkoholem

  Prezenty dla szefa z alkoholem to klasyczny, a zarazem elegancki sposób wyrażenia szacunku i wdzięczności w środowisku biznesowym. Kosz prezentowy dla szefa, wypełniony różnymi rodzajami alkoholu, może być wyrafinowanym podarunkiem. W tym ekskluzywnym koszu mogą znaleźć się butelki wysokiej jakości wódki, luksusowej whisky, wykwintnego wina czy smakowitego likieru. Ten urozmaicony wybór trunków pozwala dostosować prezent do gustów szefa, jednocześnie dodając mu elegancji i ekskluzywnego charakteru. Starannie wyselekcjonowane alkohole, umieszczone w estetycznym opakowaniu, sprawią, że prezent dla szefa stanie się nie tylko smacznym, ale także efektownym wyrazem docenienia w relacjach biznesowych.

 • Prezenty dla szefa bez alkoholu

  Prezenty dla szefa stanowią nie tylko wyraz wdzięczności za jego przywództwo, ale także sposób na budowanie pozytywnych relacji w miejscu pracy. Starannie wybrane upominki mogą być równie inspirujące, co praktyczne, dodając osobistego dotyku do profesjonalnej atmosfery. Ekskluzywne akcesoria biurowe, eleganckie gadżety czy spersonalizowane przedmioty to popularne wybory, które podkreślają troskę o indywidualne gusta i zainteresowania szefa. Niezależnie od formy, prezent dla szefa jest szansą na wzmocnienie więzi w zespole oraz wyrażenie uznania dla jego roli w firmie.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 138 elementów
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Elegancki upominek dla Szefowej/Szefa w dużej, drewnianej skrzyni. Wybieraj zestaw z najwyższej jakości ekologicznymi miodami oraz aromatycznymi herbatami w różnych smakach. Zamawiaj spersonalizowaną skrzynię z idealnie skomponowaną zawartością dla Niej/Niego. Kupuj przepiękny prezent z motywem graficznym różowych kwiatów. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Zestaw prezentowy dla najlepszej Szefowej/ najlepszego Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Wybieraj upominek umieszczony w drewnianej skrzyni z miodami w szklanych słoiczkach oraz ekologicznymi herbatami w przepysznych, aromatycznych smakach. Podaruj oryginalny prezent. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy

  Przepiękny zestaw z personalizacją oraz stylową grafiką w kwiatowej odsłonie. Wybieraj zestaw z ekologicznymi miodami w szklanych słoiczkach oraz aromatycznymi kawami. Zamawiaj prezent, który można wręczyć Szefowej/Szefowi. Wyjątkowa i oryginalna skrzynia wysokiej jakości z najlepszą zawartością. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości
  239,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości

  Podaruj Szefowej/Szefowi zestaw z elegancką grafiką kwiatów oraz personalizacją. Wybieraj drewnianą skrzynię wysokiej jakości z najlepszą zawartością. Zamów zestaw prezentowy z ekologicznymi składnikami. Kupuj skrzynię z nalewką z wiśni, miodami owocowymi w słoiczkach, kawą o smaku ciasteczka, aromatyczną herbatą oraz czekoladkami. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty

  Wyjątkowy upominek dla Szefa/Szefowej z personalizacją oraz motywem graficznym w kobiecej odsłonie. Zamów prezent w drewnianej skrzyni wysokiej jakości z idealnie skomponowaną zawartością. Kupuj zestaw z nalewką z wiśni, aromatycznymi kawami smakowymi drobny zmielonymi, herbatą oraz przepysznymi czekoladkami. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho
  259,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho

  Elegancki upominek w drewnianej skrzynie wysokiej jakości. Wewnątrz umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym w stylu boho. Podaruj Szefowej lub Szefowi przepiękny zestaw z nalewką, słoiczkami ekologicznego miodu, aromatyczną kawą, czekoladą ręcznie robioną oraz czekoladkami. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina

  Szukasz prezentu, który można wręczyć Szefowej lub Szefowi? Wybieraj upominek w drewnianej skrzyni wysokiej jakości z oryginalną zawartością. Zamów zestaw winem śliwkowym, ekologicznym miodem w słoiczku, czekoladami oraz przepyszną, aromatyczną herbatą. Wybieraj spersonalizowany upominek z elegancką grafiką. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia

  Prezent dla Szefowej lub Szefa w eleganckiej odsłonie. Wybieraj upominek z personalizacją oraz stylową grafiką w kwiatowej odsłonie. Przepiękna skrzynia wykonana z drewna z najlepszymi produktami spodoba się obdarowanej osobie. Zamawiaj zestaw z winem, miodami, kawą mieloną, czekoladą oraz słodkimi czekoladkami. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość

  Przepiękny i oryginalny zestaw prezentowy z winem z dzikiej róży, miodem ekologicznym w szklanym słoiczku, aromatyczną herbatą, czekoladą ręcznie robioną oraz czekoladkami. Wewnątrz wieczka przyklejona jest karteczka z personalizacją dla Szefa/Szefowej oraz elegancką grafiką. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny

  Duża drewniana skrzynia wysokiej jakości z najlepszą zawartością dla Szefa lub Szefowej. Wybieraj upominek z ekologicznym winem jarzębinowym, miodem w szklanym słoiczku, aromatyczną kawą, przepyszną herbatą oraz czekoladkami. Zamów prezent z przepiękną grafiką w delikatnej kolorystyce. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX

  Oryginalny upominek, który można wręczyć Szefowej lub Szefowi z okazji Urodzin lub Imienin. Wybieraj prezent w dużej drewnianej skrzyni. W skład zestaw wchodzą: czekolady ręcznie robione, słoiczki ekologicznych miodów smakowych oraz pałka do nabierania miodu. Podaruj elegancką skrzynię z cudowną zawartością. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Upominek dla najlepszego Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj w ramach podziękować elegancki prezent. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Elegancki upominek dla najlepszego Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym z akcentami srebra. Wybieraj elegancki zestaw z idealnie skomponowaną zawartością. W skład boxa wchodzi: alkohol, czekoladą, Jack Daniels z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Upominek w czarnym boxie wykonanym z grubej tektury. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym z akcentami srebra. Zamów zestaw z alkoholem, Jackiem Danielsem w puszce z colą, ręcznie robioną czekoladą oraz metalowym kieliszkiem. Podaruj Szefowi cudowny prezent. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Prezent dla Szefa umieszczony w boxie z grubej tektury. Podaruj upominek z alkoholem, czekoladą, piersiówką z ekoskóry oraz przepysznymi cukierkami. Na pudełku znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz elegancką grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Elegancki prezent dla Szefa w czarnym boxie. Podaruj upominek z idealnie skomponowaną zawartością. W skład zestawu wchodzi: alkohol premium, czekolada Jack Daniels, Jack Daniels z colą w puszce, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj męski prezent. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Podaruj prezent umieszczony w boxie wykonanym z grubej tektury. Wybieraj zestaw z alkoholem, bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Wybieraj upominek udekorowany wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Elegancki zestaw prezentowy z alkoholem, aromatyczną kawą, czekoladą w ozdobnej obwolucie, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika w czarno-srebrnej kolorystyce. Podaruj Szefowi w dniu jego święta wyjątkowy upominek. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki Zestaw PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Praktyczny i elegancki zestaw dla mężczyzny można podarować Szefowi z okazji jego święta. Wybieraj upominek z muchą materiałową, bawełnianymi skarpetkami, portfelem oraz paskiem ze skóry. Podaruj prezent z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej odsłonie. Wybieraj box z najlepszymi produktami. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Prezent dla Szefa z oryginalną zawartością. Podaruj upominek z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, drewnianą szczotką oraz grzebieniem. Wybieraj box z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia. Zamów kraftowe pudełko z grubej tektury z produktami premium. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami

  Elegancki zestaw prezentowy z przekąskami dla Szefa. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj zestaw z migdałami oraz choco stickiem. Wybieraj box z idealnie skomponowaną zawartością dla wielbiciela słodkości. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Chwila Odprężenia PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej odsłonie. Zamów wino musujące w eleganckiej butelce, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz krówkami o śmietankowym smaku. Wybieraj oryginalny zestaw dla mężczyzny z produktami wysokiej jakości. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Chill Time PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Chill Time

  Upominek w czarnym boxie z grubej tektury można wręczyć Szefowi z okazji Imienin lub Urodzin. Wybieraj męski prezent z cukierkami, fistaszkami w kraftowym pudełku oraz małą butelką Prosecco w eleganckiej butelce. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika w krafcie. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą

  Prezent dla miłośnika kawy w eleganckiej odsłonie. Podaruj Szefowi upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej odsłonie. Męski zestaw z syropem do kawy, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky oraz krówkami o śmietankowym smaku. Wybieraj box dla Niego. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Wybieraj upominek dla Najlepszego Szefa z personalizacją oraz grafiką w kraftowej odsłonie. Zamów zestaw z nalewką, kawą mieloną w eleganckim opakowaniu oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj box z męską zawartością, który można wręczyć z okazji Imienin, Urodzin lub innych specjalnych wydarzeń. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Upominki dla Szefa w pudełku prezentowym z personalizacją oraz motywem graficznym w kraftowej odsłonie. Wybieraj zestaw z nalewką o smaku orzecha w czekoladzie, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj wyjątkowy prezent dla mężczyzny udekorowany wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł
  PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa

  Pudełko prezentowe z personalizacją oraz motywem graficznym w kraftowej odsłonie. Wybieraj zestaw z kubkiem z czarnym uszkiem, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj Szefowi wyjątkowy box z najlepszymi produktami ozdobiony złotą wstążka. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz grafiką w kraftowej odsłonie. Zamów elegancki upominek ze świecą sojową w brązowym słoiczku, czarną piersiówką z ekoskóry oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj z okazji Imienin lub Urodzin oryginalny zestaw udekorowany wstążką. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Prezent dla Szefa w oryginalnej odsłonie. Wybieraj zestaw ze świecą sojową w szklanym słoiczku, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, czarną piersiówką z ekoskóry oraz kamieniami do schładzania napojów. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika w krafcie. Podaruj box z imieniem dla Niego. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Prezent dla Szefa w czarnym boxie z personalizacją oraz stylową grafiką w retro odsłonie. Zamów zestaw z winem o przepysznym smaku, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz migdałami. Wybieraj upominek skomponowany dla mężczyzny. Podaruj Szefowi oryginalne pudełko udekorowane wstążką. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki z wódką PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Prezent dla Najlepszego Szefa w eleganckiej odsłonie. Podaruj zestaw z butelką wódki Dalkowski, likworami, świecą sojową o zapachu prawdziwego mężczyzny, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Wybieraj upominek dla mężczyzny z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Styl i klasa

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w kraftowo-czarnej kolorystyce. Retro upominek z wódką wiśniową, metalową piersiówką z ekoskóry, bawełnianymi skarpetkami, migdałami w mlecznej czekoladzie, satynową muchą oraz czekoladkami. Podaruj męski zestaw z oryginalną zawartością. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w kraftowej odsłonie. Podaruj upominek z alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą w puszce, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Wybieraj męski zestaw dla najlepszego Szefa. Podaruj box udekorowany złotą wstążką. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Upominek z personalizacją oraz motywem graficzny w retro odsłonie. Podaruj najlepszemu Szefowi z okazji Imienin lub Urodzin elegancki zestaw. Wybieraj prezent z alkoholem, Jim Beamem w puszce z colą, czekoladą oraz cukierkami. Zamów box dla niego z życzeniami. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Prezent dla Szefa z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej odsłonie. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami, świecą sojową oraz czekoladkami. Podaruj upominek dla mężczyzny udekorowany złotą wstążką. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Irish Cream

  Prezent dla Szefa w eleganckiej odsłonie. Podaruj upominek z alkoholem, przepysznymi czekoladkami, czekoladą, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz aromatyczną kawą mieloną. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym w retro odsłonie. Całość udekorowana jest wstążką. 

  229,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 138 elementów

Prezenty dla szefa od pracowników

Zazwyczaj prezenty wybierane są dla bliskich osób jak rodzina czy przyjaciele. Bez dwóch zdań wtedy wybór właściwego podarunku nie jest szczególnie trudny. Wystarczy bowiem dopasować prezent do osobistych upodobań obdarowywanej osoby, a w przypadku problemu można poprosić o pomoc wspólnego znajomego albo skorzystać z inspiracji w Internecie. Jednak od czasu do czasu przychodzi okazja, by wręczyć podarunek osobie, z którą nie jesteśmy w tak bliskich relacjach. Wtedy zaczynają się schody - zwłaszcza, gdy łączą Was więzy czysto zawodowe czy biznesowe. Jakie prezenty będą najlepszym pomysłem na taką okazję? Co wręczyć szefowi lub szefowej z okazji urodzin, Świąt Bożego Narodzenia, ślubu, jubileuszu firmy czy innych wydarzeń Zobacz koniecznie naszą ofertę!

Co kupić dla szefa na prezent?

Wybierając prezent dla szefa, warto wziąć pod uwagę profesjonalny i stosowny charakter tego gestu. Oto kilka sugestii na prezent dla szefa:

• Elegancki zestaw pióro i długopis: Praktyczny, a jednocześnie luksusowy prezent, który może być używany w codziennej pracy.

• Skórzany organizer lub notes: Funkcjonalny i stylowy, taki prezent może być przydatny w zarządzaniu obowiązkami i zadaniami.

• Upominek związany z zainteresowaniami szefa: Jeśli znasz zainteresowania swojego szefa, możesz rozważyć prezent z nimi związany, na przykład książkę, gadżet czy akcesorium.

• Aromatyczna kawa lub zestaw do herbaty: Dla miłośnika napojów, wysokiej jakości kawa lub zestaw herbaty może być trafionym prezentem.

• Bilet na wydarzenie kulturalne: Jeśli wiesz, że szef interesuje się sztuką, muzyką czy teatrem, bilet na koncert, wystawę czy spektakl może sprawić mu przyjemność.

• Personalizowany gadżet biurowy: Na przykład breloczek, kubek czy podkładka pod mysz z wygrawerowanym imieniem lub inicjałami szefa.

• Książka biznesowa: Wybierz pozycję z dziedziny zarządzania, rozwoju osobistego lub inspirującą historię sukcesu, która mogłaby zainteresować szefa.

• Bon upominkowy: Jeśli nie jesteś pewien preferencji szefa, bon upominkowy do renomowanego sklepu lub restauracji zawsze będzie bezpiecznym wyborem.

Prezent dla mężczyzny kd24

Kosz prezentowy w pudełku dla szefa

Oryginalny prezent dla szefa

Szukając oryginalnego prezentu dla szefa, zdecydowanie warto rozważyć elegancki zestaw prezentowy z alkoholem. Wybór wysokiej jakości wina, wódki czy whisky, opakowany gustownie i starannie, to propozycja, która z pewnością zwróci uwagę. Elegancki prezent z butelką doskonałego wina lub unikalnej whisky może być wyjątkowym gestem docenienia dla szefa. Zestaw prezentowy, zawierający różnorodne alkohole o wyjątkowych smakach, może dostarczyć radość dla miłośników trunków. Nie tylko jest to praktyczny prezent, ale również subtelny sposób na wyrażenie uznania i gratulacji w elegancki sposób. Warto wybrać coś, co odzwierciedla gust i styl szefa, sprawiając, że prezent będzie nie tylko oryginalny, ale także dopasowany do indywidualnych preferencji.

Ekskluzywny prezent dla biznesmena

Na prezenty dla szefostwa wybrać można wiele różnorodnych produktów. Wiele zależy jednak od tego, jakie relacje masz z przełożonym. Rozmawiacie tylko na sprawy firmy? A może od czasu do czasu lubicie spędzić kwadrans na komentarzu wczorajszego meczu czy opowiadanie o wakacjach? W takim przypadku przygotować możesz nieco swobodniejszy podarunek - choć wciąż powinien być dość szykowny, estetyczny i przemyślany. Prezent dla szefa w czarnym boxie to sprawdzona propozycja na różnorodne okazje. Stanowi uniwersalny pomysł na prezent, który spodoba się każdemu mężczyźnie. Box z kubkiem, torebką kawy, orzechami, likierem do kawy i śmietankowymi krówkami umiili nawet najbardziej pochmurny dzień. Praktyczne zestawy z przemyślaną zawartością na pewno przypadną do gustu szefowi.

Prezent dla szefa elegancki zestaw

Prezent dla szefa od pracowników

Elegancki prezent dla szefa

Elegancki prezent dla szefa bez alkoholu może obejmować różnorodne opcje, dostosowane do gustów i potrzeb odbiorcy. Zestawy prezentowe i kosze podarunkowe  to doskonały sposób na połączenie różnych elementów w jedną stylową całość, na przykład z najwyższej jakości herbatą, kawą, czy ekskluzywnymi przekąskami. Portfel, notes czy pasek wykonane z wysokogatunkowych materiałów są praktycznymi i eleganckimi upominkami, które z pewnością przypadną do gustu szefowi. Męski zestaw, zawierający ekskluzywne produkty do pielęgnacji, może być również trafionym pomysłem na prezent, łącząc praktyczność z estetyką. Niezależnie od wyboru, kluczowe jest dostosowanie prezentu do charakteru i stylu szefa, co sprawi, że gest ten będzie osobisty i wyjątkowy.

Personalizowany prezent dla prezesa od pracowników

Stylowy i oryginalny prezent dla szefa można wręczyć indywidualnie. W zależności od okazji i budżetu możesz śmiało stawiać na duże zestawy prezentowe lub mniejsze upominki - np. kubek dla super kierownika. Jeśli natomiast decydujecie się na kupno prezentu w większym gronie, np. od działu albo konkretnej grupy, problem kosztów zdecydowanie się zmniejsza. Wtedy jak najbardziej wskazanym rozwiązaniem będzie wyjątkowy podarunek w postaci boxa czy skrzyni z niepowtarzalną zawartością. Pięknie przygotowane zestawy bez dwóch zdań pozwolą oczarować obdarowaną osobę. Pamięć i miły gest sprawią, że szef poczuje się naprawdę szczególnie. Przełożony obdarowany takim prezentem na pewno zyska jeszcze większą motywację do pracy z zespołem!

Prezent dla szefa Cantalouette Bergerac Rouge

Zestaw podarunkowy dla szefa