Informacja

Nowe produkty

Prezenty na 50 urodziny mężczyzny z alkoholem

Prezenty dla mężczyzny, który nic nie chce. Oryginalne prezenty na 50 urodziny mężczyzny z alkoholem. Wysokiej jakości whisky, elegancka wódka, a może ekskluzywne wino? Alkohol w ozdobnej butelce na prezent to wspaniała propozycja dla bliskiej osoby. Na pięćdziesiątkę wybrać możesz też kosz prezentowy z alkoholem dla niego. Zestawy podarunkowe z trunkami i różnorodnymi dodatkami będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Pięknie wykonane i estetyczne stanowią niezawodne rozwiązanie na prezent urodzinowy dla mężczyzny!

Prezenty na 50 urodziny mężczyzny z alkoholem 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 84 elementów
 • PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Smaczny zestaw PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Smaczny zestaw
  259,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Smaczny zestaw

  Elegancki upominek dla niego, który można wręczyć z okazji 50 urodzin. Wybieraj kosz prezentowy w drewnianej skrzyneczce z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Podaruj Solenizantowi prezent z whisky Jack Daniels Fire, czekoladą mleczną z mieszanką owoców oraz migdałami w szklanym słoiczku. 

  259,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Piekielnie Słodki PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Piekielnie Słodki
  379,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Piekielnie Słodki

  Podaruj bliskiemu mężczyźnie w dniu jego święta luksusowy prezent z produktami wysokiej jakości. Wybieraj drewnianą skrzyneczkę z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Zamów kosz prezentowy z whisky Jack Daniels Fire i Honey, migdałami oraz pistacjami w szklanych słoiczkach z czarną nakrętką. 

  379,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Orzechowy PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Orzechowy

  Szukasz prezentu, który można wręczyć z okazji 50 urodzin? Podaruj skrzyneczkę wykonaną z naturalnego drewna z wysokiej jakości zawartością. Zamów spersonalizowany upominek z życzeniami oraz pasującą grafiką. W skład kosza prezentowego wchodzi: nalewka o smaku orzecha w czekoladzie, czekolada, miód ekologiczny oraz pałka do miodu.

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Klasyczny zestaw PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Klasyczny zestaw
  319,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Klasyczny zestaw

  Elegancki upominek na 50 urodziny dla niego zapakowany w skrzynkę wykonaną z wysokiej jakości drewna. Wybieraj kosz prezentowy w męskim wydaniu z alkoholem Jack Daniels Gentleman, migdałami w słoiczku z czarną nakrętką oraz przepysznymi pistacjami do pochrupania. Podaruj spersonalizowany prezent. 

  319,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Elegancka Czerń PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Elegancka Czerń
  259,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny mężczyzny Z IMIENIEM Elegancka Czerń

  Upominek w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką dla niego. Podaruj z okazji 50 urodzin Solenizantowi wyjątkowy kosz prezentowy z whisky Jack Daniels Classic, czekoladą deserową z migdałami i skórka pomarańczy oraz migdałami z cynamonem w szklanym słoiczku. 

  259,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Elegancka Czerń II PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Elegancka Czerń II
  229,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Elegancka Czerń II

  Niezwykle stylowy i męski upominek w drewnianej skrzyni wysokiej jakości. Podaruj z okazji 50 urodzin prezent z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. Zamów kosz prezentowy z wódką w czarnej butelce, czekoladą deserową z migdałami i skórką pomarańczy oraz migdałami w słoiczku. 

  229,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Luksusowe Boho PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Luksusowe Boho
  259,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Luksusowe Boho
  1 Opinie

  Oczaruj Solenizanta cudownym prezentem na 50 urodziny. Luksusowy upominek z nalewką z pigwy, ekologicznymi miodami z pysznymi dodatkami oraz kawą o niespotykanym i wyjątkowym aromacie irlandzkiej whisky zachwyci obdarowaną osobę i wywoła błysk w oczach i szeroki uśmiech.

  259,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  1 Opinie

  Podaruj prezent na 50 urodziny w luksusowym wydaniu. Chcesz oczarować Solenizanta, a może Solenizantkę? Ekologiczne wino jarzębinowe z łatwością pomoże Ci to osiągnąć. Prezent z winem, kawą, herbatą, czekoladkami i miodem będzie rewelacyjnym wyborem, którzy sprawi, że uśmiech zagości na twarzy obdarowanej osoby.

  249,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Irish Cream

  Męski zestaw z alkoholem, słodkościami oraz kawą na 50 urodziny. Pudełko prezentowe z personalizacją na wieczku oraz grafiką w odcieniach czerni i kraftu. Oryginalny upominek, który przypadnie do gustu Solenizantowi. Podaruj box ozdobiony wstążką w złotej kolorystyce. 

  229,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Cudowny box z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym w kraftowo-czarnej kolorystyce. Zamów prezent z alkoholem o wiśniowym smaku, piersiówką z ekoskóry, skarpetkami, migdałami, muchą satynową oraz czekoladkami. Pudełko z męską zawartością świetnie sprawdzi się jako prezent na 50 urodziny. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Na apetyt PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Na apetyt

  Efektowny prezent, który można podarować na 50 urodziny Solenizantowi. Przepiękne pudełko wykonane z grubej i sztywnej tektury. Spersonalizowany zestaw z małą butelką Żubrówki, czekoladą w obwolucie, kawą, migdałami, nerkowcami, fistaszkami oraz pistacjami. Wybieraj box ze złotą wstążką. 

  179,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Urodzinowy prezent dla mężczyzny z alkoholem, kamieniami do whisky, skarpetkami, świecą oraz słodkościami. Podaruj oryginalny upominek Solenizantowi z okazji jego 50 urodzin. Box z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym w kraftowej stylistyce. Całość dopełniona jest elegancką wstążką w złotym odcieniu. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Elegancki prezent na 50 urodziny z personalizacją oraz grafiką w krafcie. Upominek z butelką Jim Beam, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Podaruj Solenizantowi męski zestaw na przyjęciu urodzinowym. Wybieraj oryginalny produkt udekorowany wstążką. 

  259,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Elegancki box prezentowy dla każdego mężczyzny. Upominek z alkoholem, czekoladą, piersiówką oraz cukierkami. Zamów zestaw na 50 urodziny z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Ciekawa propozycja z oryginalną zawartością zaskoczy Solenizanta. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Eleganckie zestaw prezentowy w czarnym pudełko z personalizacją. Podaruj Solenizantowi oryginalny upominek na przyjęciu urodzinowym z okazji 50. Męska propozycja z alkoholem wysokiej jakości przypadnie do gustu obdarowanemu facetowi. Zamów prezent na 50 urodziny z imieniem i życzeniami. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Szukasz oryginalnego prezentu dla mężczyzny? Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, cukierkami oraz Jim Beamem w puszce z colą. Ciekawe propozycja prezentowa, którą można podarować na urodziny. Box z personalizacją, życzeniami oraz stylową grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Prezent na 50 urodziny w przepiękny boxie. Idealny upominek dla każdego mężczyzny. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją, życzeniami oraz kraftową grafiką. W skład zestawu wchodzi: wino białe musujące, migdały w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz krówki o śmietankowym smaku. Pudełko przewiązane jest złotą wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box z IMIENIEM Chill Time PREZENT na 50 urodziny box z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box z IMIENIEM Chill Time

  Prezent na 50 urodziny, który można podarować koledze, przyjacielowi lub ukochanemu. Czarne pudełko wykonane z grubej tektury na wieczku ma personalizację, życzenia oraz grafikę w kraftowym stylu. W zestawie znajdują się: cukierki, fistaszki oraz mała butelka Prosecco w czarnej butelce. Box przewiązany złotą wstążką. 

  79,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  1 Opinie

  Wspaniały prezent na 50 urodziny z nalewką oraz kawa i herbatą. Idealny upominek dla wielbicieli aromatycznych smakowych kaw i herbat z pysznymi dodatkami. Elegancka grafika oraz najlepsze życzenia urodzinowe zdobiące kartkę umieszczoną wewnątrz skrzyni dodają całości eleganckiego i niepowtarzalnego charakteru.

  239,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Z winem Aronia PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  1 Opinie

  Jeśli poszukujesz prezentu na 50 urodziny, który będzie prezentował się elegancko i wyjątkowo to upominek z ekologicznym winem oraz personalizacją będzie genialnym wyborem. Drewniana skrzynia w której znajduje się upominek ozdobiona została wewnątrz kartką z życzeniami i pasującą do całości grafiką.

  249,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  1 Opinie

  Prezent na 50 urodziny z ekologicznym winem to idealnym upominek zarówno dla kobiety jak również mężczyzny. Pyszne wiśniowe wino zachwyci kubki smakowe obdarowanej osoby i pozwoli na chwilę błogiego relaksu. W zestawie znajduje się również aromatyczna herbata i świeżo mielona kawa, które dodadzą energii każdego dnia.

  249,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina
  1 Opinie

  Wybór prezentu na 50 urodziny nie należy do najłatwiejszych. Ale mamy dla Ciebie świetną propozycję, która z pewnością Solenizantce czy też Solenizantowi przypadnie do gustu. Elegancki upominek z ekologicznym winem śliwkowym oraz miodem z dodatkiem soczystych malin zachwyci nie tylko swoim wyglądem, ale również pozwoli na chwilę słodkiego relaksu.

  239,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość
  1 Opinie

  Rewelacyjny i niezwykle elegancki prezent na 50 urodziny z ekologicznym winem z dzikiej róży. Jeśli pragniesz  podarować bliskiej osobie z okazji jej urodzin wyjątkowy upominek to podarunek Malinowa Świeżość będzie genialnym wyborem. Drewniana skrzynia został wewnątrz udekorowana personalizowaną kartką z grafiką malin oraz najlepszymi życzeniami.

  259,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz EKO Luksusowy PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz EKO Luksusowy

  Ekologiczny prezent na 50 urodziny w naturalnym boxie prezentowym. W zestawie znajduje się wino słodkie z dzikiej róży, miody w różnych smakach oraz ręcznie robiona czekolada. Zestaw składa się ze składników najwyższej jakości. Wieczko dekorowane naklejką sprawia, że to bardzo osobisty prezent!

  249,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz Czekolady z winem PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz Czekolady z winem

  Prezent na 50 urodziny w postaci pięknego boxu. Wewnątrz umieszczone zostało wino z czarnego bzu, ręcznie robiona czekolada oraz słodkie cukierki. Całość jest pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia. Taki zestaw spodoba się każdej kobiecie w dniu jej 50 urodzin!

  149,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Taty, Nauczyciela, Świadka z Brandy KD1 PREZENT dla mężczyzny, Taty, Nauczyciela, Świadka z Brandy KD1
  299,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Taty, Nauczyciela, Świadka z Brandy KD1

  Prezent dla Taty, Nauczyciela, Ojca Chrzestnego czy Świadka podany w pięknym kraftowym boxie prezentowym. Prezent wygląda fantastycznie i będzie wspaniałym wyborem dla każdego mężczyzny. Zestaw z butelką Brandy, czekoladowym cygarem, kawą i słodyczami to elegancka propozycja dla każdego faceta.

  299,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Zestaw Orzechowy KD2 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Zestaw Orzechowy KD2
  229,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Zestaw Orzechowy KD2

  Jaki prezent wybrać dla mężczyzny? Idealny będzie zestaw prezentowy zamknięty w kraftowym pudełku, który świetnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy, na imieniny, dla Taty, Dziadka, Świadka czy Ojca Chrzestnego. Zestaw o orzechowym charakterze zachwyci każdego faceta. Dzięki dopasowanej zawartości będzie idealnym wyborem, by podziękować.

  229,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela z Ginem KD3 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela z Ginem KD3
  329,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela z Ginem KD3

  Prezent dla mężczyzny umieszczony w efektownym pudełku prezentowym, w skład którego wchodzi butelka ginu, czekolada, żel pod prysznic, mydło, a także herbata. Zestaw będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla Dziadka, Taty, Nauczyciela czy Świadka. Pozwoli wyrazić Wasze uczucia i podziękować za wszystko, co Wasi bliscy dla Was zrobili.

  329,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Jack Daniels Apple KD4 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Jack Daniels Apple KD4
  429,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Jack Daniels Apple KD4

  Prezent dla faceta, który możecie podarować chłopakowi, Tacie, Dziadkowi czy jako podziękowanie dla Pana Nauczyciela. Świetna propozycja z butelką Jacka Danielsa, czekoladą, kawą, herbatą i kosmetykami. Wspaniały zestaw świetnie sprawdzi się także na podziękowania dla Świadków w dniu Ślubu.

  429,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Nauczyciela, Taty z Rumem LIMITED KD5 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Nauczyciela, Taty z Rumem LIMITED KD5
  499,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Nauczyciela, Taty z Rumem LIMITED KD5

  Efektowny prezent dla mężczyzny, który możecie podarować na dowolną okazję dla każdego faceta. Świetnie sprawdzi się dla Dziadka, Nauczyciela, Świadka czy taty, ale może być też niepowtarzalnym wyborem na prezent an urodziny czy imieniny. W pudełku w kraftowo-czarnym wydaniu znalazła się butelka rumu, a także efektowne kosmetyki. Całość prezentuje się...

  499,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z winem Słodki Zestaw KD6 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z winem Słodki Zestaw KD6
  189,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z winem Słodki Zestaw KD6

  Prezent dla chłopaka, męża, Dziadka czy taty umieszczony w oryginalnym kraftowym boxie prezentowym. W skład prezentu wchodzą pięknie dopasowane słodkości oraz wino. Cały prezent będzie wspaniałym wyborem na Dzień taty, Dziadka, podziękowanie dla Świadka czy prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego.

  189,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Chrzestnego, Taty z Tequilą KD8 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Chrzestnego, Taty z Tequilą KD8
  349,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Chrzestnego, Taty z Tequilą KD8

  Efektowny prezent dla każdego mężczyzny, który będzie świetnym wyborem niezależnie od okazji. Możecie go wręczyć Tacie, Dziadkowi, Świadkowi czy nauczycielowi. Świetnie sprawdzi się także na urodziny czy imieniny. Zestaw z tequilą zachwyci każdego i pozwoli wyrazić Wasze uczucia.

  349,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Nauczyciela, Taty z likierem jarzębinowym KD9 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Nauczyciela, Taty z likierem jarzębinowym KD9
  299,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Nauczyciela, Taty z likierem jarzębinowym KD9

  Prezent dla mężczyzny z likierem, herbatą, naparem i słodyczami to wspaniały wybór na imieniny, urodziny czy Święta. Prezent zapakowany jest w ozdobne kraftowo-czarne pudełko prezentowe. Sprawdzi się świetnie także jako zestaw upominkowy dla taty, dziadka czy nauczyciela. Wewnątrz znalazły się produkty najwyższej klasy, które razem tworzą piękną kompozycję.

  299,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty z likierem kawowym KD10 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty z likierem kawowym KD10
  219,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty z likierem kawowym KD10

  Szukasz prezentu dla mężczyzny, który uwielbia kawę? Wybierz box prezentowy z likierem, kawą oraz słodkościami, który został pięknie skomponowany. Prezent świetnie sprawdzi się na urodziny, imieniny czy Święta. Będzie idealny zarówno dla chłopaka, męża, przyjaciela, dziadka czy taty.

  219,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela z miodem pitnym KD11 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela z miodem pitnym KD11
  249,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela z miodem pitnym KD11

  Prezent dla mężczyzny z miodem pitnym, który świetnie sprawdzi się jako podziękowanie dla Świadka, prezent dla Taty, Dziadka, Nauczyciela, ale też będzie idealnym wyborem na prezent urodzinowy czy imieninowy. Zestaw z miodem pitnym, notesem, herbatą i słodyczami prezentuje się luksusowo i bardzo elegancko. To wspaniała propozycja, by oczarować każdego...

  249,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Nauczyciela, Dziadka, Taty Ballantines KD12 PREZENT dla mężczyzny, Nauczyciela, Dziadka, Taty Ballantines KD12
  279,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Nauczyciela, Dziadka, Taty Ballantines KD12

  Elegancki prezent dla mężczyzny z butelką alkoholu, kawą i słodyczami to wspaniały pomysł na prezent na urodziny, imieniny czy Święta. Zestaw będzie idealny dla chłopaka, męża, taty, dziadka czy nauczyciela. Świetnie sprawdzi się jako upominek na każdą okazję. Dzięki efektownemu opakowaniu prezentowemu zestaw wygląda fantastycznie.

  279,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 84 elementów

Prezenty na 50 dla niego z alkoholem

Pięćdziesiąte urodziny to niezwykła rocznica, wymagająca wyjątkowego podejścia do wyboru prezentu dla niego. Jeśli jubilat ceni delikatną nutę luksusu i estetyki, zestaw z alkoholem może okazać się idealnym upominkiem. Artykuł ten przybliży różnorodne propozycje prezentów na 50 dla niego z alkoholem, uwzględniając różne gusta i preferencje. Od wysokojakości whisky, poprzez wykwintne wina, po ekskluzywne zestawy degustacyjne – artykuł ten będzie źródłem inspiracji dla tych, którzy chcą uczcić pięćdziesiąt lat mężczyzny w wyjątkowy sposób. Z alkoholowym akcentem można podkreślić zarówno elegancję, jak i charakter solenizanta, tworząc prezent, który dostarczy nie tylko smakowych doznań, ale także wyjątkowej radości. Zapraszamy do odkrywania pomysłów na prezent, które połączą klasykę z nowoczesnością, tworząc niezapomnianą chwilę w życiu jubilata.

Co na prezent dla faceta, który ma wszystko?

W przypadku 50 urodzin, alkoholowy akcent to zawsze pewny sposób na dostarczenie wyjątkowej radości. Oto lista TOP 15 prezentów z alkoholem, które z pewnością zaskoczą i ucieszą jubilata:

• Limitowana Edycja Whisky: Ekskluzywna butelka whisky z limitowanej edycji, która podkreśli wyjątkowość okazji.

• Zestaw Degustacyjny Whisky: Kolekcja różnych gatunków whisky w eleganckim zestawie degustacyjnym.

• Wino białe, czerwone czy różowe: Butelka wina z rocznikiem jubilata, coś, co z pewnością zaskoczy i ucieszy miłośnika dobrego wina.

• Ekskluzywna Wódka: Butelka wysokojakościowej wódki, która nada szlachetnego charakteru jubileuszowi.

• Zestaw Do Robienia Koktajli: Komplet z różnymi alkoholami i akcesoriami do przygotowywania wyszukanych koktajli.

• Whisky z Dekanterem: Wykwintna butelka whisky single malt z eleganckim dekanterem.

• Personalizowana Butelka Z Winem: Butelka wina z unikalną etykietą z dedykacją dla jubilata.

• Zestaw do Degustacji Rumu: Komplet z różnymi rodzajami rumu i akcesoriami do degustacji.

• Kosz Prezentowy z Alkoholami: Elegancki kosz z różnymi alkoholami, przekąskami i akcesoriami.

• Wódka Premium z Kieliszkami: Butelka wódki najwyższej jakości wraz z eleganckimi kieliszkami.

• Kolekcja Lokalnych Piw: Zestaw piw rzemieślniczych z lokalnych browarów.

• Wino musujące: Butelka wina z nutą wyjątkowego smaku.

• Kieliszki Do Whisky z Grawerem: Eleganckie kieliszki do whisky z personalizowanym grawerem.

• Zestaw Do Degustacji Piw Rzemieślniczych: Komplet z różnymi smakami piw rzemieślniczych i odpowiednimi szklankami.

• Ekskluzywna Butelka Szampana: Butelka szampana z renomowanej winnicy, aby podkreślić celebracyjny charakter chwili.

Prezent dla mężczyzny kd17

Kosz prezentowy na urodziny dla niego

Te propozycje prezentów z alkoholem na 50 urodziny to nie tylko smakowe doznania, ale także wyraz troski i elegancji, które dostarczą jubilatowi niezapomnianej radości z okazji tej wyjątkowej rocznicy.

Oryginalny prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Poszukując wyjątkowego prezentu na 50 dla niego, alkoholowy akcent może stanowić idealne rozwiązanie, wprowadzając do świętowania nutę luksusu i elegancji. Whisky, zwłaszcza w formie limitowanej edycji, to prezent, który podkreśli wyjątkowość jubileuszu. Alternatywnie, zestaw prezentowy z różnymi rodzajami alkoholi, kieliszkami czy przekąskami, zapewni bogate doświadczenie degustacyjne dla mężczyzny, który ceni wysoką jakość. Kosz prezentowy, starannie przygotowany z myślą o jego upodobaniach, może zawierać nie tylko alkohol, ale także akcesoria związane z degustacją, tworząc kompleksowy zestaw dla prawdziwego konesera. Dla niego, dla mężczyzny w okolicach pięćdziesiątych urodzin, taki prezent staje się nie tylko wyjątkowym doznaniem smakowym, lecz również wyrazem troski i docenienia. To celebracja życiowych osiągnięć i chwil spędzonych z elegancją, która pozostanie w pamięci jubilata na długo po uroczystości.

Prezent na 50 piekielnie słodki

Prezent dla niego z whisky

Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Poszukując prezentu na 50 dla niego, wódka może stanowić znakomitą bazę dla oryginalnego upominku. Ekskluzywna butelka wódki lub piersiówki o unikalnym smaku, uzupełniona eleganckim kieliszkiem, to propozycja, która z pewnością zaskoczy jubilata. Alternatywnie, zestaw podarunkowy z różnymi rodzajami alkoholi, kieliszkami i dodatkami do degustacji tworzy kompleksowy prezent dla miłośnika wysokogatunkowych trunków. Kosz prezentowy, starannie skomponowany z myślą o gustach jubilata, może obejmować nie tylko alkohol, ale także dodatki, takie jak wykwintne przekąski czy eleganckie akcesoria do degustacji. To nie tylko zestaw smaków, ale również wyrafinowana prezentacja, podkreślająca wyjątkowość chwili. Dla mężczyzny w okolicach pięćdziesiątych urodzin, taki prezent staje się nie tylko wyrazem smakowitej przyjemności, ale także elegancką formą docenienia jego życiowych osiągnięć. To celebracja, która podkreśla wyjątkowość okazji i przekazuje uczucie troski w sposób, który pozostanie w pamięci jubilata na długo po uroczystości.

Prezent dla mężcyzny md38

Oryginalny prezent dla mężczyzny

Personalizowany prezent urodzinowy dla niego

Pięćdziesiąte urodziny to wyjątkowa rocznica, a personalizowany prezent z alkoholem może być niezapomnianym akcentem tego jubileuszu. Wybierając alkoholowy upominek dla niego, warto sięgnąć po wyjątkowe rozwiązania, które podkreślą indywidualność jubilata. Elegancka butelka whisky z imieniem i datą urodzin to nie tylko smakowity trunek, lecz także pamiątka na lata. Alternatywnie, można sięgnąć po zestaw podarunkowy na 50, w którym każdy element jest dostosowany do gustów jubilata. Kieliszki z wygrawerowanym sentymentalnym tekstem czy zestaw z unikalnymi dodatkami do degustacji tworzą kompleksowy prezent, który emanuje osobistym charakterem. Warto także rozważyć personalizowany kosz prezentowy, w którym każdy element odzwierciedla zainteresowania i pasje jubilata. Butelki ulubionych alkoholi, dedykowane akcesoria czy nawet spersonalizowany korkociąg to elementy, które uczynią prezent nie tylko smakowitym, ale również wyjątkowo osobistym. Taki personalizowany upominek na 50 urodziny dla niego nie tylko dostarczy radości z powodu wykwintnego alkoholu, ale także wzbogaci jubileusz o głęboki, osobisty wymiar. To niezapomniana pamiątka, która podkreśla wyjątkowość jubilata i docenia jego unikalność w sposób, który z pewnością zostanie doceniony przez solenizanta.

Prezent dla mężcyzzny kd9

Prezent z alkoholem na 50