Informacja

Nowe produkty

Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki

Dekoracje i zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki w motywie misia z balonikami. Słodka kolekcja, która łączy w sobie kolory brązu i subtelnego różu, a motywem kolekcji jest uroczy miś z balonikami. W skład kolekcji wchodzą zaproszenia na Chrzest, prośby o bycie chrzestnym i chrzestną, podziękowania dla gości i Chrzestnych i wiele dekoracji wnętrza i stołu. Tak szeroki wybór dodatków pozwoli na przygotowanie spójnego i wyjątkowego przyjęcia dla dziewczynki. Miś z balonikami to idealny wybór na piękne przyjęcie z okazji Chrztu, które goście zapamiętają na długie lata.

Dekoracje na Chrzest z motywem misia i baloników

Pomysł na dekorację stołu na Chrzest dziewczynki z motywem misia i baloników

Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Kolekcja Miś i Baloniki na Chrzest Święty dziewczynki

Chcesz podczas uroczystości Chrztu Świętego podkreślić płeć swojej pociechy? Takie rozwiązanie w bezbłędny sposób pozwala spersonalizować całą ceremonię. Zgodnie z taką myślą stworzona została nasza kolekcja z misiem oraz balonikami. Czarująca i wyjątkowa grafika bezbłędnie uwydatnia dziecięcy klimat uroczystości. Co więcej, różowe akcenty przyciągają uwagę i nadają aranżacji jeszcze bardziej szczególny charakter. W skład kolekcji wchodzą zarówno specjalnie przygotowane ozdoby na Chrzest, jak i bardziej uniwersalne elementy, które w cudowny sposób pozwolą dopełnić aranżację wnętrza. Ozdoby stołu, dekoracje sali, podziękowania dla gości, zaproszenia i inne dodatki pozwolą stworzyć fantastyczny wystrój na Chrzest Święty córki. A jeśli szukasz ozdób dla syna - sprawdź naszą kolekcję z misiem dla chłopca.

Dekoracje na Chrzest dziewczynki

Na Chrzest Święty córki możesz z powodzeniem wykorzystać nasze czarujące dekoracje z kolekcji Miś i Baloniki w różowej wersji. Na wielu elementach znaleźć można pięknie wykonaną grafikę w malowniczej odsłonie. Z kolei beżowe i brązowe odcienie powodują, że całość nabiera niezwykle ciepłego charakteru. Doskonałym przykładem takiej ozdoby jest topper na tort. Wykonany z grubego papieru oraz drewnianych szpikulców jest estetyczny oraz naprawdę łatwy w użyciu. Pozwoli pięknie ubrać każdego rodzaju ciasto! Taki topper jest bardzo praktycznym dodatkiem na chrzciny dziecka. Wspaniałą dekoracją sali będzie z kolei dużych rozmiarów plakat z personalizacją oraz dopasowanym motywem. Można zawiesić go w dowolnym miejscu, zyskując w ten sposób cudowną ozdobę i tło do zdjęć!

Ścianka na chrzest plakat miś i baloniki dziewczynki

Personalizowany plakat na Chrzest dziewczynki

Chrzest Święty dziewczynki w różowej kolorystyce

Aranżację wnętrza na Chrzest Święty swojej córeczki możesz z powodzeniem dopełnić przy pomocy różowych dekoracji i dodatków. Wspaniale pasować one będą do naszych ozdób z misiem. Właśnie z tego powodu w ofercie znalazły się też bieżniki, serwetki, balony oraz inne elementy w odpowiedniej kolorystyce, które możesz bez najmniejszego problemu wykorzystać. Girlanda balonowa umieszczona nad wejściem do domu czy restauracji na pewno od razu zwróci uwagę zaproszonych osób. Dzięki temu nie będą one mieć najmniejszych wątpliwości, gdzie odbywa się uroczystość. Cudownie prezentują się też różowe balony w groszki, które można użyć do stworzenia ślicznej oraz niedrogiej dekoracji wnętrza na chrzciny córki. 

Dodatki i akcesoria na Chrzest dziewczynki

Jakie jeszcze produkty znalazły się w naszej ofercie? Z całą pewnością podczas organizacji Chrztu Świętego przydatne są zaproszenia. Z powodzeniem możesz wybrać takie, które bezbłędnie pasować będą do motywu przewodniego uroczystości. Zaproszenia na Chrzest Święty z motywem misia oraz baloników wyglądają fantastycznie. W środku posiadają gotowy do uzupełnienia tekst, który należy wypełnić odręcznie. Tak przygotowane kartki włóż do kopert dołączonych do zaproszeń i roześlij lub rozdaj wszystkim bliskim. Na Chrzest Święty przydatnym dodatkiem jest też księga pamiątkowa. Personalizowany album z pięknie wykonaną okładką można wypełnić zdjęciami oraz wpisami gości - to spowoduje, że maluszek zyska unikalną pamiątkę na całe życie.

Księga pamiątkowa miś i baloniki dziewczynki

Album pamiątkowy na Chrzest Święty córki