Informacja

Nowe produkty

Prezenty dla Mężczyzn

Kosze prezentowe dla mężczyzn oraz gotowe prezenty dla mężczyzn z Twoją dedykacją. Przygotowaliśmy piękne prezenty z alkoholem oraz praktyczne prezenty dla Niego, w których znajdziesz typowo męskie gadżety: portfele, paski, notesy, a także słodycze Premium i ponadczasowe dodatki. W ofercie znalazły się prezenty dla taty, dziadka, chłopaka oraz wiele innych propozycji. W naszym sklepie znajdziesz również kosze prezentowe dla mężczyzn z logo Twojej firmy, które mogą stać się wspaniałym pomysłem na prezenty firmowe.

Prezenty dla Mężczyzn 

Podkategorie

 • Prezenty dla Taty

  Prezenty dla Taty, który ma już wszystko! Szukasz oryginalnego oraz pomysłowego prezentu dla Taty? W tej kategorii znajdziesz gamę prezentów na Dzień Taty, które na pewno go zaskoczą. W ofercie sklepu posiadamy upominki w drewnianych skrzynkach, lnianych workach oraz drobne upominki na każdą okazję. Jeśli chcesz podarować Tacie praktyczny prezent zobacz nasze personalizowane kubki z zabawnymi grafikami. Dla tych, którym marzy się bardziej elegancki prezent polecamy drewniane skrzynki z winem lub eleganckie zestawy prezentowe dla Taty. Nasze prezenty są personalizowane co sprawia, że stają się osobistą pamiątką tego dnia.

 • Prezenty na Dzień Chłopaka

  Prezenty na Dzień Chłopaka które możesz wręczyć najważniejszym mężczyznom w Twoim życiu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie praktyczne prezenty na Dzień Chłopaka w eleganckich boxach prezentowych. W tej kategorii znajdziecie również drobne prezenty dla chłopaków w szkole i pracy! Słodkie krówki, ciasteczka czy kubki z imionami na pewno sprawią im wiele radości w tym wyjątkowym dniu. Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu dla swojej miłości polecamy kosze prezentowe dla prawdziwych mężczyzn w wersji luksusowej jak i zabawnej. Podaruj mężczyzną wyjątkowe prezenty!

 • Prezenty dla Lekarza/Pielęgniarki

  Piękne prezenty dla lekarza czy pielęgniarki to bardzo dobry sposób na podziękowanie za opiekę. Można wręczyć je osobie, która zajmowała się nami na oddziale podczas dłuższego pobytu lub ważnego zabiegu. Podziękowanie dla lekarza chirurga czy ginekologa bez dwóch zdań będzie ślicznym gestem od pacjenta. Symboliczny upominek z powodzeniem można wręczyć też pielęgniarce. Świeżo upieczeni rodzice za pomocą takiego prezentu z podziękowaniem mogą docenić położnika czy pielęgniarkę środowiskową. Obdarowana osoba na pewno na długo zapamięta tak szczególny gest!

 • Prezenty dla Szefa/Szefowej

  Chcesz podarować Szefowej lub Szefowi elegancki upominek? Sprawdź nasze propozycje produktów na stronie. Wybieraj eleganckie upominki w drewnianych skrzyniach wysokiej jakości lub pudełkach prezentowych. Cudowne boxy z personalizacją oraz przepięknymi grafikami w kwiatowych odsłonach lub kraftowych motywach. Zamawiaj prezenty z aromatycznymi kawami, herbatami, wielokwiatowymi miodami smakowymi, konfiturami, czekoladkami, krówkami lub innymi słodkościami. Wybieraj zestawy z winami, alkoholami premium, męskimi dodatkami, kobiecymi gadżetami oraz przekąskami do pochrupania. Wyjątkowe prezenty przypadną do gustu obdarowanej osobie. Podaruj przepięknie udekorowane prezenty dla Szefowej lub Szefa. 

 • Prezenty dla Promotora

  Prezent dla Promotora to świetny wybór jeśli chcesz mu podziękować za opiekę i wszelką pomoc przy pracy dyplomowej.  Elegancki prezent dla Promotora w drewnianej skrzyni lub gustownym pudełku będzie zawsze dobrym wyborem. Przypadnie do gustu zarówno Pani Promotor jak i Panu Promotorowi. Jeśli nie wiesz jaki upominek wybrać to alkohol dla Promotora będzie fantastyczną opcją i na pewno wywoła uśmiech na twarzy. Podziękowanie dla Promotora w postaci efektownej kartki umieszczonej wewnątrz skrzyni lub na wieczku pudełka sprawi, że upominek będzie prezentował się bardzo wyjątkowo, a osoba nim obdarowana poczuje się doceniona i na długo zapamięta takie podziękowanie.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów