Nowe produkty

Dekoracje komunijne Kościoła i ławek kościelnych

Dekoracje komunijne Kościoła to bardzo ważny element całej uroczystości związanej z przyjęciem sakramentu. Nasze pociechy i bliscy po wejściu do przyozdobionego Kościoła powinni być zachwyceni, w końcu Pierwsza Komunia Święta odbywa się tylko raz. Kościół winien prezentować się elegancko, będzie on na wielu pamiątkowych fotografiach. Do dekoracji mogą posłużyć płatki róż, biały dywan, dekoracje z drewna czy gąbki, a także girlandy i banery.

Dekoracje komunijne Kościoła i ławek kościelnych 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Dekoracje komunijne kościoła i ławek

Dekoracja Kościoła na Komunię to bardzo ważny element sakramentu. Całość powinna prezentować się gustownie i stylowo. Kościół to najważniejsze miejsce tego dnia - całe rodziny odwiedzą Kościół, dlatego warto zadbać, aby wyglądał efektownie i elegancko. Dobrze jest się postarać również ze względu na zdjęcia, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z tego dnia. Najistotniejszym miejscem w kościele jest ołtarz, ale nie powinniśmy skupiać się tylko na tym. Udekorowanie wejścia do Kościoła oraz ławek na których siedzą dzieci komunijne, też jest ważnym elementem wystroju. Dzięki temu aranżacja wnętrza będzie prezentować się spójnie i przepięknie. Jakie produkty najlepiej wykorzystać do ubrania kościoła na Komunię?

Banery komunijne i girlandy 

Nowoczesnym sposobem na ozdobienie Kościoła są girlandy i banery komunijne. Za ich pomocą można nie tylko nadać wnętrzu stylowy wygląd, ale również bezbłędnie podkreślić charakter uroczystości. Girlanda z białymi kielichami to idealna propozycja na Pierwszą Komunię. Wykonana z grubego papieru stanowi naprawdę sprawdzony dodatek do aranżacji wnętrza. Girlanda komunijna może zdobić stół na ołtarzu czy wejście do Kościoła, podobnie jak baner z tematycznym napisem. Dzieci komunijne z pewnością będą chciały pamiątkowe zdjęcia przy ciekawych i estetycznie wykonanych dekoracjach. Szczególnie wyjątkowym dodatkiem do wystroju będzie też baner z napisem “Moja I Komunia Św”. To kapitalne tło do pamiątkowych zdjęć z uroczystości.

Baner komunijny moja I komunia św złoty

Baner na Pierwszą Komunię Świętą

Drewniane dekoracje komunijne

Aktualnie niezwykle modne są dekoracje eko. Ozdoby wykonane z naturalnych materiałów nie tylko świetnie wyglądają, ale również pozwalają dbać o środowisko. Dekoracja kościoła stworzona przy wykorzystaniu zdobień wykonanych z drewna prezentuję się bardzo elegancko. Takie ozdoby można wykorzystać w przeróżny sposób. Mogą one być przytwierdzone do ściany, zwisać z sufitu czy stać na przykład na ołtarzu. Popularnym motywem wykorzystywanym w czasie Komunii jest hostia. Właśnie z tego powodu drewniana zawieszka z hostią oraz napisem “Pierwsza Komunia Święta” będzie trafioną ozdobą kościoła. Wykonana z trwałego materiału może być wykorzystana wielokrotnie. Zawieszona na tasiemce lub sznurku uatrakcyjni wiele uroczystości komunijnych!

Dekoracja pierwsza komunia z hostią drewniana

Drewniana zawieszka na Komunię

Dekoracje kościoła na Pierwszą Komunię

Dekoracje z kwiatów z sezonu na sezon stają się coraz bardziej popularne. Cięte kwiaty w wazonach albo plecionki ułożone przy ołtarzu z całą pewnością przyciągną uwagę wszystkich zaproszonych osób. Wnętrze kościoła na Pierwszą Komunię Świętą ubrać można również przy pomocy materiałowych płatków róż. Dzięki białej kolorystyce wspaniale wpisują się w uroczysty charakter ceremonii. Materiałowe płatki róż pozwolą ubrać przejście lub stworzyć piękne kompozycje przy ławkach. Chętnie wykorzystywaną ozdobą na Komunię są balony. Można ubrać nimi zarówno wnętrze, jak i plener przed kościołem. Duży balon foliowy IHS w odcieniu złota albo srebra na pewno znakomicie sprawdzi się w trakcie uroczystości. Nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie obok takiej dekoracji.