Nowe produkty

Dekoracje komunijne Kościoła i ławek kościelnych

Dekoracje komunijne Kościoła to bardzo ważny element całej uroczystości związanej z przyjęciem sakramentu. Nasze pociechy i bliscy po wejściu do przyozdobionego Kościoła powinni być zachwyceni, w końcu Pierwsza Komunia Święta odbywa się tylko raz. Kościół winien prezentować się elegancko, będzie on na wielu pamiątkowych fotografiach. Do dekoracji mogą posłużyć płatki róż, biały dywan, dekoracje z drewna czy gąbki, a także girlandy i banery.

Dekoracje komunijne Kościoła i ławek kościelnych 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Elementy dekoracji komunijnej Kościoła

Dekoracja Kościoła na Komunię to bardzo ważny element sakramentu. Całość powinna prezentować się doskonale. Jest to najważniejsze miejsce tego dnia, całe rodziny odwiedzą Kościół, być może po raz pierwszy warto, aby wyglądał efektownie i elegancko. Również ze względu na zdjęcia, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z tego dnia. Najistotniejszym miejscem jest ołtarz, ale nie powinniśmy skupiać się tylko na tym. Udekorowanie wejścia do Kościoła oraz ławek na których siedzą dzieci komunijne też jest ważnym elementem. Dzięki temu całość będzie prezentować się spójnie i przepięknie. 

Drewniane dekoracje komunijne

Dekoracja Kościoła przy wykorzystaniu zdobień wykonanych z drewna prezentuję się bardzo elegancko. Takie ozdoby można wykorzystać w przeróżny sposób. Mogą one być przytwierdzone do ściany, zwisać z sufitu czy stać na przykład na ołtarzu. Popularnym motywem jest hostia. Występuje w towarzystwie kielicha eucharystycznego, ozdobiona ażurową otoczką lub w opłatku komunijnym. Przepięknie prezentuję się także napis IHS ozdobiony ornamentem.

Dekoracja do kościoła na Komunię

Dekoracja Kościoła na Komunię w postaci drewnianego kielicha

Ozdoby styropianowe do Kościoła  

Kolejnym pomysłem na dekoracje Kościoła są elementy ze styropianu. Mogą przybierać różne formy, do komunijnego klimatu idealnie wpasuję się brokatowo-złota styropianowa dekoracja komunijna napis IHS lub kielich z hostią. Taką ozdobę można umieścić przy wejściu do Kościoła lub na ołtarzu. Dzięki brokatowi będą się pięknie mienić i cudownie wyjdą na zdjęciach pamiątkowych.

Ozdoba styropianowa na Komunię

Styropianowa ozdoba Kościoła na Komunię w kształcie kielicha

Kompozycje kwiatowe na Komunię 

Dekoracje z kwiatów z sezonu na sezon stają się coraz bardziej popularne. Bardzo modne jest wykorzystywanie na uroczystościach różnych aranżacji przy pomocy roślin ozdobnych. Kwiatowe dekoracje komunijne w postaci serca, kielicha czy napisu IHS sprawią, że Kościół będzie wyglądał świeżo oraz uroczyście. Kwiatowy stelaż z pewnością przykuję uwagę każdego, a na zdjęciach pamiątkowych będzie prezentować się wspaniale. Do ozdoby gąbki można użyć sztucznych lub prawdziwych kwiatów w różnych kolorach lub jednokolorowych.

Balony komunijne i girlandy komunijne

Nowoczesnym sposobem na ozdobienie Kościoła są girlandy i balony komunijne. Można wykorzystać je zarówno wejście jak i środek. Bardzo modne foliowe balony na Komunię z napisem IHS czy girlanda w białe kielichy z hostią idealnie wpasują się w klimat sakramentu. Girlanda komunijna może zdobić stół na ołtarzu czy wejście do Kościoła, natomiast balony sprawdzą się na zewnątrz. Dzieci komunijne z pewnością będą chciały pamiątkowe zdjęcia przy ślicznych złotych lub srebrnych balonach.

Baner na komunię

Złoty baner z napisem "Moja I Komunia Św." - dekoracja Kościoła na Komunię