Nowe produkty

Dekoracje komunijne Kościoła i ławek kościelnych

Dekoracje komunijne Kościoła to bardzo ważny element całej uroczystości związanej z przyjęciem sakramentu. Nasze pociechy i bliscy po wejściu do przyozdobionego Kościoła powinni być zachwyceni, w końcu Pierwsza Komunia Święta odbywa się tylko raz. Kościół winien prezentować się elegancko, będzie on na wielu pamiątkowych fotografiach. Do dekoracji mogą posłużyć płatki róż, biały dywan, dekoracje z drewna czy gąbki, a także girlandy i banery.

Dekoracje komunijne Kościoła i ławek kościelnych 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • BANER komunijny + łącznik Pierwsza Komunia ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT
  16,98 zł
  BANER komunijny + tasiemka Pierwsza Komunia ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT

  Banery komunijne stanowią ciekawą i bardzo efektowną dekorację każdej komunijnej sali. Szczególną popularnością cieszą się girlandy, które tworzą napisy. Przepiękny baner komunijny sprzedawany w komplecie z tasiemką i łącznikiem cudownie udekoruje pomieszczenie! Baner ma ogromny format, dzięki czemu będzie widoczny z daleka. Dołączona w komplecie tasiemka...

  16,98 zł
 • BANER komunijny Pierwsza Komunia SREBRNY MEGA DUŻY FORMAT
  16,98 zł
  BANER komunijny Pierwsza Komunia SREBRNY MEGA DUŻY FORMAT

  Bardzo duży, wyjątkowy baner dekoracyjny z uniwersalnym napisem będzie wspaniałą dekoracją pomieszczenia podczas przyjęcia komunijnego. Okazały format sprawi, że baner będzie widoczny z daleka i wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach z uroczystości!

  16,98 zł
 • GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m
  21,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m

  Kolekcja Ażury to wyjątkowa kolekcja dekoracji komunijnych, która pozwoli wyczarować elegancki i oryginalny klimat na przyjęciu komunijnym. Girlanda z tej serii jest łatwa i szybka w użyciu. Pięknie udekoruje wnętrze, w którym odbywa się przyjęcie komunijne.

  21,98 zł
 • GIRLANDA komunijna chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m
  13,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m

  Przepiękna girlanda komunijna w formie chorągiewek dekorowanych motywem koronki będzie wspaniałą dekoracją pomieszczenia podczas przyjęcia komunijnego. Motyw ten idealnie wpisuje się w klimat przyjęcia komunijnego. Świetnie sprawdzi się także jako dodatek do ozdoby lokal. Girlandę można zawiesić nad stołem komunijnym lub na drzwiach.

  13,98 zł
 • GIRLANDA komunijna biała 3m
  12,98 zł
  GIRLANDA komunijna biała 3m

  Piękna girlanda dekoracyjna to niedroga ozdoba na przyjęcie komunijne. Girlandy na przyjęciu komunijnymi rozwieszone nad stołem lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu będą świetnym dodatkiem dekoracyjnym.

  12,98 zł
 • BALON foliowy na Komunię IHS 35cm SREBRNY MEGA DUŻY
  14,98 zł
  BALON foliowy na Komunię IHS 35cm SREBRNY MEGA DUŻY

  Ogromny, srebrny balon IHS to wspaniałą propozycja na udekorowanie przyjęcia komunijnego! Srebrne litery cudownie będą wyglądać zawieszone nad stołem, czy ułożone przy słodkim barku. 

  14,98 zł
 • BALON foliowy na Komunię IHS 35cm ZŁOTY MEGA DUŻY
  14,98 zł
  BALON foliowy na Komunię IHS 35cm ZŁOTY MEGA DUŻY

  Fantastyczny, duży balon z foliowych liter, układających się w napis IHS. Złote litery cudownie udekorują salę na przyjęciu komunijnym. Świetnie będą wyglądać przy słodkim barku, rozwieszone nad stołem, czy nawet jako dekoracja kościoła. 

  14,98 zł
 • KOKARDY do dekoracji z cyrkonią 4szt
  21,98 zł
  KOKARDY do dekoracji z cyrkonią 4szt

  Kokardy z cyrkonią to bardzo efektowna dekoracja w super cenie! Każda kokardka posiada specjalną taśmę samoprzylepną do mocowania. Jest to dodatkowy atut, który usprawni zamocowanie ozdoby, np. na ławkach w kościele.

  21,98 zł
 • SERDUSZKO koronkowe do zawieszenia 15cm
  5,98 zł
  SERDUSZKO koronkowe do zawieszenia 15cm

  Delikatne koronkowe serduszko to wspaniały pomysł na dekoracje krzeseł lub ławek w kościele na przyjęciu komunijnym.

  5,98 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Elementy dekoracji komunijnej Kościoła

Dekoracja Kościoła na Komunię to bardzo ważny element sakramentu. Całość powinna prezentować się doskonale. Jest to najważniejsze miejsce tego dnia, całe rodziny odwiedzą Kościół, być może po raz pierwszy warto, aby wyglądał efektownie i elegancko. Również ze względu na zdjęcia, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z tego dnia. Najistotniejszym miejscem jest ołtarz, ale nie powinniśmy skupiać się tylko na tym. Udekorowanie wejścia do Kościoła oraz ławek na których siedzą dzieci komunijne też jest ważnym elementem. Dzięki temu całość będzie prezentować się spójnie i przepięknie. 

Drewniane dekoracje komunijne

Dekoracja Kościoła przy wykorzystaniu zdobień wykonanych z drewna prezentuję się bardzo elegancko. Takie ozdoby można wykorzystać w przeróżny sposób. Mogą one być przytwierdzone do ściany, zwisać z sufitu czy stać na przykład na ołtarzu. Popularnym motywem jest hostia. Występuje w towarzystwie kielicha eucharystycznego, ozdobiona ażurową otoczką lub w opłatku komunijnym. Przepięknie prezentuję się także napis IHS ozdobiony ornamentem.

Dekoracja do kościoła na Komunię

Dekoracja Kościoła na Komunię w postaci drewnianego kielicha

Ozdoby styropianowe do Kościoła  

Kolejnym pomysłem na dekoracje Kościoła są elementy ze styropianu. Mogą przybierać różne formy, do komunijnego klimatu idealnie wpasuję się brokatowo-złota styropianowa dekoracja komunijna napis IHS lub kielich z hostią. Taką ozdobę można umieścić przy wejściu do Kościoła lub na ołtarzu. Dzięki brokatowi będą się pięknie mienić i cudownie wyjdą na zdjęciach pamiątkowych.

Ozdoba styropianowa na Komunię

Styropianowa ozdoba Kościoła na Komunię w kształcie kielicha

Kompozycje kwiatowe na Komunię 

Dekoracje z kwiatów z sezonu na sezon stają się coraz bardziej popularne. Bardzo modne jest wykorzystywanie na uroczystościach różnych aranżacji przy pomocy roślin ozdobnych. Kwiatowe dekoracje komunijne w postaci serca, kielicha czy napisu IHS sprawią, że Kościół będzie wyglądał świeżo oraz uroczyście. Kwiatowy stelaż z pewnością przykuję uwagę każdego, a na zdjęciach pamiątkowych będzie prezentować się wspaniale. Do ozdoby gąbki można użyć sztucznych lub prawdziwych kwiatów w różnych kolorach lub jednokolorowych.

Balony komunijne i girlandy komunijne

Nowoczesnym sposobem na ozdobienie Kościoła są girlandy i balony komunijne. Można wykorzystać je zarówno wejście jak i środek. Bardzo modne foliowe balony na Komunię z napisem IHS czy girlanda w białe kielichy z hostią idealnie wpasują się w klimat sakramentu. Girlanda komunijna może zdobić stół na ołtarzu czy wejście do Kościoła, natomiast balony sprawdzą się na zewnątrz. Dzieci komunijne z pewnością będą chciały pamiątkowe zdjęcia przy ślicznych złotych lub srebrnych balonach.

Baner na komunię

Złoty baner z napisem "Moja I Komunia Św." - dekoracja Kościoła na Komunię