Informacja

Nowe produkty

Promocje

Błękitna Akwarela

Piękne dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą w delikatnej niebieskiej kolorystyce. Motyw błękitnej akwareli zawiera wiele produktów, które możesz wykorzystać podczas uroczystości. Udekoruj salę w efektowny sposób zamawiając personalizowane produkty, serwetki, bieżniki, opłatki na tort lub toppery. Produkty z imieniem dziecka świetnie podkreślą charakter przyjęcia wskazując kto jest najważniejszym uczestnikiem. Podaruj bliskim niesamowite podziękowania w formie czekoladek, krówek, miodków lub innych ciekawych elementów. Zachwyć wszystkich niesamowitym wnętrzem oraz dodatkami! 

Dekoracje stołu komunijnego z motywem kwiatowym
Pomysł na dekorację stołu komunijnego z motywem kwiatowym

Błękitna Akwarela 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów
 • ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Błękitna Akwarela ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Błękitna Akwarela
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Błękitna Akwarela

  Zaproś bliskie osoby na Pierwszą Komunę Świętą swojego dziecka wybierając zaproszenie cyfrowe na telefon. Grafika niebieskich kwiatów oraz gołąbką prezentuje się niezwykle elegancko. Zaproszenie cyfrowe pomoże szybko i łatwo zawiadomić najbliższych o uroczystości. Oszczędzaj pieniądze wybierając zaproszenie na telefon. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Piękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej! Niesamowita księga gości, która pozwoli zachować życzenia, zdjęcia oraz historię z uroczystości. Księga została wykonana w pięknej błękitnej kolorystyce z kwiatowymi elementami oraz grafiką gołąbka. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. Bez wątpienia każdy gość zechce zostawić po sobie pamiątkowy wpis!

  49,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Błękitna Akwarela z naklejką 111 stron BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Błękitna Akwarela z naklejką 111 stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 111 stron

  Piękny prezent dla dziecka na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Personalizowana Biblia będzie stanowić niesamowitą pamiątkę! Biblia wykonana została w delikatnym, błękitnym kolorze z elementami kwiatów i gołąbka . Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  64,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Komunię Błękitna Akwarela (+ramka) DEKORACJA stołu na Komunię Błękitna Akwarela (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Komunię Błękitna Akwarela (+ biała ramka)

  Piękna dekoracja na stół komunijny! Wykonana w eleganckiej, błękitnej kolorystyce. Zadbaj o aranżację sali zamawiając ramkę z personalizowaną karteczką. Cudowna ozdoba zaprezentuje się niesamowicie efektownie wzbudzając zachwyt w gościach!

  17,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Błękitna Akwarela WINIETKA komunijna z nadrukiem Błękitna Akwarela
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Błękitna Akwarela

  Eleganckie winietki z motywem komunijnym.  Wizytówki pozwolą zadbać o organizację na uroczystości oraz umożliwią gościom szybkie znalezienie wyznaczonego miejsca. Winietki zdobione są delikatnym, biało-błękitnym kolorem z motywem błękitnych kwiatów oraz napis IHS. 

  1,89 zł
 • TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela
  24,98 zł
  TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela

  Piękna ozdoba na tort komunijny! Niesamowity topper wykonany w delikatnej, biało-błękitnej kolorystyce z elementami kwiatów oraz gołąbkiem. Zaskocz gości efektywną ozdobą! Całość dopełnia personalizacja. Produkt wysokiej jakości wykonany ze sztywnego papieru. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela Ø20cm

  Opłatek na tort komunijny! Jadalny opłatek w pięknym, błękitno-białym kolorze zdobionym grafiką kwiatów i gołąbka. Całość dopełnia personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Opłatek w szybki i prosty sposób można umieścić na cieście. 

  17,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunia Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunia Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunia Z IMIENIEM Błękitna...

  Oryginalny sposób na zapakowanie podziękowań dla gości! Fiolki z grafiką w błękitnej kolorystyce, zdobione kwietnym motywem oraz gołąbkiem świetnie zaprezentują się podczas przyjęcia. W środku możesz umieścić pastylki, drażetki lub lentilki. Taki słodki, personalizowany upominek bez wątpienia zachwyci wszystkich gości!

  44,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Błękitna Akwarela 100% Handmade

  Naturalne świece sojowe to wspaniałe podziękowanie dla gości komunijnych. Świecy uroku nadaje błękitno-biały kolor zdobiony kwiatowymi elementami oraz personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości. Podziękuj bliskim w efektowny sposób! 

  12,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela (bb)

  Słoiczki z cukierkami to niesamowita propozycja na upominek dla gości podczas Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Na słoiczku znajduje się personalizowana naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości. Całość wykonana została w delikatnej, błękitno-białej kolorystyce. Tak wspaniały prezent bez wątpienia spodoba się zaproszonym gościom.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie komunijne Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (bb) MIÓD podziękowanie komunijne Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie komunijne Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (bb)

  Upominek dla gości na uroczystość Komunii Świętej! Podaruj bliskim miodek z personalizowaną naklejką zdobioną pięknym błękitnym kolorem. Miód to wspaniały upominek, który bez wątpienia zostanie wykorzystany podczas popołudniowej herbatki. Możesz wręczyć go gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela 40ml

  Szklany słoiczek pozwoli Ci podziękować gościom za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w niesamowity sposób! Personalizacja oraz delikatna, błękitna kolorystyka nadaje całości szczególnego charakteru. Wypełnij słoiczki ulubionymi smakołykami - cukierkami, orzeszkami. Słoiczki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć na nakryciach.

  3,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Błękitna Akwarela (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Błękitna Akwarela (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Błękitna Akwarela (+bileciki kółka+naklejki)...

  Słodki upominek dla gości przybyłych na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Podaruj bliskim uroczy lizak z motywem serduszka do którego zostały dołączone okrągłe, personalizowane bileciki. Piękna błękitna kolorystyka prezentuje się niesamowicie efektownie. Taki upominek docenią zarówno starsi jak i młodsi goście. 

  49,98 zł
 • LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt (+etykiety) LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt (+etykiety)
  29,98 zł
  LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt (+etykiety)

  Uroczy podarunek dla gości komunijnych! Smaczne, kolorowe lizaki w różnych wzorach dopełnione personalizowaną naklejką przeznaczoną do samodzielnego naklejenia. Naklejka wykonana została w delikatnej, błękitnej kolorystyce z kwiatowymi zdobieniami. Taki drobny upominek będzie miłym gestem w stronę uczestników wydarzenia. 

  29,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Komunię z personalizacją Błękitna Akwarela BAŃKI mydlane na Komunię z personalizacją Błękitna Akwarela
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Komunię z personalizacją Błękitna Akwarela

  Plastikowe buteleczki do puszczania baniek zakończone uroczym serduszkiem to wspaniałe podziękowanie dla gości komunijnych! Bańki ozdobione zostały personalizowaną naklejką w delikatnym, błękitnym kolorze z elementami kwiatów. Każdy gość a w szczególności dzieci, będą zachwycone. Bańki można rozdać osobiście bądź ułożyć przy nakryciach gości.

  3,49 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO musujące dla gości na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela ZE SŁOMKĄ WINO musujące dla gości na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela ZE SŁOMKĄ
  24,98 zł
  WINO musujące dla gości na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela ZE SŁOMKĄ

  Jak podziękować gościom za przybycie na uroczystość I Komunii Świętej? Wspaniałym wyborem będą wina musujące w złotych butelkach, sprzedawane w komplecie ze słomką. To wspaniały sposób, by podziękować za przybycie i oczarować najbliższych. Wina dekorowane są naklejką z grafiką oraz personalizacją, posiadają w komplecie także słomkę.

  24,98 zł
 • CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt

  Słodkie prezenciki dla gości w formie czekoladek komunijnych! Podaruj bliskim personalizowany słodycz zdobiony delikatnym, błękitnym odcieniem z elementami kwiatów. Czekoladka zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Czekoladki można podarować samodzielnie, w woreczkach z organzy lub w dopasowanych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię chłopca Kielich i kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię chłopca Kielich i kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię chłopca Kielich i kwiaty 10szt

  Krówki na Komunię przygotowane specjalnie na Komunię chłopca. Każda krówka jest owinięta w papierek z napisem Dziękujemy oraz motywem złotego kielicha wśród kwiatów w odcieniach niebieskości. To wspaniały pomysł na słodki upominek dla najbliższych, który wręczycie podczas przyjęcia komunijnego synka.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Błękitna Akwarela Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Błękitna Akwarela Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Błękitna Akwarela Z IMIENIEM 20szt

  Krówki to sposób na słodkie podziękowanie dla gości zgromadzonych na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Personalizowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości stanowią wspaniałą pamiątkę. Wykonane zostały w delikatnych, błękitno-białych kolorach z kwiatową grafiką. Możesz je zapakować w ozdobne pudełeczka tak by prezentowały się jeszcze lepiej!

  39,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Błękitna Akwarela 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Błękitna Akwarela 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Błękitna Akwarela 10szt ( +etykiety z imieniem +białe...

  Niesamowity sposób na przekazanie podziękowań w efektownej formie! Pudełeczka w kształcie aniołka pozwolą ci przekazać bliskim słodkie upominki. Do środka możesz zawrzeć czekoladki, krówki, orzeszki lub inne smaczne elementy. Pudełeczka posiadają personalizowaną naklejkę z grafiką w błękitnym, kwiatowym odcieniu. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela (+ wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela (+ wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela (+ wstążki) 10szt

  Eleganckie pudełeczka pozwolą Ci w efektowny sposób przekazać gościom komunijnym słodkie podziękowania. Pudełeczka wykonane zostały w uroczym kształcie serduszka zdobionym personalizowanymi naklejkami w błękitnym odcieniu zdobionym motywem kwiarowym. W środku możesz umieścić czekoladki, krówki, orzeszki lub inne słodkie upominki.

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Błękitna Akwarela 12szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Błękitna Akwarela 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Błękitna Akwarela 12szt

  Przepiękne pudełka na ciasto, dzięki którym w efektowny sposób podarujesz bliskim słodki upominek. Na pudełku nadrukowane jest imię dziecka oraz data uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Całość wykonana jest w pięknej, błękitnej kolorystyce o motywie kwiatowym.  

  35,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Błękitna Akwarela 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Błękitna Akwarela 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Błękitna Akwarela 50x70cm

  Plakat personalizowany to wspaniała dekoracja sali podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Plakat został wykonany w błękitnym odcieniu z elementami kwiatów oraz gołąbkiem. Można zawiesić go zarówno w lokalu jak i domu. Dla lepszego efektu plakat można umieścić na sztaludze. 

  59,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Błękitna Akwarela DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Błękitna Akwarela
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Błękitna Akwarela

  Idealny pomysł na dekorację sali podczas uroczystości Pierwszej Komunii Święte. Postaw na efektywność i wypróbuj modne kakemono. Na jego powierzchni umieszczono grafikę przedstawiającą błękitne kwiaty w towarzystwie gołąbka, a także napis Pierwsza Komunia Święta z imieniem i datą. Zaskocz gości pięknym elementem dekoracyjnym! 

  99,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Błękitne serwetki stanowią eleganckie uzupełnienie aranżacji stołu na uroczystość chłopca. Serwetki wykonane są ze sztywnego materiału z którego można tworzyć różne przestrzenne wzory. To wszystko sprawi, że wystrój stanie się naprawdę oryginalny.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  1 Opinie

  Wyjątkowa propozycja na stół  na uroczystość Chrztu Świętego chłopca. Błekitne kieszonki na sztućce pozwolą cudownie je podać i udekorują nakrycia gości. Wspaniały dodatek, który warto skomponować z bieżnikiem i serwetkami w tym samym odcieniu.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m

  Przepiękny bieżnik flizelinowy w błękitnym kolorze, który idealnie sprawdzi się na przyjęcia organizowane dla chłopca. Bieżnik w kolorze pastelowym, najlepiej pasuje na Chrzest lub urodzinki. Bieżnik to podstawa dekoracji stołu, na której ustawisz niezbędne dekoracje.

  26,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  31,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Białe serwetki flizelinowe to świetny dodatek do każdej aranżacji na stole. Pięknie prezentują się zarówno na Chrzcie, jak i Komunii. Dzięki sztywnej strukturze można je składać w przestrzenne formy, ale pięknie wyglądają również ułożone na płasko. Wysoka jakość.

  31,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK

  Kieszonki na sztućce w białym kolorze to jedna z bardziej eleganckich propozycji do dekoracji świątecznego stołu. Kieszonki prezentują się ponadczasowo i pięknie. To świetny sposób, który pozwoli Wam stworzyć niesamowite aranżacje. Kieszonki warto wykorzystać z serwetkami flizelinowymi w białym kolorze, które razem stworzą piękny komplet.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m
  72,98 zł
  BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m

  Przepiękny muślinowy bieżnik w kolorze jasnego kremu. Cudowna dekoracja, która będzie się efektownie prezentować na wielu różnych przyjęciach. Bieżnik dopełni całą aranżację przygotowaną na stołach. Stwórz romantyczny wystrój na swojej imprezie wykorzystując stylowe produkty.

  72,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BŁĘKITNE
  29,98 zł
  ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BŁĘKITNE

  Eleganckie świece proste w błękitnym odcieniu to świetny dodatek na przyjęcie komunijne lub Chrzest chłopca. Prezentują się delikatnie, subtelnie i bardzo efektownie. Podkreślają charakter przyjęcia i pozwalają zadbać o uroczystą atmosferę.

  29,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE

  Świece kręcone w delikatnej kolorystyce. Produkt wysokiej jakości wykonany z wosku. Błękitna kolorystyka sprawdzi się świetnie na Komunię Świętą, Chrzest lub Wesele. Zadbaj o aranżację stołów na swoim przyjęciu. Świece można włożyć do świeczników lub wkomponować w stroiki z kwiatami. 

  46,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE

  Eleganckie świece w stylowe kolorystyce. Przepiękny granatowy kolor wpisuje się w aktualne trendy. Świece kręcone to świetny dodatek do aranżacji stołów podczas Wesela lub Komunii. Produkt wysokiej jakości wykonany z wosku. Świece uzupełnią stworzoną kompozycję razem z kwiatami. 

  46,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BIAŁE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BIAŁE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BIAŁE

  Eleganckie świece kręcone w klasycznej kolorystyce. Niezbędny dodatek na stoły, który wzbogaci wystrój całej aranżacji. Białe świece świetnie sprawdzą się na przyjęciach w różnych stylach. Świece idealne na Komunię, Wesele, Chrzest dziecka lub inne ważne uroczystości. 

  46,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BIAŁE
  29,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Białe proste świece to ponadczasowa propozycja do dekoracji stołu. Umieszczone w szklanych świecznikach zadbają o uroczystą i bardzo elegancką atmosferę na przyjęciu.

  29,98 zł
 • BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE

  Przepiękne balony pastelowe w  błękitnym odcieniu idealnie sprawdzą się do dekoracji pomieszczenia na uroczystości dla chłopca. Dodatkowo, balony cudownie urozmaicą każdą sesję zdjęciową.

  9,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów

Dekoracje na Komunię chłopca - kolekcja Błękitna Akwarela

Kolekcja Błękitna Akwarela stanowi wyjątkowy wybór dekoracji na Pierwszą Komunię chłopca, nadając całości niebiańskiego uroku. Motyw gołąbka, symbolizującego ducha świętego, dodaje wyjątkowego, duchowego charakteru całej uroczystości. Niebieski kolor, dominujący w kolekcji Błękitna Akwarela, nadaje przestrzeni subtelności i spokoju, idealnie wpisując się w atmosferę sakramentu Komunii. To kolor nieba, co niesie ze sobą głębokie znaczenie i nawiązanie do duchowego wymiaru tej ceremonii.

Kwiaty w odcieniach niebieskiego, często spotykane w dekoracjach tej kolekcji, dodają świeżości i delikatności. Dodatki kwiatowe, takie jak serwetki komunijne czy girlandy, stworzą harmonijną całość, wprowadzając w przestrzeń naturalny element ozdobny. Motyw gołąbka, widoczny na różnych elementach dekoracji, przypomina o obecności Ducha Świętego w czasie Komunii. Subtelne wizerunki gołębia na zaproszeniach czy plakatach wprowadzają duchową atmosferę do całej ceremonii.

Dekoracje komunijne w domu z niebieskim motywem

Wianuszek z kwiatami w błękitnym kolorze, używany jako dekoracja stołu komunijnego, stanowi piękny i elegancki akcent. Błękitne kwiaty wkomponowane w wianuszek tworzą niepowtarzalny i estetyczny element aranżacji. Kolekcja Błękitna Akwarela nie tylko ozdabia przestrzeń, ale również przenosi uczestników uroczystości w niebiański nastrój, podkreślając duchowy wymiar Pierwszej Komunii chłopca. To kompleksowe podejście do dekoracji, uwzględniające zarówno estetyczne, jak i symboliczne aspekty tego szczególnego wydarzenia.

Wygląd serwetek komunijnych w odcieniach niebieskiego doskonale współgra z elegancją całego stołu, a girlandy kwiatowe umieszczone w strategicznych miejscach sali wprowadzają przyjemny i harmonijny akcent do dekoracji. Dodatkowo, wianuszek z błękitnymi kwiatami, może pełnić funkcję centralnego elementu stołu, zdobiąc przestrzeń wokół hostii. To nie tylko ozdoba, ale również wyraz piękna i symboliki związanej z sakramentem Komunii.

Kolekcja Błękitna Akwarela, poprzez zastosowanie niebieskiego koloru, motywu gołąbka i kwiatów, tworzy nie tylko estetyczny, ale także głęboko duchowy wystrój na Pierwszą Komunię chłopca, który pozostanie w pamięci uczestników jako wyjątkowy moment pełen piękna i symboliki.

Winietka komunijna błękitna akwarela

Winietka z nadrukiem na Komunię

Ile kosztuje dekoracja sali na Komunię? Wystrój komunijny zrób to sam

Elementy tej kolekcji, takie jak dekoracje stołu na Komunię, przynoszą harmonię i delikatność do całej aranżacji. Świeczki w niebieskim kolorze, umieszczone na stole komunijnym, dodają subtelności i nadają romantyczny nastrój, wprowadzając delikatne oświetlenie podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Ich płomienie stanowią symboliczny gest, nawiązujący do światła wiary i duchowego przeżycia. Winietki personalizowane na Komunię, zdobione motywem Błękitnej Akwareli, nie tylko organizują miejsca dla gości, ale także stanowią piękną pamiątkę z tego sakramentalnego dnia. Każda z nich może zawierać imię i datę, tworząc unikalny element dekoracyjny.

Serwetki w odcieniach niebieskiego, wkomponowane w całość dekoracji stołu, dodają elegancji i uroku. Subtelne wzory i kolorystyka niosą ze sobą delikatność i spokój, podkreślając ważność tego momentu. Bieżnik na stole, także utrzymany w kolorystyce kolekcji Błękitna Akwarela, jest nie tylko praktycznym elementem, ale również estetycznym dodatkiem, który podkreśla centralność stołu komunijnego. Tabliczka na stół z imieniem dziecka, ozdobiona motywem niebieskich kwiatów, stanowi indywidualny akcent, podkreślając wyjątkowość tej uroczystości. To nie tylko dekoracja, ale również praktyczny element, ułatwiający gościom odnalezienie swoich miejsc.

Zastosowanie elementów z kolekcji Błękitna Akwarela w dekoracjach na Komunię tworzy spójną i harmonijną atmosferę, niosąc ze sobą zarówno estetykę, jak i głębokie znaczenie sakramentu.

Dekoracja sali na Komunię dla chłopca w niebieskim kolorze

Dekoracja wnętrza na Komunię chłopca w niebieskim kolorze emanuje subtelnością i radością. Balony na Komunię w odcieniach niebieskiego uniosą się ku sufitowi, dodając lekkości i festynowego nastroju. Plakaty z imieniem dziecka zdobią ściany, wprowadzając personalizowany element, który wkomponowuje się w tematyczny klimat. Banery na Komunię, utrzymane w niebieskiej tonacji, pełnią funkcję zarówno ozdobną, jak i informacyjną, tworząc spójną całość dekoracji. Niebieski kolor symbolizuje niebo, co nawiązuje do ducha sakralności tego wydarzenia. Balony, unosząc się w powietrzu, przypominają o lekkości i radości, jaką niesie ze sobą ta uroczystość. Plakaty z imieniem dziecka stanowią nie tylko ozdobę, ale też wspaniałą pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Banery, rozwieszone strategicznie w sali, nadają przestrzeni charakterystyczny styl, tworząc niepowtarzalną atmosferę Pierwszej Komunii. Cała aranżacja skupia się na niebieskiej tonacji, co nadaje sali spokojny, a zarazem uroczysty charakter, idealnie oddający ducha tego sakramentu.

Opłatek na tort komunijny błękitna akwarela

Opłatek komunijny na przyjęcie chłopca