Informacja

Nowe produkty

Promocje

Błękitna Akwarela

Piękne dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą w delikatnej niebieskiej kolorystyce. Motyw błękitnej akwareli zawiera wiele produktów, które możesz wykorzystać podczas uroczystości. Udekoruj salę w efektowny sposób zamawiając personalizowane produkty, serwetki, bieżniki, opłatki na tort lub toppery. Produkty z imieniem dziecka świetnie podkreślą charakter przyjęcia wskazując kto jest najważniejszym uczestnikiem. Podaruj bliskim niesamowite podziękowania w formie czekoladek, krówek, miodków lub innych ciekawych elementów. Zachwyć wszystkich niesamowitym wnętrzem oraz dodatkami! 

Dekoracje stołu komunijnego z motywem kwiatowym
Pomysł na dekorację stołu komunijnego z motywem kwiatowym

Błękitna Akwarela 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
 • ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Błękitna Akwarela ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Błękitna Akwarela
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Błękitna Akwarela

  Zaproś bliskie osoby na Pierwszą Komunę Świętą swojego dziecka wybierając zaproszenie cyfrowe na telefon. Grafika niebieskich kwiatów oraz gołąbką prezentuje się niezwykle elegancko. Zaproszenie cyfrowe pomoże szybko i łatwo zawiadomić najbliższych o uroczystości. Oszczędzaj pieniądze wybierając zaproszenie na telefon. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Piękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej! Niesamowita księga gości, która pozwoli zachować życzenia, zdjęcia oraz historię z uroczystości. Księga została wykonana w pięknej błękitnej kolorystyce z kwiatowymi elementami oraz grafiką gołąbka. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. Bez wątpienia każdy gość zechce zostawić po sobie pamiątkowy wpis!

  49,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Błękitna Akwarela z naklejką 111 stron BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Błękitna Akwarela z naklejką 111 stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Błękitna Akwarela z naklejką 111 stron

  Piękny prezent dla dziecka na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Personalizowana Biblia będzie stanowić niesamowitą pamiątkę! Biblia wykonana została w delikatnym, błękitnym kolorze z elementami kwiatów i gołąbka . Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  64,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Komunię Błękitna Akwarela (+ramka) DEKORACJA stołu na Komunię Błękitna Akwarela (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Komunię Błękitna Akwarela (+ biała ramka)

  Piękna dekoracja na stół komunijny! Wykonana w eleganckiej, błękitnej kolorystyce. Zadbaj o aranżację sali zamawiając ramkę z personalizowaną karteczką. Cudowna ozdoba zaprezentuje się niesamowicie efektownie wzbudzając zachwyt w gościach!

  17,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Błękitna Akwarela WINIETKA komunijna z nadrukiem Błękitna Akwarela
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Błękitna Akwarela

  Eleganckie winietki z motywem komunijnym.  Wizytówki pozwolą zadbać o organizację na uroczystości oraz umożliwią gościom szybkie znalezienie wyznaczonego miejsca. Winietki zdobione są delikatnym, biało-błękitnym kolorem z motywem błękitnych kwiatów oraz napis IHS. 

  1,89 zł
 • TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela
  24,98 zł
  TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela

  Piękna ozdoba na tort komunijny! Niesamowity topper wykonany w delikatnej, biało-błękitnej kolorystyce z elementami kwiatów oraz gołąbkiem. Zaskocz gości efektywną ozdobą! Całość dopełnia personalizacja. Produkt wysokiej jakości wykonany ze sztywnego papieru. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Błękitna Akwarela Ø20cm

  Opłatek na tort komunijny! Jadalny opłatek w pięknym, błękitno-białym kolorze zdobionym grafiką kwiatów i gołąbka. Całość dopełnia personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Opłatek w szybki i prosty sposób można umieścić na cieście. 

  17,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunia Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunia Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunia Z IMIENIEM Błękitna...

  Oryginalny sposób na zapakowanie podziękowań dla gości! Fiolki z grafiką w błękitnej kolorystyce, zdobione kwietnym motywem oraz gołąbkiem świetnie zaprezentują się podczas przyjęcia. W środku możesz umieścić pastylki, drażetki lub lentilki. Taki słodki, personalizowany upominek bez wątpienia zachwyci wszystkich gości!

  44,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Błękitna Akwarela 100% Handmade

  Naturalne świece sojowe to wspaniałe podziękowanie dla gości komunijnych. Świecy uroku nadaje błękitno-biały kolor zdobiony kwiatowymi elementami oraz personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości. Podziękuj bliskim w efektowny sposób! 

  12,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela (bb)

  Słoiczki z cukierkami to niesamowita propozycja na upominek dla gości podczas Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Na słoiczku znajduje się personalizowana naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości. Całość wykonana została w delikatnej, błękitno-białej kolorystyce. Tak wspaniały prezent bez wątpienia spodoba się zaproszonym gościom.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie komunijne Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (bb) MIÓD podziękowanie komunijne Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie komunijne Błękitna Akwarela Z IMIENIEM (bb)

  Upominek dla gości na uroczystość Komunii Świętej! Podaruj bliskim miodek z personalizowaną naklejką zdobioną pięknym błękitnym kolorem. Miód to wspaniały upominek, który bez wątpienia zostanie wykorzystany podczas popołudniowej herbatki. Możesz wręczyć go gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela 40ml

  Szklany słoiczek pozwoli Ci podziękować gościom za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w niesamowity sposób! Personalizacja oraz delikatna, błękitna kolorystyka nadaje całości szczególnego charakteru. Wypełnij słoiczki ulubionymi smakołykami - cukierkami, orzeszkami. Słoiczki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć na nakryciach.

  3,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Błękitna Akwarela (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Błękitna Akwarela (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Błękitna Akwarela (+bileciki kółka+naklejki)...

  Słodki upominek dla gości przybyłych na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Podaruj bliskim uroczy lizak z motywem serduszka do którego zostały dołączone okrągłe, personalizowane bileciki. Piękna błękitna kolorystyka prezentuje się niesamowicie efektownie. Taki upominek docenią zarówno starsi jak i młodsi goście. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt (+etykiety) LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt (+etykiety)
  24,98 zł
  LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt (+etykiety)

  Uroczy podarunek dla gości komunijnych! Smaczne, kolorowe lizaki w różnych wzorach dopełnione personalizowaną naklejką przeznaczoną do samodzielnego naklejenia. Naklejka wykonana została w delikatnej, błękitnej kolorystyce z kwiatowymi zdobieniami. Taki drobny upominek będzie miłym gestem w stronę uczestników wydarzenia. 

  24,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Komunię z personalizacją Błękitna Akwarela BAŃKI mydlane na Komunię z personalizacją Błękitna Akwarela
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Komunię z personalizacją Błękitna Akwarela

  Plastikowe buteleczki do puszczania baniek zakończone uroczym serduszkiem to wspaniałe podziękowanie dla gości komunijnych! Bańki ozdobione zostały personalizowaną naklejką w delikatnym, błękitnym kolorze z elementami kwiatów. Każdy gość a w szczególności dzieci, będą zachwycone. Bańki można rozdać osobiście bądź ułożyć przy nakryciach gości.

  3,49 zł
 • CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Błękitna Akwarela 10szt

  Słodkie prezenciki dla gości w formie czekoladek komunijnych! Podaruj bliskim personalizowany słodycz zdobiony delikatnym, błękitnym odcieniem z elementami kwiatów. Czekoladka zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Czekoladki można podarować samodzielnie, w woreczkach z organzy lub w dopasowanych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Błękitna Akwarela Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Błękitna Akwarela Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Błękitna Akwarela Z IMIENIEM 20szt

  Krówki to sposób na słodkie podziękowanie dla gości zgromadzonych na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Personalizowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości stanowią wspaniałą pamiątkę. Wykonane zostały w delikatnych, błękitno-białych kolorach z kwiatową grafiką. Możesz je zapakować w ozdobne pudełeczka tak by prezentowały się jeszcze lepiej!

  39,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Błękitna Akwarela 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Błękitna Akwarela 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Błękitna Akwarela 10szt ( +etykiety z imieniem +białe...

  Niesamowity sposób na przekazanie podziękowań w efektownej formie! Pudełeczka w kształcie aniołka pozwolą ci przekazać bliskim słodkie upominki. Do środka możesz zawrzeć czekoladki, krówki, orzeszki lub inne smaczne elementy. Pudełeczka posiadają personalizowaną naklejkę z grafiką w błękitnym, kwiatowym odcieniu. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela (+ wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela (+ wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Błękitna Akwarela (+ wstążki) 10szt

  Eleganckie pudełeczka pozwolą Ci w efektowny sposób przekazać gościom komunijnym słodkie podziękowania. Pudełeczka wykonane zostały w uroczym kształcie serduszka zdobionym personalizowanymi naklejkami w błękitnym odcieniu zdobionym motywem kwiarowym. W środku możesz umieścić czekoladki, krówki, orzeszki lub inne słodkie upominki.

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Błękitna Akwarela 12szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Błękitna Akwarela 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Błękitna Akwarela 12szt

  Przepiękne pudełka na ciasto, dzięki którym w efektowny sposób podarujesz bliskim słodki upominek. Na pudełku nadrukowane jest imię dziecka oraz data uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Całość wykonana jest w pięknej, błękitnej kolorystyce o motywie kwiatowym.  

  35,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Błękitna Akwarela 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Błękitna Akwarela 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Błękitna Akwarela 50x70cm

  Plakat personalizowany to wspaniała dekoracja sali podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Plakat został wykonany w błękitnym odcieniu z elementami kwiatów oraz gołąbkiem. Można zawiesić go zarówno w lokalu jak i domu. Dla lepszego efektu plakat można umieścić na sztaludze. 

  59,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Błękitna Akwarela DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Błękitna Akwarela
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Błękitna Akwarela

  Idealny pomysł na dekorację sali podczas uroczystości Pierwszej Komunii Święte. Postaw na efektywność i wypróbuj modne kakemono. Na jego powierzchni umieszczono grafikę przedstawiającą błękitne kwiaty w towarzystwie gołąbka, a także napis Pierwsza Komunia Święta z imieniem i datą. Zaskocz gości pięknym elementem dekoracyjnym! 

  99,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Błękitne serwetki stanowią eleganckie uzupełnienie aranżacji stołu na uroczystość chłopca. Serwetki wykonane są ze sztywnego materiału z którego można tworzyć różne przestrzenne wzory. To wszystko sprawi, że wystrój stanie się naprawdę oryginalny.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  1 Opinie

  Wyjątkowa propozycja na stół  na uroczystość Chrztu Świętego chłopca. Błekitne kieszonki na sztućce pozwolą cudownie je podać i udekorują nakrycia gości. Wspaniały dodatek, który warto skomponować z bieżnikiem i serwetkami w tym samym odcieniu.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx10m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx10m
  39,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx10m

  Przepiękny bieżnik flizelinowy w błękitnym kolorze, który idealnie sprawdzi się na przyjęcia organizowane dla chłopca. Bieżnik w kolorze pastelowym, najlepiej pasuje na Chrzest lub urodzinki. Bieżnik to podstawa dekoracji stołu, na której ustawisz niezbędne dekoracje.

  39,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  31,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Białe serwetki flizelinowe to świetny dodatek do każdej aranżacji na stole. Pięknie prezentują się zarówno na Chrzcie, jak i Komunii. Dzięki sztywnej strukturze można je składać w przestrzenne formy, ale pięknie wyglądają również ułożone na płasko. Wysoka jakość.

  31,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK

  Kieszonki na sztućce w białym kolorze to jedna z bardziej eleganckich propozycji do dekoracji świątecznego stołu. Kieszonki prezentują się ponadczasowo i pięknie. To świetny sposób, który pozwoli Wam stworzyć niesamowite aranżacje. Kieszonki warto wykorzystać z serwetkami flizelinowymi w białym kolorze, które razem stworzą piękny komplet.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m
  72,98 zł
  BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m

  Przepiękny muślinowy bieżnik w kolorze jasnego kremu. Cudowna dekoracja, która będzie się efektownie prezentować na wielu różnych przyjęciach. Bieżnik dopełni całą aranżację przygotowaną na stołach. Stwórz romantyczny wystrój na swojej imprezie wykorzystując stylowe produkty.

  72,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE

  Świece kręcone w delikatnej kolorystyce. Produkt wysokiej jakości wykonany z wosku. Błękitna kolorystyka sprawdzi się świetnie na Komunię Świętą, Chrzest lub Wesele. Zadbaj o aranżację stołów na swoim przyjęciu. Świece można włożyć do świeczników lub wkomponować w stroiki z kwiatami. 

  46,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE

  Eleganckie świece w stylowe kolorystyce. Przepiękny granatowy kolor wpisuje się w aktualne trendy. Świece kręcone to świetny dodatek do aranżacji stołów podczas Wesela lub Komunii. Produkt wysokiej jakości wykonany z wosku. Świece uzupełnią stworzoną kompozycję razem z kwiatami. 

  46,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BIAŁE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BIAŁE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BIAŁE

  Eleganckie świece kręcone w klasycznej kolorystyce. Niezbędny dodatek na stoły, który wzbogaci wystrój całej aranżacji. Białe świece świetnie sprawdzą się na przyjęciach w różnych stylach. Świece idealne na Komunię, Wesele, Chrzest dziecka lub inne ważne uroczystości. 

  46,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BIAŁE
  29,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Białe proste świece to ponadczasowa propozycja do dekoracji stołu. Umieszczone w szklanych świecznikach zadbają o uroczystą i bardzo elegancką atmosferę na przyjęciu.

  29,98 zł
 • BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE

  Przepiękne balony pastelowe w  błękitnym odcieniu idealnie sprawdzą się do dekoracji pomieszczenia na uroczystości dla chłopca. Dodatkowo, balony cudownie urozmaicą każdą sesję zdjęciową.

  9,98 zł
 • BALON pastelowy Olbrzym 1m BŁĘKITNY BALON pastelowy Olbrzym 1m BŁĘKITNY
  11,98 zł
  BALON pastelowy Olbrzym 1m BŁĘKITNY

  Olbrzymi balon w kolorze pastelowego błękitu jest idealny do sesji ślubne, ale również do dekoracji sali weselnej. Jeśli wypełnisz go helem będzie wyglądał fenomenalnie i na pewno wzbudzi zainteresowanie zgromadzonych gości. Podczas sesji zdjęciowej będzie ciekawym dodatkiem.

  11,98 zł
 • BALONY do dekoracji STRONG 23cm 10szt BIAŁE BALONY do dekoracji STRONG 23cm 10szt BIAŁE
  9,98 zł
  BALONY do dekoracji STRONG 23cm 10szt BIAŁE

  Klasyczne, białe balony w nowoczesnej, metalicznej odsłonie to obowiązkowy dodatek na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. Białe balony to cudowna, uniwersalna dekoracja, która doda pomieszczeniu zjawiskowego efektu i szykowności!

  9,98 zł
 • BALON pastelowy 1m GIGANT sesja foto TRANSPARENTNY BALON pastelowy 1m GIGANT sesja foto TRANSPARENTNY
  11,98 zł
  BALON pastelowy GIGANT sesja foto TRANSPARENTNY

  Wielki balon transparentny to wspaniała dekoracja sali weselnej. Balon znakomicie komponuje się z innymi dekoracjami, i pomoże stworzyć na sali niepowtarzalny klimat. Balon można wykorzystać jako dodatkowy rekwizyt do pamiątkowej sesji zdjęciowej. 

  11,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Błękitna Akwarela - kolekcja dekoracji i dodatków na Komunię

Dzień I Komunii Świętej wiąże się z wieloma przygotowaniami. Jednym z ważnych elementów tego rodzaju uroczystości jest wybór motywu przewodniego. Dlaczego to tak istotne? Motyw przewodni pozwala łatwo i szybko wybrać wszystkie dekoracje i dodatki na ceremonię. To spore ułatwienie w czasie organizacji uroczystości. Co więcej, dzięki ustaleniu stylistyki dekoracji i akcesoriów, cała I Komunia będzie naprawdę spójna. W ten sposób sprawisz, że ten wielki dzień będzie naprawdę niezapomniany. Wszystkie osoby zaproszone na uroczystość będą zachwycone tak gustownym przygotowaniem. Wspaniałą propozycją na myśl przewodnią Komunii dziecka są motywy kwiatowe. To modne, a zarazem niezwykle czarujące rozwiązanie na taką uroczystość. Komunia z kolekcją Błękitna Akwarela będzie fenomenalnym pomysłem. 

Modne dekoracje komunijne z motywem kwiatów

Motyw kwiatów to jeden z największych hitów na uroczystościach i przyjęciach ostatnich lat. Nic więc dziwnego, że stale pojawiają się nowe trendy i rozwiązania, które pozwalają uatrakcyjnić rezultat końcowy. Ważna z pewnością jest kolorystyka tego rodzaju aranżacji. Błękitne kwiaty to dość oryginalna i naprawdę ciekawa propozycja na Komunię. Świetnie na pewno sprawdzi się na uroczystości chłopca - w końcu niebieski od lat pozwala podkreślić płeć dziecka. Jednak tak malowniczą propozycję wykorzystać można też z powodzeniem na przyjęciu dziewczynki. Duży plakat powitalny z imieniem i grafiką kwiatów to efektowna ozdoba wnętrza na tego rodzaju okazję. To też świetne tło do pamiątkowych zdjęć. Można więc wykorzystać taką dekorację do stworzenia ścianki do fotobudki na przyjęcie komunijne. 

Topper na tort komunijny błękitna akwarela

Topper na tort komunijny z imieniem

Jak ubrać stół na Komunię?

Stół powinien zostać estetycznie ubrany na przyjęcie komunijne - w ten sposób wszyscy zaproszeni gości na pewno chętnie zajmą swoje miejsca. Bardzo komfortowo będą się również czuć podczas posiłku czy rozmów przy stole. To istotny element aranżacji na Komunię. Stół komunijny ubrać można przy użyciu niebieskiego bieżnika, a także serwetek czy kieszonek na sztućce. Gładkie i klasyczne dekoracje ładnie skomponują się z ozdobami zaprojektowanymi zgodnie z naszym motywem przewodnim. Winietki na Komunię albo tabliczka z personalizacją to doskonałe przykłady tego rodzaju propozycji. Niebieska aranżacja stołu przyciągnie uwagę zebranych osób. Do takiego wystroju wspaniale pasować będą bukiety niebieskich kwiatów czy świece, które ocieplą wnętrze.

Winietka komunijna z nadrukiem błękitna akwarela

Winietki na stół komunijny

Niezbędnik na Komunię 

Co jeszcze przydać się może podczas planowania przyjęcia komunijnego? Na pewno istotne są dekoracje tortu na Komunię. W trakcie przygotowań nie zapomnij również o podarunku dla dziecka komunijnego. Nie ma znaczenia, czy w niebieskiej kolorystyce zamierzasz zorganizować przyjęcie córki, czy syna. Symboliczna pamiątka to zawsze doskonały pomysł na prezent komunijny. Biblia dla dzieci to fantastyczna propozycja! Tego rodzaju prezent idealnie wpisuje się w klimat I Komunii Świętej. Pozwoli dziecku poznać swoją religię oraz lepiej zrozumieć wiele kwestii z nią związanych. Pięknie wykonane grafiki zdecydowanie będą pomocne przy czytaniu Pisma Świętego. Personalizowana okładka spowoduje natomiast, że podarunek będzie niezapomnianą pamiątką dla Twojego dziecka.