Nowe produkty

Prezenty na 50 urodziny

Prezenty na 50 urodziny które oczarują zarówno solenizanta jak i solenizantkę! W ofercie naszego sklepu znajdziecie gotowe prezenty na 50 urodziny, które możecie od razu wręczyć. Szeroka oferta sprawia, że na pewno znajdziecie oryginalny prezent na 50 urodziny! Na urodziny kobiety polecamy różowe boxy prezentowe z butelką musującego winna lub z kosmetykami do kąpieli. Dla mężczyzn polecamy zestawy prezentowe z personalizowanym wieczkiem. Wszystkie upominki są pięknie zapakowane i od razu gotowe do wręczenia. Taki prezent na pewno zostanie zapamiętany na wiele lat!

Prezenty na 50 urodziny 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 130 elementów
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Elegancki prezent na 50 urodziny, który można wręczyć każdemu mężczyźnie. Upominek z dużą butelką brandy, likworami, bawełnianymi skarpetami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Podaruj box z idealnie skomponowaną zawartością. Czarne pudełko z motywem graficznym w kraftowej stylistyce. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Efektowny upominek na 50 urodziny z personalizacją. Prezent w czarnym boxie z alkoholem, truflami, migdałami w mlecznej czekoladzie, fistaszkami, świecą sojową w szklanym słoiczku oraz cukierkami. Podaruj Solenizantowi oryginalny zestaw z męską grafiką. Połączenie kraftu i czerni wpisuje się w charakter przyjęcia urodzinowego dla faceta. 

  229,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Irish Cream

  Męski zestaw z alkoholem, słodkościami oraz kawą na 50 urodziny. Pudełko prezentowe z personalizacją na wieczku oraz grafiką w odcieniach czerni i kraftu. Oryginalny upominek, który przypadnie do gustu Solenizantowi. Podaruj box ozdobiony wstążką w złotej kolorystyce. 

  229,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Cudowny box z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym w kraftowo-czarnej kolorystyce. Zamów prezent z alkoholem o wiśniowym smaku, piersiówką z ekoskóry, skarpetkami, migdałami, muchą satynową oraz czekoladkami. Pudełko z męską zawartością świetnie sprawdzi się jako prezent na 50 urodziny. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Na apetyt

  Efektowny prezent, który można podarować na 50 urodziny Solenizantowi. Przepiękne pudełko wykonane z grubej i sztywnej tektury. Spersonalizowany zestaw z małą butelką Żubrówki, czekoladą w obwolucie, kawą, migdałami, nerkowcami, fistaszkami oraz pistacjami. Wybieraj box ze złotą wstążką. 

  179,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Urodzinowy zestaw idealny dla każdego mężczyzny. Zamawiaj box wykonany z grubej i sztywnej tektury z oryginalną zawartością. Upominek z butelką Soplicy, miodem ekologicznym, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Spraw radość Solenizantowi wręczając spersonalizowany prezent. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Urodzinowy prezent dla mężczyzny z alkoholem, kamieniami do whisky, skarpetkami, świecą oraz słodkościami. Podaruj oryginalny upominek Solenizantowi z okazji jego 50 urodzin. Box z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym w kraftowej stylistyce. Całość dopełniona jest elegancką wstążką w złotym odcieniu. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Elegancki prezent na 50 urodziny z personalizacją oraz grafiką w krafcie. Upominek z butelką Jim Beam, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Podaruj Solenizantowi męski zestaw na przyjęciu urodzinowym. Wybieraj oryginalny produkt udekorowany wstążką. 

  259,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Urodzinowy zestaw prezentowy dla każdego mężczyzny. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Podaruj na 50 urodziny męski box z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Efektowny box z najlepszymi produktami. 

  209,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Box prezentowy z życzeniami na 50 urodziny. Zamów zestaw w retro stylistyce, który można wręczyć podczas przyjęcia urodzinowego. Wybieraj upominek z wódką, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz krówkami. Podaruj Solenizantowi oryginalny upominek w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Upominek na 50 urodziny z oryginalną zawartością. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Podaruj Solenizantowi prezent z alkoholem. Idealnie dopasowana zawartość sprawdzi się jako prezent dla mężczyzny na 50. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Urodzinowy zestaw prezentowy z wódką, likworami, świecą sojową, cukierkami oraz skarpetkami wysokiej jakości. Zamów upominek dla mężczyzny, który można wręczyć z okazji 50 urodzin. Box z elegancką grafiką, życzeniami oraz personalizacją prezentuje się niezwykle stylowo. Połączeni czerni i srebra wpisuje się w charakter przyjęcia. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Szukasz prezentu na 50 urodziny dla mężczyzny? Zamów zestaw w czarnym boxie z alkoholem, kawą, satynową muchą, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Podaruj upominek z oryginalną zawartością Solenizantowi na przyjęciu. Męska propozycja z personalizacją w stylowej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Czarny box wykonany z grubej tektury udekorowany elegancką wstążką na 50 urodziny. Zamów zestaw idealny dla każdego mężczyzny z alkoholem, kawą, czekoladą, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Podaruj Solenizantowi na przyjęciu urodzinowym oryginalny prezent. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny z personalizacją oraz życzeniami. Upominek z wódką, kawą mieloną, czekoladą Merci, cukierkami oraz ekspresową herbatą. Motyw graficzny w srebro-czarnej kolorystyce prezentuje się niezwykle stylowo. Całość przewiązana jest wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Siła i Moc

  Upominek na 50 urodziny dla mężczyzny. Zestaw w dużym boxie z personalizacją oraz grafiką jelenia w kraftowej kolorystyce. Wybierz prezent z alkoholem, słodyczami oraz przekąskami. Tak skomponowana zawartość przypadnie do gustu Solenizantowi. Całość udekorowana jest złotą wstążką. 

  269,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Oryginalny prezent na 50 urodziny dla mężczyzny. Zamów upominek z personalizacją na wieczku, życzeniami oraz modnym motywem graficznym. Zestaw z nalewką Soplica, migdałami oraz krówkami przypadnie do gustu Solenizantowi. Elegancka propozycja prezentowa udekorowana wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  Nowy
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Elegancki box z oryginalną zawartością, który można podarować mężczyźnie z okazji 50 urodzin. Zestaw z nalewką, kawą mieloną oraz śmietankowymi krówkami. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena

  Cudowny prezent na 50 urodziny dla mężczyzny. Eleganckie pudełko z idealnie skomponowaną zawartością przypadnie do gustu Solenizantowi. W zestawie znajduje się: notes z gumką, długopis w kartoniku, cukierki, herbata czarna ekspresowa, czekolada oraz kieliszek do shotów. Całość przewiązana jest efektowną wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Szukasz eleganckiego prezentu na 50 urodziny dla swojego przyjaciela lub ukochanego? Podaruj pudełko z czarną muchą, skarpetkami bawełnianymi, męskim portfelem oraz czarnym paskiem. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu Solenizantowi. Box z personalizacją dla każdego mężczyzny. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Ekskluzywny prezent na 50 urodziny dla mężczyzny. Czarne pudełko prezentowe wykonane z grubej tektury z personalizacją oraz grafiką w srebrno-czarnej kolorystyce. W zestawie znajduje się: świeca sojowa w szklanym słoiczku, skarpetki bawełniane, kamienie do whisky oraz pyszne praliny. 

  169,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Przepiękny box na urodziny 50 dla mężczyzny. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu Solenizantowi. Upominek z personalizacją, życzeniami oraz stylową grafiką prezentuje się niezwykle efektownie. W skład zestawu wchodzi: świeca sojowa, pistacje, fistaszki, cukierki, piersiówka czarna z ekoskóry oraz kamienie do whisky. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Urodzinowy prezent na 50 w formie czarnego boxa. Elegancki zestaw z winem musującym, śmietankowymi krówkami, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, paskiem ze skóry oraz drewnianą muchą. Na wieczku pudełka znajduje się naklejka z życzeniami, personalizacją oraz kraftową grafiką. Podaruj męski zestaw bliskiej osobie. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny

  Podaruj elegancki box prezentowy na 50 urodziny dla mężczyzny. W skład zestawu wchodzi: syrop do kawy, kawa mielona, czarny kubek termiczny oraz przepyszne czekoladki. Pudełko na wieczku ma umieszczoną samoprzylepną naklejkę z personalizacją oraz kraftową grafikę w stylowej odsłonie. Idealnie skomponowany box przypadnie do gustu Solenizantowi. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny w eleganckim, czarnym boxie. Pudełko prezentowe z winem, kawą mieloną, śmietankowymi krówkami oraz czekoladą Meci w ozdobnej obwolucie. Podaruj swojemu przyjacielowi, wujowi lub kuzynowi upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w męskiej odsłonie. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości

  Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny w eleganckim, czarnym boxie. Pudełko wykonane z grubej i sztywnej tektury na wieczku ma naklejoną kartkę z życzeniami oraz kraftową grafiką. Zestaw z syropem do kawy, śmietankowymi krówkami, kawą mieloną, białym kubkiem z czarnym uchem oraz migdałami w czekoladzie. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Prezent dla mężczyzny w czarnym boxie. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką w kraftowym stylu. Podaruj elegancki upominek na 50 urodziny. W skład zestawu wchodzi: wino o przepysznym smaku, śmietankowe krówki, czekoladki oraz dwa opakowania migdałów. Box dopełniony jest złotą wstążką. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny w dużym, kraftowym boxie. Pudełko wykonane z grubej tektury na wieczku ma umieszczoną naklejkę z personalizacją, życzeniami oraz stylową grafiką z jeleniem. W zestawie znajduje się: żel pod prysznic, mydło o męskim zapachu, krówki śmietankowe, czekolada w obwolucie oraz męski portfel. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą

  Prezent na 50 urodziny w kraftowym pudełku idealny dla każdego mężczyzny. Upominek z personalizacją oraz stylową grafiką przewiązany jest efektowną wstążką. Całość prezentuje się niezwykle elegancko. W zestawie znajduje się syrop do kawy, krówki śmietankowe, czekolada w obwolucie oraz kawa mielona. 

  129,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Elegancko skomponowany prezent na 50 urodziny dla mężczyzny. Pudełko prezentowe na wieczku ma umieszczoną samoprzylepną naklejkę z personalizacją oraz grafiką jelenia. W skład zestawu wchodzą krówki śmietankowe, czekolada Merci w obwolucie, kawa mielona oraz biały kubek z imieniem. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy

  Elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny. Pudełko kraftowe z oryginalną zawartością przypadnie do gustu Solenizantowi. Wybierz zestaw z czekoladą Merci w obwolucie, kawą mieloną, śmietankowymi krówkami, choco stickiem oraz serwetkami z grafiką jelenia. Podaruj cudowny prezent bliskiej osobie. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą

  Elegancki prezent na urodziny w formie dużego, kraftowego boxa. Zestaw prezentowy zawiera: olejek do brody, szampon, odżywkę, składany grzebień, drewnianą muchę oraz śmietankowe krówki. Idealny upominek, który można podarować na 50 urodziny. Spersonalizowany box przewiązany efektowną wstążką. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Upominek na 50 urodziny dla każdego mężczyzny. Kraftowy box wykonany ze sztywnej i grubej tektury na wieczku ma personalizację, życzenia oraz stylową grafikę. W zestawie znajduje się olejek do brody, szampon, odżywką, krem do stylizacji, drewniana szczotka oraz grzebień. Praktyczny upominek przypadnie do gustu Solenizantowi. 

  179,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Elegancki prezent dla mężczyzny w kraftowym pudełku. Męska zawartość spodoba się Solenizantowi. Idealnie skomponowany prezent na 50 urodziny przewiązany jest efektowną wstążką. W skład zestawu wchodzi: męski portfel, pasek w brązowym kolorze, skarpetki bawełniane, drewniana mucha oraz czekoladki. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Męska Regeneracja
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Podaruj na 50 urodziny swojemu przyjacielowi, koledze lub ukochanemu box prezentowy. Zestaw z żelem pod prysznic, mydłem, czarną muchą, czekoladkami oraz kamieniami do whisky. Na pudełku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz stylową grafiką. Całość przewiązana jest elegancką wstążką. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Elegancki prezent na 50 urodziny dla każdego mężczyzny. Czarny box z praktyczną zawartością przypadnie do gustu Solenizantowi. W skład zestawu wchodzi: męski portfel, czarny notes z gumką, długopis, skarpetki bawełniane oraz czekoladki. Całość przewiązana jest wstążką w złotym kolorze. 

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 130 elementów

Prezenty na 50 urodziny - co podarować na pięćdziesiątkę?

Pięćdziesiąte urodziny są szczególnym wydarzeniem. To niezwykła okazja do tego, aby spędzić trochę czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przyjęcia i spotkania wyprawiane w dniu pięćdziesiątych urodzin z całą pewnością dobrze zapadną w pamięci wszystkich zebranych osób. Ktoś z Twoich bliskich wkrótce świętować będzie ten szczególny dzień? W takim wypadku możesz z powodzeniem sprawić mu jedyny w swoim rodzaju prezent. Jeśli na 50-tkę planowana jest impreza - organizowana przez solenizanta czy jego bliskich - taki podarunek na pewno pozwoli dodatkowo uatrakcyjnić wydarzenie. Prezent urodzinowy to nieodłączny element przyjęcia, a także znakomity sposób na sprawienie wielkiej radości solenizantowi. Szukasz właśnie wyjątkowego podarunku, który zachwyci obdarowaną osobę? Mamy dla Ciebie wiele naprawdę niezawodnych propozycji!

Elegancki prezent na 50 urodziny

Stylowy podarunek na pewno sprawi przyjemność solenizantowi. Na 50 urodziny świetnym prezentem będzie gustowny zestaw w boxie z grubej tektury. Opakowanie wypełnione barwnym konfetti lub naturalną wełną drzewną stanowi świetny sposób na wyeksponowanie produktów umieszczonych wewnątrz pudełka. Stylową i naprawdę ciekawą propozycją na prezent z okazji 50 jest box w azjatyckim stylu. To pomysłowe rozwiązanie, które zaskoczy każdego! W środku pudełka znaleźć można butelkę wysokiej jakości wina, a także sojową świecę, herbatę, pałeczki do sushi oraz ciasteczko z wróżbą. Wszystko utrzymane zostało  kolei w spójnej i niezawodnej odsłonie. Innym eleganckim pomysłem na prezent może być box z akcesoriami do domowego SPA. Produkty umieszczone wewnątrz ozdobnego pudełka bez dwóch zdań sprawią wielką przyjemność obdarowanej osobie. 

Prezent na 50 zestaw spa i odprężenie

Pomysłowy zestaw prezentowy na 50

Zabawne prezenty urodzinowe na 50-tkę

Zabawny podarunek jest bardzo dobrym sposobem na sprawienie radości solenizantowi. Taki prezent na urodziny przypadnie do gustu zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, dlatego z powodzeniem możesz się na niego zdecydować podczas 50 bliskiej osoby. Taki podarunek może mieć różnorodny rozmiar czy formę. Ramka pleksi z plakatem to oryginalny prezent na urodziny. Zabawny podpis “Widzisz? 50 to wcale nie tak dużo” bezbłędnie wyglądać będzie, jeśli za pomocą przymocowanych do papieru klamerek zawiesisz banknoty - oczywiście dające łącznie 50 złotych. To rewelacyjny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Solenizant z pewnością doceni dowcipny charakter podarunku i chętnie wykorzysta plakat do dekoracji swojego domu czy mieszkania. Dzięki temu długo nie zapomni wyjątkowej imprezy w gronie najbliższych.

Kobiecy pomysł na prezent urodzinowy

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe pomysły na prezent dla niej i dla niego. To pozwoli bezbłędnie dopasować podarunek do obdarowywanej osoby. Szukasz niebanalnego upominku dla solenizantki? Satynowy szlafrok w białym kolorze to przepiękny dodatek. W takim stroju każda solenizantka poczuje się kobieco i pięknie. Połyskliwy materiał świetnie kontrastuje z malowniczą grafiką kwiatów, które zdobią duży inicjał umieszczony na plecach. Na kobiecy prezent fenomenalnie nadaje się też zestaw prezentowy w dużym boxie. To propozycja, którą od razu można wręczyć! Piękne opakowanie i jeszcze lepsza zawartość bez najmniejszych wątpliwości wypadną doskonale w dniu urodzin Twojej mamy, siostry, przyjaciółki, córki, kuzynki czy żony! Koniecznie zobacz także inne kobiece propozycje z naszego sklepu internetowego.

Prezent na 50 urodziny szlafrok opaska złoty chwila dla siebie

Box prezentowy na urodziny

Prezenty na urodziny w męskim stylu

A może poszukujesz prezentu na urodziny brata, męża, taty, przyjaciela czy syna? Męskie zestawy i upominki bez dwóch zdań sprawdzą się doskonale jako podarunek na 50-tkę. Eko kosze prezentowe czy eleganckie prezenty pozwolą oczarować obdarowaną osobę i sprawią jej wielką przyjemność. Wystarczy dobrać charakter podarunku do osobistych upodobań solenizanta. Jeśli od czasu do czasu lubi spróbować wysokiej jakości alkoholu o niebanalnym smaku, świetnie na prezent z okazji 50 nada się kosz prezentowy z winem z czarnego bzu. W skład podarunku wchodzi też czekolada, otwieracz do wina i paczka aromatycznej herbaty. To szykowny komplet, który pozwoli sprawić niemałą przyjemność obdarowanej osobie. Z pewnością będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę na 50 urodziny!

Prezent na 50 urodziny kawa herbata miód

Kosz prezentowy na 50-tkę