Nowe produkty

Prezenty na 50 urodziny

Prezenty na 50 urodziny które oczarują zarówno solenizanta jak i solenizantkę! W ofercie naszego sklepu znajdziecie gotowe prezenty na 50 urodziny, które możecie od razu wręczyć. Szeroka oferta sprawia, że na pewno znajdziecie oryginalny prezent na 50 urodziny! Na urodziny kobiety polecamy różowe boxy prezentowe z butelką musującego winna lub z kosmetykami do kąpieli. Dla mężczyzn polecamy zestawy prezentowe z personalizowanym wieczkiem. Wszystkie upominki są pięknie zapakowane i od razu gotowe do wręczenia. Taki prezent na pewno zostanie zapamiętany na wiele lat!

Prezenty na 50 urodziny 

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
 • PREZENT na 50 urodziny czarny BOX z IMIENIEM wino+świeczka LUX
  89,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny czarny BOX z IMIENIEM wino+świeczka LUX

  Prezent na 50 urodziny w skład którego wchodzi mała elegancka butelka wina musującego Cava Negro Brut, złota świeczka w kształcie cyfry 50 oraz woreczek z organzy wypełniony mlecznymi czekoladkami. Całość wyłożona jest na eleganckim czarnym konfetti a opakowanie przewiązane jest pasująca wstążką. Pudełko dekorowane jest brokatową przestrzenną cyfrą 50,...

  89,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Lawendowy prezent na 50 urodziny w pięknym opakowaniu. Zestaw zawiera lawendową sól do kąpieli, ręcznie robioną czekoladę z pistacjami oraz woreczek z suszoną lawendą. Taki zestaw prezentowy spodoba się każdej kobiecie. Zestaw jest od razu gotowy do wręczenia!

  69,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda

  Prezent na 50 urodziny kobiety w eleganckim boxie w lawendowym stylu. W zestawie znajduje się herbatka w kraftowej torebce, fioletowa świeca zapachowa w szkle, słoiczek z miodem, a także woreczek z suszoną lawendą! Całość jest pięknie zapakowana, wyłożona na eleganckiej wełnie drzewnej. To wspaniały upominek na urodziny!

  79,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Lawendowy prezent na 50 urodziny kobiety w naturalnym stylu. Upominek jest personalizowany i gotowy do wręczenia. W zestawie znajduje się herbata, sól do kąpieli, fiolka z lawendą, słoiczek z miodem i woreczek z suszoną lawendą! Całość jest pięknie zapakowana tak, aby prezent nadawał się od razu do wręczenia!

  79,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX

  Prezent na 50 urodziny kobiety w różowym pudełku. Wewnątrz znajduje się wino musujące w złotym kolorze, mydełka makaroniki w pastelowych kolorach oraz myjka do ciała. Całość wyłożona jest na eleganckiej wełnie drzewnej, pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia!

  99,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY

  Piękny różowy prezent na 50 urodziny kobiety. Wewnątrz znajduje się herbata z pąkami róż, szklana fiolka z solą do kąpieli, słoiczki polskiego miodu i wiele innych. Taki upominek sprawi wiele radości obdarowanej osobie dzięki czemu zapamięta tę chwile na długo!

  69,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY

  Prezent na 50 urodziny z małym winem musującym. W zestawie znajduje się również myjka do kąpieli, świeca zapachowa, sól do kąpieli oraz słodkości. Całość umieszczona jest w boxie prezentowym wyłożonym wełną drzewną. To najmodniejszy prezent na urodziny!

  99,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Prezent na 50 urodziny w eleganckim boxie prezentowym. W zestawie znajduje się kubek z imieniem oraz grafiką różowych kwiatów, aromatyczna herbata z pąkami róż, szklana fiolka z solą do kąpieli i wiele innych. Upominek zachwyci każdą kobietę w dniu jej urodzin!

  99,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent na 50 urodziny kobiety z dużym boxie prezentowym. Wieczko dekorowane jest naklejką z personalizacją oraz grafiką w kobiecym stylu. W zestawie znajduje się ekologiczne wino z dzikiej róży, ręcznie robiona czekolada mleczna z truskawkami, fiolka z płatkami róż i solą do kąpieli, a także wiele innych. Taki zestaw spodoba się każdej kobiecie!

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Prezent na 50 urodziny skomponowany dla każdej kobiety. Box prezentowy w różowym kolorze to najmodniejsza propozycja tego sezonu. Wewnątrz znajduje się elegancka, kryształowa butelka wina musującego. Ten kobiecy upominek to najlepsza propozycja prezentu!

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Prezent na 50 urodziny w dużym boxie prezentowym. Prezent dla kobiety składa się z dużego lizaka w kształcie serca, słoiczków z miodem, ręcznie robionej czekolady czy słodkich pianek. Słodki zestaw spodoba się każdej kobiecie zwłaszcza w dniu jej 50 urodzin!

  149,98 zł
 • Prezent na 50 urodziny Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł
  Prezent na 50 urodziny Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent na 50 urodziny kobiety. Różowy zestaw zapakowany jest w dekoracyjny box, dzięki czemu można go od razu wręczyć. W zestawie znajduje się herbata z pąkami róż, sól do kąpieli, aromatyczna świeżo mielona kawa i różne słodkości. Upominek jest pięknie zapakowany tak aby od razu można go było wręczyć!

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Termofor i wino musujące MEGA LUX
  159,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Termofor i wino musujące MEGA LUX

  Prezent dla kobiety na 50 urodziny w eleganckim pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się puszysty termofor, musujące wino, słodkie pianki oraz lusterko. Całość jest wyłożona na eleganckiej wełnie drzewnej, pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia!

  159,98 zł
 • PREZENT na 50 Urodziny Z IMIONAMI Zestaw Uczucia LUX
  149,98 zł
  PREZENT na 50 Urodziny Z IMIONAMI Zestaw Uczucia LUX

  Prezent urodziny dla kobiety zaprojektowany specjalnie na 50-tkę. Zestaw zaprojektowany jest tak aby trafił w gusta, każdej kobiety.W zestawie znajduje się mydlane konfetti w kształcie róż, świeca zapachowa w szkle, ręcznie robiona czekolada mleczna i wiele innych. Box prezentuje się bardzo efektownie!

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIONAMI Zestaw kąpielowy LUX
  109,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIONAMI Zestaw kąpielowy LUX

  Prezent na 50 urodziny w formie zestawu kąpielowego. Wewnątrz znajduje się zestaw kul do kąpieli, różowa myjka do ciała oraz słodkie pianki w celofanowym woreczku. Zestaw jest pięknie zapakowany i przewiązany wstążką. Wieczko zdobione jest naklejką z personalizacją, dzięki czemu stanie się uroczą pamiątką!

  109,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz EKO Luksusowy

  Ekologiczny prezent na 50 urodziny w naturalnym boxie prezentowym. W zestawie znajduje się wino słodkie z dzikiej róży, miody w różnych smakach oraz ręcznie robiona czekolada. Zestaw składa się ze składników najwyższej jakości. Wieczko dekorowane naklejką sprawia, że to bardzo osobisty prezent!

  249,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Elegancki prezent na 50 urodziny kobiety z winem w kryształowej butelce. W skład zestawu wchodzą również dwie tabliczki czekolady czy fiolka z solą do kąpieli. To najlepsza propozycja upominku dla każdej kobiety. Prezent jest pięknie zapakowany i od razu gotowy do wręczenia!

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino i różane konfetti
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino i różane konfetti

  Prezent na 50 urodziny w czarnym boxie prezentowym. W skład zestawu wchodzi butelka ekologicznego wina z czarnej porzeczki, mydlane konfetti, świeca zapachowa i wiele innych. Tak przygotowany prezent spodoba się każdej kobiecie. Wieczko pudełka jest personalizowane naklejką z piękną grafiką!

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY

  Prezent na 50 urodziny kobiety w eleganckim czarnym boxie. To najlepsza propozycja prezentu urodzinowego. Wewnątrz znajduje się butelka wina z czarnego bzu, czarna herbata, otwieracz do wina oraz czekoladki Merci. Całość jest zapakowana i gotowa do wręczenia. Wieczko jest personalizowane dekoracyjną naklejką!

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny kosz z winem Aronia Z IMIENIEM
  209,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny kosz z winem Aronia Z IMIENIEM

  Szukasz prezentu na 50 urodziny? Box z aroniowym winem to najlepsza propozycja! W zestawie znajduje się również ręcznie robiona czekolada biała oraz mleczna, 2 opakowania aromatycznej herbaty oraz cukierki. Całość jest pięknie zapakowana, przewiązana wstążką oraz gotowa do wręczenia!

  209,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny kosz Prosecco i czekolada Z IMIENIEM
  269,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny kosz Prosecco i czekolada Z IMIENIEM

  Elegancki prezent na 50 urodziny w koszu prezentowym. Wewnątrz znajduje się kryształowa butelka Prosecco, ręcznie robiona czekolada, herbata oraz słoik polskiego miodu. Wszystkie elementu ułożone są na eleganckiej wełnie drzewnej a wieczko opakowania dekorowane jest naklejką z personalizacją. Taki prezent spodoba się każdej kobiecie!

  269,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz Czekolady z winem

  Prezent na 50 urodziny w postaci pięknego boxu. Wewnątrz umieszczone zostało wino z czarnego bzu, ręcznie robiona czekolada oraz słodkie cukierki. Całość jest pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia. Taki zestaw spodoba się każdej kobiecie w dniu jej 50 urodzin!

  149,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny w ramie Z IMIENIEM Retro
  35,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny w ramie Z IMIENIEM Retro

  Prezent na 50 urodziny w stylu retro, który w zabawny sposób przekaże Solenizantowi trochę gotówki. Biała rama wewnątrz której znajduje się personalizowana kartka z klamerkami do których należy przypiąć gotówkę. tak przygotowaną ramę można zarówno powiesić jak i postawić. To piękna pamiątka tego dnia.

  35,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Rama na Pieniądze Rosegold Confetti
  35,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Rama na Pieniądze Rosegold Confetti

  Elegancki prezent na 50 urodziny zdobiony grafiką konfetti w kolorze rosegold. Personalizowana kartka zawiera trzy klamerki, służące do przypięcia banknotów. Ramkę można zarówno postawić jak i powiesić, dzięki czemu będzie piękną pamiątką 50 urodzin.

  35,98 zł
 • SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Inicjał z kwiatami
  129,98 zł
  Nowy
  SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Inicjał z kwiatami

  Szlafrok w białym kolorze wykonany z satyny to najlepszy prezent dla każdej kobiety. Szlafrok dekorowany jest imieniem oraz kwiatowym inicjałem. To bardzo praktyczny prezent na każdą okazję! Szlafrok możesz wręczyć siostrze, Mamie czy Babci!

  129,98 zł
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów