Informacja

Nowe produkty

Komunia chłopca - zobacz koniecznie

Organizujesz Pierwszą Komunię Święta dla swojego synka? Zamawiaj niezbędne dekoracje na przyjęcie dla synka. Wybieraj produkty wysokiej jakości w najnowszych trendach. Sprawdź, jakie produkty przydadzą się do przystrojenia sali oraz stołów na przyjęciu. Stwórz elegancką kompozycję z wykorzystaniem granatu oraz błękitu. Zaskocz gości efektownymi ozdobami. Zamawiaj bileciki na podziękowanie dla gości, winietki do wypisania oraz świece w stylowych odcieniach. Wybieraj bieżniki oraz pasujące serwetki, które wzbogacą cały wystrój. Stwórz niepowtarzalny klimat na przyjęciu wybierając bukiety balonów, rozety oraz pompony. 

Komunia chłopca - zobacz koniecznie 

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Komunia chłopca - zobacz koniecznie

I Komunia Święta to przede wszystkim odświętna uroczystość w kościele. Do ceremonii przyjęcia sakramentu dzieci przygotowują się zwykle przez długie miesiące. W grupie poznają tajemnice wiary i jej zasady, a także uczą się, jak w pełni przeżywać to szczególne wydarzenie. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że I Komunia to ważny dzień, który na długo zapada w pamięci dzieci. To również istotna uroczystość dla ich najbliższych: rodziców, Chrzestnych, dziadków i innych krewnych. Aby Komunię uczynić jeszcze bardziej wyjątkową, można z powodzeniem zorganizować wspaniałe przyjęcie, które pozwoli w piękny sposób celebrować tak niepowtarzalny czas. Uroczystość zorganizowana dla Twojego syna na pewno pozwoli Wam i Waszym bliskim na odpowiednie świętowanie przyjęcia przez niego sakramentu. 

Co potrzeba do przygotowania Komunii syna?

Komunia cechuje się szczególnym charakterem, który można z powodzeniem podkreślić za pomocą właściwie dobranych dodatków. Na taką okazję z pewnością warto zadbać o symboliczną świecę czy elegancki strój dziecka. Niewątpliwie bardzo szykownym rozwiązaniem na taką okazję będzie również komunijna mucha. Biało-czarny dodatek kapitalnie skomponuje się ze strojem na uroczystość. Ładnie wyglądać będzie przy garniturze, a także białej albie zakładanej do kościoła. Mucha zapisana jest na rzep, dlatego bez żadnych wątpliwości będzie naprawdę praktycznym rozwiązaniem na I Komunię chłopca. Do eleganckiego stroju przydadzą się również czarne skarpetki czy białe rękawiczki. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty, które z powodzeniem wykorzystać można do przygotowania Komunii chłopca. 

Muszka komunijna czarno biała

Mucha na I Komunię 

Motyw przewodni na Komunię chłopca

Jeśli przygotowujesz Komunię dla swojego syna, z pewnością śmiało stawiać możesz na niebieskie dodatki. To popularne i chętnie wybierane rozwiązanie na tego rodzaju uroczystości. Niebieskie dekoracje pozwalają bowiem w niezawodny sposób spersonalizować dowolną aranżację. To idealny pomysł na I Komunię chłopca. Zestaw dekoracji w granatowym kolorze to wyrazista propozycja na przyjęcie Twojego syna. W skład kompletu wchodzą bieżnik z flizeliny, serwetki dekoracyjne oraz kieszonki na sztućce. To bezbłędny materiał na aranżację stołu komunijnego. Każdy z tych produktów możesz kupić także osobno. Dekoracje stołu w jasnym odcieniu niebieskiego również mogą bardzo dobrze sprawdzić się na uroczystości. Wybierz wariant lepiej dopasowany do motywu przewodniego i stwórz ciekawą aranżację. 

Dekoracje na przyjęcie komunijne chłopca

Niebieskie dekoracje w postaci serwetek, kieszonek, bieżnika, balonów czy świeczek bez najmniejszych wątpliwości będą ciekawie prezentować się w czasie przyjęcia komunijnego chłopca. Na tego rodzaju uroczystości śmiało wykorzystać można także specjalnie dodatki zaprojektowane specjalnie na tę okazję. Winietki z nazwiskami gości to idealny przykład produktu, który przyda się do przygotowania aranżacji stołu komunijnego. Biało-granatowe wizytówki do samodzielnego wypisania bez dwóch zdań ładnie wypadną przy dekorowaniu blatu. Na stole ułożyć można też bileciki z podziękowaniem. To czarujący dodatek z gołąbkiem i kwiatami, który pozwoli wyrazić wdzięczność wobec gości zebranych na Komunii. Podziękowanie w estetycznej odsłonie sprawi wielką przyjemność zaproszonym osobom. 

Winietki komunijne do wypisania granatowa komunia

Winietki na stół komunijny